TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Lee Jun Ki


Lee Jun Ki

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

[реклама вместо картинки]
Lee Jun Ki (Hangul: 이준기, Hanja: 李準基, dzimis: 17 aprīlī, 1982 gadā, Busan, Ziemeļkoreja) ir Ziemeļkorejas aktieris un modelis. Viņš ieguva slavu kā Gong-gil "The King and the Clown". Viņam ir māte, tēvs un viena jaunāka māsa. Viņš ir pabeidzis "the Seoul Arts College" tēlošanā un ir ieguvis pirmo pakāpi gan Hapkido, gan Taekyon, un tršo pakāpi Taekwondo. Neskaitot korejiešu valodu Lee arī runā nedaudz japāņu un angļu valodā. Kopš 2007 gada, Lee ir populārākā ekrāna zvaigzne Ziemeļkorejā.

Karjera:

Kā modelis:

Lee Jun Ki sāka savu karjeru kā modelis un tēloja dažās nenozīmīgās lomās Korejiešū drāmās. 2001 gadā, viņš pirmo reizi parādījās TV reklāmā priekš "So Basic fashion label".

Kā aktieris:

Viņa pirmā loma drāmā bija kā neapmierinātam tīnim KBS drāmā "What should I do?" Vēlāk viņš parādījās nenozīmīgā lomā "Star's Echo", MBC un Fuji TV drāmā 2004.gadā.

2005 gadā, viņa pirmā nozīmīgā loma atnāca "The King and the Clown" (왕의 남자), kurā viņam bija loma kā sieviešu izklaidētājam vēlā 15 gadesimtā piespiests apmierināt karali Yeonsan's seksuālās un emocionālās alkas. Filma kļuva par vienu no pārdotākajām Ziemeļkorejas filmām Ziemeļkorejā, negaidot aizvietojot "Taegukgi" kā visskatākā filma Korejas vēsturē ar vairāk kā 12.3 miljoniem skatītāju, par spīti nelielajam apjomam Lee saņēma $100,000 par lomu. Viņš nopelnīja daudzas balvas kā "Best Male New Comer" par viņa lomu kā Gong-gil filmā "The King and the Clown" 2006.gadā.

Viņa nākamā loma bija kā atbalstošajam tēlam Korejas drāma SBS's "My Girl" kopā ar Miss Koreja, Park Si Yeon, Lee Da Hae, un Lee Dong Wook. Viņa filma, "Fly, Daddy, Fly" ieguva ļoti lielu uzmanību un mediagarnered much attention and medijas pārklājumu sakarā ar Lee augošo popularitāti.

Lee popularitāte ir pamanīta arī aiz jūras, kur "19th Tokyo International Film Festival", viņu pazina, kā top zvaigzni. Ķinā, Lee bija vienīgis korejieties starp uzaicinātajām 300 āziešu zvaigznēm apmeklēt Ķīniešu televīzijas šovu, kas svinēja Ķīniešu Jauno gadu. "Shanghai International Film Festival" laikā, ar Lee sazinājāt pazīstams ķīniešu režisors Chen Kaige, kurš piedāvāja viņiem abiem uzņemt filmu Ķīnā, kam Lee atbildēja, "Es būšu priecīgs uzņemt filmu, ja scenārijs un tēli ir labi."

2007. gadā, Lee novilmējās Korejas un Japānas savienotā filmā ar nosaukumu "Virgin Snow" ar Japānu aktrisi Aoi Miyazaki, kurā viņš spēlē Korejas apmaiņas studentu. Vēlāk viņam bija iespēja noturēt pirmo tikšanos ar Japānas faniem Osakā 2007. gada 10. martā. Nākamajā dienā viņš runāja par savu aktiera karjeru sarunas šovalaikā, kas tika ierakstīts "Swiss Hotel" vēlāk Osakā. "Virgin Snow" pierādījās, ka ir panākumiem pilna filma, kura uzstādīja rekordu Korejas filmai izlaistai Japānā. Viņš arī parādījās asa sižeta drāmā "Time Between Dog And Wolf" Viņa pirmā drāma, kā galvenajam aktierim. Drāmas reitings uzskāpa līdz salīdzinoši augstajiem 20%, lai gan pēc dr'[amas beigām tie pagaisa.

"27th Hawaii International Film Festival" (HIFF) paziņoja, ka Lee būs šī gada "Rising Star" balvas saņēmējs. Balva The award atzīst aktiera darbu, mēdijas veidolu un augošo slavas spēku globālajā mērogā. Festivāls, kurš notiek no 18 – 28, prezentēs balvu “Vakarā ar Lee Jun-ki” Piektdienā, 19.oktobrī kopā rādot "US premiere" no vienas no viņa jaunjām filmām. Viņam arī bija loma Korejas vasaras grāvējā "May 18", par notikumiem "Gwangju Massacre of 1980". Vilmu arī parādīs HIFF un ir bijusi nominēta fetivāla top balvai "Golden Orchid" par "Best Feature of 2007". Filma ietver sevī vienu o traģiskākajiem notikumiem Korejas vēsturē.

Nesen viņš pievienojās Hong Kong EEG, tādējādi viņš iegāja Ķīnas tirgū. Viņš filmēsies kopā ar Nicholas Tse kā arī ar Charlene Choi, par ko ir baumots, ka būs moderna versija par "The Butterfly Lovers". Aktieru sastāvs un filma vēl nav apstiprināti.

Dziedāšana:

Mūzikas website "Jukeon" aptaujā prasīja "Kas būs vispopulārākais, ja izlaidīs albūmu?" Lee tika pirmajā vietā ar 66% balsu. Viņš izlaida mini albūmu, kurš sastāvēja no trim dziesmām priekš fanu tikšnās.
Dziesmas ir:

* "One Word"
* "I Don't Know How to Love"
* "Foolish Love"

Filmography:

Filmas

* 2004: Hotel Venus (Japan production)
* 2004: Flying Boys
* 2005: The King and the Clown
* 2006: Fly, Daddy, Fly
* 2007: May 18
* 2007: Virgin Snow (Korea/Japan Co-production)

Televīzijas drāmas

* 2003: Nonstop 4 guest appearance - MBC
* 2004: Star's Echo - MBC, Fuji TV
* 2004: Drama City, Ep.234 "What Should I Do?" - KBS
* 2005: My Girl - SBS
* 2006: 101 Proposal cameo - SBS
* 2007: Time Between Dog And Wolf - MBC
* 2008: Iljimae" - SBS

Mūzikas video

* Clazziquai: "Sweety"
* Kang Sung Hoon: "Precious Story"
* Lee Soo Young: "Grace" (Grace I & II)
* Lee Soo Young: "Secret" (Part III of the trilogy from Grace I & Grace II)
* Lee Hyori: "Anystar"
* Eun Ji Won: "Drunk"

TV reklāmas/Advertisements

* MacDonald (Shake Shake Fries)
* Pepsi
* Longliqi Shampoo
* Spris
* Samsung Anycall Fx (series)
* Samsung Anycall
* Giordano
* Vonin (Men's Cosmetics)
* Pomegranate
* Lacvert Cosmetics
* I-Audio
* KFC Go-go
* Su An Su (수앤수)
* Kleenex
* Chungkang College of Cultural Industries
* So-Basic

0

2

[реклама вместо картинки]
Lee Joon Ki to Play a Violent Man in New Drama, Thursday October 30, 2008 Korea
Amidst the current dispute with Mentor Entertainment, Lee Joon Ki is poised to take on a new drama, playing as a violent man. He will be working with star writer Song Ji Na who also wrote “Tae Wang Sa Shin Gi”.

The drama currently titled “The Story of Men“, talks about how a man causes the collapse of a huge multinational corporation. Writer Song Ji Na had mentioned briefly about the plot of “The Story of Men” on her blog after she finished “Tae Wang Sa Shin Gi”. She said: “I have always wanted to write a story about a violent man. And I now wish to make them the focus of my story.”

Lee Joon Ki will play as someone who actively seeks redress for his father but fails in the end which then causes him to be sentenced to imprisonment. According to a related personnel: “Song Ji Na has already chosen Lee Joon Ki right from the start. Although the contract has not been signed yet but we can basically confirm Lee Joon Ki’s participation in this project.”

source: hanfever
credit: DongA + Sohu
pic credit: Newsen

0

3

Lee Jun Ki Could Be Frozen Out Till 2013, Saturday November 8, 2008 Korea
[реклама вместо картинки]
There has been some new developments in the contractual dispute between Lee Jun Ki and his agency Mentor Entertainment recently. It’s understood that Mentor Entertainment is now seeking an amazing huge compensation of 1500 million and freezing Lee Jun Ki’s entertainment career until 2013.

Since the contractual dispute between Lee Jun Ki and Mentor Entertainment erupted in September, both sides have been unrelenting in their “verbal assault” and the case has now gotten out of hand. From the initial compensation of 500 million, Mentor Entertainment is now demanding 1500 million instead. Lee Jun Ki countered, “It’s them (Mentor Entertainment) who have delayed my payment and did not file tax for me on time. That’s why me and my manager setup a new company to take on other jobs.”

With regards to Lee Jin Ki’s claim, Mentor Entertainment was extremely displeased with his slander remarks and decided to up the compensatation amount to 1500 million instead. They stress that Lee Jun Ki had breached his contract in the first place and seems to have shown no remorse. They will use all possible legal means to make sure he fulfils his obligations.

If Mentor Entertainment wins the court case, Lee Jun Ki is most likely to be out of work until his contract with them lapses in 2013 (so lengthy?!).

credit:coolsmurf

0

4

Ooo, šis man palika atmiņā...atceros, ka tu man teici, ka tev ļoti patīk kā viņas tas auskars ausī izskatās  :love:  :D
Man arī patīk  :insane:  :love:

0

5

Marlena Favela написал(а):

Ooo, šis man palika atmiņā...atceros, ka tu man teici, ka tev ļoti patīk kā viņas tas auskars ausī izskatās  :love:  :D
Man arī patīk  :insane:  :love:

nu jā! Šis ar savu auskaru!
Joprojām man patīk tas pats! :D :love:

0

6

bumerbmw написал(а):

nu jā! Šis ar savu auskaru!
Joprojām man patīk tas pats! :D :love:

jā man arī...es tieši pēc auskara viņu uzreiz atcerējos :D
A My girls drāmā viņš ir galvenais varonis vai arī otrā plāna? :D

0

7

Marlena Favela написал(а):

A My girls drāmā viņš ir galvenais varonis vai arī otrā plāna? :D

viņš tur ir otrā plāna varonis, bet tik un tā patīkami bij uz viņu paskatīties, lai gan viņš tur daž'brīd cieta!

0

8

bumerbmw написал(а):

viņš tur ir otrā plāna varonis, bet tik un tā patīkami bij uz viņu paskatīties, lai gan viņš tur daž'brīd cieta!

nu my girls man arī vaidzēs paskatīties :D

0

9

Marlena Favela написал(а):

nu my girls man arī vaidzēs paskatīties :D

jā! tur tev taisnība, ka vajadzētu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Lee Jun Ki