TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 1. sezona


1. sezona

Сообщений 41 страница 59 из 59

41

modreits написал(а):

[mani pamazām sāk interesēt anime.. tīri ziņkāres dēļ ;) ]

hihi mani arī, un tad tu nebūsi vienīgais nesekmīgais! :D

Bet vispār seriālu  maratoni, maratoni. Ak dievs šodien noskatījos 5.sērijas no pirmās sezonas (atkal) :D

0

42

Inetux написал(а):

hihi mani arī, un tad tu nebūsi vienīgais nesekmīgais!

Varēsim taisīt veselu sadaļu priekš anonīmajiem-nesekmīgajiem seriālmāniķiem :D
Man ir vēl bīstamāk... 12. klase. hehhh not good, not good.
Pagājušajā gadā kkā izspiedu vidējo uz 8.53.. šogad diezin vai tā izdosies, jo rudenī tiks dzemdētas jaunas visu manu mīļāko seriālu sezonas.. [atvainojos par izteicienu, bet tas šajā situācijā likās vispiemērotākais ;) ]
Man šodien nav sanācis noskatīties nevienu pašu sēriju.. visu laiku tik netā sēdu un čatojos... vajadzēs atlicināt laiku kauč vienai sērijai, kamēr vēl brīvais laiks ir.

0

43

Tikko noskatījos 10. sēriju.
Esmu līdz ausīm ieķēries seriālā!
Morgana ir TIK skaista, spilgta un vnk forša meitene! ehhh... Artūra vietā jau sen būtu viņu noprecējis. Un arī Gwena ir vnk fantastiska!
Merlins ar Artūru tā piestāv viens otram.. ideāli draugi un sabiedroti. Es tiešām gaidu to brīdi, kad Artūrs uzzinās patiesību par Merlinu. Tas notiks pirmos divu sezonu laikā?
Ahhh.. un vēl pūķis. Viens no maniem mīļākajiem tēliem. :) Es sev tādu gribētu pagrabā..

0

44

modreits написал(а):

Pagājušajā gadā kkā izspiedu vidējo uz 8.53..

Nedomāju, ka tev varētu draudēt neskemība.. cik atceros savu 12 klasi, tad tā ļoti lielā mērā ir atkārtojums.. lielāko daļu jau esi apguvis un tagad palicis pat mazāk kā suņa aste, ko pārkāpt.. :)

modreits написал(а):

Tas notiks pirmos divu sezonu laikā?

Tā nu tagad tev teiks kāds... vismaz es notiekti nebojāšu tev prieku skatīties.. :D:D:D

modreits написал(а):

Morgana ir TIK skaista, spilgta un vnk forša meitene! ehhh...

Man ar Morgana sākumā patika... Otrajā sezonā gan manas domas pilnībā mainījās, jo vismaz man šķita, ka scenāristi viņu pataisa mazliet par savtīgu un neapķērīgu.. savā ziņā.. :)

0

45

Siikaa написал(а):

Otrajā sezonā gan manas domas pilnībā mainījās, jo vismaz man šķita, ka scenāristi viņu pataisa mazliet par savtīgu un neapķērīgu.. savā ziņā.. :)

oww... žēl gan.
Es nezinu, kāda viņai būs nākotnes loma, bet man ir nelielas aizdomas, ka viņa varētu būt pretējā nometnē Merlinam un Artūram. To es varu pamatot ar sēriju par to mazo druīdu zēnu. Morgana juta, ka viņai ir zēnam jāpalīdz.. viņai ir maģiskas spējas, kas pamazām attīstās. Savukārt, pūķis brīdināja Merlinu, ka zēnam ir jāmirst.. jau tas vien par kaut ko liecina.

Siikaa написал(а):

Tā nu tagad tev teiks kāds

nuuu pleeeeaase... tas jau tik tāds sīkumiņš.. :( Es nevaru sagaidīt. :D

0

46

modreits написал(а):

Esmu līdz ausīm ieķēries seriālā!

hihi savādāk nemaz nevar būt!

modreits написал(а):

Pagājušajā gadā kkā izspiedu vidējo uz 8.53..

Es izspiedu 7,8 ..šogad diezvai tā sanāks, jo man reāli nepatīk Komerczinību un psoholoģijas skolotājas. Viņas ir trulas! Beidzot mana filozofija arī ir! Varēšu runāt, runāt un runāt cik vien gribēšu! :D

modreits написал(а):

Morgana ir TIK skaista, spilgta un vnk forša meitene! ehhh... Artūra vietā jau sen būtu viņu noprecējis. Un arī Gwena ir vnk fantastiska!

Man Morgana arī riktīgi patīk, man viņas tēls seriāla patīk labāk nekā Gvenas. Vispār laikam man Gvena nepatīk visas tās Artūra un Lanselota lietas dēļ!

0

47

modreits написал(а):

erlins ar Artūru tā piestāv viens otram..

Jā, nereāli laba ķīmija starp abiem aktieriem! Viņi tiešām piestāv viens otram! Skatoties viņus abus vērtēju vienādi, nevis kā dažos seriālos man patīk tikai viens no galveniem  varoņiem  un tad ar otru vienmēr salīdzinu!

modreits написал(а):

viņai ir maģiskas spējas, kas pamazām attīstās.

Jā, bet neko vairāk nevēlos teikt, lai nesabojātu skatīšanās prieku!

0

48

Inetux написал(а):

filozofija arī ir

oho.. interesanti. Mums skolā nav nekā tāda. Tikai pavisam minimāli pieķeram pie kultūras vēstures kaut ko, bet nu nekā spoža.. :D Diskusiju kā tādu vispār minimāli.
Un arī psiholoģijas mums nav..
Tā vietā mums māca politiku un tiesības, kas ir diezgan maz skolās..

Inetux написал(а):

Skatoties viņus abus vērtēju vienādi

Es arī! :)
Man neviens no viņiem nav ne mīļāks, ne arī nīstamāks.. abi vienlīdzlabi.. :D

Inetux написал(а):

Jā, bet neko vairāk nevēlos teikt, lai nesabojātu skatīšanās prieku!

Hehe.. okie. Es jau tikko pieveicu 1. sezonu :)
Tagad sākšu skatīties 2., lai līdz 3. sezonai paspētu.
Es nezinu, kas Morganai paredzēts uz priekšu, bet, kā jau es minēju, man neliekas, ka viņa būs vienā kompānijā ar Merlinu un Artūru..

0

49

modreits написал(а):

oho.. interesanti. Mums skolā nav nekā tāda. Tikai pavisam minimāli pieķeram pie kultūras vēstures kaut ko, bet nu nekā spoža.. :D Diskusiju kā tādu vispār minimāli.
Un arī psiholoģijas mums nav..
Tā vietā mums māca politiku un tiesības, kas ir diezgan maz skolās..

Uh... mazliet paturpinot oftopiku... es filozofiju esmu mācījusies trīs dažādos kursos augstskolā (šogad man būs viena filozofijas novirziena vēl vien kurss.. :) Tātad kopā sanāks 4 ).. palasīt var.. tikai ir grūti pieņemt filozofiju, ko pat negribas saprast.. :0 Bet vidusskolā gan man patika.. :D Nepadziļinātā veidā priekšmetam nav ne vainas.. :)

Inetux написал(а):

Vispār laikam man Gvena nepatīk visas tās Artūra un Lanselota lietas dēļ!

Man ar kaut kā Gvenā kaut kas ne īsti pie sirds iet... Šai seriālā man ļoti patīk tikai divi tēli - Artūrs un Merlins.. pārējie it kā ir labi, bet kaut kā ne īsti man iepatikušies.. :)

0

50

modreits написал(а):

Tā vietā mums māca politiku un tiesības, kas ir diezgan maz skolās..

Cerams mani neviens nesabārs par tik daudz oftopikiem.. :D

Mana skola ir viena no retajām valstī, kurā vidusskolā ir arī komerczinību novirziens. 10. klasē man bijs grāmatvedība, komerczinības, mārketings, menedžments ( vsipā karoč mēs iemācījāmies visu, ko vidzemes augstskolā biznesa un ekonomikas fakultāte māca pirmajos divos kursos, ja nemaldos. 11.klasē mūms komerczinības dalās divā mācībās lietišķajā etiķetē (kur man nežēlīgi nepatīk skolotāja, es galīgi nepiekrītu viņas viedoklim, tadarī nākamājā stundā būs jāmācās siet kaklasaite. Kādēļ man tas vajadzīgs?) un nākamajā semestrī būs tiesības (vot tur man gan ļoti patīk skolotāja.) 12.klasē mums būs politika.

Siikaa написал(а):

Šai seriālā man ļoti patīk tikai divi tēli - Artūrs un Merlins.. pārējie it kā ir labi, bet kaut kā ne īsti man iepatikušies..

Man arī jau no paša sākuma viņi abi patika un patīk vēl tagad!

0

51

Inetux написал(а):

Mana skola ir viena no retajām valstī, kurā vidusskolā ir arī komerczinību novirziens.

Tad jau tu mācies visādus dīvainus priekšmetus riņķi apkārt un beigās var viss sajukt..

0

52

Siikaa написал(а):

Mana skola ir viena no retajām valstī, kurā vidusskolā ir arī komerczinību novirziens.

pie mums skolā tiek īstenots komerczinību proekts: "Esi Līderis".. cik saprotu, ka tas ir tas pats, vai arī kkas līdzīgs.
10. klasē mācījāmies lietišķo etiķeti, mārketingu.. 11. Lietvedību, grāmatvedību un uzņēmējdarbību.. 12. klasē vēl kaut kas būs.. gadā par to maksājam 39ls katrs. Tad vēl ir iespēja reizi gadā piedalīties līderdienās Rīgā. Braucam katru gadu.

Un jā... sorrry par riktīgu oftopiku.. :(

0

53

modreits написал(а):

pie mums skolā tiek īstenots komerczinību proekts: "Esi Līderis".. cik saprotu, ka tas ir tas pats, vai arī kkas līdzīgs.
10. klasē mācījāmies lietišķo etiķeti, mārketingu.. 11. Lietvedību, grāmatvedību un uzņēmējdarbību.. 12. klasē vēl kaut kas būs.. gadā par to maksājam 39ls katrs. Tad vēl ir iespēja reizi gadā piedalīties līderdienās Rīgā. Braucam katru gadu.

Nop. Stājoties 10.klasē var izvēle'ties novirzienus ( 2.vispārējās klases, dabaszinības, matemātiķi, humanitārais un komerczinību novirziens) Tā kā savu dzīvi taisos saistīt it kā ar grāmatvedību un biznesu, ekonomiku. Izvēlējosšo novirzienu. Mums tikai atsevišķi priekšmeti ir padziļināti. Nu ja viss sanāks ar to visiem aktieriem, tad iespējams macīšos vācijā aktieros.

modreits написал(а):

Un jā... sorrry par riktīgu oftopiku.. :(

Cerams cavey mums piedos!

Un vispār ir palikušas tikai  dažas dienas un tad jaunā sezonā!

0

54

Inetux написал(а):

Un vispār ir palikušas tikai  dažas dienas un tad jaunā sezonā!

ow jā! :)
Vēl neesmu tiesīgs oficiāli gaidīt jauno sezonu, jo tikko noskatījos 2. sezonas 6. sēriju.. bail atkal iebraukt oftopikā, jo šeit ir sadaļa par 1. sezonu.. :D Bet es nevaru neizteikties, ka tās 2 sērijas par trollieni bija vislabākās, ko līdz šim biju redzējis. Vnk LOL! :D Tāds komisms, kad karalis ar viņu gulēja.. un tad brokastoja uz mēslu kaudzes..  :love:

0

55

Inetux написал(а):

Nop. Stājoties 10.klasē var izvēle'ties novirzienus

aha.. nju skaidrs.
Es esmu matemātiķos..

0

56

Gribēju tik iekomentēt (un starp citu 0n-topikā) LOL, ka noskatījos šodien 10. un 11.pirmās sezonas sērijas - tās ir tās, kur aizstāv Merlina ciemu un viņa draugs Wills iet bojā un tā ir mežonīgi jauka sērija Merlina/Arthura ainu ziņā un tad nākamā ir unicorna sērija. Man unicorni reāli atgādina Supernatural un Semija fanošanu par viņiem un to momentu, kur viņš skumīgi saurauca pierīti, kad uzzināja, ka vienradžu nav. AWWWWWW. Un šitās ar baigi laba sērija, kur Arthurs bija gatavs iet bojā, lai izglābtu savas karaļvalsts ļaudis un Merlinu. Sapratu, ka vairāk par divām merlina sērijām vienā dienā un pēc kārtas nespēju skatīties. Kaut kā apnīk. Es pat nez kāpēc, jo it kā jau patīk. Es tā raiti pārslēdzos pēc šīm divām sērijām uz Entourage un noskatījos četras sērijas - tās ir vismaz īstas - tik 25 min.

0

57

albalonga написал(а):

Sapratu, ka vairāk par divām merlina sērijām vienā dienā un pēc kārtas nespēju skatīties. Kaut kā apnīk.

Man šķiet, ka Merlinam nostrādā tas, ka gaidi, kad tad sāksies īstā darbība.. kad beidzot Artūrs visu uzzinās utt... :)

Es pirmajai sezonai skatījos apmēram 4-5 sērijas dienā (pabeidzu divās dienās un vēl mazliet.. :) ) Otro gan varēju arī apmēram 2 sērijas dienā.. varbūt kādu reizi pa trim.. :)

0

58

a man vienmēr patīk pabeidzot vienu sēriju, un tad noskatīties sākumu no nākamās, lai zinātu par ko runa.. Tad tas sākums ieintrigē, un beigās visu sēriju noskatos.. Tāpēc man Merlins ātrā maratonā sanāca :D Vispār šaubos, ka jebko esmu skatījusies līdz rītausmai viena pati, izņemot Merlinu :D

0

59

Uhhh, es jau 2. dienu skatos savu DVD un kaifoju :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 1. sezona