TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » OTH 5.sezona


OTH 5.sezona

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Noskatījos 5.01 un 5.02. Atkal raudāju. Man protams bija šausmīgi žel Neitana un Heilijas. Džeimijs patiešām ir satriecošs. Skils vispār ir lielisks. Un man bija tik skumji par Brūkas vientulību, bet vel skumjāk par Peytonu un to, ka ar Lūku nekas nav sanācis viņai. Tas bija tik absurdi, tik muļķīgi, ka viņa toreiz grāmatas prezentācijā ieraudzīja tieši to skūpstu...
Jā, lieliska 5.sezona - vismaz pirmās divas sērijas noteikti. Bet man šausmīgi pietrūkst Vaitija...
Bet tie daži momenti vienkārši satriecoši - es domāju Neitanu un Džeimiju - tas Dzēimija zīmējums, kā tētis met grozā, tas, ka Džeimijs gribeja mašīnu ar 23. numuru un zilajā Ravenu krāsā un 5.02 beigas, kar Neitans beidzot nolēma cīnīties par spīti bailēm un kā viņi abi - Neitans invalīdu ratiņos un Džeimijs savā mašīnītē brauca... Bļin, es nespēju - es raudu. Tas ir tik skaisti, tik aizkustinoši, tik emocionāli...

0

2

ak un tas ir tikkai skaitais sākums
un tas laikam ir opats jaukākais
sakas skaiti un spēja turpināties skaiti
apaule is pildīta ar tik lielu skaitumu un one tree hill tik varen jauki to atspoguļo
un jamijs - ir tik varen varen varen varen jauks ( noteikti pietrūkst vēl gan varen gan jauks)

un peytonas vientulība savā veidā arī ir skaita tas ka viņa nopēr katru lukasa grāmtu kuru ierauga , kad atnāca mājās un uzlik to disku un nolika to žurnālu un grātau - ak'ko tik skaitu var izveisdot tikkai un vienīgi one tree hill veidotāji
un bukas vientulība un reizē tas ko viņa vēlējās pier'dīja visu to ka ar to vien nepietiek un pats skaitākais ka brūka to atzīst

0

3

Un noskatījos 3. sēriju... Un tads aizkustinājums par Neley ģimeni - es mīlu viņus visus trīs kopā un dievinu tēti kopā ar dēlu. Un Lindsija man nepatīk un neko tur nespeju padarīt. Viņa iespējams ir jauka, viņā iespejams mīl Lūkasu, bet es nespēju viņu pieņemt un viss. Un tās beigas - patiesi - ja ir tāda māte - ienaidnieki nav vajadzīgi. Un es atkal dievinu Brūkas un Peytonas draudzību. Un es dievinu, ka OTH tik ļoti attīra domas no visa tumšā, no visa ikdienišķā un liek iemīlēt no jauna vienkārši draudzību - mūža draudzību. Un man ir skumji, jo man nav nevienas mūža draudzenes un es sāku prātot, kur bija mana vaina, ka nav...

0

4

albalonga написал(а):

Un es atkal dievinu Brūkas un Peytonas draudzību

ak nu tas man ir tik varen liels preiks
jo es pavisam noteikti apbrīnoju to varen jauko - skaito draudzību

albalonga написал(а):

ja ir tāda māte - ienaidnieki nav vajadzīgi

ak bet ar māti izveidosies interesants sižets un būs varen jauki noteikumi kad parādīsies arī ovens

albalonga написал(а):

Un Lindsija man nepatīk un neko tur nespeju padarīt. Viņa iespējams ir jauka, viņā iespejams mīl Lūkasu, bet es nespēju viņu pieņemt un viss.

ak un es tur nespēju neko padarīt bet lindsay man tīk un viņa tiktiešam mīl lukasu tas pierādīsies kad redzši tālāk - bet nu varbūt tādu mīlestības pierādījumu tieši tādā veidā uztveru tikkai es
nezinu bet uzskatu ka vinu mīlestība ir tik varen jauka

0

5

5.04 noskatījos un serijas nosaukums It's alright ma I'm only bleeding ir visai daiļrunīgs...

Vismagak man bija, kad Heilija beigās ieraudzīja Džeimija zīmejumi Me and nanny Carrie... Kāpēc man nepatīk Carija???? Hmmm... Varbūt tapēc, ka jūtu - labi nebūs...

Ah, tiešām, kaifs 5.sezona, bet man vienalga 1.sezona ir mīļākā, tad 3.sezona. 2.man laikam ir vismazāk mīļa...

0

6

albalonga написал(а):

5.04 noskatījos un serijas nosaukums It's alright ma I'm only bleeding ir visai daiļrunīgs...

nu man personīgi
reti kur';s nosaukums one tree hill liekas nedaiļrunīgs
visiir tik varen tīkami

albalonga написал(а):

Vismagak man bija, kad Heilija beigās ieraudzīja Džeimija zīmejumi Me and nanny Carrie... Kāpēc man nepatīk Carija???? Hmmm... Varbūt tapēc, ka jūtu - labi nebūs...

tiksi līd lindsay baznīcā tad labāk saki ka tev iņa nepatīk

albalonga написал(а):

Ah, tiešām, kaifs 5.sezona, bet man vienalga 1.sezona ir mīļākā, tad 3.sezona. 2.man laikam ir vismazāk mīļa...

gadījumā nebija tā ka haley un natan bija paškīrušies 2 sezaonas laikā un 3 nebija viņu atkārtotās kāzas???
ja tā tad saskatu kāpeč tev patika un kāpeč entpatika
un pirmā sezonas tas ir skaitdrs - haley un natana attiecību saķums
bet vispār man laikam tieši 1 un 2 sezona viamzāk tuvākās visvairāk tīk 5 pēc tam 4 un 3 beigu gals

0

7

pinocchio написал(а):

gadījumā nebija tā ka haley un natan bija paškīrušies 2 sezaonas laikā un 3 nebija viņu atkārtotās kāzas???
ja tā tad saskatu kāpeč tev patika un kāpeč entpatika

Jā, tu pareizi saprati... :D

0

8

albalonga написал(а):

Jā, tu pareizi saprati...

nu tad tev brīziem nepatiks arī 5 sezona

0

9

noskatījos 5.09. Brīžiem man šī sezona ļoti patīk un brīžiem ne visai. Katrā ziņā manas mīļākās joprojām ir 1. un 3. sezonas. Un pinocchio jau pareizi saprata, ka tas tāpēc, ka Naley momentu te pagaidam gandrīz nav. Un es ienīstu auklīti Keriju, bļin.

Un sorry - bet man Lindsija joprojām nepatīk. Nu nebūs viņa kopā ar Lūku un viss. Es to jūtu - intuīcija. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.... Bet tik labi. Esmu iestrēgusi OTH pasaulē un nezinu, ko darīšu, kad sērijas izbeigsies un tas notiks ļoti, ļoti drīz. Man ir divas sērijas rezervē, bet 5.12 vel nav ielādēta - megas limits izsīcis. Un tagad dilemma - skatīties talāk 5.10 un 5.11, vai pataupīt rītdienas rītam pirms darba?????????

0

10

albalonga написал(а):

Un sorry - bet man Lindsija joprojām nepatīk. Nu nebūs viņa kopā ar Lūku un viss.

nu amnā sērijās tas tā 100 neizskatās
nu nezinu pat par to nebrīnītos

albalonga написал(а):

Un pinocchio jau pareizi saprata, ka tas tāpēc, ka Naley momentu te pagaidam gandrīz nav.

es neteiktu ka viņu ir maz tik pat daudz kā citiem bet varbūt tie varbūt nav tik spilgti un viņa nav tik ļoti videuskolas audzēkne kas mīlee natan bet viņa ir sieva ar bērnu pkurai ir par daudzko jāuztracas un ir daudzi peinākumi

albalonga написал(а):

Un es ienīstu auklīti Keriju, bļin.

nu es nekad nevarētu pateikt vārdu ienīstu
ar tdiem vārdiem

0

11

pinocchio написал(а):

nu es nekad nevarētu pateikt vārdu ienīstu
ar tdiem vārdiem

:rofl:  hihihi..... nu kā lai savādāk pasaka, ja patiešām ienīstu...

Hej, Echos, Silence, Patience and Grace ir manā izpratne līdz sim labākā 5.sezonas serija - ta ir 5.13 serija. Nu tatad saprotams, cik talu esmu tikusi. Atlikušas man vēl tikai 2 sērijas, no kurām šādus tādus Naley momentus esmu jau redzējusi. Eh, bet 5.13 izlīgsana bija kaut kas neizsakāmi skaists - viens no visu laiku labākajiem Naley momentiem - ta Neitana sejas izteiksme, kad Hailija pateica, ka negulēt šajā gultā šonakt varētu būt tīri jauki, ja vien viņš varbūt gribētu to pamēgināt kopā ar viņu... Man dievs - nē, tā Neitana sejas izteiksme - es tik tinu atkārtojumus un atkārtojumus un beigās tie viņu visu vārdi, kas pinocchio parakstā...

Make a wish and place it in your heart. Anything you want, everything you want.
Do you have it? Good. Now believe it can come true. You never know where the next miracle is gonna come from, the next smile, the next wish come true.
But if you believe that it's right around the corner, and you open your heart and mind to possibility of it, to the certainty of it.
You just might get the thing you're wishing for.
The world is full of magic. You just have to believe in it. So make your wish. Do you have it?
Good. Now believe in it, with all your heart...

Debešķīgi... Bet tagad laikam došos gulēt...

Jā, un pinocchio - man joprojām netīk Lindsija un es nedomāju, ka viņa būs kopā ar Lūku. Lūks tikai domā, ka viņu mīl, jo viņa ir kā miera osta. Peytoni viņam vienmēr jāglābj un viss ir pārāk sarežģīti vienmēr. Lūkam jābūt ar Brūku. Ir pat pazīmes. Kaut vai tajā atmiņu sērijā pirms trim gadiem, kad Lūks bildināja Peytonu un viņam piezvanīja Lindsija, ka izdos grāmatu. Kasiere lidostā apsveica viņu un teica - nu laikam ir piepildījies jūsu sapnis... Un viņs lūkojās telefonā un Peytonas numuru, bet pēc tam viņs tikās ar Brūku. Varēja izsecināt, ka viņš nav piezvanījis Peytonai noteikti, bet gan Brūkai - viņa bija viņam blakus, kad sapnis piepildījies.... Lai gan jāsaka, ka Marks visu pamatīgi saverpis. Lūks uzraksta jau otro gramatu par Peytonu - tas ir tiešām wow... Nu man pa šī serijām Brūka tiešām vel stiprāk iepatikusies. Un tiešam - kur ir Owen... Hmmmm....
Un man dikti patīk, ka pat Marks atkal filmējas. Tas ir interesanti.

0

12

albalonga написал(а):

Hej, Echos, Silence, Patience and Grace ir manā izpratne līdz sim labākā 5.sezonas serija - ta ir 5.13 serija. Nu tatad saprotams, cik talu esmu tikusi. Atlikušas man vēl tikai 2 sērijas, no kurām šādus tādus Naley momentus esmu jau redzējusi. Eh, bet 5.13 izlīgsana bija kaut kas neizsakāmi skaists - viens no visu laiku labākajiem Naley momentiem - ta Neitana sejas izteiksme, kad Hailija pateica, ka negulēt šajā gultā šonakt varētu būt tīri jauki, ja vien viņš varbūt gribētu to pamēgināt kopā ar viņu... Man dievs - nē, tā Neitana sejas izteiksme - es tik tinu atkārtojumus un atkārtojumus un beigās tie viņu visu vārdi, kas pinocchio parakstā...

nu tā ir pat viena vai pat vismīļākā sŗija no one tree hill
tā mani vienkārši fascinē
tā paralitātes skskanība
kā valsī kurš pasniegt tik melanholiskās sķaņās

albalonga написал(а):

Jā, un pinocchio - man joprojām netīk Lindsija un es nedomāju, ka viņa būs kopā ar Lūku. Lūks tikai domā, ka viņu mīl, jo viņa ir kā miera osta. Peytoni viņam vienmēr jāglābj un viss ir pārāk sarežģīti vienmēr. Lūkam jābūt ar Brūku. Ir pat pazīmes. Kaut vai tajā atmiņu sērijā pirms trim gadiem, kad Lūks bildināja Peytonu un viņam piezvanīja Lindsija, ka izdos grāmatu. Kasiere lidostā apsveica viņu un teica - nu laikam ir piepildījies jūsu sapnis... Un viņs lūkojās telefonā un Peytonas numuru, bet pēc tam viņs tikās ar Brūku. Varēja izsecināt, ka viņš nav piezvanījis Peytonai noteikti, bet gan Brūkai - viņa bija viņam blakus, kad sapnis piepildījies.... Lai gan jāsaka, ka Marks visu pamatīgi saverpis. Lūks uzraksta jau otro gramatu par Peytonu - tas ir tiešām wow... Nu man pa šī serijām Brūka tiešām vel stiprāk iepatikusies. Un tiešam - kur ir Owen... Hmmmm....
Un man dikti patīk, ka pat Marks atkal filmējas. Tas ir interesanti

noskieties 15 sēriju un tad tu redzēsi ka tiktiešam viņš viņu mīl un viņš darīs visu un jau dara visu lai viņu atgūtu
bert nu tu vari domāt tā jebkurā gadījuma'man tīri tīk lindsay un liekas ka luks viņu un viņa lūku mīl
nu one tree hill veidotāji māk savirpināta
bet esmu jau teiksui ka man vair''ak peytonas un lukas attiecība snepatīk bet gan brūka un lukas gribu lai peytonai uzrodas kāds cits
tas būtu ironsiki ja peyton saietu kopā ar oven ņemot vērā ka viņs bija tik svarīgs brūkai un vēl ir
nu man par peyton un lukasu dikti atbilstoši liekas haley vārdi 15 sērijā

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » OTH 5.sezona