TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona


3. sezona

Сообщений 41 страница 60 из 139

41

Īdtenībā man šķiet, ka visiem seriāliem sēriju description arī būtu jāliek zem "spoilers" zīmes. Jo maybe ir kāds, kurš pilnīgi visu intrigu grib saglabāt noslēpumā :)

Bet tagad - aaahhh, kā es dievinu tos pūķa gudros padomus un tekstus  :love: Un kārtējie Merthur momentiņu :D

0

42

cravey написал(а):

Jo maybe ir kāds, kurš pilnīgi visu intrigu grib saglabāt noslēpumā

hehe... varbuut, varbuut.. :D
Es, piemeeram, esmu veel tikai 1. sezonaa.. kaut kaa nesanaak laicinjsh paskatiities. Tagad kaa veel skola. Kad iisti iznaaks 3. sezona? Varbuut paspeeshu liidz tam laikam noskatiities abas sezonas, lai tad vareetu kopaa ar jums daliities iespaidos. :)

0

43

modreits написал(а):

Kad iisti iznaaks 3. sezona?

Šķiet,  ka 11. septembrī!  :shine: (īstenībā tāds..nepatīkams datums, bet nu tā jau ir cita tēma)

0

44

nu jā, neieliku spoilerī, bet nu tur jau tapat skaidrs, ka viss tas ieraksts viens vienīgs spoileris. Ta jau arī bildes spoileris. Man šķiet visa tēma automātiski ir spoileris, kamēr 3.sezonu vēl nerāda.

Es joprojām esu tik tās 8 pirmās sezonas sērijas noskatījusies. Nez, vai uzspēšu noskatīties līdz 2.beigām pirms 3.sākusies. Droši vien ka ne, jo atkal šodien sāku jaunu seriālu skatīties - Warehouse 13 - īpaša izmeklēšanas vienības, kas nodarbojas ar dažādu vēsturisku artifaktu savākšanu. Un respektīvi - tie artifakti ir ar dažādām maģiskām spējām. Bieži vien tas saistīts ar artifakta vēsturi un izcelšanos. Tas ir kā maģijas un zinātniskās fantastikas sajukums, plus humors, plus - abi galvenie varoņi ir FBI aģenti - Mika un Pīts un protams abi nesaprotas un ir sexuālā spriedze jūtama.  Ja nebija īsti skaidrs, tad Mika ir sieviete. LOL. Bet man patīk tās izmeklēšanas un artifakti. Kičīgi. Pilotsērija bija 'Šerija Millere (QAF atveidoja Dženiferu). Tik jauki.

Pardom par oftopiku.  :blush:

0

45

albalonga написал(а):

nu jā, neieliku spoilerī, bet nu tur jau tapat skaidrs, ka viss tas ieraksts viens vienīgs spoileris. Ta jau arī bildes spoileris. Man šķiet visa tēma automātiski ir spoileris, kamēr 3.sezonu vēl nerāda.

Tas ir patiešām ļoti loģiski :D

0

46

AAAAAA, uzminiet, ko es daru??? VELKU 1. SĒRIJU!!!!  :crazyfun: Vēl 30min :crazyfun: Ahh, tik superīgi, visi mani seriāli sākas. Tagad atliek vēl vienīgi SPN sagaidīt un tad mans fall season var reāli sākties  :playful:

0

47

1. postā pievienoju 2. sērijas anotāciju :)

0

48

no kurienes tu velc???

aaaa...super!!!!!

0

49

aNgeL написал(а):

no kurienes tu velc???

Torrenta fails:
http://www.mediafire.com/?14821pbd29bp5sd

Vēl 5min  :crazy:

0

50

Aww..paaldies :) A man pa minūti ielādējās  :glasses:

0

51

cravey написал(а):

AAAAAA, uzminiet, ko es daru??? VELKU 1. SĒRIJU!!!!

super! Paldies! es arī uzlikšu kachāties!!!

cravey написал(а):

Ahh, tik superīgi, visi mani seriāli sākas.

man gan nekas nesākas, jo nekas nebija īsti beidzies. :D Vampire diaries beidzu skatīties pirms nedēļas.. Merlin- pirms 20 min. ;) Tā ka nekāda pārtraukuma. ;( hehe.. pat nezinu- tas ir labi, vai slikti? :O

cravey написал(а):

atliek vēl vienīgi SPN sagaidīt

Oh yea! :)
Tuvojas, tuvojas.. to es gaidu visvairāk..
tad man vēl būs Desperate Hosewives.. ^^

0

52

Ahhh, tikko noskatījos  :love:

Visvairāk iefanoju par to momentu, kad Merlin pūķi izsauca un šis atlidoja! Ahh, dievinu pūķi. Skatoties arī sapratu kā man pietrūka Artūra un Merlina savsartpējās frāzes :D Hhahaha, pārsmējos, ka maz neliekas. Un yay, jau pirmajā sērijā Artūrs bez krekla :D

Īstenībā, man šķiet šī sezona būs baig spraigā, jo jau sākums riktīgi VAU - tāds, kādas parasti bija sezonu pēdējās sērijas.

0

53

Es arī vakar noskatījos, bet jau nebija spēka komentēt :D

Свернутый текст
cravey написал(а):

Skatoties arī sapratu kā man pietrūka Artūra un Merlina savsartpējās frāzes  Hhahaha, pārsmējos, ka maz neliekas.

xi, Arturs atkal paņirgājās par Merlinu :D Bet šis ar atriebās :D :D Ai, foršīe viņi :D  :flirt:

cravey написал(а):

Visvairāk iefanoju par to momentu, kad Merlin pūķi izsauca un šis atlidoja! Ahh, dievinu pūķi.

O jāāāā... Protams!! Tas tik kaut kas!!!! Es arī dievinu pūķi un Merlinu!  :love:

cravey написал(а):

Un yay, jau pirmajā sērijā Artūrs bez krekla

:crazyfun:

Piekrītu - jau pirmā sērija tāda riktīgā un wow! un Merlins zina par Morganu! Tā ka būs baigā ciņā starp abiem! Bet man tāda bezspecības sajūta - gribas, lai Morgana ir labā, bet nespēju tur neko iesākt :D Vienkārši atceros, kā viņa palīdzeja šiem ar saviem sapņiem, viņi bija sabiedrotie un draugi, bet tagad viņa tik ļauna! Bet nu interesanti kāds viņai gala sižets..

Gribēju pēc pirmās sērija maratona ieraduma pēc slēgt nākamo, bet tak nav :D :D

0

54

aNgeL написал(а):

Bet nu interesanti kāds viņai gala sižets..

O jā, kauč gan man liekas, ka viņa izdzīvos, ka nekā viena no galvenajām varonēm :)

0

55

Свернутый текст
cravey написал(а):

O jā, kauč gan man liekas, ka viņa izdzīvos, ka nekā viena no galvenajām varonēm

Pieredze rāda, ka tas nav rādītājs, ka galvenajam varonim jāidzīvo :D

0

56

Tur nu tev taisnība, bet domāju, ka šeit tas būs rādītājs, jo

Morgana Merlina fandomā ir viena no mīļākajām varonēm. Nedomāju, ka seriāla veidotāji nodarīs ko tādu faniem.

0

57

Ak dies tikko noskatījos. Dievinu

Свернутый текст

kad Artūrs viņam ūdeni uzgāza virsū.hihi dievinu Artūra un Merlina ainas.Nu man mazliet nepatīk, ka Morgana ir tāda paļauna, bet nedomāju, ka režisori viņas tēlu tādu līdz beigām atstās, jo kā jau cravey teica fandomā viņai ir ļoti daudz fani. Un jā Arūrs bez krekla..aww

Отредактировано Inetux (12.09.2010 13:26)

0

58

Свернутый текст
Inetux написал(а):

dievinu Artūra un Merlina ainas.

Jau pirmajā sērijā sarunas par sore bottom :D

Bet, jā, tik daudz maģijas pašā sākumā. Un tas pūķis! Un Merlina asarainās acis! Un raudošais Artūrs - man šķiet, ka pirmo reizi vispār!

0

59

Esmu stāvā SAJūSMā! :)
Priekš 1. sērijas parāk kruti.. :D
šausmīgi gaidu 2. sēriju.. ceru, ka karalis drīz kritīs. [kaut arī aktieris ir ļoti prasmīgs un saistošs]

0

60

modreits написал(а):

Priekš 1. sērijas parāk kruti..

Tieši otrādi 1. sērijai ir jābūt krutai :D :D
Xi, cik forši, kad tik daudz mūs te http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona