TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 181 страница 200 из 218

181

tas saucas - satikās 2 apmātās..  :rofl:  ^_^

0

182

aNgeL написал(а):

nju, toties internetā var visu dabūt

Kur? Es nekur neredzēju skanus.. Bet varbūt īpaši neinteresējos, jo man jau bija....

aNgeL написал(а):

tas saucas - satikās 2 apmātās..

Uj, tas man ļoti patīk! Vienmēr cerēju satikt kādu, kurš mani šajā ziņā sapratīs. :D

Отредактировано Ragana (27.08.2007 14:53)

0

183

Ragana написал(а):

Kur? Es nekur neredzēju skanus.. Bet varbūt īpaši neinteresējos, jo man jau bija....

nju es ne gluži par žurnāliem.. bet tāpat tās intervijas var atrast netā.. man piemēram ir 4 grāmatiņas no sērijas "Vsjo o zvozdah" un visu to info kas tajās var netā atrast ;) bet runāju es tagad par visādiem video, bildēm, aprakstiem rakstiem.. un tml.. pat žurnālus nevajag pirkt :D - tādā ziņā - viss kas ir par Amuletu mums ir !!

Ragana написал(а):

Uj, tas man ļoti patīk! Vienmēr cerēju satikt kādu, kurš mani šajā ziņā sapratīs.

agrāk daudziem arī ļoti patika.. skatījās.. tagad kautkā visiem tikai atmiņu līmenī.. paliki man tikai Tu = tajā pašā dievināšanas līmenī kas man  :)  :kiss:

0

184

aNgeL написал(а):

tāpat tās intervijas var atrast netā..

aNgeL написал(а):

pat žurnālus nevajag pirkt

Tas jā. Reti kad redzēju žurnālos vēl nelasītās intervijas. Bet interesanti, ka pat viena un tā pati intervija dažādos žurnālos izklausās dažādi.
Nemaz nerunājot par oriģinālu. :D
Un par Internetu...Tas mani glābj! Nezinu, ko es iesāktu, ja man nebūtu pieejama informācija par Amuletu, tagad taču par to nereksta!

aNgeL написал(а):

tagad kautkā visiem tikai atmiņu līmenī.. paliki man tikai Tu = tajā pašā dievināšanas līmenī kas man

No man zināmajiem cilvēkiem, kas skatījās un kuriem patika, neviens nefanoja tik stipri, kā es. Un tāpēc man prieks, ka ir tāda aNgeL, kura mani saprot! :)  :friends:

0

185

Ragana написал(а):

Un par Internetu...Tas mani glābj! Nezinu, ko es iesāktu, ja man nebūtu pieejama informācija par Amuletu, tagad taču par to nereksta!

ahaa.. diemžēl tiešām neraksta... un savā ziņā arī par laimi - jo pirkt visus žurnālus tikai Amuleta rakstiņa dēļ ir diezgan traki!! :D

Ragana написал(а):

Un tāpēc man prieks, ka ir tāda aNgeL, kura mani saprot!

:kiss: un man prieks, ka te esi Tu ar ko var par to visu parunāt. dalīties savā mīlestībā par Amuletu.. ahh :) a es vakaros lasu pa 1 nodaļai no "vilka gara" pēdējā palika šovasar nelasītā grāmata.. :) kā man patīk šīs grāmatiņas.. :) diemžēl neesmu tikusi pie pārejām.. :/  :cray:

0

186

aNgeL написал(а):

pirkt visus žurnālus tikai Amuleta rakstiņa dēļ ir diezgan traki!!

Jā, es ar reizēm tā domāju, bet neko nevaru padarīt. Kā lai atstāj tādu žurnālu veiklā? Jānopērk! :D Lai gan mani vairāk interesē bildes, jo rakstus var izlasīt bibliotēkā un ja būs kas interesants, tad nokopēt.

aNgeL написал(а):

a es vakaros lasu pa 1 nodaļai no "vilka gara"

Šī grāmata man laikam patika vismazāk no visām...

0

187

Ragana написал(а):

Lai gan mani vairāk interesē bildes, jo rakstus var izlasīt bibliotēkā un ja būs kas interesants, tad nokopēt.

nju jā.. bildītes mani arī ļoti interesē, lai gan tagad jau reti kura nav redzēta..

Ragana написал(а):

Šī grāmata man laikam patika vismazāk no visām...

man patiesībā arī.. lai gan tagad lasot tā šķiet interesanta un dod emocijas lasot, taču kautkas viņā ir tāds, ka vēlāk kad domā par visām grāmatām, šī ir viena no tām, kas vismazāk saista..

0

188

aNgeL написал(а):

šī ir viena no tām, kas vismazāk saista..

Njā. Pirmkārt, man  nepatika, kā attēlots Kouls un viņa attiecības ar Fēbi.
Un nebija tādas īpašas intrigas. Nu aizbrauca, nu tur kaut kas notiek un tālāk. Man patika visas tās baisās un mistiskās lietiņas nometnē, bet tas izrādījās tikai tā-biedēšanai. Gribējās, lai tām būtu kāda nozīme, nevis vienkārši pasaka, ka to darīja Gluskaps un viss.
Pārspīlēti likās, ka gan Mitčs, gan Bens tiek salīdzināti ar Koulu. Un gribējās, lai Bens attaisno savu "noslēpumaino auru", atsvešinātību no pārējiem...
Un es nedomāju, ka īstā Paipere būtu saukusi Fēbi un Peidžu par "apnicīgām māsiņām".
Un vai tiešām likums paredz tādas kaklarotas-kartes un uztver tās nopietni? Nez vai.  :/
Labi, es neturpināšu, jo man pašai paliek bail, ka varu tik daudz slikta pateikt par Amuleta grāmatu.

0

189

Ragana написал(а):

Labi, es neturpināšu, jo man pašai paliek bail, ka varu tik daudz slikta pateikt par Amuleta grāmatu.

laba doma :D :D :D lai nu kā, tomēr Amuleta grāmatas ir kautkas īpašs!! ljoooti iiipašs un dieviigi lasaams  :heart:

0

190

aNgeL написал(а):

laba doma

Vienkārši es jutu vajadzību izskaidrot savu attieksmi un kāpēc tā ir tāda. 
Emmm, tu laikam negribi komentēt tik kritiskas piezīmes. :D

aNgeL написал(а):

Amuleta grāmatas ir kautkas īpašs!!

Protams! Jo tās tak ir Amuleta grāmatas. :D Un ekskluzīva iespēja tikties ar iemīļotiem varoņiem.

0

191

Ragana написал(а):

Emmm, tu laikam negribi komentēt tik kritiskas piezīmes

nē, nu es jau neiebilstu par kritiskām piezīmēm, vienkārši šo grāmatu - Vilka garu - sāku lasīt jūlijā, un kādu laiciņu tas bija pie Palomas un jau aizmirsu daļu un tagad esmu pusē izlasījusi 2 nodaļas pa 2 dienām pirms gulēšanas, tāpēc nav īpaši ko teikt, jo pieklibo ar to kas tur bija. bet kautkā šķita ka Fēbei patīk Mičs un domāju, ka Kouls vel tad nebij parādījies un vakar kad tika pieminēts viņš pat nobrīnījos :D lai gan logiski domājot tāpat skaidrs, ja ir Peidža, tad arī Kuuls jau pazīstams. gļuks man bij :P un zinu, ka sākumā grāmatas arī viņš bija pieminēts..

Ragana написал(а):

Un ekskluzīva iespēja tikties ar iemīļotiem varoņiem

pie tam jebkurā laikā un vietā :D

0

192

aNgeL написал(а):

bet kautkā šķita ka Fēbei patīk Mičs

Viņa jau kantējās Mičam klāt, bet pēc tam pati nokaunējās un par Koulu atcerējās. :D

0

193

Ragana написал(а):

Viņa jau kantējās Mičam klāt, bet pēc tam pati nokaunējās un par Koulu atcerējās

aha, vakar kāreiz to izlasiiju ;)

0

194

Sestdien nopirku žurnālu ar Alisas bildi. Un man uznāca tāāāda nostaļģija pēc Amuleta...  :heart:
Atkal pārņēma tās sajūtas, kas liek steigties mājās, lai varētu atrāk izgriezt bildi, parskatīt mapīti un ielikt tajā jaunu bildi...
Sen nebiju tā jutusies un man atkal ir neizsakāmi žēl, ka par Amuletu neraksta un, var droši teikt, arī nerakstīs. :(
Labi, ka ir Internets, kur var atrats jaunas bildes un būt lietas kursā. :)

0

195

runājot par Amuletu kādreiz jāsāk skatīties :D angļu val būs eksāmens, un ar Amuletu klausīšanos  vispatīkamāk mācīties :D

jā, internetam arī esmu bezgalīgi pateicīga, ka te var visu dabūt :) :) :)

0

196

aNgeL написал(а):

angļu val būs eksāmens, un ar Amuletu klausīšanos  vispatīkamāk mācīties

Man prātā tā pati doma. :D Pagaidām gan sanāk gatavoties tikai spāņu valodas eksāmenam, kura man nebūs. :D

Отредактировано Ragana (12.10.2007 18:07)

0

197

Ragana написал(а):

Pagaidām gan sanāk gatavoties tikai spāņu valodas eksāmenam, kura man nebūs

tieši tā :D jāmeklē kas angliski :D

0

198

esiet dzirdējuši Alisas Milano dziesmas?? es jau kautkad baigi sen biju dabūjusi 3 dziesmas un bieži klausoties baigi pieradu un man ļoti patika.. bet vēlāk mazāk klausījos līdz pamazām beidzu un disks šķiet pazuda.. bet jau kādu laiciņu atpakaļ ielādēju citas dziesmas un atkal ik pa brīdim klausos. protams, viņas dziesmās jūtams tas laiks, kad tās tika dziedātas.. bet ir jauki paklausīties viņas balsi :)

0

199

Es meklēju, bet neko neatradu no viņas dziesmām. Vari ielikt forumā?

aNgeL написал(а):

protams, viņas dziesmās jūtams tas laiks, kad tās tika dziedātas..

Tā tas varētu būt. :D Viņa toreiz bija pavisam jauna, lai neteiktu vairāk.

0

200

Ragana написал(а):

Es meklēju, bet neko neatradu no viņas dziesmām

oo, jaa?? ok... meegināšu ielikt ;) bet ne šobrīd, jo dators uz vīrusies pārbaudās un viss bremzē :/

Ragana написал(а):

Viņa toreiz bija pavisam jauna, lai neteiktu vairāk

tieši tā :D arī balss tik jauna skan :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed