TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 94. - 95. (FINAL)


Pasion 94. - 95. (FINAL)

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

aNgeL написал(а):

spāniski video ir pieejami..iespējams vēlāk varēšu dabūt ar subtitriem krieviski.

buutu ideaali, ja tu dabuutu ar krievu subtitriem, jo es arii neredzeeju, bet ne visu...tikai pusi...
kaazas es vinju neredzeeju un neredzeeju, kaa vinji panjeema sev tos beernus.A no kurienes vinjiem tas melnaadainais beerns bija...es nesapratu...vnk neredzeeju :(
Un tad veel neredzeeju arii ne Lisabetu, ne Santjago....nu taa teikt redzeeju gandriiz tikai beigas :(

0

22

Marlena Favela написал(а):

A no kurienes vinjiem tas melnaadainais beerns bija...es nesapratu...vnk neredzeeju

kad bija mēris salā, tad Rikardo paņēma šo puisīti sev, jo apsolīja mātei par viņu parūpēties. māte nomira mēra laikā.

Marlena Favela написал(а):

Un tad veel neredzeeju arii ne Lisabetu, ne Santjago....

nu Lisabetu parādīja - sasistu, asinīs..vienu.. nabadzīte..  Santjago parādīja klosterī, kā palīdz cilvēkiem..

Marlena, Tev dikti skaists paraksts :) :)

eh, jocīgi atnākt mājās ar domu, ka nepalaidu garām PAsion sēriju..

0

23

Patiesībā es ļoti skumstu par to, ka lekciju grafika un seriāla laika maiņas dēļ beigas neredzēju, bet nācās vien šādi te par tām lasīt no LNT mājas lapas, jo neas cits vnk neatlikta, es Spāņu valodu nezinu tik labi, lai skatītos seriālus bez subtitriem kaut vai, bet ar subtitriems šaubos, vai kur ir. Jebkurā gadījumā- cik man izdevās paskatīties, šis ir ļoti jauks seriāls. :)

0

24

aNgeL написал(а):

Marlena Favela написал(а):

    A no kurienes vinjiem tas melnaadainais beerns bija...es nesapratu...vnk neredzeeju

kad bija mēris salā, tad Rikardo paņēma šo puisīti sev, jo apsolīja mātei par viņu parūpēties. māte nomira mēra laikā.
Marlena Favela написал(а):

    Un tad veel neredzeeju arii ne Lisabetu, ne Santjago....

nu Lisabetu parādīja - sasistu, asinīs..vienu.. nabadzīte..  Santjago parādīja klosterī, kā palīdz cilvēkiem..

Marlena, Tev dikti skaists paraksts :) :)

eh, jocīgi atnākt mājās ar domu, ka nepalaidu garām PAsion sēriju..

liels paldies ka pastaastiiji, tagad skaidraak viss man kljuvis  :yep:
un paldies...man ar parakstinsh tas ljoti iepatikaas, nevareeju neielikt  :love:  :love:  :yep:

ehhh....tagad man taa pietruukst Pasion...es nevaru......naw ko skatiities tai laikaa, bet es jau taa biju pieradusi ap to laiku seedeet un skatiities TV :(
taada sajuuta, ka no manas ikdienas ir izrauta kkaada dalja....  :no:  :disappointed:  :dontcare:
labi ka vismaz Zorro raada...ja nee es vispaar nezinu kas buutu :(

Отредактировано Marlena Favela (04.03.2009 21:24)

0

25

Marlena Favela написал(а):

ehhh....tagad man taa pietruukst Pasion...es nevaru......naw ko skatiities tai laikaa, bet es jau taa biju pieradusi ap to laiku seedeet un skatiities TV
taada sajuuta, ka no manas ikdienas ir izrauta kkaada dalja....

aha.. man tāpat..tik jocīgi.. un skumji, ka nepriecē viņi katru darbadienas vakaru..

Marlena Favela написал(а):

labi ka vismaz Zorro raada...ja nee es vispaar nezinu kas buutu

nu man tomēr ir ko skatīties..gan Zorro - ja vien sanāk pārrasties ap šo laiku, tad vēl Traicion skatīšos, Montekristo ar vienu aci skatos.. :D bet nu jāa.. tie vairs nav šie aktieri , varoņi , sajūtas utt..

Amira написал(а):

Patiesībā es ļoti skumstu par to, ka lekciju grafika un seriāla laika maiņas dēļ beigas neredzēju, bet nācās vien šādi te par tām lasīt no LNT mājas lapas, jo neas cits vnk neatlikta, es Spāņu valodu nezinu tik labi, lai skatītos seriālus bez subtitriem kaut vai, bet ar subtitriems šaubos, vai kur ir. Jebkurā gadījumā- cik man izdevās paskatīties, šis ir ļoti jauks seriāls.

njāa. tā ir, ka arvien agrāk un agrāk sāk likt, ka vispār nevar redzēt..kaut gan man paveicās ar lekciju grafiku šajā ziņā..turklāt spāniski nav problēmu man skatīties..njāa. žēl, ka tā, ka video tikai spāniski..

0

26

aNgeL написал(а):

Viņam blakus ir Sofia!! Gudrākā sieviete tajā pusē  turklāt - viņš ir labs cilvēks unn tas galvenais!

nu jāāā... labs, bet... kā vietvaldis? o.O  ta jau Askanio labāk.. :p vsp tā jocīgi kkā tāpat.. :P

aNgeL написал(а):

re kāda! a pati gribētu par mūķeni kļūt? tomēr viņš visu seriālu cieta un tomēr bija pelnījis būt patiesi mīlētam un mīlēt kādu jauku sievieti..

Es nesaku, ka es gribētu, bet... Ak, nu ir pilnīgi saprotams, ka šajā jautājumā mums ir atšķirīgi viedokļi acīmredzamu iemeslu dēļ :) Un man patiešām prieks par viņu..

aNgeL - būtu fantastiski, ja būtu dabonamas sērijas ar krievu subtitriem! Varbūt Amira noskatītos ^^

un kaut arī pēdējo pusotru nedēļu pa tv neredzēju Pasion, tomēr šoden tajā laikā bija dīvaina sajuta, ka kaut arī neredzu, bet neiet Pasion... ehh.. :/

Отредактировано Paloma (04.03.2009 22:45)

0

27

Paloma написал(а):

ta jau Askanio labāk..

nu jaa..piekriitu, bet vinsh nav augstdzimis. starpc arii daudzi prinči bija tikushi pie tronja ljoti agraa vecumaa :P

0

28

njaa, ir labi, ka nejaushi uzgaaju sho vietu..._ nesaprotu, kaadeelj bija jaamaina raidlaiks_vai tad taapat nebija skaidrs, ka daudzi to filmu vairs neredzees, vareeja likt kaadu stundu veelaak tad..._ man 4os vienu otru dienu veel stundas skolaa notika..._un veel žetonvakars naaca virsuu..._peedeejaas divas vai triis seerijas neredzeeju. ;(
bet nu, labi_izlasiiju. Palika mazliet vieglaak. ;D mežoniigs paldies tiem, kas atspoguljoja sho seriaalu arii sheit. Tas ir lielaa meeraa neatsverami. (:

0

29

Mariona написал(а):

njaa, ir labi, ka nejaushi uzgaaju sho vietu..._ nesaprotu, kaadeelj bija jaamaina raidlaiks_vai tad taapat nebija skaidrs, ka daudzi to filmu vairs neredzees, vareeja likt kaadu stundu veelaak tad..._ man 4os vienu otru dienu veel stundas skolaa notika..._un veel žetonvakars naaca virsuu..._peedeejaas divas vai triis seerijas neredzeeju. ;(
bet nu, labi_izlasiiju. Palika mazliet vieglaak. ;D mežoniigs paldies tiem, kas atspoguljoja sho seriaalu arii sheit. Tas ir lielaa meeraa neatsverami. (:

ek..dikti žēl, ka nesanāca redzēt :( tā ir, ka nedomā, cikos likt.. Lnt komentārtos vislaik bija lūgumi , lai rāda vēlāk..bet šie otrādi - ielika agrāk.. galvenais, lai ir programmā, bez starpības cikos..

0

30

es ar visu redzeeeju.... tikai maneejaa saiisinaataa versijaa :P starp citu uz beigaam man atkal iepatikaas labaak- kaa saakumaa :D
vispaar viss ir ok.labs seriaals, skaists un interesants, tikai mani iipashi neiedvesmoja :(

starp citu es jau pabeidzu skatiities to Mariana de la noche DVD  :shine:  fui, kaads marazms beigaas...... nu vispaar jau saakot no seriala treshdaljas.. njirdzu tik no vinjiem un no visaam taam pasakaaam

0

31

Julia написал(а):

vispaar viss ir ok.labs seriaals, skaists un interesants, tikai mani iipashi neiedvesmoja

mjāa.. žēl, ka Tevi neiedvesmoja - man gan un ļoti  :love:  .. bet vismaz Tev patika :)

Julia написал(а):

starp citu es jau pabeidzu skatiities to Mariana de la noche DVD    fui, kaads marazms beigaas...... nu vispaar jau saakot no seriala treshdaljas.. njirdzu tik no vinjiem un no visaam taam pasakaaam

mhmm..šis seriāls ir lielisks piemērs, kā var kaut ko labu pataisīt par murgu..

0

32

aNgeL написал(а):

starpc arii daudzi prinči bija tikushi pie tronja ljoti agraa vecumaa

nu bet tie ir prinči, kas manto to titulu, nevis vnk kkāds augstdzimis jauneklis-zaļknābis, ko pēkšni ieceļ augstā amatā :P

Mjāā... nu žēl, Julia, ka tev tā... Manā skatījumā vnk burvīgs seriāls! :love:  skaista, stipra, maiga un kaislīga mīlestība :love:

0

33

Paloma написал(а):

nu bet tie ir prinči, kas manto to titulu, nevis vnk kkāds augstdzimis jauneklis-zaļknābis, ko pēkšni ieceļ augstā amatā

Ak!!!! :D :D :D Šāda vecuma cilvēki mēdz būt spējīgāki par vecākiem cilvēkiem! piem.. arī es varētu pārvaldīt to visu.. ja vien m,an palīgs būtu, kurš palīdzētu visu apgūt.

0

34

Palasot komentārus par pēdējo sēriju ,par vieniem un tiem pašiem notikumiem ,skatītājām ir dažādi viedokļi . Piemēram par Lisabetas likteni , Klaudio ievēlēšanu par Lordu ,un vēl par citām lietām . Lisabeta tika sodīta simboliskā veidā ,visu laiku viņa centās atņemt Kamilai mantojumu ,bet kad tas beidzot izdevās ,tas viņai laimi nenesa . Vispirms nācās apprecēties ar nemīlamu vīru ,tad jābēg ,kā rezultātā tika apzagta un izvarota . Savukārt Klaudio jau no bērnības tika audzināts ,kā nākamais Salvatjerras gubernators , tādad iecelšana vietvalža amatā ir pašsaprotama . Daudz neloģiskāk būtu ,ja viņš atkal nonāktu Kamilas un Rikardo aizbildniecībā .Vēl kādai citai šķita savādi ka neviens neuzzināja ,ka Ritas nāve nebija nelaimes gadījums . Domāju ,ka bija labi,ka Darienu ģimene tā arī neuzzināja patiesību ,jo kam gan liekas ciešanas ,turklāt vainīgais jau samaksāja ar savu dzīvību par citiem noziegumiem .

0

35

Terēze написал(а):

Lisabeta tika sodīta simboliskā veidā ,visu laiku viņa centās atņemt Kamilai mantojumu ,bet kad tas beidzot izdevās ,tas viņai laimi nenesa . Vispirms nācās apprecēties ar nemīlamu vīru ,tad jābēg ,kā rezultātā tika apzagta un izvarota .

par to nepadomāju.. Tiešām simboliski sanāca, ka viņa dabūja to naudu, bet laimīga nekļuva no tā.. bet vienalga nepiekrītu tam, kas notika ar viņu.

Terēze написал(а):

Domāju ,ka bija labi,ka Darienu ģimene tā arī neuzzināja patiesību ,jo kam gan liekas ciešanas ,turklāt vainīgais jau samaksāja ar savu dzīvību par citiem noziegumiem .

tādā ziņā jā, bet vienalga viņiem bija tiesības uzzināt šo patiesību.

0

36

Es priecājos,ka Kaislību veidotājiem veiksmīgi ir izdevies izvairīties no daudzām seriāliem raksturīgām klišejām-galvenajai varonei nav ''obligāti'' jāprecās ar savu pirmo mīlestībai,lai gan tajā pašā laikā esmu pārliecināta,ka jau no paša sākuma seriāla veidotāji Kaislības bija iecerējuši kā Kamilas un Rikardo mīlasstāstu,nevis laikā gaitā nolēma,ka tomēr Rikardo,nevis Santjago būs Kamilas mūža mīla.Arī ļaundari,izņemot donu Horhi,kuru tomēr nevar dēvēt par tipisku ļaundari,neko nenožēloja un neizdarīja nekādus secinājumus,kā piemēram Lisabeta,kura tā arī nesaprata,ka Kamila nekad nav bijusi viņas ienaidniece un intrigante,kura izmantoja viņas tēvu iedzīvošanās nolūkā,bet gan tieši pati Kamila kļuva par upuri,kā arī to,ka pat,ja Kamila nebūtu ienākusi Rikardo dzīvē,Rikardo vienalga nekad nebūtu viņu iemīlējis,ja Lisabeta būtu to visu sapratusi,tad scenāristi nebūtu ar viņu tik nežēlīgi apgājušies.

0

37

Terēze написал(а):

Es priecājos,ka Kaislību veidotājiem veiksmīgi ir izdevies izvairīties no daudzām seriāliem raksturīgām klišejām-galvenajai varonei nav ''obligāti'' jāprecās ar savu pirmo mīlestībai,lai gan tajā pašā laikā esmu pārliecināta,ka jau no paša sākuma seriāla veidotāji Kaislības bija iecerējuši kā Kamilas un Rikardo mīlasstāstu,nevis laikā gaitā nolēma,ka tomēr Rikardo,nevis Santjago būs Kamilas mūža mīla

Jā , tā noteikti arī ir bijis, ka paredzēts jau no paša sākuma, ka Kamilla paliks ar Rikardo. Bet īstenībā ir diezgan daudz tādu telenoveļu, kurās varones beigās paliek kopā ne ar pirmo mīlestību.

0

38

Jā tā ir,bet diemžēl šie seriāli,kuros galvenā varone laika gaitā iemīl citu vīrieti,ir nospiedošā mazākumā,jo diemžēl seriālu veidotāji ir pārāk sīksti pieķērušies klišejai,ka pirmā mīlestība ir arī pēdējā,lai gan psihologi jau sen ir pierādījuši,ka tā nav taisnība.

0

39

Es jau minēju,ka seriāla veidotājiem ir izdevies izvairīties no daudzām klišejām,patika,ka Kamilas un Rikardo kāzas netika parādītas pašas seriāla pēdējās minūtēs,bet gan sērijas sākumā,arī pati sērija nebija pārspīlēti salda,arī de Salamanku ģimenes rīkotās viesības bija bez uzspēlētas pompozitātes.Donja Sofija lielāko seriāla daļu pavadīja cīnoties lai Santjago kļūtu par nākamo Sanfernando lordu, bet kad ieradās Klaudio,tad uzreiz pieņēma kā savu dēlu,jo saprata,ka viņš nav vainīgs pie šāda notikumu pavērsiena,un nav Santjago neko parādā,jo vienīgais cilvēks,kuru Santjago varētu vainot,ka tā arī nekļuva par lordu,ir paša tēvs,kurš ar iesaistīšanos noziedzībā, liedza savam dēlam mantojumu un lorda titulu,bet tajā pašā laikā neradās iespaids,ka Santjago pārāk gribēja kļūt par lordu,ja viņš tiešām būtu gribējis ieņemt šo amatu,tad viņš uzreiz būtu piekritis dona Horhes piedāvājumam kļūt par nākamo Sanfernando lordu,ja viņš toreiz nebūtu uzzinājis,ka Kamila ar Rikardo nav likumīgi precējušies,un gribējis Rikardo atriebties,tad iespējams,ka Santjago tā arī nekad nebūtu piekritis dona Horhes priekšlikumam.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 94. - 95. (FINAL)