TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 121 страница 140 из 218

121

bet kaa taa - kura sezona jums patiik visvairaak? tieshi pashu notikumu zinjaa, man 5.-jo tajaa baigi daudz fantaaziju- naarinjas, dievietes, supervarones,muumijas utt.. tas taa interesanti, bet nepatiik, ka Kouls tur vairs nav ar Feebi - vinjhs taa centaas, bet vinja nekaadi vinju nepienjeema vairs.. :/

0

122

Es laikam tev piekritīšu - 5. sezona ir vislabākā.  :laimigs: Vēl varētu arī piebilst par 6. sezonu. Abas neparedzamiem un orģināliem notikumiem bagātas, viņu pašu dzīvju interesanti pavērsieni, dziļdomīgas sarunas. Un 6. sezonā (šķiet) bija Kriss, kas man šķita šausmīgi neparasts un vajadzīgs, atsvaidziņoš varonis...

0

123

ak, jaaa .. Kriss :) pie tam veel smuks :D un taa forshi, ka vinjsh bij cilveeks no naakotnes- mistisks.. un Paiperas deels :)

0

124

man patik kris kad bija bet man nepatik kā šijās sežonās izskatīj';a pe'dža tāpēc no šī skata punktu priekšroku dotu 8. sezonai, un 7. kautvai notikum ziņām man nepaika. man liekas ka pārāk ilgi amuletu ir centušies filmēt laba daudz nevajag( man gan šis teicien nekad nev paticis, bet'manām domām atbilst.)

0

125

njaa, piekriiitu, ka jo ilgaak filmee, jo lielaaki murgi beigaas sanaak.. bet tajaa pashaa laikaa, taa negribas laii beigtos.. lai buutu jaunas seerijas un tml. jo taaduu seriaalu kaa Amulets vairs nav, to aizvietot nevar..

0

126

lnt vienkārši īsti nemāk izvēlēties un sakārtot savu progrmu. nezinu kas tur viņiem maisās par galvu, vrbūt kādas konservu bundžas, bet nezinu ar ko tā ir pildītas. varbūt ar kādu bīstamu skābi kas kaitē smadzenēm
bet amuletu patiešām gribēju lai nopēr, īsti jau daudzko nesapratu, nesanāca redzēt vienu vienīgu dienu es laicīgi ēsmu mājā, un tad parasti uzreiz nāku pie datora, kamēr vien danna nav

0

127

Man mīlākā ir 3. sezona. Tajā Kouls ir kopā ar Fēbi...  :heart:

4.sezonā viss jau ir savādāk un arī Prū ir mirusi. Sākumā man ļoti patika Peidžas parādīšanās, jo Prū vienmēr pievērsa daudz uzmanības. Viņa vienmēr bija galvenā, pareizā un spēcīgā.
Es domāju, ka pēc viņas nāves māsām būs vairāk iespēju izvērsties. Bet māsas tikai atsvešinajās. Nezinu, kā to labāk pateikt. Nebija vairs tik sirsnīgu māsu attiecību, kā pirmajās 3 sezonās. Pēc tam bija redzams, ka Paipere vairāk pārdzīvo par Fēbi, nevis Peidžu.
Un man vairāk patika, kad jaunākā māsa bija Fēbe. Tik nepakļāvīga, dumpīga, vieglprātīga...Viņai šī loma piestāvēja. 4. sezonā viņai nācās samierināties ar vidējās māsas lomu, kļūt par piemēru, samierinātāju un vidutāju. Paiperei tas padevās daudz labāk. Vēl tagad atceros, kā Fēbe dusmojās uz Peidžu par viņas attieksmi pret Koulu un Paipere mēģināja abas samierināt (82.-85. sērijas). Paipere, manuprāt, netika galā ar vecākās māsas pienākumiem. Prū vienmēr visu organizēja, uzmanīja jaunākās māsas.

5. sezonā bija labi pārdomāts sižets, maģiskās būtnes. Bet man tik ļoti žēl Koula...
Lai gan kopumā šīs 3 sezonas (3.-5.) man ir mīļākās Koula dēļ.

danna написал(а):

Vēl varētu arī piebilst par 6. sezonu. Abas neparedzamiem un orģināliem notikumiem bagātas...

Tam nu es nepiekrītu! Džins nebija nekas jauns-ar viņiem sastapāmies 44. sērijā. Tad vēl lidojošs paklājs, apaļā galda bruņinieki, jātnieks bez galvas, Maģijas skola, lidojoši pūķi, ideālais vīrietisx2(bija jau 5. sērijā!),... Sezonu izglāba tikai Kriss ar saviem noslēpumiem.

0

128

Ragana написал(а):

Tam nu es nepiekrītu! Džins nebija nekas jauns-ar viņiem sastapāmies 44. sērijā. Tad vēl lidojošs paklājs, apaļā galda bruņinieki, jātnieks bez galvas, Maģijas skola, lidojoši pūķi, ideālais vīrietisx2(bija jau 5. sērijā!),... Sezonu izglāba tikai Kriss ar saviem noslēpumiem.

Es jau pati to tik domāju par Krisu! Viņa skumjā mīlestība pret savu nākotnes sievieti, noslēpumainībā, kad sākumā nevarēju saprast - kas viņš labais vai ļaunais?, ņirdzīgās sarunas, kad paziņoja visiem, ka viņš ir Paiperes un Leo dēls, viņa dusmas uz Leo, vectēva apjukums redzot savu nākotnes mazdēlu... Man arī viņa bija žēl - kā viņš dalēji tika apcelts, jo Vajatam spējas un varenība ir dauuuuuudz reiz lielāka. Un skumjas no viņa atvadoties - es tiešām raudāju...  :cray: Varbūt citiem Kriss nebūt nepatika, bet es viņu gluži vai dievināju...  :give_heart:

0

129

nu taa.. Pruu ir mirusi, bet shii te ir ljooti smaga seerija :( mjaa.. man arii Feebe lieliska shkiet kaa jaunaakaa maasa.. to man ar bij gruuti pienjemt, ka Peidza ir jaunaakaa.. un Paipera vecaakaa..- vinjai tas arii nepiestaav.. nu bet diezgan logiski, ka Paipera vairaak miil Feebi, galu galaa Peidzu vinja (beigaas) pazina tikai dazus gadus, bet Feebi - visu dziivi..

0

130

aNgeL написал(а):

Pruu ir mirusi, bet shii te ir ljooti smaga seerija

Mirusi ir arī Paipere un doktors Griffits!
Šenona teicami nospēlēja izmisumu utt., man pat asaras parādījās. Un tā bezkaunīgā reportiere-Paipere asiņo, Prū grib braukt uz slimnīcu, bet šī tik prasa "Kas noticis?'!
Un kad Šaks aizcērt durvis, stikli saplīst un sakaltušās lapas virpuļo gaisā...Iespaidīgi.

Prū un Krisa fanēm

0

131

Paipera taa paardziivo par Pruu, ka skumji skatiiities...tachu Feebe izskataas nemaz nepaaardziivo, un tas tieshaam ljoooti tracina. galu galaa vinja arii miileeja Pruu, daudz reizu meeginaaja glaabt vinju, un Feebes lielaakaas bailes ir zaudeet maasu. vinja zaudeeja, tachu.. paardziivoshana nav redzama

0

132

aNgeL написал(а):

tachu Feebe izskataas nemaz nepaaardziivo

Uj, nē! Tam es  nepiekrītu! Un kā vēl pardzīvo!
Paipere izvēlējas vienkāršāko ceļu-vina raud, streso un rīko histērijas. Bet Fēbe turas un censas izskatīties stipra.
Viņa saprot, ka nedrīkst tagad ļauties skumjām, izrādīt savu vājumu, jo viņas atbalsts vajadzīgs Paiperei. Un viņa arī mēģina palidzēt Peidžai iejusties viņas jaunajā lomā.
Starp citu, 68. sērijā Paipere ar Fēbi to visu izrunāja (viņa arī domaja, ka Fēbe nepārdzīvo, bet pec tam saprata, kā ir patiesībā!).

0

133

:cray: neeee paipere ir vislabaka ne vinas visas kopa ir super.... :yes:

0

134

liga kozlovska написал(а):

neeee paipere ir vislabaka

Katram sava gaume! :D

liga kozlovska написал(а):

ne vinas visas kopa ir super....

:yes:  :yes:  :yes:

0

135

Nu tā... Vakar rādīja 79. sēriju... Nevaru to mierīgi skatīties, sāku pārdzīvot, jo zinu, ka tas ir beigu sākums...  :cray:

0

136

Ragana написал(а):

Nevaru to mierīgi skatīties, sāku pārdzīvot, jo zinu, ka tas ir beigu sākums

arii man tas pats.. pati seerija baigi patiik, bet zinu, ka tas ir beigu saakums.. eh.. skumji... bet Koulam nebija izveeles..

0

137

aNgeL написал(а):

bet Koulam nebija izveeles..

Nebija... Bet Sīra viņu piemānīja. Viņs taču prasīja, kas ar viņu notiks, kad Tukšums nonāks atpakaļ savā vietā.
Un vēl es domāju... Māsas netiktu galā ar Pirmavotu bez Koula iejaukšanās.
Viņām vajadzētu būt par to pateicīgām. Kaut vai tāpēc nedrīkstēja viņu nogalināt... Sirdsapziņai tač jābūt!

0

138

Eh, pat man skumji,kad esmu brīdināta, ka tas ir beigu sākums.. :( Visam nevajadzēja tā notikt un beigties.. :( Man Kouls tā patīk..

0

139

Paloma написал(а):

Eh, pat man skumji,kad esmu brīdināta, ka tas ir beigu sākums..

Ā, es aizmirsu, ka daudz ko neredzēji.

Paloma написал(а):

Visam nevajadzēja tā notikt un beigties..

Es saku to pašu! Un daudzi citi fani arī.

Paloma написал(а):

Man Kouls tā patīk..

Man prieks par to!  :D  Kā gan viņš var nepatikt!..  :heart:   :heart:   :heart:

0

140

Ragana написал(а):

Ā, es aizmirsu, ka daudz ko neredzēji.

Un pat ļoti daudz!!

Ragana написал(а):

Man prieks par to!    Kā gan viņš var nepatikt!..

Tieši tā!! :D Nu Kouls man vienmēr ir paticis!! :)

Eh, kādas man bezspēcīgas dusmas par Koula pārvēršanos Tumsas vladniekā!! :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed