TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 101 страница 120 из 218

101

Un šodien man lieli prieki! Atkal sāka rādīt 3. sezonu! Dievinu!!!
Tur ir Kouls...  :heart:  Un Fēbe man ļoti patīk, un vēl ir Prū, un Leo izskatās labāk...
Un man ļoti patīk šī sērija(45.)!
Pat nolēmu atlikt sēras par Amuletu uz vēlāku laiku. Kad atkal tiksu līdz 8.sezonai.

0

102

Ragana написал(а):

Un vēl tāds ļauns prieciņš, ka Fēbei pajautāja, vai viņa ņems Kupidonu par vīru, bet viņam neka!(nerādīja)
Un Kūps dabūja no Dumeina. Paldies viņam par to!
Mazītiņa pebilde: Kouls varētu sevi aizstāvēt un nestāvētu kā tāds stūlbenis kad viņam uzbrūk!

Hhhhmmmm... Es jau tev piekrītu, ka Kols un Fēbe  :kiss: kopā ir superīgs pāris! Labākias pāris, kas jebkad Fēbei varētu būt, bet... īsti neizprotu tavu gandrīz naidu pret Kūpu. Jāska tā, ka, neskaitot Kolu, no visiem pārējiem Fēbes kavalieriem viņš ir visjaukākais.  :blush2:

P.S. Un kā jums patīk, ka viņu tuloja LNT - Amūrs???  :haha:

Ragana написал(а):

Atkal sāka rādīt 3. sezonu!

Ak tad trešo? Neredzēju, bet programmā bija rakstīta 5. sezona.

0

103

Urrraaaa, ka trešo sezonu rāda!!!  :yahoo: es tieši tajā pašlaik esmu iesprūdusi datorā skatoties!!!

0

104

danna написал(а):

īsti neizprotu tavu gandrīz naidu pret Kūpu

Nav nekāds gandrīz!!! Man viņš nepatīk! Nu, īstenībā man nepatīk tas, ka viņš ir kopā ar Fēbi...
Pats aktieris tīri simpātisks un ideāli der Kupidona lomai, bet...man nepatīk neviens Fēbes puisis!
Jo Kouls bija labākais! Un labāka nebūs! IMHO.
Un Viktors pareizi teica:tas, kuram ne reizi nav salauzta sirds, neko nezina par mīlestību!
Tāpēc man tā Fēbes un Kūpa mīlstība liekas neīsta. Un vēl Vecajie izplānoja, ka Fēbe iemīlēs Kūpu. Tas arī man nepatika.
Un kā vispār var apprecēt Mīlestību?!
Amūrs un Kupidons-tas pats vien ir, tikai izklausās kaut kā dīvaini.
Un vēl es nesaprotu, kā var būt vairāki Kupidoni? 32. sērija bija cits.
(Un Febe viņā iemīlējās, bet viņš teica, lai meklē viņu. Meklē citos vīriešos, nevis ņem un apprec viņu pašu!)
Kouls, Kouls un vēlreiz Kouls!!!  :heart:

Es arī redzēju programmā 5. sezonu. Varbūt LNT kaut ko sajauca, bet ceru, ka nē. Labprāt noskatīšos 3. sezonu!

0

105

jaaaa :) tiiik forshi, ka atkal 3. sezona - ar Koulu un Pruuu.. :) :) :) bet atkal buus jaashkiras no Pruu peec 1. sezonas.. eh.. bet pagaidaam varam atkal skatiities uz vinju :) un Feebi un Koulu :) ;)

0

106

Kā es viņus ienīstu!!! LNT!  :angry2:
Vakar izgrieza gabalu un šodien sākumu!!!  :bende:

0

107

Ragana написал(а):

Vakar izgrieza gabalu un šodien sākumu!!!

par vakardienas izgriezto gabalu vispaar esu nikna!! kaa taa vispaar var dariit???? grrrr

bet shodienas seerija ir viena no manaam miiljaakajaam. mmm :) un man ljooti patiiik kaa Feebe lidoja uz slotinjas, un vispaar viss bij forshi.. Un kad ar to aabola mizu paraadiijaas Koula vaarda pirmais burts, un Feebe izteica vinja vaardu, Kouls tik forshi noreagjeeja.. jau juut pret vinju kautko ;) :) :)

0

108

aNgeL написал(а):

kaa taa vispaar var dariit????

Tā jau nav pirmā reize! Un man ļoti patīk tas moments, kuru izgieza! Fēbe ar Prū noveļas pa kāpnēm tieši Koulam pie kājām. :)
Es atceros, kad izgrieza gabalu no 95. sērijas.(Kur Paipere cīnās ar zirnekļiem, Peidža netiek ārā no bērnistabas un sienas iet tai virsū, bet Fēbe padzen Mailzu, kuram deg acis...)
Redzēju to visu reklāmā Pro7, bet lnt tā arī nesagaidīju. :( Pēc tam skatījos sēriju vācu valodā, viņi tur neko neizgriež.  :boast:

aNgeL написал(а):

bet shodienas seerija ir viena no manaam miiljaakajaam.

Man ar patīk. Bet par to burtu tagad var pastrīdēties: bija domāts Kouls vai Kupidons? Abi der. Bet es, protams, esmu par pirmo! :D
Šajā sērijā man ļoti patika Prū. Tikai nesaprotu, vai tad Koulu bija tik grūti pazīt?  :nezinu:
Un vēl, viņš teica Šarlotei:"Pat ja es to darītu(palaistu viņu vaļā), tas neko nedos. Atnāks citi un...".Man liekas, ka viņam bija Šarlotes žēl.
Bet par Fēbi...Kouls tik vienaldzīgi un nežēlīgi izskatījās, kad māsas noķēra un veda pakārt, bet Fēbe itkā cerēja uz viņa palīdzību...
Ai, kādas kaislības!
Bet visvairāk man patīk beigas, kur Kouls pārģērbās par eņģeli... :angel:

0

109

Prieks, ka vismaz raada Amuleta vecaas seerijas:) Jaunaakaas sezonas man nepatiik. ( 6. 7. 8.) Un viens no galvenajiem plusiem, ka es atkal varu redzeet Koulu ^__^ Un saakotneejais triju speeks tomeer ir vislabaakais, Pruu bija viena no manaam miiljaakajaam varoneem shajaa seriaalaa.

0

110

indy написал(а):

Un saakotneejais triju speeks tomeer ir vislabaakais, Pruu bija viena no manaam miiljaakajaam varoneem shajaa seriaalaa.

Es Tev pilniiibaa piekriiitu.. Pruuu es arii dievinaaju - man ljooti patiik, ka vinja ir tik gudra, tik speeciiga, vecaakaa maasa, kas ruupeejas par paareejaam. Un atkal var redzeet Feebi un Koulu - cik fantastiski :) :) :)

0

111

man gan neīpaši patīk pašas vecēkās sērijas kaitrina drēbes, un ka tur nav peidža. man viņa vislabāk patika astotajā sezonā,l bet pati sezona ne īpaši

0

112

hmm, nez, parasti jau pirmās sezonas tās labākās, bet man tās ir mīļākas varbūt tāpēc, ka skatījos pirms vairākiem gadiem, kad tas bija kkas jauns, ka šādu seriālu rāda Latvijā.

man žēl, ka Kouls nepalika līdz galam ( viņam piedāvāja galveno lomu citā seriāla), viņš tomēr bija Fēbes ĪSTĀ mīlestība. Ar citu aktieri Fēbei nebija tik laba jūtu ķīmija kā ar aktieri, kas atveido Koulu. Ahh, labie laiki:] Vienīgais pāris Amuletā, kuram vienmēr jutu līdzi:] Leo nekad īpaši nav paticis, kā mīlošs tēvs un vīrs, protams, lielisks vīrietis. Aww, jā, Prū bija man mīļākā varone no māsām;(

0

113

indy написал(а):

man žēl, ka Kouls nepalika līdz galam

Daudziem šeit ir žēl...

indy написал(а):

viņš tomēr bija Fēbes ĪSTĀ mīlestība

Tam nevar nepiekrist!
Arī Leo un Paiperes attiecībās bija aizkustinoši, satraucoši momenti, bet Fēbe&Kouls ir THE BEST!
Prū vispār bija spilgts tēls, seriāla autori viņai pievērsa daudz uzmanības, bet tas viss izskatījās dabiski.
Lai gan pret Peidžu man arī nav nekādu iebildumu. ;)

0

114

Oi... man seriāls itkā patīk, tikai nav laika viņu noskatīties. Un, ja godīgi dažas sērijas ir pieriebušās. Bet nu, seriāls ir ok. ;)

0

115

Shodien beidzot noskatiijos peedeejo seeriju. taa bij interesanta, bet skatoties beigas  truuuka izjuuutu domu.. tas ir tik skumji, ka vairs nav jaunu seeriju ko gaidiiit.. ka peec tik ilgaam, aizraujoshaam ciinjaam ar deemoniem  ir iestaajies miers. man gan, kaa jau Koula un Feebes miilestiiibas dievinaataajai ljooti nepatika, ka Feebe Kupidonu nosauca par savu vieniigo iisto miilestiiibu. patiesiiibaa Kouls bij pietiekami svariigs personaazs, lai paraadiiiitos pedeejaaa seerijaa. un Pruuu..ok, Shenonu Dohertiju nevareeja dabuut, tachu arii bez vinjas vareeja vairaak laika veltiit prieksh Pruu.. kaut vai atminjaas, atceroties vinju.. sakot vinjai kautko ..jo Pruuu.. taa bija Pruuu.. vinju taa aizmirst ir negodiigi.. bet kaa taa, forshi, ka peedeejaaa seerija bija ar humoru ;) :)  :heart:

0

116

Man prieks, ka beidzot noskatījies!

aNgeL написал(а):

man gan, kaa jau Koula un Feebes miilestiiibas dievinaataajai ljooti nepatika, ka Feebe Kupidonu nosauca par savu vieniigo iisto miilestiiibu.

Es jau to pašu saku...
Un par Prū...vareja Ēnu grāmatā kaut ko ierakstīt.
Tagad gan negribas domāt par to, ka Amuletiņš beidzās. Pāšlaik atkal skatos 3. sezonu un esmu laimīga.  :D

0

117

ah, taatad sanaak, ka pirmdien Pruu mirs?? neeee :( atkal taadu traumu buus jaapaardziivo.. tachu vakardienas seeriju, kur Pruu bij suns redzeeju pirmo reizi :) :) :) tas ir tik forshi ar Pruu skatiities neredzeetas seerijas, bet nu jau nav vairs taadu - visas noskatiiiitas..

0

118

Hi-hi-hī, tu vairāk Prū pievērsies, bet es-Koulam! Lai gan es no viņa nemaz nenovērsos!  :P
Es gan 3. sezonu redzēju pilnīgi visu. Tagad pievēršu vairāk uzmanības aktieru spēlei. Un Džulians ir lielisks!  :heart:
Šenona man arī ļoti patīk šajās sezonās, bet vēl par viņu pārdzīvot-tas man būtu par daudz.

0

119

nju.. Kouls veel pagaidaam buus 4. sezonaa.. un buus baigi forshi kaa vinji buus kopaa ar Feebi un vinjsh labais- vinju puseee :) :) :) ah, kaa gribu atkal to visu skatiities :D

0

120

aNgeL написал(а):

ah, kaa gribu atkal to visu skatiities

Es arī gribu. Un skatīšos! Tas man patīk visvairāk!  :dance:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed