TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 15 serija


15 serija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

nu kursh redzeja....ka jums?man iisteniba pat llottii patika! iipashi sakuma kad djego[]zorro atzinas esmei utt................. vel  visspozakais moments bija beigas kad esme pamanija zorro uz balkona! :heart:  :rose:  :biggrin2: nu ka jums.....rakstiet!!

0

2

Man arī ļoooti patika!! ja godīgi tad uz brīdi bija palikusi vienaldziga Zorro dziesma, nu ne taa kaa saakumaa.. A pēc šīs sērijas atkal dievinu gan Zorro, gan dziesmu!! :D bet nu superrr!! Tik skaisti!! Un beigas atkal piektdienai (nu ok, viņu piektdienai) atbilstošas!! ĀĀ!!

HuLiA написал(а):

vel  visspozakais moments bija beigas kad esme pamanija zorro uz balkona!

em.. tu laikam sajauci. Es speciāli vēl un vēl paskatījos - tur nav Zorro, tur ir tikai sargi uz balkoniem visās malās. Vienkārši Esme saprata kādas lamatas ir Zorro...

0

3

Paloma написал(а):

em.. tu laikam sajauci. Es speciāli vēl un vēl paskatījos - tur nav Zorro, tur ir tikai sargi uz balkoniem visās malās. Vienkārši Esme saprata kādas lamatas ir Zorro...

Un tagad ir jautājums - Zorro pats spēs izglābties, vai Esme palīdzēs??? Es lieku uz Esmi!!! :rofl:

0

4

Nu tā jau vispār kauč kāda erotiskā sērija Kiko sanākusi... :rofl:

0

5

albalonga написал(а):

Un tagad ir jautājums - Zorro pats spēs izglābties, vai Esme palīdzēs??? Es lieku uz Esmi!!!

Var gadīties!! :D ņemot vērā to milzīgo sargu skaitu. :S lai gan - Zorro ir daudz kas pa spēkam!!! :D

0

6

albalonga написал(а):

Nu tā jau vispār kauč kāda erotiskā sērija Kiko sanākusi...

oooi.. tik tiešām sanāca, ka "asa" sērija, tieši kā man vajadzēja...  :rolleyes:

albalonga написал(а):

Es lieku uz Esmi!!!

nu nezinu, nezinu... iespējams. bet vispār ir ļoti interesanti kā zorro tiks sveikā no tā... jo beigās parādīja, ka rīt to jau notvers tīklā :( točna nevar būt, ka visi uzzinās kas zorro ir patiesībā. kā esme varēs palīdzēt, man nav ne jausmas... jo viņa pirms tam apgalvoja, ka Renco nav vainīgs - labi, montero pakalusīja... bet tagad viņai nav ko teikt par Zorro...

:nezinu: interesanti. ceru, ka rītdienas scenārijs būs intresants un kaut cik realistisks... :D (kaut drusciņ... jo viss kas saistīts ar Zorro, jau nav reāli... )  :rofl:

0

7

bet zorro! tads ma4o! vinsh pats izglabsies :lol:  bet tomeer esme var jau kaut ko pateikt...vai saakt kliegt nu vispar kaut  ko esme pateiks ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 15 serija