TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 81 страница 100 из 133

81

0

82

Mmm, man tas brālītis patīk :D

0

83

Un tas ir viss ko vari pateikt, kad ielieku vienu 8 min garu video un promo? :D

0

84

ak, arī 8 min garu ieliki? Es tak negāju iepriekšējā lapā.... :D

0

85

nu labi, atmiņa pie vainas - aizmirsu, ka bija neredzēts video tur... :D
Hmm, bet interesanti ^^ vismaz bik vairāk skaidrības man ir, kas un kā :D Njāā, bet tas galvenais varonis gan sākumā riktīgs ķēms... :D

0

86

Es kā spāņu val ideāli nesaprotu, tad tā i nesadzirdēju, bet nu paklejojot netā vairak sapratnes, no kuriem rodas jauni jautājumu - nez kaut kādu iemeslu dēļ Eduardo pirms pilnmēness ir jāiņjektē sev kaut ko.. Kādā sakarā? :D baisi :D

0

87

aNgeL написал(а):

Es kā spāņu val ideāli nesaprotu, tad tā i nesadzirdēju, bet nu paklejojot netā vairak sapratnes, no kuriem rodas jauni jautājumu - nez kaut kādu iemeslu dēļ Eduardo pirms pilnmēness ir jāiņjektē sev kaut ko.. Kādā sakarā?  baisi

:O izklausās tiešām.... savādi :D

0

88

0

89

Xi, xi, xi...Pēc šī video Ana Layevska tuvāka mums liekas :D :D

0

90

aNgeL написал(а):

Xi, xi, xi...Pēc šī video Ana Layevska tuvāka mums liekas :D :D

vai ne? :D es kaut kā pārsteigta biju, kad viņa tā pateica tulkojumu. Un, cik nu es saprotu, bez milzīga akcenta. Fooorši. ^^

0

91

Tas viņai asinīs :D

0

92

jā, viņa ļoti labi krievu valodā pateica, pati viņa laikam nāk no Ukrainas.

0

93

http://s58.radikal.ru/i160/1007/79/12728565d89c.jpg

0

94

mmmm, tiiik smuks šitais! :love:

0

95

To laikam bija bilžu sadaļā jāieliek :D

Bet jāa.. dievīgs! šīs krāsas, noslēpumainiba  :love:

0

96

1. sērija

0

97

Entrada

0

98

Es gan nebrīnos par to, bet pēc pirmās sērijas šis man liekas kaut kas dīvains :D Par entradu - 1/3 daļa ļoti patika..tie kadri mainošies un tāa..bet vēlāk ne izvēlētās ainas, ne mūzika nav labi, manuprāt..Mūzika vispār radīja garlaikojošu noskaņu..
Elizabete nemaz tik slikti te neizskatās, man liekas :) Diezgan sakarīga. Ak, bet līgava ķedās?? :D :D Patika pirmās ainas, kur viņa pie jūras :)
Ana Lajevska forša!! Bet nu tā līgavas kleita galīgi neder viņai..tāda nošļukusi.. Un kas tam Eduardo par noslēpumiem ar pilnmēnesi? :D Visi varoņi tādi dīvaini..ļauni liekas.. Es negribētu Elenas Lafē vietā nokļūt šajā mājā!! Un Vispār.. Eduardo ķēve svarīgāka par kāzām..Nav brīnums, ka Elena nolēca no torņa.. Tikai kāpēc tā apgrieza šo ainu? Prezentācijā tik forši bija parādījuši..Bet dikti patika tas vējš, kas sacēlās un tā :)

Hmm..un tad tas baltais zirgs, kuru Elena Lafe atrada mežā.. Nezinu, vai man ir slimas fantāzijas, bet man izskatījās, ka tas ir Eduardo, kurš ir pilnmēnesī kļūst par zirgu :D tad jau nebūtu brīnums, ka viņam tā rūp princese.. un tā rēta zirgam un vēlāk Eduardo aptuveni tajā pat vietā varētu būt. Šī izklausās pēc fantastikas :D

0

99

2. sērija

0

100

Šī sērija jau nez kāpēc vairāk patika! Dievinu vētras!!!  :love:  Un pie Gitano..Kā pēkšņi ieradās Eduardo un nomierināja zirgu!  :love: Bet šie abi gan ātri samīlējās! Varu derēt, ka Eduardo patika Elenas vārdi, ka labāk viņš būtu bijis zirgs :D Kā nekā pirmā sieviete, kura spētu pieņemt viņu tādu kāds ir!
Wow..Bet Daniela klīnikā.. Tas gan bij baiss skats! Kur viņai tāds pārdabisks spēks pacelt medmāsu gaisā? :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)