TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 161 страница 180 из 218

161

Paloma написал(а):

tad mēs tev galvu nocirtīsim. Kouls - O, a laba ideja! Un uzbur ešafotu, tādā vieglprātīgā noskaņojumā iet pie tā.

tas moments vispaar - dievinu :D

0

162

aNgeL написал(а):

Feebe tik dumji izturas, taa atgruuuž Koulu  vinjsh taa censhas, dara visu lai paliiidzeetu, lai izpelniitos Feebes labveeliibu.. bet Feebe - nekaa nereagjee, tikai paarmet vinjam visu..

aNgeL написал(а):

bet vispaar Halivelu attieksme nezeeliiga.. atgruuz vinju, grib izniicinaat, bet kaa kas, taa uzreiz prasa paliidziibu.. naba Kouls.. liidz kam vinju noveda miilestiiba.. dumjaa Feebe

Gluži manas domas.

Paloma написал(а):

Māsas (neatceros kura) : ... tad mēs tev galvu nocirtīsim. Kouls - O, a laba ideja! Un uzbur ešafotu, tādā vieglprātīgā noskaņojumā iet pie tā.

Jā, tā ķēmošanās ar giļjotīnu bija super. Tikai... neviena no māsām neko par galvas ciršanu neteica, Kouls pats līdz tam aizdomājās.

Cole: Hey, what the hell are you guys doing here?
Piper: Witnessing a meltdown apparently. Ever thought of therapy?
Cole: Thanks, I'd rather chop my head off than have it examined. Wait, that's an idea.

0

163

Ragana написал(а):

Cole: Thanks, I'd rather chop my head off than have it examined. Wait, that's an idea.

tas ir tik humorisksn gabalinjsh :D Dievinu Koulu  :heart:

0

164

Ragana, kur Tu dabuuji shiis triis rindinjas? :D Tev varbuut ir visu seeriju apraksti? :D

0

165

aNgeL написал(а):

Dievinu Koulu

Tu neesi vienīgā. :D  :friends:

0

166

zinu jau zinu, ka neesmu vieniigaa :D :D ak, tik daudz tagad jauku atminju par feebi un Koulu.. un vareetu buut daudz vairaak.... jo ja Feebe buutu devusi vinjam veel 1 iespeeju, tad viss buutu super, jo Kouls taa centaas atkal buut labs

0

167

Fēbe&Kouls man ir pats mīļākais pāris no visiem(ne tikai Amuletā). :heart:
Ai, nu man vairs nav spēka dusmoties uz Fēbi! Nu kā var būt tik stulbai un nesaprast Koulu?!
Es tādu mīļumiņu neparko nelaistu prom no sevis.

0

168

vo, vo... nju mees nesen ar Palomu par to runaajaam..ka taas varones tur shos smukos viirieshus savaa tuvumaa un speeleejas kaa ar peliiti - nelaiz sev klaat, bet arii neljauj aizbeegt, a mums nekaaa... mees jau noteiktu graabtu ciet un nelaistu :D

0

169

man vēl atmiņā kopš Rīgas Amulets. sense and sense ability- vienkārši die°vinu šo sēriju!!!! tik super un ar humoru!!! :) :) :)
ragana, tu arī esi vākusi informāciju par Amuletu? skaities fane? :D

0

170

aNgeL написал(а):

sense and sense ability- vienkārši die°vinu šo sēriju!!!! tik super un ar humoru!!!

O, jā! Dievīga sērija! Mīļākais moments, kad māsas sanāk kopā...
http://www.youtube.com/watch?v=7pC4wrEyJi0

aNgeL написал(а):

ragana, tu arī esi vākusi informāciju par Amuletu? skaities fane?

Nu bet protams! Kas par jautājumu? Vajadzēs kādreiz nobildēt visu, kas man ir un ielikt forumā.

Отредактировано Ragana (24.08.2007 16:00)

0

171

Ragana написал(а):

Nu bet protams! Kas par jautājumu? Vajadzēs kādreiz nobildēt visu, kas man ir un ielikt forumā

:blush: sorry.. wnk. taads jautaajums :D pašlaik jau man arī ir lietas kas ļoti patīk, bet vairs nefanoju. tikai par Amuletu joprojām, ja uzrodas kāds jauns raksts vai vēl kas, ielieku savā Amuleta mapē- mans dārgums :D

0

172

Vakar kautkādā veidā nonācu līdz savai Amuleta mapītei ar plakātiem un grāmatiņām.. un sēdēju tādā idillē to visu skatoties.. aaaakkkkkk  ^_^  ^_^  ^_^  Taadaas reizees, skatoties uz visaam bildiiteem, lasot kautkādu info es taa sāku dievināt šo seriālu, ka šķiet vairāk jau nemaz nevar  :lol: šausmas... 6 gadus būt apmātai ar vienu seriālu :D
aa..kad skatījāmies Cat House es vēl nodomāju, ka tajā brīdī, kad Peidža un Fēbe bija pagātnē, vienā brīdī tur bij ar Kouls.. Fēbe tomēr varēja kautkā noreagēt.. ja jau nevarēja neko mainīt tad varēja vismaz piefiksēt to, atcerēties Koulu.. un vispār man žēl, ka Kitija kļuva par cilvēku :D mani tā sajūsmināja kaķis talismans :)  ^_^

0

173

aNgeL написал(а):

pašlaik jau man arī ir lietas kas ļoti patīk, bet vairs nefanoju. tikai par Amuletu joprojām, ja uzrodas kāds jauns raksts vai vēl kas, ielieku savā Amuleta mapē- mans dārgums

Tā, kā par Amuletu es ne par ko citu nefanoju. Vēl tikai Rūbija, bet par viņu daudz mazāk rakstu. Zini, kamēr ae biju laukos, Popcornā bija raksts par Rouzu un Šausmu planētu, a es palaidu garām. Žēl. :(

aNgeL написал(а):

un sēdēju tādā idillē to visu skatoties.. aaaakkkkkk

To es ļoti labi varu saprast. :D

aNgeL написал(а):

šausmas... 6 gadus būt apmātai ar vienu seriālu

Nu tad beidzot ir atradies kāds, kuram tikpat ilga apmātība! :D

aNgeL написал(а):

tajā brīdī, kad Peidža un Fēbe bija pagātnē, vienā brīdī tur bij ar Kouls.. Fēbe tomēr varēja kautkā noreagēt.. ja jau nevarēja neko mainīt tad varēja vismaz piefiksēt to, atcerēties Koulu..

Nav jēgas gaidīt no Fēbes kaut kādu reakciju! Man liekas, ka mēs fanes atceramies un piefiksējam daudz vairāk, nekā viņa!

aNgeL написал(а):

mani tā sajūsmināja kaķis talismans

Jā, man arī patika tas kaķis. Tikai... vienu reizi teica, ka tas kaķis ir Kits(vīriesu dzimtē!), otru-atkal Kita. Tūlkojuma kļūdas, bet mani mūlsināja.

0

174

Ragana написал(а):

Tā, kā par Amuletu es ne par ko citu nefanoju

es ariii.. vispaar savā dzīvē par ļoti daudz ko esu fanojusi.. tolaik šķita, ka pa īstam fanoju, bet spēju mainīties ar citiem ar bildēm un tml.. bet kad sāku fanot par Amuletu, tad tas bija daudz savādāk - man vajadzēja pilnīgi visu, pamainīt nevarēju nevienu bildi vai rakstu.. mjaa, kaa atceros shos laikus.. :D braalim arii Amulets patika. atceros vienreiz sēdējām un mēginājām aprakstīt visas 1. sezonas sērijas (līdz tai bijām tikai nonākuši pa TV) un tad tā mocījos, ka nevarēju daļu atcerēties... toties tagad var dabūt visu seriju aprakstus un vēl daudz ko vairāk :D

Ragana написал(а):

Popcornā bija raksts par Rouzu un Šausmu planētu, a es palaidu garām.

oo.. wow.. es arī nezināju  :swoon: bij vēl kādreiz pirms dažiem gadiem 2 žurnāli Krievijā veidoti - tur viss par Amuletu ar mega plakātiem un Daugavpilī nekur nebija.. ah.. tāda tragēdija man bij.. un vakar skatoties mapi, atkal redzēju šo žurnālu reklāmas lapas un atkal skumji palika, ka nav man viņu..  :cray: a vēl agrāk man ļoti patika visus plakātus izlikt uz grīdas.. tāds skats bij -aaahhh.. kā Amuleta paklājs :D

Ragana написал(а):

Man liekas, ka mēs fanes atceramies un piefiksējam daudz vairāk, nekā viņa!

aha.. tas tiešām. ja Fēbe būtu vismaz vienreiz atcerējusies Koulu..saprastu, ka par tumsas valdnieku kļuva glābjot viņas.. ka visu darīja jo pārāk mīlēja viņu.. cik glupa.. :/

0

175

aNgeL написал(а):

atceros vienreiz sēdējām un mēginājām aprakstīt visas 1. sezonas sērijas

Oj, es aprakstīju 3 sezonas... Arī daudz ko nevarēju atcerēties un man uz sevi bija tadas dusmas!. :D

aNgeL написал(а):

toties tagad var dabūt visu seriju aprakstus un vēl daudz ko vairāk

Tas ir ĻOTI labi, jo savādāk man būtu jātērē daudz vairāk laika, ja es gribētu pati sarakstīt, nofilmēt utt.

aNgeL написал(а):

bij vēl kādreiz pirms dažiem gadiem 2 žurnāli Krievijā veidoti - tur viss par Amuletu ar mega plakātiem

Gadījumā nav "Vse zvjozdi"?
A tu žurnālus graizīji, vai visu lappusi mapītē liki?

0

176

Ragana написал(а):

Gadījumā nav "Vse zvjozdi"?

aha.. bij tieshaam 2 speciaalizlaidumi.. Tev ir?

Ragana написал(а):

A tu žurnālus graizīji, vai visu lappusi mapītē liki?

nju es pati nemaz tik bieži šo žurnālu nepirku.. vairāk dažādas paziņas, draudzenes un ar viņām mainījos.. deva man lapas par Amuletu :) :) :)

0

177

aNgeL написал(а):

aha.. bij tieshaam 2 speciaalizlaidumi.. Tev ir?

Emmm, ir...  :blush2: Pareizāk sakot, bija. Tagad palika tikai izgrieztās bildes un raksti(es tos lieku atsevišķi).

aNgeL написал(а):

nju es pati nemaz tik bieži šo žurnālu nepirku..

Es domāju vispār, Latvijas žurnālos tak arī par Amuletu rakstīja.

0

178

Ragana написал(а):

Emmm, ir...   Pareizāk sakot, bija. Tagad palika tikai izgrieztās bildes un raksti(es tos lieku atsevišķi).

jebkuraa gadījumā super.. es skatījos veikalos un tur bij visvisādu aktieru°, dziedātāju speciālizlaidumi tikai ne Amuleta.. eh..  :cray:

Ragana написал(а):

Es domāju vispār, Latvijas žurnālos tak arī par Amuletu rakstīja.

nju ja.. rāvu, griezu lapas ar bildēm, info un mapītē salikts viss :)

0

179

aNgeL написал(а):

es skatījos veikalos un tur bij visvisādu aktieru°, dziedātāju speciālizlaidumi tikai ne Amuleta.. eh..

Žēl, ka tev nesanāca nopirkt. :( Es pēc šiem žurnāliem uz Rīgu braucu, jo citur arī nebija.
Man būtu interesanti apskatīt tavu mapīti. :D

0

180

Ragana написал(а):

Man būtu interesanti apskatīt tavu mapīti.

Man Tavu arī ļooooti - visu kas par Amuletu :D jo Tev pie tam ir daudz tā kā nav man un interesanti to visu redzēt :D

Ragana написал(а):

Es pēc šiem žurnāliem uz Rīgu braucu, jo citur arī nebija.

mjaa, nezināju jau arī ka Rīgā bij... nju, toties internetā var visu dabūt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed