TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » Supernatural 5.sezona


Supernatural 5.sezona

Сообщений 1 страница 20 из 51

1

Nesen ar Alby runājām par to, kad varētu sākties Supernatural 5. sezona ;) Pēc imdb.com - 10. septembrī  :jumping: Cerams tas pats datums arī paliks  :playful:

0

2

http://i398.photobucket.com/albums/pp69/pecity/Supernatural.jpg

0

3

hohoho, es pat neesmu čekojusi. jocīgi. bet nu pirms tam bija prātā tik msed, tagad qaf. Laika nav bijis... :D

0

4

albalonga написал(а):

hohoho, es pat neesmu čekojusi. jocīgi. bet nu pirms tam bija prātā tik msed, tagad qaf. Laika nav bijis... :D

Hi hi, tā kā QAF brīžiem atgādina par Supernatural, tad tas liekas kaut kā likumsakarīgi - bišk SPN pačekot  :glasses:

0

5

cravey написал(а):

Hi hi, tā kā QAF brīžiem atgādina par Supernatural, tad tas liekas kaut kā likumsakarīgi - bišk SPN pačekot

hahaha, nu jā vispār. ak, joprojām atceros, kā Bens ar Maiklu dejoja un man uzreiz ausīs, kā Dīns to dziesmu dziedāja... :D

0

6

albalonga написал(а):

hahaha, nu jā vispār. ak, joprojām atceros, kā Bens ar Maiklu dejoja un man uzreiz ausīs, kā Dīns to dziesmu dziedāja... :D

man tagad tieš SKAN :D

0

7

Mazliet no 5.1 :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-4Eauqp_39Y[/youtube]

0

8

Ehh.. kāds(-a) vispār skatās 5. sezonu? hmmm.. kinozal.tv pašlaik ir 10 sērijas...
Šī sezona, kā jau arī pārējās citas, aizrauj...
Un 5. sērijā, kad Hiltonei nocirta galvu gan varēja norēkties... :D LOL..

0

9

o, sveiks - prieks, ka tu esi parādījies. Man tevis pietrūka. Un pitrūka tavu aviku un sigu ar jensenu.  :D

Skatāmies 5.sezonu protams. Šajā pat SPN forumā ir katrai sērijai sava tēma. :playful:

0

10

Sveiki!
Kurā datumā iznāks 11.sērija?  :rolleyes:

0

11

albalonga написал(а):

o, sveiks - prieks, ka tu esi parādījies. Man tevis pietrūka.

hihiii.. chaw, chaw.. man arī jūsu trūka... biju šaušalīgi aizņemts un arī dators kārās, bet tagad domāju, ka viss būs ok :)

0

12

modreits написал(а):

biju šaušalīgi aizņemts un arī dators kārās, bet tagad domāju, ka viss būs ok

jej. katrā ziņā prieks, ka esi atpakaļ.

Nu - nothing else metters māki nospēlēt??? :D

0

13

modreits написал(а):

Un 5. sērijā, kad Hiltonei nocirta galvu gan varēja norēkties... :D LOL..

aha kolosala vieta bija!
Mani laikam vienmer uzjautrinas veidi kados spej nogalinat parisu hiltoni dazadas vinas lomas~! :D

0

14

albalonga написал(а):

Nu - nothing else metters māki nospēlēt??? :D

Hmmm... vaitad es solīju iemācīties? ;)

P.S. Kinozal.tv jau ieliktas 11-16 Supernatural 5. sezonas sērijas! :)

0

15

modreits написал(а):

P.S. Kinozal.tv jau ieliktas 11-16 Supernatural 5. sezonas sērijas! :)

ko???? vai tad tas ir iespējams?

0

16

bumerbmw написал(а):

ko???? vai tad tas ir iespējams?

Njāāā... es paskatījos vēlreiz.. tiešām.. Ievietotājs bija pieļāvis kļūdu nosaukumā... nesen pārlaboja.. lol... patiesībā tā ir 3. sezonu.. un es jau biju sācis liejupielādēt... :( fuj!

Отредактировано modreits (21.12.2009 21:39)

0

17

modreits написал(а):

Njāāā... es paskatījos vēlreiz.. tiešām.. Ievietotājs bija pieļāvis kļūdu nosaukumā... nesen pārlaboja.. lol... patiesībā tā ir 3. sezonu.. un es jau biju sācis liejupielādēt... :( fuj!

es ta nobijos, ka klaut ko esu palaidusi garām!

0

18

modreits написал(а):

Hmmm... vaitad es solīju iemācīties?

Nē, bet to parasti visai drīz visi mācās spēlēt pēc tam, kad sāk mācīties ģitāru spelēt.... Vismaz mana pieredze tā rāda. Es gan vienmēr pieprasu Stand by me... :D

Ev, nu mīļie - tak uzreiz skaidrs, ka kļūda. Ja vēl nav iznākušas tās sērijas, tad nu nav iespējams viņas dabūt nekur. Es pat pieņemu, ka viņas vēl nav gatavas - moš pat vēl nav viss materiāls uzfilmēts. Un pat ja ir, tad viņas ir post-production procesā. Ja ne 11. tad 15.noteikti.

Supernatural atgriežas pēc Ziemas hiatusa 21.janvārī - tieši pēc mēneša.

0

19

albalonga написал(а):

Nē, bet to parasti visai drīz visi mācās spēlēt pēc tam, kad sāk mācīties ģitāru spelēt

Nu tur Tev tiešām ir taisnība... es arī kaut ko no Nothing Else matters jau protu nospēlēt.. mācos pa drusciņai, jo nesanāk īpaši daudz laika.. Tagad ar tām visādām lugām viss laiks aizņemts... tā ir, ka iesaisties visur kur... visi Ziemassvētki būs vienā braukāšanā, dziedāšanā, dejošanā, lugu rādīšanā... ehhhh...

albalonga написал(а):

Supernatural atgriežas pēc Ziemas hiatusa 21.janvārī - tieši pēc mēneša.

ak... viens mēnesis.... nu atliek vien gaidīt... :)

0

20

Jan 9 2010

'Supernatural' exclusive: Sixth season or bust?
by Michael Ausiello
Categories: News, Supernatural

The apocalypse may have to wait. CW boss Dawn Ostroff says Supernatural creator Eric Kripke is warming to the idea of a sixth season.

“I think he’s in that state of mind,” she says. “I had lunch with Eric the other day and he’s really excited about the show right now. I think he feels this season has been really satisfying for him. He’s certainly not running out of ideas by any stretch of the imagination.”

Ostroff, who says Kripke has been “hitting it out of the park” creatively this season, also points to Supernatural’s ratings success as proof the show has a lot of life left in it. “The ratings are up,” she says. “We have more young women coming to the show than ever before. There aren’t a lot of shows that you can say are doing better in their fifth year.”

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » Supernatural 5.sezona