TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 101 страница 120 из 133

101

Par pirmo sēriju.
Man patika tā sākuma aina ar to balto kleitu un zirgu, pludmali…tas izskatijas tik skaisti! :love:  :love:  :love:
Un, Gitano! :love:  ( Kas par vārdu...mmm  :D  :love: )
Annai Lavejskai ļoti labi sanāk tēlot ļaundari…man Elēna patīk :D  :love:
Kāzu kleitā un kedās :D :D …Bet, ja godīgi man pat patīk Elizabete šajā lomā!  ^^
Un, vispār man patīk, ka notiek divas kāzas vienaldzīgi, tas, ka abi galvenie varoņi precas vienlaikus, bet ar citiem..
Wow….Eduardo zirga dēļ pameta kāzas..  :O ( patiesībā bišku neželīgi :D ), un  Elēna pamet kāzas…( atkal viss tik forši vienlaikus. :D  :love:  )
Un, wow…tas lēciens no baznīcas….wow! :O  :love:
Vējš vienlaikus un kliedziens…mistiski… :)
Un, velāk tā satikšanas mežā….! :love:  :)
Patiesibā es biju gaidijusi laikam sliktāku kaut ko no Elizabetes, bet manuprāt viņai piestāv šī loma un man šis seriāls ļoti iepatikās. :)  :flirt:

0

102

Mariposa написал(а):

Wow….Eduardo zirga dēļ pameta kāzas..

Nu...Ja ņem vērā, ka viņš pats ir zirgs, nu tad... laikam nav brīnums :D

Mhmm....Tam nu piekrītu, ka Elizabete tomēr te ir labāka nekā likās :) Bet ta jau redzēs :)

0

103

3. sērija

0

104

aNgeL написал(а):

Tas gan bij baiss skats! Kur viņai tāds pārdabisks spēks pacelt medmāsu gaisā? :O

Njā tas izskatījās pārāk pārdabiski. Bet vispār tā ir, ka cilvēki kuri ir psihiski slimi, viņiem lēkmju laikā spēks trīskāršojas. Tā, ka sieviete var pat būdīgu vīrieti aiz kakla pacelt.

Un kas man liekas, ka no torņa nokrita nevis Elēna, bet Daniela. Jo, piemēram, Daniela bija stāvoklī un, ja viņa tiktu ievietota slimnīcā tas nāktu gaismā, bet nekas par to nav zināms. Elenas spoks būs ļauns un ļauna man likās Elena nevis Daniela, kā arī Elena nelikās psihiski normāla. Un man šķiet ,ka tas Elenas spoks būs pati Elena.

Galvenais varonis ir zirgs. Atvainojos. Bet tas šķiet jau pārāk dīvaini.
Bet tā kopumā bija interesanti skatīties, vismaz ir kas atšķirīgs un gribas uzzināt tos noslēpumus.
Tāds priekšstats noskatoties pirmās divas sērijas.

0

105

mmaarriiaa написал(а):

Un kas man liekas, ka no torņa nokrita nevis Elēna, bet Daniela. Jo, piemēram, Daniela bija stāvoklī un, ja viņa tiktu ievietota slimnīcā tas nāktu gaismā, bet nekas par to nav zināms. Elenas spoks būs ļauns un ļauna man likās Elena nevis Daniela, kā arī Elena nelikās psihiski normāla. Un man šķiet ,ka tas Elenas spoks būs pati Elena.

Mhmm... Es piekrītu, ka aiz tā visa noteikti kaut kas slēpjas! Man ar liekas, ka tā ir Daniela, kas īstenībā mirusi! Vēl ir versijas, ka ja mirusi Elēna, tad Daniela viņu nogrūdusi un tml.. Njāa.. īstenībā nevajadzēja rādīt to, ka Daniela stāvoklī (nu vismaz it kā ir stāvoklī), jo tad uzreiz rodas visas šīs domas, kaut gan , kas zina! Varbūt speciāli jauc galvu mums :D Es vismaz ļoti gribētu domāt, ka aiz visa slēpjas kaut kas cits, kas tik viegli prātā neienāk!

mmaarriiaa написал(а):

Bet tā kopumā bija interesanti skatīties, vismaz ir kas atšķirīgs un gribas uzzināt tos noslēpumus.

Tas jau arī ir pozitīvais Elēnā - ka ir tik daudz jautājumu, noslēpumu!! Intriga!

mmaarriiaa написал(а):

Galvenais varonis ir zirgs. Atvainojos. Bet tas šķiet jau pārāk dīvaini.

:D Logiski, ka dīvaini :D Ak, bet man uzreiz asociācijas ar mīļājām bērnības pasakām - princis varde, princese gulbi...un šeit princis zirgs :D :D

0

106

aNgeL написал(а):

:D Logiski, ka dīvaini :D Ak, bet man uzreiz asociācijas ar mīļājām bērnības pasakām - princis varde, princese gulbi...un šeit princis zirgs :D :D

Bērnībā tas likās savādāk. nu viņš visdrīzāk arī ir noburts.

aNgeL написал(а):

Mhmm... Es piekrītu, ka aiz tā visa noteikti kaut kas slēpjas! Man ar liekas, ka tā ir Daniela, kas īstenībā mirusi! Vēl ir versijas, ka ja mirusi Elēna, tad Daniela viņu nogrūdusi un tml.. Njāa.. īstenībā nevajadzēja rādīt to, ka Daniela stāvoklī (nu vismaz it kā ir stāvoklī), jo tad uzreiz rodas visas šīs domas, kaut gan , kas zina! Varbūt speciāli jauc galvu mums :D Es vismaz ļoti gribētu domāt, ka aiz visa slēpjas kaut kas cits, kas tik viegli prātā neienāk!

Vēl varbūt Elēna nogrūda Danielu. Vēl bija tas kadrs kur Daniela savā rozajā kleitā stāvēja tornī.
Un, ja tā būtu pašnāvība līgava nekristu bļaujot, ar tādu izmisušu sejas izteiksmi. Šeit var palauzīt galvu, tā gribētos visu uzzināt.

0

107

Par otro sēriju…
Ak, vētra…saprotams, ka dievinam Angel! Tajās ir tāds spēks un mistika… :love:  :love:  :love:
Patiesībā es arī iedomājos, ka varbūt tā ir Daniela, kas nomira, bet iespējams tā tomēr bija Elēna…man vismaz tā gribētos domāt, jo tad būtu intresantāk, ja tas tiešām būtu spoks nevis cilvēks, kas par to izliekas.  :)
Wow…Daniela tiešām ir baisa….tā aina klinikā… :O  :love:
Elēnas un Eduardo saruna man arī patikās…viņi tomēr kopā izskatās ļoti labi.
Wow un Eduardo ar to zirgu….iespaidigi…man patika
^^ ….Toč Eduardo pats ir zirgs :D :D
Un tā aina mežā ar Montekristo…tāda mistiska un noslēpumainiba….tieši tas ir dievīgi.. :love:  :love:  :love:
Wow un tas skūpsts…..dievīgi, ja vien nebūtu tik ātri tas viss. :love:
Bet, mani jau tas īsti netraucē, jo tas skūpsts starp abiem bija lielisks.!  :)

aNgeL написал(а):

Varu derēt, ka Eduardo patika Elenas vārdi, ka labāk viņš būtu bijis zirgs :D

Jā,   Žēl, ka viņš nav zirgs.... :D  :D

Par trešo sēriju..

Un tie vārdi, kas viņš noskūpstija viņu , ka viņai ir paša maigākā un kaislīgākā sieviete, kādu viņš pazīst…un to, ka viņa ir ienākusi viņa dzīvē un viņš vairs nevar palaist viņu… :love:  :love:  :love:
Aww…..kapēc man iepriekš Segundo nepatika? :D
Šeit viņš ir dievīgs! :love:  :D
Un, starp abiem tomēr ir burvelīga kīmija.. :love:
Un, kad viņa runāja ar zirgu, abu smiekli un viss…..man patika..Un, atkal pēc tam abi strīdas….ak..ak… :love:  :love:  :love:
Un, kad atkal parādija to torni un tās skaņas…!!! :love:
Wow un tā aina, kad Elēna pastaigajās pa istabu… :O .
Vispār šis seriāls ir nopelnijis atsevišķu sadaļu forumā :D : D.
Ak, es nedomāju, ka viņš man tā patiks.! :)

0

108

mmaarriiaa написал(а):

Vēl bija tas kadrs kur Daniela savā rozajā kleitā stāvēja tornī.

Šis ar tāds..mistisks!! Ar nozīmi! Bet vienalga ārkārtīgi interesanti, kādā sakarā abas samainījās ar kleitām un kāpēc..un kas wsp notika starplaikā!!!

Mariposa написал(а):

Aww…..kapēc man iepriekš Segundo nepatika?

:D :D :D Man ar ļoti Eduardo patīk! tāds neatlaidīgs, izskatīgs un izskatās pēc cīnītāja!

Mariposa написал(а):

Wow un tā aina, kad Elēna pastaigajās pa istabu…  .

Mhmmmm  :love:  Nu neez..Man jau liekas logiska ķēde - ja Daniela izbēga no klīnikas, tātad atrodas mājā.. es domāju, ka to varētu mājinieki saprast!

Mariposa написал(а):

Vispār šis seriāls ir nopelnijis atsevišķu sadaļu forumā  : D

Nu nēēzinu.. Tā jau vienmēr sākumā ir, bet kad sadaļa uztaisīta, necik ilgs laiks nepaiet, kad tur tukšums :D Moš jānogaida bišķi..Bet nu - kā jūs vēlaties!

Nu jāa. galvenie varoņi riktīgi ātri samīlējās, bet tajā pat laikā - skaists pāris un kaut kā nav tā, ka galīgi nevar noticēt, ka viņi iemīlējušies.  :love:

0

109

4. sērija

0

110

aNgeL написал(а):

Elizabete nemaz tik slikti te neizskatās, man liekas

es nez, mani viņa kkā nepiesaista un nevaru pateikt kāpēc. Nu skatos, it kā pievilcīga tak aktrise un tā... bet man viņa garlaicīga šķiet...

aNgeL написал(а):

Ak, bet līgava ķedās??

jāaa, tas bija interesanti :D

aNgeL написал(а):

Patika pirmās ainas, kur viņa pie jūras :)

mhmm, tas gan bija skaisti! ^^

aNgeL написал(а):

Ana Lajevska forša!! Bet nu tā līgavas kleita galīgi neder viņai..tāda nošļukusi..

es par to pašu... varēja jau foršāku kleitu viņai. Bet vispār tāda psiha drusku tā Elena... nav brīnums, ka palika spokoties :D

aNgeL написал(а):

Hmm..un tad tas baltais zirgs, kuru Elena Lafe atrada mežā.. Nezinu, vai man ir slimas fantāzijas, bet man izskatījās, ka tas ir Eduardo, kurš ir pilnmēnesī kļūst par zirgu :D tad jau nebūtu brīnums, ka viņam tā rūp princese.. un tā rēta zirgam un vēlāk Eduardo aptuveni tajā pat vietā varētu būt. Šī izklausās pēc fantastikas :D

euuu, es pat nedadomājos!! lai gan doma par to, ka redz, viņam arī rēta, ieskrēja prātā :D

Mariposa написал(а):

Un, Gitano!

ahaa, es arī iefanoju par vārdu! :love:

Mariposa написал(а):

Un, vispār man patīk, ka notiek divas kāzas vienaldzīgi, tas, ka abi galvenie varoņi precas vienlaikus, bet ar citiem..

aha, vot tas man arī ļoti patika! :) tā forši, kad notiek viss vienlaicīgi... man patikās :)

Un vispār pirmā sērija man patika. Nu, priekš pirmās ir labi. Tādā ziņā, ka man vismaz bija interesanti, savija arī intrigas utt. actions bija. Jāā, man pēdējā laikā ir kkas uznācis uz piesaistošiem sākumiem un labām beigām. :D

0

111

Paloma написал(а):

bet man viņa garlaicīga šķiet...

nu to es ar vienmēr teicu..Abas viņas Marianas ir garlaicīgas, bet Elena nu jau labāk.. (Analiu neminēšu  :love: )

Paloma написал(а):

euuu, es pat nedadomājos!! lai gan doma par to, ka redz, viņam arī rēta, ieskrēja prātā

Ak, Paloma! pašu galveno neievēroji!!! :D :D Tas tak ir visa pamats, ka Eduardo ir zirgs.. :D skan..smieklīgi :D tāpēc jau saku, ka kloni, sejas mainīšanas kā Analia atpūšas blakus šitām mutācijām :D

0

112

aNgeL написал(а):

Ak, Paloma! pašu galveno neievēroji!!! :D :D Tas tak ir visa pamats, ka Eduardo ir zirgs.. :D skan..smieklīgi :D tāpēc jau saku, ka kloni, sejas mainīšanas kā Analia atpūšas blakus šitām mutācijām :D

ak, ģeniāli, nu vienkārši ģeniāli... :rofl:  jocīgi patiesībā redzēt tādu fantasy stilā telenoveli :D ok, beidzot jāķeras pie 2.sērijas!

0

113

Paloma написал(а):

ak, ģeniāli, nu vienkārši ģeniāli...   jocīgi patiesībā redzēt tādu fantasy stilā telenoveli

un tāpēc teicu, ka pasaku atgādina..nu visus tos prinčus vardes, princeses gulbjus, brāļus kraukļus un tml :D

0

114

Par 2,sēriju

aNgeL написал(а):

Bet šie abi gan ātri samīlējās! Varu derēt, ka Eduardo patika Elenas vārdi, ka labāk viņš būtu bijis zirgs :D Kā nekā pirmā sieviete, kura spētu pieņemt viņu tādu kāds ir!

nu par to ātro samīlēšanos man laikam nav ko komentēt... simtiem reižu esmu izteikusi savu viedokli par šo tēmu :D bet tā viņu saruna par zirgiem gan baigi labā bija!

aNgeL написал(а):

Wow..Bet Daniela klīnikā.. Tas gan bij baiss skats! Kur viņai tāds pārdabisks spēks pacelt medmāsu gaisā? :O

ahaaa.. tas bija ļoti baisi... :s un tāpat arī tas mežā ar Montecristo un to indiāni... Es nezinu, mani kkā šīs negatīvās lietas atgrūž... Tādu smagu, sliktu sajūtu rada, nepatīk man tā kkāa... nu bet redzēs tālāk, kas būs.. :)

mmaarriiaa написал(а):

Un kas man liekas, ka no torņa nokrita nevis Elēna, bet Daniela. Jo, piemēram, Daniela bija stāvoklī un, ja viņa tiktu ievietota slimnīcā tas nāktu gaismā, bet nekas par to nav zināms. Elenas spoks būs ļauns un ļauna man likās Elena nevis Daniela, kā arī Elena nelikās psihiski normāla. Un man šķiet ,ka tas Elenas spoks būs pati Elena.

aha, man ar tāda doma bija, bet tad tā padomāju, ka kleita vēl ok, bet tā pārtaisīt frizūras? Kaut gan kas zina, ja ieslēdzās abas...

Un Elizabete man jau drusku labāk patīk, kaut gan līdz sajūsmai ļoti tālu :D

0

115

ā, un vēl interesanti, ka tā zirgu padarīšana šķiet ir ģimenē iedzimta... brālim, brāļa dēlam.. Un man vsp interesanti,kas tā par mistisku injekciju un kur viņi dabū tās "zāles" ? :D

0

116

Paloma написал(а):

brālim, brāļa dēlam.. Un man vsp interesanti,kas tā par mistisku injekciju un kur viņi dabū tās "zāles" ?

Man patīk, ka pasi aktieri tā nodekorēti - Eduardo ar gariem matiem aizmugurē, tam bralim melna astīte.. kā krēpes :D

0

117

aNgeL написал(а):

Man patīk, ka pasi aktieri tā nodekorēti - Eduardo ar gariem matiem aizmugurē, tam bralim melna astīte.. kā krēpes

nu es nez, no visiem trīs brāļiem man mežonīgu ērzeli atgādina Montecristo :D

par trešo sēriju...
Nu nez, es nespēju izbaudīt, priecāties, kust vai ko tādu Eduardo vārdos klausoties, jo es nespēju tiem noticēt. Pārāk jau.... kkā... ieraudzīja un bzdinkš - izārstēja viņa dvēseli un samīlējās līdz ausīm. Nu jā, tāda es esmu, ka šitādiem izgājieniem nespēju ticēt un viss. :)
Bet tā "spokošanās" fooorša ^^ man gan aizdomas, ka tur Daniela spokojas... via nu kura no viņām palika dzīva :D katrā ziņā tas tērps viņai fantastisks :love:

0

118

Paloma написал(а):

Nu nez, es nespēju izbaudīt, priecāties, kust vai ko tādu Eduardo vārdos klausoties, jo es nespēju tiem noticēt. Pārāk jau.... kkā... ieraudzīja un bzdinkš - izārstēja viņa dvēseli un samīlējās līdz ausīm. Nu jā, tāda es esmu, ka šitādiem izgājieniem nespēju ticēt un viss.

nu es tak tev teicu, ka neticēsi..un es neticu un man tas traucē..ceru ka seriāla gaitā manīšu iemīlēšanos un tāā... :D

Paloma написал(а):

Bet tā "spokošanās" fooorša  man gan aizdomas, ka tur Daniela spokojas... via nu kura no viņām palika

Tur tā lieta, ka tas tiek pārāk acīmredzami parādīts, ka tā izbēga no psihiatriskās slimnīcas un tādēļ logiski, ka viņai jabūt mājā.. tieši tādēļ man liekas, ka moš tur slēpjas arī kaut kas cits!
hmm..bet insanti..ne par mirušo, ne par trako māsu neteica ārsti vai tie kas ar līķiem nodarbojas, ka būtu bijusi stāvoklī kaut kura....

0

119

Telenoveles zemo reitingu dēļ runā, ka darbību pārnesīs uz pilsētu un daudzi varoņi mirs! Taču uzradīsies arī jauni un runā, ka telenoveles jaunākie aktieri būs Maritza Rodriguez, Erick Elias, Andrea Lopez, Sebastian Zurita и Andrea Montenegro.

0

120

Pirmkārt, esmu pilnīgi pret, lai beigtos darbība šajā dievīgajā Hironu mājā!
Un, otrkārt, nepiekrītu daudzu varoņu nāvēm!

Runā, ka šie varoņi mirs:

Свернутый текст

Laura, Mariela, Benhamins, Margota, Korina, dārznieks

Bet, bet bet... jaunie aktieri!!! Xi, tā vien izskatās, ka ar viņiem grib pacelt reitingus - Maritza, Andrea Lopesa... :D :D Nja..ja paradīsies Maritza, tad man neatliks nekas cits, kā turpināt skatīties :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)