TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 141 страница 160 из 218

141

Paloma написал(а):

Eh, kādas man bezspēcīgas dusmas par Koula pārvēršanos Tumsas vladniekā!!

Nu, man dusmas drīzāk par to, ka māsas neko nepamana un nesaprot. Un vecā neko nesaka, bet kad izlemj pateikt, tad ir jau par vēlu...
Bet viņš taču cieš! Un tomēr viņš cīnās ar Pirmavotu sevī! Viņa mīlestība ir tik stipra...

0

142

Bet beigās viņu mīlestība zaudē ļaunumam.. :( Nu bet kāda jēga bija no šīs vecās Fēbes?? Ok, viņa pamainīja nākotni, lika Fēbei izšķirties par precēšanos. Bet tas taču galu galā nek onemainīs!!!! Nu tas ir tik stulbi!! Bezjēdzīgi!! :(

0

143

Paloma написал(а):

Bet beigās viņu mīlestība zaudē ļaunumam..

Es teiktu-Fēbe zaudē mīlestību... Jo Kouls viņu tik un tā turpinās mīlēt.
A jēga tāda, ka Fēbe nemocīsies visu dzīvi, domājot kā būtu bijis, ja viņi apprecētos. Un neķļūs par tādu vecu īgņu.  Protams, gribētos vēl arī citu jēgu...
Un īstenībā ar precēšanos varētu arī šis tas izmainīties, ja vien Sīra neiejauktos... (81. sērija)

0

144

Njāā.. vienkārši, ja es nezinātu, kā viss beigsies, tad pēc šīs sērijas būtu cerību pilna... :/

0

145

Paloma написал(а):

vienkārši, ja es nezinātu, kā viss beigsies, tad pēc šīs sērijas būtu cerību pilna...

Kad skatījos pirmo reizi es arī cerēju līdz pēdējam.
Un kad izlasīju, ka Džulians atgriezīsies 5. sezonā vispār lēkāju no prieka, bet tad uzzināju un vēl joprojām netieku pāri skumjām par Koula nāvi...

0

146

a es skatos, skatos shiis seerijas,un lai gan zinu kaa buus, vienalga gaidu un ceru ka peekshnji notiks briinums un shajaas seerijaas kautkas mainiisies.. nju kaaa gan tas iespeejams, ka Koulu izniicinaas? :( ka pazudiiis taaada miiiilestiiiba??? nekad nesapratiishu laikam..

0

147

aNgeL написал(а):

nju kaaa gan tas iespeejams, ka Koulu izniicinaas?  ka pazudiiis taaada miiiilestiiiba??? nekad nesapratiishu laikam..

Tāda mīlestība nekad nekur nepazudīs!!!
Vienkārši scenāristi ir baigie lohi, un režisors arī. Varbūt arī pats Džulians, jo aizgāja pakaļ Šenonai. Bet tas neko nenozīmē, jo mēs taču zinām, kā patiesībā ir!
Ka tas viss ir tikai kļūda! Un ka vajadzēja Fēbei kādu atrast, lai viņa nepaliek viena.
Bet Kouls IR viņas mūža mīlestība! Lai arī kadus vārdus Alisai nācās teikt kameras priekšā!!!!

0

148

Ragana написал(а):

Bet Kouls IR viņas mūža mīlestība

logiski, ka jaa!! un tas Kupidons.. pfff. vinjsh ar Feebi nav neko piedziivojis no taa ko Feebe ar Koulu.. ne uz pusi tik daudz skaista.. un Kouls ir tik patiesi speejiiigs uz visu, lai pasargaatu Feebes dziiviiibu.. Kouls tik tieshaam ir vieniigaa Feebes iistaa miilestiiba!!!

0

149

Ufff, par Kupidonu labāk vispār man neatgādināt! Viņš atnāca uz visu gatavu, viņam nevajadzēja cīnīties par Fēbes mīlestību!
Viņa jau bija gatava precēt jebkuru, lai tikai ātrāk tiktu pie meitas!
Un starp viņiem nav mīlestības! Fēbe pārliecināja sevi, ka Kupidons varēs viņu darīt laimīgu, jo viņš taču ir Kupidons. Ha!
Bet Kupidons zina Fēbes jūtas, vēlmes, ilgas... Viņam nav grūti viņai izdabāt. Un es piekrītu Viktora vārdiem, ka Kupidons nezina, kas ir mīlestība. Kā viņš to var zināt, ja ir tās iemiesojums?! Nē...

aNgeL написал(а):

vinjsh ar Feebi nav neko piedziivojis no taa ko Feebe ar Koulu.. ne uz pusi tik daudz skaista.. un Kouls ir tik patiesi speejiiigs uz visu, lai pasargaatu Feebes dziiviiibu.. Kouls tik tieshaam ir vieniigaa Feebes iistaa miilestiiba!!!

Parakstos zem šiem vārdiem!
Pēdējā sērījā, kad Paipere pateica Kupidonam, ka Fēbe mirusi, redzēji viņa reakciju? Es to iztulkoju šādi:
"Jā? Tiešām? Ā.. Nu labi, ņem gredzenu, dari kas vajadzīgs. Ja izdosies, tad labi, ja nē,... nu nekas, atradīšu citu aizstāvāmo, kurā iemīlēties. ..."
Jā un vēl, Vecie bija izplānojuši Fēbes un Kupidona romānu.

0

150

Nu - es jau sāku pierast pie tā, ka skaistākās un īstākās mīlestības nekad nebeidzas labi.. Laikam jau par tādu laimi ir jāmaksā.. Tomēr Fēbei paveicās ar tādu mīlestību kā viņai un Koulam!! :)

0

151

Skumja atziņa, bet laikam tev taisnība. Man arī bija tāda doma.
Bet Fēbe to nesaprot! Tas mani vienkārši tracina. Kā var par kaut ko vainot Koulu? 
Viņu, kas Fēbes dēļ ziedoja visu, kas viņam bija! Un tie nav tikai skaisti vardi. Viņš atteicās no iepriekšējās dzīves, paradumiem, varas, vietas Pazames valstībā, no daļas sevis paša(Baltazara)! Viņš ļāva sevi nogalināt, piedeva to un turpināja cīnīties... !!!
Viss, mani pārņēm emocijas, kuras ar vārdiem neizteikt. Tikai ar izsaukuma zīmēm. !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

0

152

Ragana написал(а):

Skumja atziņa, bet laikam tev taisnība. Man arī bija tāda doma.

Nu - man tāda atziņa jau radās pirms kāda laika.. Par citām filmām.. Seriāliem.. Mīlestības stāsti, kuri mani visdziļāk aizskar, beidzas skumji.. Vai ar nejēdzīgu šķiršanos, vai ar kāda nāvi... Vai abu nāvi...  :cray:

Nu - es vēl neesmu visu viņu stāstu redzējusi, tāpēc īpaši nevaru komentēt.. Bet no tā, ko pašlaik esmu redzējusi.. Njāā.. Visam vajadzēja būt savadāk... :(

0

153

Paloma написал(а):

Visam vajadzēja būt savadāk...

Šos vārdus esmu teikusi ļoti daudzas reizes un teikšu vēl tikpat un vēl vairāk, jo tā ir patiesība!

0

154

Ragana написал(а):

Šos vārdus esmu teikusi ļoti daudzas reizes un teikšu vēl tikpat un vēl vairāk, jo tā ir patiesība!

Un es tādus esmu teikusi ļoooti daudz par ko citu.. Kopā ar aNgeL... ;)

0

155

Paloma написал(а):

Un es tādus esmu teikusi ļoooti daudz par ko citu.. Kopā ar aNgeL...

Par "El Cuerpo..." ? Tam es arī piekrītu.  :)

0

156

Ragana написал(а):

Par "El Cuerpo..." ? Tam es arī piekrītu.

"+" Raganai par pareizu atbildi! :D

0

157

nju toties skaidrs, ka taa ir iista miilestiiba, ja tas viss slikti beidzas.. par visu labaako daargi jaamaksaa..

0

158

aNgeL написал(а):

nju toties skaidrs, ka taa ir iista miilestiiba

Par to jau šeit neviens nešaubās! ;)

0

159

ar Palomu shiis dazas dienas pavadiijaam noskatoties vairaakas 5. sezonas seerijas.. ah, shii sezona dod taadas dievinaashanas emocijas :D :D :D tik super sizeti!!! iznjemot 1 faktu.. Feebe tik dumji izturas, taa atgruuuž Koulu :( vinjsh taa censhas, dara visu lai paliiidzeetu, lai izpelniitos Feebes labveeliibu.. bet Feebe - nekaa nereagjee, tikai paarmet vinjam visu..  :cray: ah, un bij tik skaisti tajaa seerijaa 5x09 (itkaa) kur vinjas°ieradaas izniicaat Koulu, bet Feebe saprata, ka vinjsh tieshi to arii gribeeja, lai vinjas izdara, un atteicaas izniicinaat vinju, bet vinjsh ar speejaam no vinjas rokaam to pudeliiiti iemeta sev... ah.. tas bij romantiski :D  :heart: un kaa vinjsh veelaak meeginaaja pashnaaviibas taisiit... bij jautri , ka vinjsh neizniicinaams :D bet vispaar Halivelu attieksme nezeeliiga.. atgruuz vinju, grib izniicinaat, bet kaa kas, taa uzreiz prasa paliidziibu.. naba Kouls.. liidz kam vinju noveda miilestiiba.. dumjaa Feebe

0

160

Mjā, kā jau aNgeL tikko teica, skatījāmies šo sezonu.. man tiešām ''zēl Koula. :( Un nespēju just neko izņemot žēlumu par viņa izmainījušos uzvedību - noveda nabagu jau.. :( nu - piemēram kā 5x10.. :( Fēbe ir DUMJA!! :(
Ak, jā, 5x09 tas moments bija super!!! Tik fantastiski!! Un tik un tā Fēbe neko nesaprata. :( Bet nu tās pašnāvības pēc tam - super. :D Māsas (neatceros kura) : ... tad mēs tev galvu nocirtīsim. Kouls - O, a laba ideja! Un uzbur ešafotu, tādā vieglprātīgā noskaņojumā iet pie tā. :D

Отредактировано Paloma (21.07.2007 22:24)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed