TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 1. sezona


1. sezona

Сообщений 21 страница 40 из 59

21

cravey написал(а):

Oi, pagaidi tik līdz 2. sezonas finālam

:D Taisni interesanti, kas jau tur būs tāds! Man jau šajā finālā likās iespaidīgs tas zibens :D

0

22

Hmm.. nevarēju paiet garām šim seriālam un nepajautāt, par ko tas īsti ir? :D Izskatās, ka fanu ir diezgan daudz...
Paskatījos treilerīšus, bet tur neko tā arī nesapratu. Visa centrā ir mīlestība starp to Blondo džeku un čirkaino meiteni? vai arī kādi vēsturiski notikumi? Hmm...
Lūdzu, lūdzu 2 teikumos izskaidrojiet..  slinkums lasīt garos gabalus svešvalodās... :)

Varbūt šis ir seriāls, ko vajadzētu skatīties uzreiz aiz Vampire diaries? ;)

0

23

Principā centrā ir Merlina un Artūra attiecības, viņu pieaugošā draudzība un savstarpējā uzticēšanās. Tam visam apkārt ir daudz maģijas, mītisku būtņu (tajā skaitā arī pūķa) parādīšanās. Katrā ziņā šī ir viena no variācijām par Merlina/Artūra leģendu.
Kas attieas uz Artūru un Gvenu (čirkainā meitene :D), tad viņu attiecības šeit pat nav tik būtiskas, jo īsti nav tās attīstības. Galvenais ir Merlins un Artūrs :)

modreits написал(а):

Varbūt šis ir seriāls, ko vajadzētu skatīties uzreiz aiz Vampire diaries?

100%

0

24

Njāā.. patiesībā izklausās forši. :)
Vēlreiz- PALDIES!
Tagad man jau sāk krāties seriāli, ko skatīties.. :D
Būs ko darīt rudens vakaros.

0

25

modreits написал(а):

Tagad man jau sāk krāties seriāli, ko skatīties..

Pie tam tiem seriāliem vēl rudenī nākamās sezonas sākas :D

0

26

cravey написал(а):

Pie tam tiem seriāliem vēl rudenī nākamās sezonas sākas

Oww yeah! :D
Plus vēl Desperate Housewives 7. sezona...
Interesanti, kad būs Supernatural jaunā sezona.. :D

P.S.
Sorry, ka es šeit ne pa tēmai rakstu... errr...
Lai kaut kas būtu par tēmu.....>>>

Kāds zina, kur var noskatīties Merlin 1. sezonu?
būtu jābūt intv.ru, bet man šķiet, ka tur kvalitāte nav no labākajām..
Slinkums vilkt nost, ja var netā skatīties.

0

27

modreits написал(а):

Kāds zina, kur var noskatīties Merlin 1. sezonu?

Sorry īsti nevarēšu palīdzēt.  Varbūt tvduck.com vai arī watchdontpay.com (man šķiet, ka te bija) ir. Nēesmu pati skatījusies onlinā, visu lādēju!

0

28

Inetux написал(а):

watchdontpay.com (man šķiet, ka te bija) ir

Jā, te ir.

0

29

es arī vilku, tik vairs neatceros no kurienes :D

0

30

modreits написал(а):

Kāds zina, kur var noskatīties Merlin 1. sezonu?

Nu es tikko visu noskatījos (aizvakar un vakar.. :) ) saitē http://www.letmewatchthis.com/?tv

Tur var gan seriālus, tikai jānomaina augšā, kas interesē.. meklēšanā vajadzētu uzreiz atrast.. :)

0

31

Paldies! :))
Jau pavisam drīz sākšu skatīties. ;)

0

32

Siikaa написал(а):

Nu es tikko visu noskatījos (aizvakar un vakar..  ) saitē

Xi, xi, vēl viena maratoniste! Ak atceros kā es skatījos arī 1 sezonu 2 dienu laikā  :love:

modreits написал(а):

Jau pavisam drīz sākšu skatīties.

Yeeyy!! Super!!!

0

33

aNgeL написал(а):

Ak atceros kā es skatījos arī 1 sezonu 2 dienu laikā  :love:

Ak jā es arī atceros, kad 2 dienu laikā noskatījos 1.sezonu! Tas tik bija labs laiks!  :love:

Отредактировано Inetux (30.08.2010 13:01)

0

34

Inetux написал(а):

Ak jā es arī atceros, kad 2 diebu laikā noskatījos 1.sezonu! Tas tik bija labs laiks!

Kā iekļūt citā laikā un telpā!  :love:  Ar 3. sezonu tā diez vai sanāks! Gribēšu skatīties uzreiz, nevis sagaidīt visu :D

0

35

Tā kā jau esmu pabeidzis The Vampire diaries, tad sāku skatīties arī Merlin. :)
Šodien paspēju noskatīties 2 sērijas, un arī mani aizķēra. Seriāls izskatās aizraujošs.... tagad tikai domāju, kā skatīšanos aizvilkt ilgāk.. :D Vairāk negribas taisīt maratonus, kā esmu to darījis ar Supernatural, Desperate Housewives un The Vampire diaries, skatoties vairāk nekā 8 sērijas dienā ;)
Centīšos sevi piespiest skatīties ne vairāk par 2 sērijām dienā.. varbūt izdosies. Vismaz prieks būs ilgākam laikam.

Galvenos varoņu atveidotāji ir kā radīti saviem tēliem. Es pat atļaušos piemetināt, ka viņi ir nedaudz QAF-īgi :D.. varbūt tās ir manas samaitātās fantāzijas, bet Merlins kaut kā dīvaini skatījās uz Artūru 2. sērijas beigās... ^^
Un Gwena- ļoti forša meitene. :)

0

36

Yey! Nemaz nešaubījos, ka tev arī patiks!! Pašai ik pa brīdim uznāk vēlmes atkal skatīties no sākuma, bet nu - 3. sezona jau tuvojas tā ka pagaidīšu to  :love:
Es īstenībā arī Merlinu negribēju skatīties Maratonā, bet... nesanāca :D

0

37

aNgeL написал(а):

Es īstenībā arī Merlinu negribēju skatīties Maratonā, bet... nesanāca

Zinu, cik tas ir grūti..
Nu es vēl šodien gribu noskatīties 2 sērijas.. nevaru pretoties :D Tad rīt gan pa nullēm... nāksies atpūsties pēdējā 1. septembrī.. :D [nu varbūt pusīti sērijas noskatīšos.. ne vairāk ;) ]

0

38

modreits написал(а):

nāksies atpūsties pēdējā 1. septembrī.. :D [nu varbūt pusīti sērijas noskatīšos.. ne vairāk ;) ]

Uh man gan šodien pēc svinīgā prasās, kaut kas maģisks! Laikam šodien skatīšos kādas dažas sērijas!

0

39

Inetux написал(а):
Uh man gan šodien pēc svinīgā prasās, kaut kas maģisks! Laikam šodien skatīšos kādas dažas sērijas!

Man atkal tāds miegs nāk jau trešo dienu mācoties, ka neko negribas. Bet līdz 11tajam jāpaspēj vēlreiz noskatīties atlikušās 8 sērijas!

0

40

Atzīšos, ka vakar pārkāpu limitu un noskatījos 5 sērijas :D
Nesanāks skatīties pa 2 sērijām dienā..  :crazy:
"Merlin"- kārtējā lipīgā slimība :x .. Varu teikt, ka pirmās 2 sērijas nelikās daudzsološas tīri kvalitātes dēļ, bet viss aizgāja!!!
Vēl tik aplipiniet mani ar anime, un tad modrītis vispār būs nesekmīgs 12. klasē.. :D [mani pamazām sāk interesēt anime.. tīri ziņkāres dēļ ;) ]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 1. sezona