TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 81 страница 100 из 218

81

Ragana написал(а):

Man žēl leļļu māju! Tik smuks makets!    Paipere droši vien nekad vairs negrib tajā atgriezties un tāpēc to uzspridzināja!

Taa lellju maaja ir vienkaarshi fantastiska!! tikai zeel, ka to uzspridzinaaja :/  a es cereeju, ka shajaa maajaa ir arii Eenu graamatas kopija :P bet.. nebij :D bet tas ir tik interesanti- mazaa Halivelu maajinja :)

0

82

Sen nesmu te rādījusies. Nolēmu padalīties iespaidā par 16.08. sēriju.
Man patika, ļoti! Peidžas kāzas bija tik jaukas!  :heart:
Un Kupidons tik mīļš! Nebiju to gaidījusi. Tikai nesaprotu, kāpēc Fēbi neizbrīnīja tas, ka kupidoni ir vairāki? 32. sērijā (2. sezona) bija pavisam cits!
Jā, un man labāk patika, ka Fēbe dzīvo ar māsām. Interesanti, kur Peidža dzīvos? Tagad viņa ir precēta.

P.S. Fēbe atzina, ka viņai ar Koulu bija visilgstošākās attiecības. Un labākās arī! (man piebilde) :D

0

83

Ragana написал(а):

Jā, un man labāk patika, ka Fēbe dzīvo ar māsām

ahaa.. man nepatiiik, ka Feebe dziivo citu, bet Billija ar Kristiju vinju maajaa.. bez Feebes.. vinjas iistabaa.

Ragana написал(а):

Fēbe atzina, ka viņai ar Koulu bija visilgstošākās attiecības. Un labākās arī!

jaaaa :) Tas bij forshi :) gan labaakaas, gan skaistaakaas un patiesaakaas :) vinjiem bij tik neparasta un speeciiga miilestiiba :)

un veeel mazliet nepatiik, ka Kristijai speejas ir speeciigaakas nekaa maasaam. wnk taada kaa greizsirdiiba, ka ir kaada speeciiga tik ljoti.

0

84

aNgeL написал(а):

un veeel mazliet nepatiik, ka Kristijai speejas ir speeciigaakas nekaa maasaam. wnk taada kaa greizsirdiiba, ka ir kaada speeciiga tik ljoti.

Uj, kā mani tā Kristija tadag besī!!!  :aggressive:
Divas skuķes un stiprākas par pasaules spēcīgākajām burvēm?!  :bad:
Lai gan viņām daļēji ir taisnība, pēdējā laikā māsas tiešām vairāk uztrauc pašu problēmas, nekā nevainīgo glābšana. Tomēr, kas viņas tādas ir, lai izlemtu, apturēt Izredzētās vai nē!!!
Un par tiem sapņiem... dabiski, ka Paipere uztraucas par Leo un Fēbei rūp viņas nākotne! Peidža ir tiko precējusies, viņai arī jaunas problēmas klāt. Bet māsas vienmēr tikušas galā gan ar savām likstām, gan ar dēmoniem. Un visam pa vidu vēl izglāba kādu nevainīgo!
Un vispār, nav ētiski bāzties iekšā svešos sapņos!

0

85

Man patiiik Kupidons.. forshinjsh ;) Shkiet vinjam patiik Feebe :D nu. vismaz nav parastais mirstiigais, bet interesants personaazs.. lai gan protams - 1. vietaa protams ir Kouls!!!

0

86

aNgeL написал(а):

Man patiiik Kupidons.. forshinjsh

Un man viņš riebjas, jo es zinu, kas būs tālāk!!! 
Ja viņš strādātu ar kādu citu, nevis Fēbi, man viņš patiktu. Jauks un bezgala romantisks, ideāls sapņuprincis!

Kouls zināja, kad var pilnībā nodoties mīlestībai un kad ir svarīgākas lietas darāmas. Kupidonam par to nav ne mazākās sajēgas! Māsām jaiznīcina dēmoni, viņām ir pamatīga ķibele un šis tik prasa: "Un kā būs ar mīlestību?"!!!

0

87

Nu re, Fēbe jau pateica, ka mīl viņu! Kupidonu!

Noskatījos 21. sēriju. Garujošs iespaids!
Es pārdzīvoju, kad 3. sezonas beigās Šakss izdemolēja māsu māju un vējš izsita durvju logus... Bet šis to visu daudzkārt  parspēj!
Tāds sprādziens! Pat 7. sezonas beigās tāda nebija!
Ja tā paliks, tad visi domās, ka māsas vēlreiz inscenēja savu nāvi. :)
Man patika, ka Fēbe aizdzina Kupidonu! :) Neko tur nevaru darīt.
Dīvaini bija, ka Paipere atrada Fēbi un par Peidžu likās vispār aizmirsa!

Nevaru saņemties un noskatīties pēdējo sēriju. Varbūt nevajag?

0

88

Xe, Ragana, kā ieraudzīju tavu avataru forumā, tā nākamajā momentā tas bija pa tv.. :D njāā'.. bet man nepatika, ka viņu māj uzspridzināja.. :S neesmu nekāda pārāk milzīgā Amuleta fane, bet nuuu.. tā taču bija viņu māja!!! Man viņa tā patika.. Njāa.. Interesanti, kas būs tālāk, rītdienas sērijā, jo Fēbe tak it kā mirusi..  :mad:

0

89

Paloma написал(а):

Xe, Ragana, kā ieraudzīju tavu avataru forumā, tā nākamajā momentā tas bija pa tv..

:rofl:
Es jau to nomainīju sērijas iespaidā! Man arī žēl māju. Un ar Fēbi viss būs kārtībā! Un ar Peidžu arī. Lai gan viņas tiešām ir mirušas...

0

90

Ragana написал(а):

Nevaru saņemties un noskatīties pēdējo sēriju. Varbūt nevajag?

Tas gan ir mans subobjektīvais viedoklis, be ir vērts skatīties, ir. :dance:
Internetā redzēju pēdēju sēriju - bija tīri laba.  :ok2: Aizraujoša, ar vecu varoņu atgriešanos, ar labām beigām un skaistiem dialogiem. Lai gan tā īsti nezinu, jo nevaru pateikt šodienas sērijas kontekstā - to neesmu redzējusi. Bet man patika tās nobeiguma, pabeigtības sajūta. Sevišķi pēdējie kadri - māsu mazbērni ar prāta palīdzību aizstaisīja Halivelu mājas durvis...
Bet bija jau savi mīnusi. Lielākais - Amulets beidzās. Labi - astotā sezonā, manuprāt, nebija īsti izdevusies, bet Amulets ir tāds seriāls, kuru gribas skatīties vienmēr, negribas, lai tas beidzas. Amuletā var atrast visu - komēdiju, piedzīvojumus, romantiku, drāmu. Bet viss labais jau reiz beidzas...  :meklet:

0

91

Jā, man arī 8.sezona kaut kāda ne ļoti interesanta likās dažbrīd.. Un 7.man ar avatariem nepatika..
Nu tā, negribēju zināt, kas rīt būs, bet no dannas mazliet uzzināju.. uhh.. nu ko padarīsi? :D
A man vēl ~4 sezonas priekšā - datorā skatīties ko.. jo neesmu redzējusi pa vidu gandrīz nako.. ;) nemaz neesmu kārtīgi izdzīvojusi līdi Fēbes un Koula stāstam, lai gan jau tik tālu cik esmu noskatījusies 3.sezonu man tik ļoooti patīk viņu mīlasstāsts!!!  :heart: pilnīgi pieņemu, ka kad visu būšu redzējusi man būs tāda pat attieksme kā Raganai pret Kupidonu utt. ;)

0

92

oho tas gan bija spraadziens šodien......... nevar saprast kas notiks taalaak

0

93

Paloma написал(а):

Jā, man arī 8.sezona kaut kāda ne ļoti interesanta likās dažbrīd.. Un 7.man ar avatariem nepatika..

Man jau arī ne viss patika, bet esmu FANE un tāpēc tik un tā dievinu šito seriālu! Bet tas jau netraucē reizēm pakritizēt. Īstenībā, es to daru diezgan bieži, bet neuztveru pārāk nopietni. ;)

Paloma написал(а):

pilnīgi pieņemu, ka kad visu būšu redzējusi man būs tāda pat attieksme kā Raganai pret Kupidonu utt.

Es ceru, ka būs! Fēbes un Koula mīlasstāsts ir labākais, kas bija šajā seriālā!  :heart:  Nu ir arī citi plusi, bet to es nevaru aizmirst, lai gan viss beidzās 3 sezonas atpakaļ!

0

94

danna написал(а):

Tas gan ir mans subobjektīvais viedoklis, be ir vērts skatīties, ir.

Protams, ka es skatīšos! Tikai gribas aizkavēt beigas. Es nevaru ar to samierināties! Par ko es tagad fanošu?!

danna написал(а):

Amuletā var atrast visu - komēdiju, piedzīvojumus, romantiku, drāmu.

Tāpēc jau arī būs grūti atrast kaut ko līdzīgu... Un es laikam pat nemeklēšu.   :/

0

95

Ragana написал(а):

Tāpēc jau arī būs grūti atrast kaut ko līdzīgu... Un es laikam pat nemeklēšu.

es arii nemekleešu :beee: ...amulets man ir paaraak daargs lai vinam mekleeta aizvietotaaju....un kaut ko liidziigi jau taapat nevar atrasts

0

96

danna написал:
Amuletā var atrast visu - komēdiju, piedzīvojumus, romantiku, drāmu.

tu piemirsi - maģiju... ;)

Ragana написал(а):

Tikai gribas aizkavēt beigas. Es nevaru ar to samierināties!

Jāā.. Ragana, tu man kādu atgādini.. :D aNgeL.. žēl, ka viņa laukos, jums būtu par ko parunāt..  :yes:
Nu man Amulets ir bijis vienkārši patikšanas līmenī - fanojusi un dievinājusi neesmu.. :)

0

97

Paloma написал(а):

Nu man Amulets ir bijis vienkārši patikšanas līmenī - fanojusi un dievinājusi neesmu..

saprotu man jau arii...kaa kuru sezonu...

0

98

:cray:  :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:   :cray:  :cray:   :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:

0

99

njaa. es visu nedeelju neredzeeeju Amuletu, taapeec neredzeeju beigas, bet ielaadeeshu to visu. es gan redzeju pashas  pedeejaas  5min un zinuu ka ar maaju viss ok, bet kad Paloma pateica, ka taa maaja uzspraaga.. shausmas :S kad redzeeeshu pati - buus traki..

danna, es Tev piekriitu, Amuletu gribas skatiiities vienmer, lai kas tur arii nebuutu ;) ljooti skumji apzinaaties ka jaunu seeriju nebuus, lai gan nav jau vairs ko filmet- veel lielaaks murgs vareetu sanaakt..

0

100

aNgeL написал(а):

veel lielaaks murgs vareetu sanaakt..

:O Vai tev tas likās murgs?!! Piekrītu, ka ir starpība starp pirmajām sezonām un pēdējām, bet par murgu es gan to nenosauktu!!!  :neka:

Un man ĻOTI PATIKA pēdējā sērija! Neko pielikt vai atņemt. :)
Seriāla veidotāji droši vien saprata, ka faniem būs skumji šķirties no iemīļota seriāla, tāpēc pacentušies pēdējo sēriju izveidot smieklīgu.
Es visu laiku smaidīju. :D
Varbūt mazliet nepatika, ka sērija ir tik saraustīta, bet smieklīgie momenti pārsvarā bija saistīti ar ceļošanu laikā, tāpēc, OK.
Un vēl tāds ļauns prieciņš, ka Fēbei pajautāja, vai viņa ņems Kupidonu par vīru, bet viņam neka!(nerādīja) :D
Un Kūps dabūja no Dumeina. Paldies viņam par to!
Mazītiņa pebilde: Kouls varētu sevi aizstāvēt un nestāvētu kā tāds stūlbenis kad viņam uzbrūk!
Bet vispār man prieks, ka Halivelu sievietes beidzot atrada savu laimi!  :)
Un liekas arī viņu nākamai pāaudzei ies tīri labi. Eh,...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed