TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona


3. sezona

Сообщений 61 страница 80 из 139

61

aNgeL написал(а):

Xi, cik forši, kad tik daudz mūs te

Merlins būs būries, lai pieburtu vairāk fanus http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

0

62

cravey написал(а):

Merlins būs būries, lai pieburtu vairāk fanus http://i993.photobucket.com/albums/af58 … iteful.gif

:D Iespējams.. esmu pilnīgā seriāla varā :O

ļoti interesanti ir tas, ka visa pasaule zina par Merlina spējām, bet Arturs un pārējie viņa tautieši neko nenojauš.. Labi, ka Kamelotā nav interneta. Man liekas Arturs noģībtu, ja salasītos visu, kas forumā sarakstīts. :D

0

63

modreits написал(а):

Labi, ka Kamelotā nav interneta. Man liekas Arturs noģībtu, ja salasītos visu, kas forumā sarakstīts

Hhahahhaaha, man tiko bija vīzija kā Artūrs sēž netā :D Hhahahaha, apgāzos čutj ņi no smiekliem :D

0

64

Spoileri pirmās sērijas beigām.

Свернутый текст

http://i958.photobucket.com/albums/ae70/dudufactory/Image1249.jpg
http://i958.photobucket.com/albums/ae70/dudufactory/Image1250.jpg

Oriģināls te.

0

65

owww... cik mīlīgi! :)
Tiešām smuki sazīmēts.
Pēdējais teikums vislabākais :D

0

66

2. sērijas treileris

Свернутый текст

2. sērijas official preview

Свернутый текст

0

67

Ahhh..es skrienu skatīties 2. sēriju -wiiiiii  :jumping:

0

68

Ahh..Superīga sērija!!! abas šīs pirmās ir tik actionīgas it kā būtu pēdējās!

Свернутый текст

Merlins un Arturs - ak, cik šie smieklīgi (tad ta jaunums :D ) Īpaši man patika tas, kad Arturs teica, lai Dievs stāv viņam klāt par visu to, ko Merlins sarunāja, piedāvāja savu aizsardzību, palīdzību :D Tās sejas izteiksmes :D :D Cik gan jābūt talantīgam cilvēkam, laki spētu sacerēt tik daudz smieklīgu ainu!
Uz Morganu skatoties man vislaik sirds sāp, jo atceros visu labo, kas viņā bija! Merlinam, protams, ir liela priekšrocība - viņš zina visu par Morganu, bet viņa par Merlinu svarīgāko nezina! Un kā šie abi cīnījās un kā beigās Merlins salauza to vāli vai kā viņu - tas tik iespaidīgi bija!! Bet Morgana, gudri izmantoja situāciju, padarot sevi par varoni.. Un tā ir viņas priekšrocība - Uters nekad neticēs, ka tur savā paspārnē ļaunumu.

0

69

aNgeL написал(а):

Ahh..Superīga sērija!!! abas šīs pirmās ir tik actionīgas it kā būtu pēdējās!

:D  jā, notikumi ne pa jokam norisinās! Un Merlina/Artūra savstarpējās attiecības savā elementā :D

aNgeL написал(а):

Uz Morganu skatoties man vislaik sirds sāp, jo atceros visu labo, kas viņā bija! Merlinam, protams, ir liela priekšrocība - viņš zina visu par Morganu, bet viņa par Merlinu svarīgāko nezina! Un kā šie abi cīnījās un kā beigās Merlins salauza to vāli vai kā viņu - tas tik iespaidīgi bija!! Bet Morgana, gudri izmantoja situāciju, padarot sevi par varoni.. Un tā ir viņas priekšrocība - Uters nekad neticēs, ka tur savā paspārnē ļaunumu.

vo, vo...man tāpat...es vnk skatos un brīnos ka viņa tik ļauna kļuvusi...baigi neierasti..tagad ar 2 sejām dzīvo. Brīžiem domāju, vai tiešām viņa Uteru tik ļoti ienīst un itin nemaz nekādas labas jūtas pret viņu nav...varēja tak redzēt ar kādām emocijām Uters viņu sagaidīja..un kā par viņu runāja...Ehh...Un Merlins nevar viņai neko padarīt, jo, taisnība, Uters un Arturs ar nekad neticētu viņam...

Tagad tik jāgaida nākamās sērijas :)

Отредактировано sigsaster (19.09.2010 11:45)

0

70

aNgeL написал(а):

abas šīs pirmās ir tik actionīgas it kā būtu pēdējās!

Es tieši to pašu iedomājos!

0

71

Свернутый текст
sigsaster написал(а):

vo, vo...man tāpat...es vnk skatos un brīnos ka viņa tik ļauna kļuvusi...baigi neierasti..tagad ar 2 sejām dzīvo. Brīžiem domāju, vai tiešām viņa Uteru tik ļoti ienīst un itin nemaz nekādas labas jūtas pret viņu nav...varēja tak redzēt ar kādām emocijām Uters viņu sagaidīja..un kā par viņu runāja

Nu viņa vispār ļaunu mēģina nodarīt visiem Kamelotas iedzīvotājiem, kuri visu dzīvi viņu sargāja, kuri viņai aizvietoja ģimeni.. kā viņa tā pēkšņi pārstāja mīlēt viņus visus? Nja..pie visa vainīga tā pēkšņi uzradusies māsa..

etansy написал(а):

Es tieši to pašu iedomājos!

Ja visas sērijas tādas būs, nu tad saturamies!! :D :D

0

72

Dievīga sērija! :love:

Свернутый текст

Vienkārši atkal Merlina un Artūra momenti  :love: Dievinu katrā sērija tie ir vienkāŗši ideāli! Morganu man ir grūti pieņemt tik ļaunu..un tas vēl , kad kāds cits atkal uzņemas visus Merlina laurus..Bet sērijas liek gaidīt nākamo ar vien vairāk nekā iepriekšējās..

Отредактировано Inetux (19.09.2010 12:54)

0

73

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Nu viņa vispār ļaunu mēģina nodarīt visiem Kamelotas iedzīvotājiem, kuri visu dzīvi viņu sargāja, kuri viņai aizvietoja ģimeni.. kā viņa tā pēkšņi pārstāja mīlēt viņus visus? Nja..pie visa vainīga tā pēkšņi uzradusies māsa..

Vai ne viņa īsti nesaprot mna liekas, ka Morgosa viņu izmanto, lai tiktu klāt Kamelotai un Uteram ar Artūru..Un tas lielais naids pret Uteru un pārējiem idezīvotājiem. Uters viņu audzināja kā savu bērnu, viņai nekad nekas netrūka .

0

74

Свернутый текст
Inetux написал(а):

un tas vēl , kad kāds cits atkal uzņemas visus Merlina laurus..

Merlins gan jau pieradis pie tā! Turklāt kā Arturs visu laiku pret viņu izturas, lai gan Merlins katrā sērijā glābj viņu un nespēj to Artūram pateikt :D
Bet īstenībā pēc Merlina un Morganas sarunas man rādas iespaids, ka varbūt beigās viņa sapratīs visu un nostāsies uz pareizā ceļa! Tomēr viņas sejā uz mirkli pavīdēja kaut kas tāds..no vecās Morganas.

0

75

Hmm...meitenes, jautājums drusku ne pa tēmu...kā jūs izveidojat to Parādīt spoileri?  :blush:

0

76

sigsaster написал(а):

Hmm...meitenes, jautājums drusku ne pa tēmu...kā jūs izveidojat to Parādīt spoileri?

Te augšā pie formatēšanas kur zila podziņa ar burtu S. un tad pa vidu starp tām abām iekavām jāraksta.

0

77

3. sērijas synopsis:

Merlin stumbles across a secret chamber and accidentally releases a Goblin. The mischievous creature possesses Gaius, leading the once-wise physician to develop a taste for gold, ale and magical jokes. With a suddenly-bald King and a scourge of flatulence sweeping the royal household, can Merlin work out what is going on and banish the Goblin back to where he came from before any real damage is done?

3. sērijas promo:

0

78

Свернутый текст

OMG ši sērija bija vienkārši tik smieklīga. Es nevaru, vēl joprojām nāk smiekli. Artūrs kā ēzelis izskatījās tik piemīlīgi  :love: Un tas goblins bija labais.. ahh nevaru un beigas :D

0

79

wahahahhaahah, šitā smējusies es sen nebiju :D Waaahaahahhahahaha  :rofl:

0

80

3x03

Свернутый текст

O Jāāā!! Artūrs ar ēzeļa ausīm un valodu ir laikam smieklīgākais, kas te ir bijis!!! Wnk autāā!!  :rofl:  :rofl: Tāda tiešām jautra sērija un tad tas brīdis, kādi diezgan bieži ir - kad ļaunais var nogalināt labo, bet labais nespēj ļauno, jo šis atrodas viņam tuva cilvēka ķermenī un tad šis ar viltību tomēr panāk savu  :glasses: 

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona