TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 61 страница 80 из 133

61

http://s60.radikal.ru/i167/1007/d9/ff73ca9b7581.jpg

0

62

ooo... un tik drīz :D drausmas. Nabaga es. Nē, man patiešām sevis žēl. :D tak kkad uz laukiem aizbraukšu, kur nav datora... un svētceļojums... drausmas :D varēšu tāāāādus maratonus pēc tam taisīt :D

0

63

Nu jāa... es nezinu, kā Tu tiksi ar to visu galā! :D neapskaužama situācija!

0

64

Jā,mūsdienās bez datora,ir kā bez rokām,starp citu-no kurienes Tu iesi svētceļojumā?Rīgas svētā Jēkaba katedrāles grupa,un arī Svētās Trīsvienības draudzes grupa nakšņo pie mums Lēdmanē,mums ar viņiem ir kopīgas Mises un Vesperes,bet no rīta Laudas, parasti viņi pie mums ienāk kādā 3.augustā.

0

65

Es no Katedrāles! ^^ Vai, kā tu pieminēji to visu dienas iekārtu - mises, vesperes, laudes, man uznāca lielā ilgošanās pēc svētceļojuma! :D
Pati neiesi? ^^

Un jā, mēs offtopicojam. :D ceru, mums piedos :blush:

0

66

Diemžēl nē,jo netieku.

0

67

0

68

Lai gan Barberija visvairāk sekunžu runā, viņu klausīties man bija visinteresantāk :D drīzāk pat - tikai viņu man bija interesanti klausīties :D  Elizabete.. ak.. joprojām liekas, ka nav tā viņas loma, lai gan jāpagaida, kad ieraudzīšu telenovelē..

0

69

es pat vairs nevaru saprast, via tu rikai aktrises vaina, vai tēla kā tāda :D vismaz kāda viņa izskatās līdz šim. Bet jā, tad jau jāpagaida un redzēsim ,kā ir :)

Terēze - tad jau, ja būsim Lēdmanē un redzēsi mani, pienāc sasveicināties! ^^

0

70

Paloma написал(а):

es pat vairs nevaru saprast, via tu rikai aktrises vaina, vai tēla kā tāda  vismaz kāda viņa izskatās līdz šim. Bet jā, tad jau jāpagaida un redzēsim ,kā ir

arī taisnība! wnk aktrise nesader ar tēlu laikam :D Un vispār no galvenās varones šādam seriālam es gaidu ļoti daudz! (ah..nespēju neatcerēties Elizabetes Analiu..tā gan viņai izdevās dievīga  :love: )

0

71

0

72

Ļaunajās varonēs acīmredzami interesantāk klausīties :D

0

73

Es īstenībā jau biju sākusi aizdomāties par to, ka iespējams sižetiski kaut ko mainīs, jo treileros un promo nekur neparādās mans gaidītais tornis ar kliedzieniem, taču tomēr Telemundo Elenas sižetiskajā aprakstā arī parādās šī nianse, tā ka jūtos mierigāk! :D lai gan es viņu vietā būtu iebāzusi šo daļu reklāmās!

0

74

aNgeL написал(а):

Un vispār no galvenās varones šādam seriālam es gaidu ļoti daudz!

nu vot, tur jau tā lielākā problēma!!!

vispār tās reklāmas tādas, ka es, nelasot sižetu, vispār neko nesaprastu, kas tur būs :D

0

75

:love:

http://s60.radikal.ru/i169/1007/bf/9a407dbf0be6.jpg

0

76

ouu, šitas skaisti :love: jā, vispār es jau domāju, ka pirmizrāde tik drīz, bet nekādu foto nav... vismaz te neparādās :D

0

77

Paloma написал(а):

vismaz te neparādās

eem... jāā.. te neparādās  :blush: es laikam tā subjektīvu lieku tikai tās, kuras pašai liekas interesantas

Prezentācijas video

0

78

Vispār interesanti - redzams kadros, ka mirgo fotokameras vislaik - vai tad neaizņem loti daudz laika samontēt tā lai tas pazūd? Vai arī šeit kaut kādas izmēginājuma ainas vairāk parādās? Jebkurā gadījumā šādā kvalitātē bez montāžām jūtams, ka aktieri tēlo, nevis ka dzīvo varoņi :D
Njaa..nenoliedzami, kaut kas baiss piemīt šim visam.. tā mocības, spokainības..un wow - Elenas nokrišanas bridis ir dievīgs! Tas Eduardo šobrīd liekas tāds bezatbildīgs..bet tad jau redzēs..Lai nu kā - ārkārtīgi  gaidu sērijas, kad būs ar visu normālo videomontāžu!

0

79

man kkā nerādās video... :/ nu, ja nav grūti, ieliec rīt ja ir kkādas foto ar galvenajiem un tā.. intereses pēc :)

0

80

Paloma написал(а):

ieliec rīt ja ir kkādas foto ar galvenajiem un tā.. intereses pēc

Ok :)

Paloma написал(а):

man kkā nerādās video... :/

Wow...jocīgi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)