TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 61 страница 80 из 218

61

dc++ ;)

0

62

Uuuu, man likās, ka tur nav krievu valodā. Vismaz es neatradu, kad meklēju.  :meklet:
Bet man ļoti patīk skatīties angļu valodā! Izjust visu to atmosfēru pilnībā! Dzirdēt aktieru īstās balsis...  ^_^
Lai gan LNT tās arī bieži var dzirdēt.

0

63

;) nu jaa- man arii ljoti patiik iistajaa valodaa klausiities- tad viss taa iisti, var aktieru balsis dzirdeeet :) agraak nebij krievu valodaaa- bet 7. un 8. sezona noteikti ir ;) no paareejaam arii pa kaadai seerijai jaabuut ;)

0

64

Skaidrs. Vajadzēs kādreiz pameklēt.  :)

0

65

pameklee gan kaadreiz ;)

Kaadas juus sev speejas gribeetu? :)

0

66

Hmm,... diezgan grūts jautājums. Patīk jau daudzas.
Visforšākās, manuprāt ir teleķinēze (parastā, nevis orbitālā, kā Peidžai).
Apstādināt laiku (temporal statis) un mainīt izskatu reizēm var būt ļoti noderīgi, bet raganas nedrīkst izmantot spējas pašlabuma gūšanai, tā kā...
Levitācijai nevaru iedomāties praktisku pielietojumu, ja neskaita cīņas ar dēmoniem. Tāpat arī piroķinēzei.
Pilnīgi noteikti negribētu paredzēšanas spējas (premonīcija). Nav interesanti dzīvot, visu zinot uzpriekšu. Febei viņas vīziju dēļ sākās visas problēmas ar mīlestības meklēšanu.
Gribētu prast izgaist. Bet atkal ne tā, kā Gaismas glabātāji (orbitācija). Visvairāk man patīk, kā izgaisa Kouls (un vēl daži citi dēmoni), ar tādiem viļņiem.
Un protams ugunslodes-vienkārši labi izskatās.  :cool:

Būtu labi dabūt Ēnu grāmatu, tad varātu visu ko saburt. ;)

0

67

Pruu speejas man patika vislabaak ;) bet kaa taa- man patiik kaa Alisa Milano telo taas viizijas. vispaar ljoti interesanti taas redzeet, bet ari biedeejoshi, taapeec es shiis speejas negribeeetu ;) Koula izgaishanas speejas man arii ljooti patika ;)  Paiperai intresanti, ka var laiku apstaadinaat- noderiigi, bet taa spridzinaashana gan ir jociiga ;) Un Peidza- atkal ieguva taa teikt izdeviigaakaas speejas, kljuva par speeciigaako raganu speeju zinjaa, jo mantoja taas no Pruu...

0

68

aNgeL написал(а):

Un Peidza- atkal ieguva taa teikt izdeviigaakaas speejas, kljuva par speeciigaako raganu speeju zinjaa, jo mantoja taas no Pruu...

Manuprāt, visspēcīgākās spējas tomēr ir Paiperei, kas tagad ir vecākā māsa. Viņa var kārtīgi sadot, bet Peidža-tikai aizlaisties projām.  :)

A Tu vari divos vārdos pastāstīt, kas svarīgs notika šodienas sērijā?
Līdz 9. sērijai vēl neesmu tikusi, bet tagad Media Playeris nestrādā un es nevaru noskatīties tālāk.  :(

0

69

Shodien bij interesanta seerija bet diezgan sarezgiiti aprakstiit. Cilveeki tuksnesii atrada kautkaadu deemonu un injikceeja vinjam cilveeka asinis, taadaa veidaa gribot dabuut forumu kas padariis kareivjus speeciigaakus, bet izraisiiija viirusu, kursh padariija tos, kuri dabuuja shiis asinis speeciigaakus, bet vinji aatri mira- gan deemoni, raganas un tml.. un Viens no injicetajiem deemoniem saskraapeeja Billiju, un lai vinja nenomirtu Hallivelas arii injiceejaas, lai dabuutu lielaaku speeku un izglaaba visus ;) Feebe atkal redzeeja viiziju ar savu meitu un viizijaa parunaaja ar naakotnes sevi - Feeebi..

Ragana написал(а):

Viņa var kārtīgi sadot, bet Peidža-tikai aizlaisties projām.

nu neteiktu, ka Peidza var tikai aizlaisties projaam.. vinja speej paarvietot priekshmetos, kas arii tiek izmantots gandriiz  visbiezaak.. , bet paiperas spridzinaashana nu jau biezi neiedarbojas uz demoniem :/

0

70

aNgeL написал(а):

Feebe atkal redzeeja viiziju ar savu meitu un viizijaa parunaaja ar naakotnes sevi - Feeebi..

Nu viss, Tu mani saintreģēji! Gribu redzēt, vai tā nākotnes Fēbe pateica šai, lai beidzot nomierinās?  :lol:
Paldiesiņš par atstāstu!  :rose:  Galvenā doma skaidra.  ;)

aNgeL написал(а):

bet paiperas spridzinaashana nu jau biezi neiedarbojas uz demoniem

Nu ja, arī taisnība.

0

71

Nav par ko ;)

0

72

Nu es arī laikam gribētu vislabāk Prū spējas - pārvietošanu. :) Lai gan Peidžas pārvietošanos - arīīī!!! :) Vai kaut vai Prū astrālo projekciju.. Cik tas būtu super! :)

Ragana написал(а):

Gribu redzēt, vai tā nākotnes Fēbe pateica šai, lai beidzot nomierinās?

Ne tikai pateica, bet arī parādīja.. ;)

0

73

Nu ko, šodienas sēriju arī palaideu garām.  :(   :cray:
Ar nepacietību gaidu, kad beidzot atnāks draugs un paskatīsies datoru (playeri), lai es varētu skatīties Amuletu tālāk!

0

74

Nu viss, es neizturēju! Man gribasspēks atkāpjas Amuleta priekšā.   :agree:
Ar vienu aci paskatījos šodien.
Nesaprotu, kāpēc viņas ir tik pārliecinātas, ka Kristija ir dzīva, ka viņa nav kļuvusi ļauna, jo viņu taču nolaupīja dēmons un, ka viņu vispār izdoesies atrast?!

0

75

Liktenja enjgelis teica, ka Billijai izdosies atrast Kristiju ;) shodien redzeeju kaadas 5 minuutes no Amuleta, taapeec nevaru spriest par seeriju ;)

0

76

Ā, nu es pilnīgi noteikti zinu, māsas atradīs Kristiju un viņa vēl savārīs putru...

aNgeL написал(а):

shodien redzeeju kaadas 5 minuutes no Amuleta, taapeec nevaru spriest par seeriju

Kāpēc tā? Žēl.

0

77

Ragana написал(а):

Kāpēc tā? Žēl.

Treshdienaas Amuletinju nesanaak skatiities, jo man ir teaatra pulcinjsh ;) Bet jau noskatiijos vakadienas seeriju- angliski ;) taa ka zinu kas tur un kaa bij ;)

0

78

aNgeL написал(а):

Bet jau noskatiijos vakadienas seeriju- angliski

Man prieks par Tevi. Kāpēc angliski, ja var krieviski?
Kaut kā dīvaini bija ar Billijas vecākiem. Sērijas nosaukums jau norāda uz paralēlēm ar filmu "Mr. and Mrs. Smith". Manuprāt, tās tur nepavisam neiederējās.
Jauki, ka Peidža un Henrijs noskaidroja savas attiecības.  :heart:

A man šodien lieli prieki! Beidzot tiku skaidrībā ar playeri! Tagad atkal varēšu skatīties Amuletu!  :yahoo:

0

79

Forshii, ka vari skatiities  :yahoo:

Ragana написал(а):

Kāpēc angliski, ja var krieviski?

tieshi tajaa briidiii nebij krieviski, un angliski ir noderiigaak skatiities, lai attiiistiitu savu anglju valodu ;)

0

80

Nu, es atkal savas domas par šodienas(8.13.) sēriju izteikšu.
Sākums man ļoti patika. Kopumā sērija līdzīga 6.04. par tām blondīnēm, māsām Stīlmanēm. Šīs bija brunetes un, manuprāt, izskatījās baisi.  :/
Kas ir ar Peidžas balsi? Tāda aizsmakusi, es pat nobijos!
Un atkal Fēbi apmaina!(vispirms) Secinājums: braukt ar liftu ir bīstami. :D
Vai māsām nebija viena mūza uz visām trijām? Tā, kuru izsauca Peidža nebija Melodija.
Dīvaini, ka Henrijs tik viegli uztvēra Peidžas atzīšanos. Un jautājumus arī neuzdeva. Bet tas laikam nozīmē, ka viņš ir īstais.  :)
Man žēl leļļu māju! Tik smuks makets!  :(  Paipere droši vien nekad vairs negrib tajā atgriezties un tāpēc to uzspridzināja!  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed