TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona


3. sezona

Сообщений 81 страница 100 из 139

81

Ceturtā sērija bija tik laba!

Свернутый текст

Gveins tāds jaukumiņš un tāds 'ekstravetrāks Lancelots'. Īpaši foršas beigas, kur viņš dodas prom no Kamelotas un sarunājas ar Gvenu un to visu noskatās Artūrs un kļūst greizsirdīgs.
Un nākamās sērijas gabaliņš - wow - tur būs kristālu ala, un ļaunā Morgana un asarains Merlins!

0

82

Es arī taisos jau sākt skatīties  :love:

0

83

Superīga sērija - Gveins tiiiik sexīgs, ej tu nost!!! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

Nākamās nedēļas sērija solās būt spraiga  :confused:

P.S - Kā man patīk šitas bilžuks  :love:
http://www.farfarawaysite.com/merlin/season3/promo/3004/t/1.jpg

0

84

Jāa.. Piekrītu - sērija vienkārši super! (Emm..Kā jau visas? :D :D :D ) Gveins ir tiešām -Ahh!  :love:
Bet kā mani besī tie netaisnības brīži - kad Merlins.. vai Gveins vai citreiz vēl kāds glābj Kamelotu vai tās iedzīvotājus, vai pašu karali un prici, bet rezultātā Uters ieliek viņus cietumā! Uters vispār tāds naivs un akls karalis.. ja viņam ceļā netrāpītos šie labie cilvēki, tad Kamelotu jau sen piebeigtu visa veida maģija.

0

85

Jā, man ar Uters bieži piebesī  :mad: Bet tad man patīk redzēt viņu gandrīz vienmēr aplaužamies, kad izrādās, ka viņš ir nepatiesi kādu apsūdzējis :D

0

86

cravey написал(а):

Bet tad man patīk redzēt viņu gandrīz vienmēr aplaužamies, kad izrādās, ka viņš ir nepatiesi kādu apsūdzējis

Jāaa... Man ar šie brīžī dikti patīk :D :D
Tā arī sanāktu - ja Uters mirtu, tad pazustu daudzi šie elementi, kuri viņa dēļ izraisās.

Ak, jāa.. Nākamā sērija tiešām solās būt graujoša!! wow! ai..bet es nevaru..Viena jauna sērija nedēļā ir tik maz!!

0

87

Ahh jā šitā sērija ir tik laba. Gveins  :love:

0

88

Wow, kas šī bij pa sēriju  %-)

0

89

Ahaa!!!

Свернутый текст

Atkal Merlins tādās baisās krustcelēs! Un atkal viņš izglāba Morganu! Wow, šī izrādās Uthera meita! Interesanti, tas jau no sākuma tā bija izdomāts? Un pūķis mans mīļais  :love: Man laaikam vislabāk patika brīdis, kad Merlins pūķim tip kā grandiozo ziņu pateica, ka Morgana ir Uthera meita, bet pūķis tāds vienkārši - Jā.  :rofl:
Ak, un pati Morgana..To, ka Uthers tēvs sadzirdēja, bet to, ka šis pat atļāva maģiju, lai viņu izglābtu, gan laikam nedzirdēja.. Tas ir tik skumji īstenībā.. Visi viņi - Uthers, Gwena, Artūrs kā traki pārdzīvoja par viņu, bet šī tiklīdz piecēlās kājās, uzreiz devās mēģināt slepkavot.
Xi, a man jau bija nojausma, ka bridī, kad Merlins Arturam pateica, ka Morganai vajadzētu kaut ko skaistu uzdāvināt, ka Arturs uzdāvinās tieši to skaisto ieroci :D Vispār tik iespaidīgs katrs brīdis, kurā Merlins ierauga dzīvē fragmentu no kristālu alas vēstījumiem! Un riktīgā ironija - viņš cenšas darīt visu, lai to novērstu, bet tieši otrādi viņa rīcība aizved pie tā.

0

90

Uhh.. skatos šo sezonu un baigās pārdomas man šodien pēc kārtējās sērijas noskatīšanās radās...

Свернутый текст

Tātad..
1. kas ienāca prātā, atcerējos brīdi, kad Gajas neļāva Merlinam teikt Morganai, ka viņš arī ir burvis.. iespējams, ja Morgana to būtu uzzinājusi tad, viņa nebūtu pievērsusies ļaunajiem spēkiem.. taču tad prātā pavīdēja otrā doma..
2. Ja Morgana zinātu, ka Merlins ir burvis viņa to noteikti pateiktu Uteram, lai Merlinu iznīcinātu.. tāpēc ļoti labi, ka viņa to nezina...
3. vispār Morgana un Uters ir ļoti līdzīgi savā būtībā.. abi stūrgalvīgi un tālāk par savu degunu neviens no viņiem neredz... Uters uzskata, ka visa maģija ir slikta, bet Morgana atkal uzskata, ka viss ko Uters dara ir nepareizi... abi ir ietiepīgi un nespēj ieraudzīt patiesību... labi, ka Artūrs tāds nav. :)
4. Par to, ka Morgana laikam nedzirdēja, ka Uters ļāvis izmantot maģiju viņas glābšanai... es domāju, ka dzirdēja gan.. tikai viņas sirds jau ir tik ļoti ļaunuma saēsta, ka viņa nevēlas un varbūt pat vairs nespēj saskatīt lietu otru pusi...
5. jo ja godīgi, esmu pārliecināta, ka Uters viņai piedotu un no ignorētu to, ka viņa ir ragana...
Uhhh.. laikam gari sanāca.. :D]

Отредактировано Siikaa (10.10.2010 19:38)

0

91

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

1. kas ienāca prātā, atcerējos brīdi, kad Gajas neļāva Merlinam teikt Morganai, ka viņš arī ir burvis.. iespējams, ja Morgana to būtu uzzinājusi tad, viņa nebūtu pievērsusies ļaunajiem spēkiem.. taču tad prātā pavīdēja otrā doma..

Man ar bija šāda doma ienākusi prātā, bet kā jau tu teici visticamāk, ka Morgana būtu Merlinu nodevusi Uteram.

Siikaa написал(а):

labi, ka Artūrs tāds nav. :)

Nu jā Artūrs ir pilnīgi pretstats Uteram un Morganai. Viņš savas rakstura īpašības ir mantojis no mātes (visticamāk). Viņā  nav izteikts ļaunums kāds ir Uteram...Es pat nebrīnos, ja Uters būtu apveltīts ar maģiskām spējam, ka viņš būtu pie ļaunajiem. :D

Un vispār sērija ir baigi laba, bet es laikam to saku pēc katras sērijas :D

0

92

Aaaah, atkal kārtējā foršā sērija :D Bilan, bet vai nu ar mani kkas nav kārtībā vai kā, bet mani Artūra un Gvenas attiecības šajā seriāla atstāj pilnīgi vienaldzīgu  %-) Vienīgais, ko spēju novērtēt šajā sērijā bija

Свернутый текст

brīdis, kad runājot ar Gvenu, Artūram acīs bija asaras. Tas man visu tādu reālu un patiesu padarīja. Turklāt parādīja to, cik lielisks aktieris ir Bredlijs.

Bet nu nav, NAV tas tik EPIC kā tam vajadzētu būt. Šo manuprāt seriāla veidotaji ir reāli sačakarējuši :( Īstenībā, in my opinion, vislabākā ķīmija Gvenai bija ar Gveina varoni :D

Nākamā sērija atkal būs spraigāka  :shine:

0

93

cravey написал(а):

Vienīgais, ko spēju novērtēt šajā sērijā bija

   

Свернутый текст

brīdis, kad runājot ar Gvenu, Artūram acīs bija asaras. Tas man visu tādu reālu un patiesu padarīja. Turklāt parādīja to, cik lielisks aktieris ir Bredlijs.

O, jā! Varbūt es esmu ļauna, bet man šķita, ka tā aina ārkārtīgi piestāvēja Bredlijam. Man šķiet, ka pirmo reizi viņš tik sakāpinātā momentā bija.

Te pāris lietas, ko fani saka par A/G attiecībām, kurām es diezgan piekrītu:

Свернутый текст

- But if all these two are going consist of is conversations of how great a king Arthur is going to be it really isn't building a soild relationship.

- I prefer Arthur and Gwen's relationship to say as stale as it is because I cringe when I see Arthur light up when he see's her knowing she will cheat on him eventually for Lancelot :(

Bija diezgan jaukas Gvenas/Artura ainas, tikai tādas nedaudz no konteksta izrautas.

cravey написал(а):

Īstenībā, in my opinion, vislabākā ķīmija Gvenai bija ar Gveina varoni :D

Gveins bijs dikti pretimnākošs šajā ziņā!

0

94

Kārtējā foršā sērija! 7.

Свернутый текст

Ak, bet cik noteikti ir grūti Merlinam turēties, zinot, ka Morgana ir nodevēja, bet Arturs un citi stāsta viņai visus plānus un tml. Man uz to skatīties ir tikpat grūti :D Bet man patika abu saruna, kad Merlins runāja, ka Gwena, Arturs vienmēr bijuši viņai uzticīgi un tml, bet viņa viņus nodod. Vispār tik grūti noticēt, ka Morgana tiešām tik ļauna un šie cilvēki viņai neko nenozīmē. Ja jau no 1. sērijas viņa būtu ļaunā, tad būtu vieglāk. Un otrā tāda aina, kad Arturs negribēja pamest pili bez Morganas.. ak!! Toties kā Merlins tos vārdus pateica, lai to uguni apturētu! Ah!! Bet šajā sezonā Great dragon tik reti parādās :(

0

95

Kārtējā foršā sērija

Свернутый текст

1. Man patika, ka Merlin sāka žagoties un traucēja Artūram.
2. ļaunā Morgana atkal gribēja novākt Artūru, bet again failed.
3. Gvena redzēja Morganu buroties ..oh wow tajā momentā man tiešām bija wow.
4. Nu kā tad bez Merlina glābšānas misijas.
5. GVEINS :love: Tas vārds vienkārši neprasa komentārus. Un protams, kur Merlins viņu atrada - tavernā kaujoties. Ahh man patika viņu jociņi. Zobens par puķi, Gveina reakcija..Jā, nevaru beigt priecāties..
6. Tā Artūra reakcija ieraugot Merlinu bija just funny as always.
7. Beigas arī bija labas.

0

96

Свернутый текст
Inetux написал(а):

1. Man patika, ka Merlin sāka žagoties un traucēja Artūram.
2. ļaunā Morgana atkal gribēja novākt Artūru, bet again failed.
3. Gvena redzēja Morganu buroties ..oh wow tajā momentā man tiešām bija wow.
4. Nu kā tad bez Merlina glābšānas misijas.
5. GVEINS  Tas vārds vienkārši neprasa komentārus. Un protams, kur Merlins viņu atrada - tavernā kaujoties. Ahh man patika viņu jociņi. Zobens par puķi, Gveina reakcija..Jā, nevaru beigt priecāties..
6. Tā Artūra reakcija ieraugot Merlinu bija just funny as always.
7. Beigas arī bija labas.

Piekrītu visam Tevis teiktajam!  :love:
ļoti patika, kad Gvena spogulī ieraudzīja Morgausu. Man vienmēŗ patīk, kad spoguļi parāda patiesību. un beidzot Gvena arī zina, ka Morgana ir tumša būtne! Ceru, ka tas palīdzēs labajiem spēkiem!
Ah..un kad Merlins ar tiem pūķa bralēniem runāja! Es tā dievinu, kad Merlina vārdi ietekmē tik lielas un spēcīgas būtnes kā pūķi!
Un visa kopēja nozīme, ka ārēji škita, ka tas ir Artura uzdevums, bet dziļumos tas bija Merlina! Ļoti interesanti būs uzzināt, kas tas par ūdeni!

0

97

9. sērija.

Свернутый текст

Izrādās arī Gajusam ir sava mīlestība! Alise liekas tāda jauka. Un Gajusam vieglāk bija ticēt viņai nekā Merlinam. Patika, kā Merlins naktī tam bibliotekāram sapni uztaisīja :D :D
Un forši, ka Artūrs izmanto un moka Merlinu, bet būtībā viņu uztrauc, ja redz Merlinu norūpējušos.. Tas ir tik aizkustinoši  :)
Un es nemaz nešaubījos, ka Gajuss palīdzēs bēgt Alisei.

0

98

10. sērijas avance!! Izskatās dikti forši!! Gribu ātrāk redzēt!

Bet vispār, runājot par šīm visām attiecībām, man daudz labāk patika, kā bija sākumā, kad viss veda uz to, ka Arturs un Morgana būs pāris un Merlins un Gwena.

0

99

Salīdzinoši ar iepriekšējo sēriju šitā nebija tik interesanta, bet bija ok.

Свернутый текст

Nu žēl, ka bija Aartūra un Merlina momenti baigi maz, bet tie, kas bija bija tīri labi. Vispār mazlit pietrūka Morganas, Uters tur mirst a viņas smīna enbija. Fandomā jau jokoja par to, ka viņā savai kārtējai vodoo lellei aizgāja mēģināt dabūt Gveina matu..Spējat iedomāties, cik tas būtu ilgi :D īstenībā palika žēl Gaiusa.

0

100

aNgeL написал(а):

Bet vispār, runājot par šīm visām attiecībām, man daudz labāk patika, kā bija sākumā, kad viss veda uz to, ka Arturs un Morgana būs pāris un Merlins un Gwena.

Подпись автора

Jā, man arī. Nu man patīk tā aktrise, kas tēlo Gvenu, bet neiet viņai tas koptēls kopā ar Bredliju. Viņa tiešām ļoti labi kopā izksatījās ar Lanselotu un Gveinu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona