TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 21 страница 40 из 218

21

Jā, daudzi Peidžu uztver negatīvi tikai dēļ fakta, ka viņa aizvieto Prū. Man Peidža liekas vissoriģinālākā, viņai vienmēr tādas trakas idejas. Un pati viņa ir ekstravaganta līdz matu galiņiem! Stiliņš neparasts. Un nedomāju, ka kāda cita varētu pieskaņot koši zaļas acu ēnas spilgti rozā lūpukrāsai!

aNgeL написал(а):

Peidzaa man patiik vinjas sejas izteiksmes

:rofl:   Tās viņai sanāk patiešām smieklīgas.   :rofl:

0

22

Un kā ir ar pārējiem? Kura jums patīk labāk-Prū vai Peidža?

0

23

vislabakais serials kads vispar ir iespejams!!!  :ok2:  :yahoo:  :heart:

0

24

Shiny написал(а):

vislabakais serials kads vispar ir iespejams!!!

Es Tev piekriiitu ;)

Shodien bija ljooti forsha seerija ;) tik ljoti gribas redzet turpinaajumu- kaada taa dziive ir tagad, zinaat jau zinu, bet gribas to visu redzeet.. eh.. mums palika tikai 1 sezona...  :rose:

0

25

Protams ka Pru ir vislabaka!! kaut gan Peidza ir interesanta , man nav nekadu iebildumu pret Peidzu, tomer Pru bija un paliek the best!

0

26

aNgeL написал(а):

ja , 1000 rezu skatijos un vel tik pat varun noskatities!

0

27

bet man patik Paiper un kad es biju maza ess speleju Charmed un tur es vienalg ka es tiku bet lai tikai butu paiper :D vina var sastumdinat u tt protams febe var paredzet nakotni un ir super stiliga (manai draudzenei WC majas ir salimetas milano plakati)) :rofl: tas ir tik mili!!

0

28

aNgeL написал(а):

Shodien bija ljooti forsha seerija

Mani pat pārsteidza mana reakcija uz šo sēriju- beigās raudāju un smējos kopā ar Derilu... :) Aizkustinoši.
Ar prieku noskatītos "Amuletu" vēl daudzas reizes! Un to arī daru!

0

29

Ragana написал(а):

Mani pat pārsteidza mana reakcija uz šo sēriju- beigās raudāju un smējos kopā ar Derilu...

taa kaa es sho seeriju jau biju redzeeju anglju valodaa, tad taada emocionalitaate nebij ;) tachu bij skumji un reizee prieks, ka vinjas izdziiivoja :)

kaa man patiik kaa vinjas teeeelo :) :) :)

0

30

Es jau arī  skatījos angļu valodā. Gaidu, kad varēšu noskatīties 8. sezonu. LNT es vispār nosolījos neskatīties! Riebjas viņu attieksme pret skatītājiem!
Tēlo viņas superīgi! Un specefekti, un sižets-viss, manuprāt, ir perfekts! Ja neskaita Koula nogalināšanu...

0

31

aha ;) Piekriitu Tev..  Koula nogalinaashana bij.. dumjsh izdomaaajums...

0

32

Kouls  muzigi paliks musu sirdis, neviens nespes nogalinat! :)

0

33

Shiny написал(а):

Kouls  muzigi paliks musu sirdis, neviens nespes nogalinat!

Zelta vārdi, Shiny! Gluži manas domas.
Man te domu pasvieda, ka, traģiskus mīlasstāstus labāk atceras. Varbūt tā arī ir...

0

34

Tā kā Kouls parādījās 7. sezonā, tad nu ir pierādīts, ka nav tā, ka viņa vairs vispār nav :) viņš ir kopā ar Fēbi, lai gan viņa to nezin ;)

0

35

buutu labi ja kouls paraadiitos arii 8.sezonaa...buutu interesanti kaa feebe uzņemtu vina paraadiišanos... tekšu godiigi es noskatiijos 2 pirmaas seerijas no 8 sezoonas un man baigi patika!!!!! :yahoo:

0

36

to es ariii ljoooooti gribeetu redzeet - kaa Feebe reagjeetu uz Koula atgrieshanos.. lai gan 5. sezonaa, vinja reagjeera negatiivi- diezvai eagjeetu pozitiivi.. :/

0

37

laikam gan!!!! bet vienalga gribeetos lai paraadaas un tas jaunais aktieris kurš patiik feebeei(neatceros kaa sauc) man nepatiik

0

38

man vispaar nepatiik visi, kas ir ar Feebi, tikai taapeec ka tas nav Kouls :D vinji tak bij tik ideaaals paaris  :rose:  :cray:

0

39

Nu Fēbes džekiem it kā jau man arī vislabāk patīk Kols :ok:. Bet tas ar ko viņa beigās paliks kopā( laikam būs Kupidons) arī ir diktām smuks un jauks...  :kiss:

0

40

neesmu skatiijusies 8. sezonu ;) tikai pashas peedeejaas seerijas kaadas 5 minuutes - un man nepatika beigas.. paarspiileetas  taas ir.. un wnk skumji, ka beigas.. lai gan kaadreiz tam jaabeidzas, lai nevajadzeetuu filmeet galigos murgus, kas ik pa briidim jau pasen paraadaas..  Man nepatiik, ka Feeebe ljooti reti jau sen izmanto savas speejas- viizijas vispaar ljooti reti paraadaas..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed