TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)


El fantasma de Elena (Telemundo 2010)

Сообщений 121 страница 133 из 133

121

Ak, izklausās, ka man būs daudz vieglāk pamest šo seriālu :D daudzas nāves, vides maiņa... lai gan Andreas dēļ atkal gribēsies skatīties :D

0

122

Paloma написал(а):

Ak, izklausās, ka man būs daudz vieglāk pamest šo seriālu  daudzas nāves, vides maiņa... lai gan Andreas dēļ atkal gribēsies skatīties

Nu bet redz..to visu dara, lai paceltu reitingus.. Moš viņiem ir kaut kādi interesanti plāni, ja jau darbības vietu grib uz pilsētu pārcelt..Tad jau redzēs!
Turklāt runā, ka sāīsinās sēriju skaitu! Vot tā ir lieliska ziņa! Manis pēc vispār varētu telenovelēm sēriju limitus uzlikt :D

0

123

aNgeL написал(а):

Turklāt runā, ka sāīsinās sēriju skaitu! Vot tā ir lieliska ziņa!

tas gan, tas gan!!! :D nuu, nez, tad atkal par sasteigtu var sanākt. Vienīgi, ja iztiktu bez tik daudz otrā plāna varoņiem, tad varētu īsāk būt :D piem, tajā Clon es negribētu, ka galvenie notikumi būtu kāds izlaists vai sasteigts..

0

124

Paloma написал(а):

piem, tajā Clon es negribētu, ka galvenie notikumi būtu kāds izlaists vai sasteigts..

Clon un sasteigts?? man liekas, ka tur ir pretējs process :D :D

Paloma написал(а):

nuu, nez, tad atkal par sasteigtu var sanākt

Ej nu sazini, kāds vispār ir sižets šai telenovelei! šķiet, ka diezgan atšķiras no origināla!

0

125

Jauns promo!

0

126

Pirmais šīs telenoveles pilots!!!  :love:

0

127

Viss..es apraudāšos  :rofl: !!! Tik feins pilots ar šiem aktieriem!  Vispār tik žēl, ka sabojāja šo projektu, jo patiešām varēja uztaisīt kaut ko ļoti labu, nezaudējot visu mistisko piesitienu!

0

128

aNgeL написал(а):

Viss..es apraudāšos   !!! Tik feins pilots ar šiem aktieriem!  Vispār tik žēl, ka sabojāja šo projektu, jo patiešām varēja uztaisīt kaut ko ļoti labu, nezaudējot visu mistisko piesitienu!

Es gribēju tieši to pašu teikt! Manī jaucas sajūsma par šo pilotu ar vēlēšanos raudāt, ka sabojāja kaut ko, kas varēja būt tiiiiik fantastisks!!! :love: Vot šis pilots ir tieši tas, kādu es biju iedomājusies šo seriālu - greznu, skaistu, mistisku! :love: Un aktrises, ak, man pret viņām ir vājība... :D Bet kas zina, varbūt ar Sandru būtu labak.... :) Layevskas Elena gan man kaut kā pierasta jau liekas, lai gan Andreai citādāka tā...aura. Tāda raganīgāka? :D

0

129

Kāpēc Sandra un Andrea tomēr nefilmējās?Pašas pārdomāja,vai režisors uzteica darbu?

0

130

Terēze написал(а):

Kāpēc Sandra un Andrea tomēr nefilmējās?Pašas pārdomāja,vai režisors uzteica darbu?

°Tādēļ, ka kāreiz tobrīd izlēma pagarināt El Clon un abām aktrisēm, kā arī tam aktierim, kurš šajā pilotā atveido Elēnas tēvu bija jāturpina filmēties El Clon. Elēnas veidotāji negribēja gaidīt, kad aktieri beigs tur savu darbu un aizvietoja ar citiem aktieriem.

Paloma написал(а):

Manī jaucas sajūsma par šo pilotu ar vēlēšanos raudāt, ka sabojāja kaut ko, kas varēja būt tiiiiik fantastisks!!!

Nu vismaz ir pilots!! Kaut pāris minūtes laimes :)
Jāa.. starp Anu un Andreu es pat nemācētu izvēlēties - abas man dikti patīk, un īstenībā katra būtu šo Elēnas varoni izveidojusi pavisam citādu!
Starp Sandru un Elizabeti es noteikti izvēlētos Sandru. Elizabetei piestāv citas lomas, kā jau iepriekš teicu.

0

131

Noskatījos atkal pilotu - mierīgi mājās... Ak, man tā patīk! un visa izmantotā mūzika tik labi izvelēta+ dekorācijas..šī pils! Sandra ar Edmundo tik labi kopā izskatās un Andrea.. Lai filmē no jauna!

0

132

aNgeL написал(а):

Jāa.. starp Anu un Andreu es pat nemācētu izvēlēties - abas man dikti patīk, un īstenībā katra būtu šo Elēnas varoni izveidojusi pavisam citādu!
Starp Sandru un Elizabeti es noteikti izvēlētos Sandru. Elizabetei piestāv citas lomas, kā jau iepriekš teicu.

Ahaa, te nu galīgi piekrītu pilnīgi visam! :)

aNgeL написал(а):

Lai filmē no jauna!

hihihi, būtu jau forši! :D a to izpurgāja kko tik potenciāli fantastisku!

0

133

Ak...kas burvīgu treileri! :love:  :love:  :love:
Nu, kapēc????  :'(  Man patiktu šī telenovele daudz labāk ar šiem varoņiem, un Andrea!  :love:  Ak, kā viņai piestāvētu šāda loma...ak,tiešām skaists pilots.  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » El fantasma de Elena (Telemundo 2010)