TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 1 страница 20 из 218

1

http://halliwells.newmail.ru/foto/23.jpg
Nu tā... Neviens šito forumu neuztaisīja un es nolēmu mēģināt!  :)

Отредактировано Ragana (04.03.2007 12:18)

0

2

klau kura masa jums patik viss labak

0

3

Par sižetu.
Viss sākas ar to, ka Fēbe atgriežas dzimtas namā Sanfrancisko, kur jau dzīvo viņas vecākās māsas Prū un Paipere. Lēmums apmesties uz dzīvi bērnības dienu mājā masam ļauj ne vien atsaukt atmiņā senos laikus, bet arī atjaunot ne tik draudzīgas attiecības. Kad noputējušos bēniņos Fēbe nejāuši uzduras Ēnu grāmatai, tā atklāj milzīgu noslēpumu-māsas patiesībā ir raganas un, izrunajot noslēpumainajā grāmatā ierakstītos burvju vārdus, viņas iegūst neparastas spējas-Prū tagad var pārvietot priekšmetus ar domu spēku, Paipere-apturēt laiku un Febe-paredzēt nākotni. Arī iepriekšējās Halivelu ģimenes paaudzēs sievietes bijušas labās burves, turklāt grāmata vēsta, ka paaudzē, kurā būs trīs māsas, viņu spējas būs visstiprākās. Meitenes pamazām apjauš likteņa piešķirto burvju varu un saprot, ka viņām ir lemts cīnīties pret ļaunajiem spēkiem, lai pasargātu nevainīgos.

0

4

Man patīk Fēbe! Bet katrā no māsām es varu atrast kaut ko no sevis, tapēc viņas visas man liekas ļoti tuvas un mīļas!

0

5

Man mīļakā vienmēr bija Fēbe, kad vēl skatījos... Un fanoju par Fēbe + Cole pāri... bet tagad no tā visa vairs nekā... Jā, un vēl seriāla ievaddziesmiņu dievinu... :dance:

0

6

albalonga написал(а):

Un fanoju par Fēbe + Cole pāri

Es arī.  :heart: Bet pazuda Kols, pazuda arī interese par Fēbi pazuda.
Tagad kaut kā vairāk iepatikās Paipera - viņas kašķīgums un spītīgums reizē, arī vienkāršums.
Bet ja godīgi pirms tam man Amulets kaut kā patika vairāk, biju baigā fane, bet tagad - nu tā.

0

7

[реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки]

Vai viņu ir iespējams neiemīlēt?!
:heart:   :heart:   :heart:

0

8

Ragana - es te mazliet palaboju, jo dažiem saitiem ir aizsardzība un bilžu linki it kā periodiski izzūd... Labāk vispirms ielādē kādā bilžu hostā un tad liec linku... :)

0

9

Paldies, albalonga! Es laikam iešu palasīt pamācību par bilžu ievietošanu forumā...

0

10

:pig: man vislabāk patīk peidža/paige.

0

11

:pig:

0

12

:pig:

0

13

:pig:

0

14

:pig:

0

15

:pig:

0

16

pinocchio, labāk liec bildes multimēdijā.
:ok:   ;)

Отредактировано Ragana (04.03.2007 16:07)

0

17

klau vai neviens nezin saitu kur varetu atrast bildes un .....

0

18

Beidzot arii Amuletinjsh te paraadaas ;) Manas dziives miiljaakais seriaals- seriaals par kuru es esmu fanojusi visilgaak ;) Pashaa saakumaa man visvairaak patika Pruu - tik gudra, forshas speejas un taa taalaak.. bet veelaaak kad Pruu pazuda, man ljooti iepatikaas Feebe- jautra, moderna, ljoti patiik taas raganu padariibas.. un kad paraadiijaas Kouls... -  tas bij tik satriecieshos paaris!! es laikam nekad nesapratiishu, kaa vareja vinjus izshkirt :(

0

19

Njā, es Amu;et skatījso ļooti sen, tad pārtruaca tajā laikā rādīt un kaut kā vairs nesanāca.. nu ļooti daudz neesmu redzējusi. bet cenšos to pamazām atgūt lādējot un skatoties datorā. ;) Bet cik nu atceros, man arī ļooti patīk Fēbe+Kols.. Vislabāk patika Prū, arī Fēbe.. bet tagad skatoties jaunās sērijas vislabāk patīk Peidža - viņas raksturiņš, tāda interesanta. ;)

0

20

Peidzaa man patiik vinjas sejas izteiksmes :D bet kaa taa- man agraak, kad aizgaaja Pruu, nepatika Peidza tieshi shii fakta deelj, ka vinja aizvieto Pruu..un taa nu tas ir veel joprojaam mazliet palicis, bet kaa taa- Peidza man arii patiiik, bet 1. vietaa- Feebe :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed