TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » Supernatural 5.sezona


Supernatural 5.sezona

Сообщений 21 страница 40 из 51

21

yey. Es pilnīgi iekliedzos un asaras saka ritēt no laimes. jaba-daba-dūūūūūūūūūūūūū.... :D  Jo J2 ir kontrakts uz 6.sezonu un ja Ēriks piekritīs, tad nu būs noteikti 6.sezona.

+1

22

bet reāli, kas tads tajā 6 sezonā var notikt???
viss tachu normāli pat b'ūtu, ja beiktos ar Apocalypse! vai tad ne?

Es gan nesūdzos par vēl vienu sezonu! :D:D:D

0

23

nū - dzīve pēc Apokalipses.... :D  Vispār Apokalipses jau sākās ar šo sezonu. Bet Apokalipse ir process. Es domāju, ka šīs sezonas beigās šovs būs nonācis līdz pēdējai lielajai Apokalipses cīņai - Lucifers pret Maiklu. Un nākamā sezona varētu būs, kāda pasaule izskatās pēc šīs cīņas, kā pasaule un mūsu varoņi atkopjas. Respektīvi, pasaulē noteikti daudz mazāk cilvēku tomēr iespējams daudz vairāk cilvēku, kas zina par SPN. Tur varētu tik daudz veco sēriju varoņus iesaistīt. Un viss varētu beigties vai kā brāļu nāve vai arī kā doma, ka viņi turpina cīnīties un viņiem ir sekotāji. Piemēram bij seriāls Trešais vilnis, kur Kīds fosters trīs sezonas cīnījās ar citplanētiešu invāziju uz zemes un neviens cilvēks neticēja, nezināja par citplanētiešiem. Seriāls beidzās ar Kīda nāvi, bet parādīja, ka beidzot cilvēce zina par citplanētiešiem, arvien vairāk cilvēku zina un cīnīsies. Tā pat par spīti Kīda nāvei seriālam bija labas beigas. Man ļoti patika tas seriāls.

0

24

Viņš beigās nomira???
Es līdz beigām nenoskatījos, jo pa TV beigas neparādīja un par interneta opciju vēl nezināju :D :D :D

Bet 6.sezona izklausās fantastiski :]

0

25

etansy написал(а):

Viņš beigās nomira???

aha... Bet parādīja tādas kā balsis dažādu cilvēku visā pasaulē, ka viņi zina par citplanētiešiem un cīnīsies. Trakajam Edijam uz datoekrāna iedegās arvien vairāk lampiņu visā pasaules kartē.... Es redzēju kaut kādā krievu kanālā. Gribētu vispār vēlreiz noskatīties visu seriālu. Man mežonīgi patika galvenās lomas atveidotājs. Viņš ir filmējies tv filmās par detektīvu geju, kur atveido Timiju - Detektīva vīru. Un viņš bija SPN laikam divās sērijās kā yellow eyes demon dēls, kuru ar koltu Dīns ja nemaldos piebeidza 2.sezonas pēdējā sērijā.

0

26

forši!
būs vien jāgaida un tad jau redzēsim, kas notiks! :)

0

27

sry, video pārlikts by cravey atbilstošajā tēmā - 5.11 Sam, Interrupted

Отредактировано etansy (16.01.2010 06:36)

0

28

man ir lieliskas ziņas!
http://www.cinemaspy.com/article.php?id=3886

0

29

tu pat iedomāties nevari, cik skaļi es te sāku spiegt.....Sencīts nobijās. :rofl:

0

30

albalonga написал(а):

tu pat iedomāties nevari, cik skaļi es te sāku spiegt.....Sencīts nobijās. :rofl:

:rofl:

0

31

tās tiešām ir LIELISKAS! :)

0

32

Es arī priecājos, ka Supernatural būs 6.sezona, tikai ceru, ka šis seriāls nesaies sviestā tā pat kā daudzi citi seriāli, kuru pēdējās sezonas vairs nav baudāmas.  :glasses:

0

33

Alby, tu rēksi :D

Karoč lieta tāda - ieeju Brī forumā (starptautiskajā) un skatos, ka Manon (tā meitene, kas bija Tallinā, ar tiem melnajiem čirkainajiem matiem no Nīderlandes) avatarā ir Džensens :D Es uzreiz rakstu, vai viņa par Dīnu fano?! Hhahaha, un izrādās jā, viņa arī Supernatural fane un Dean's girl :D Šaize, ka mēs to Tallinā nezinājām.

0

34

bāc, čist, kā to garām palaidām. jej, Dean`s girls rulzzzzzz.... :D  Sveicieni viņai no manis.

0

35

Nodošu :D

0

36

Heh.. nezināju, kur īsti rakstīt.
Tikko noskatījos pēdējo 5. sezonas sēriju. Ļoti patika. Beigas negaidītas un emocionālas, bet nu tā tam bija jābūt.

0

37

Man pateica ka tur peec 3 sezona, talaak iet murgs. Tas ir taisniiba? Skatijos visu 1 sezonu, talaak man napietiek laika...

0

38

rodrigo_reyes написал(а):

Man pateica ka tur peec 3 sezona, talaak iet murgs. Tas ir taisniiba? Skatijos visu 1 sezonu, talaak man napietiek laika...

Tas cilvēks, kurš Tev tā teica pats ir īsts murgs. :D
Man un maniem draugiem tieši pēdējās sezonas likās visinteresantākās. Iesaku atsākt skatīties! Nenožēlosi! ;)
Protams, ka 4. un 5. sezonā ir vairāk jāiedziļinās sižetā nekā pirmajā sezonā, kur gandrīz katra sērija saistījās ar jaunu noslēpumu un tūlītēju atrisinājumu, bet par "murgu" to saukt būtu aplami..

0

39

modreits, Man arii taa likaas, jo daudzi saka ka tur pats interesantaakais. Tik esmu paraak slinks, veel japaskataas 2 un 3 sezonu. Nezinu ka to visu paspeeshu :D

0

40

modreit, Tu taču aizmirsi pabrīdināt, ka tur pāris sērijās ir izteikts gay vibe un pat geju pāris! Vēl sabīsies!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » Supernatural 5.sezona