TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 21 страница 40 из 133

21

Man gan nav ne mazākās nojausmas par to, cik patiesa ir šī info. un nav īsti laika rakties netā un meklē, bet izskatās jau labi..īpaši tajā daļā kas skar Karlu Monroig :D  :love:

0

22

Ahhh.. pagaidām jau izskatās skaaaisti :love: Sandra, Andrea, Karla :love:

0

23

1.promo!
http://www.youtube.com/watch?v=8rfW5I-V_5Y

0

24

Ak, šie promo mēdz būt tik kaitinoši īsi! :D ak, bet gribu, gribu, gribu šo seriālu!

0

25

0

26

Pirmkārt dīvaini, ka te parādās Andrea Lopez, jo viņas vietā tēlo Ana Layevska..
un man prasās baisāku melodiju :D bet nu lab.. visādi citādi tāāā gaidu!

0

27

Melodiju nedzirdēju, jo skatījos bez skaņas, bet citādi.. izskatās baigi kārdinoši!! Tad Andrea nebūs? :( Vispā ci ktālus tas viss ir? jau filmē? Nē vēl? kad sāks? Utt? :D es vienkārši cenšos saprast savas iespējas skatīties visus seriālus, ko vēlos :D

0

28

Paloma написал(а):

Vispā ci ktālus tas viss ir? jau filmē? Nē vēl? kad sāks? Utt?

Rādīt sāks pēc Donde esta Elisa. Nezinu īsti, kad tas būs, bet škiet ka pavisam drīz.

0

29

aNgeL написал(а):

Rādīt sāks pēc Donde esta Elisa. Nezinu īsti, kad tas būs, bet škiet ka pavisam drīz.

nu skaidrs.... Drausmas. :D

0

30

Tā kā Elenu plāno rādīt pēc Elisas, tad tas varētu būt pēc mēneša, jo Elisai palikušas 20 sērijas.

0

31

ohoo... Tik drīz!!! :love:

0

32

http://s40.radikal.ru/i088/1006/8a/5f466c9c15cb.jpg

0

33

Augstāk ieliktais ir fan-art

0

34

1. promo

0

35

nu, es neesmu sajūsmā par galvenās lomas aktrisi, bet visādi citādi... ak, vienalga gribu šo seriālu! :love: žēl gan, protams, ka tur nebūs Sandras un Andreas :D

0

36

Nu jāskatās, kāda varone būs Elizabetei..bet nu es ar apšaubu, ka būs tāda, kādas padodas viņai..tiešām labāk Sandra būtu bijusi. Elizabetei piestāv ļaunās, komiskās un ļoti pašpārliecinātas, stiprās..

0

37

Nu tā kā es viņu vēl nekur neesmu redzējusi, tad tā objektīvi man šobrīd ir ļoti grūti spriest un es ceru uz to labāko. :)

0

38

0

39

Kaut kā visi līdzšinējie promo ir diezgan vienveidīgi, tikai atsevišķi kadri pamainās... bet šim vismaz ierunātais teksts mazliet savādāks, man liekas :D

0

40

Jāā... tā ir gan. Varēja jau pacensties ko vairāk safilmēt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)