TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona


3. sezona

Сообщений 101 страница 120 из 139

101

Свернутый текст
Inetux написал(а):

Vispār mazlit pietrūka Morganas, Uters tur mirst a viņas smīna enbija.

Starp citu! Viņas taču tiešām nebija! Slikti!

Inetux написал(а):

Salīdzinoši ar iepriekšējo sēriju šitā nebija tik interesanta, bet bija ok.

Es sāku rakstīt komentāru un sapratu, ka man pat īsti rakstīt nav ko :D

Inetux написал(а):

Viņa tiešām ļoti labi kopā izksatījās ar Lanselotu un Gveinu.

Jā.. Ar šiem abiem viņai lielāka ķīmija! Bet nu neko darīt.. Tomēr vadās pēc vēsturiskajiem faktiem.

0

102

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Es sāku rakstīt komentāru un sapratu, ka man pat īsti rakstīt nav ko :D

Same as me. It kā kaut ko vajadzētu uzrakstīt, bet ko..nu jā tāpēc arī nonācu pie atklāsmes, ka nebija Morganas smīna.

aNgeL написал(а):

Jā.. Ar šiem abiem viņai lielāka ķīmija! Bet nu neko darīt.. Tomēr vadās pēc vēsturiskajiem faktiem.

Nu jā..neko darīt būs jāsamierinās. Anyway galvenais, ka Kolins ir Merlins un Bredlijs ir Artūrs.

Отредактировано Inetux (07.11.2010 12:32)

0

103

Inetux написал(а):

Anyway galvenais, ka Kolins ir Merlins un Bredlijs ir Artūrs.

Zelta vārdi!! Es katru sēriju skatos un nespēju beigt priecāties, ka šie abi aktieri te http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

0

104

Tikko noskatījos 3x08!! Damn, Morgana ir īsta bi**h :mad: Ahhh, un Gveins  :love: Bet kas man vislabāk patika, bija moments, kad Merlins runāja savā dragonlord balsī  :insane: Es to momentu kādas 4x tinu atpakaļ :D Beeeee, man lielā pūķa pietrūkst  :'( Un gribu Ekskalibūru atpakaļ!!!

Now, on to 3x09 :)

0

105

cravey написал(а):

Beeeee, man lielā pūķa pietrūkst

Man arī!! Wnk trūkums organismā pēc viņa pēc tam, kad agrāk bija rādījies katrā sērijā :(

0

106

O jā, un kā vēl  :'(

0

107

Свернутый текст

Kārtējā sērija bez pūķa  :disappointed: Bet tik labs moments, kur Merlins (kā večuks) pateica visu ko domā par Uteru un Artūruhttp://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif Gvenas un Artūra moments - visspožākais mana izpratnē, kur Gvenu veda prom un Artūrs izrāvās no sargiem, lai mestos pie Gvenas. Beet, spoža, manā skatījumā, bija tā momenta ideja, tieši kā Artūra un Gvenas ķīmijas ziņā- pilnīg nekā. Vot ja tāds līdzīgs moments būtu starp Deimonu un Eleinu bijis - wow, tā būtu sensācija par kuru visi runātu, visā pasaulēhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

Eu, bet cik šo sezon Merlinam ir sēriju? Jo nākamā ir jau 11. Un nav vēl bijusi ne lady of the lake, ne EKSKALIBŪRS :'( UN PŪŪŪĶĪĪĪĪS  :'( Un Lancelotam tak ar bija jāatgriežas kādā sērijā %-)

0

108

cravey написал(а):

Eu, bet cik šo sezon Merlinam ir sēriju?

Never mind :) Iegāju Merlina forumā un salasījos visus spoilerus. Vāāāks kādas sērijas mūs sagaida, biju šokā, kad lasīju %-) . Bet, lai jums visu prieku nesabojātu, labāk šos spoilerus nemaz nepostošu :D. Pateikšu vien to, ka sērijas ir 13, Lancelots un exkalibūrs ofic parādās :) Par pūķi gan nezinu :disappointed:

0

109

Свернутый текст

Es nemaz sākumā nesapratu, ka Merlins grib uzreiz atvērsties atpakaļ. Es domāju, ka viņam ik pēc laiciņa tā burvestība jāatjauno, lai turpinātos. Man arī patika, kad viņš Arturam uzkliedza, ka viņš slikti izturas pret kalpiem :D Viņš taču tādas lietas sarunāja. Un Gvenas/Artura 'neizbēgamie' momenti bija skaisti. Bet ar to ķīmiju kā bija tā bija. Es visu laiku domāju, kas notiks, kad atgriezīsies Lancelots, bet Arturs jau Gvenai pateicis, ka viņu mīl (jo no Kamelotas ies prom, lai būtu ar viņu, ja nepieciešams). Gvena taču Lansam pateica, ka viņu mīl pagājušoreiz..

Es arī vakar pēc Merlina noskatīšanās salasījos visu par pēdējām 3 sērijām :D Ja šāda ir 3. sezona, tad kādai jābūt ceturtajai?

0

110

Свернутый текст

Nu jā sērija bija laba. Artūra un Gvenas momenti bija skaiti, bet ķimija tur nebija. Man visvairāk patika, kad Merlins "večuka " ādā pateica, ko par to domā.

cravey написал(а):

Pateikšu vien to, ka sērijas ir 13, Lancelots un exkalibūrs ofic parādās

:love:

Es jau pagājušo nedeļ spoilerus salasījos.

0

111

Es spoilerus nelasīju, tā ka nekā nezinu :D Pārmaiņas pēc gribas skatoties visus tos surprise uzzināt :D

Свернутый текст

10. sērija ļooti patika! Atkal Morganas spējas sapņos redzēt nākotni! Vienīgais žēl, ka tagad tas viss ir ļaunajiem mērķiem.
Brīdis, kad Artūrs izrāvās no sargiem un devās pie Gwenas dievīgs pats par sevi  :love:
Un ļoti patika, ka Gwena ievēroja Morganas seju un arvien vairāk saprot, ka viņai nedrīkst uzticēties.
Merlins izdomāja foršu burvestību - ne vien izglābt Gwenu, bet arī iespēju izteikt visu, ko domā :D Brīdī, kad viņš cietumā gribēja atzities par vēl vienu noziegumu, es jau domāju, ka glābs savu ādu un pateiks, ka kaut ko nodarījis Merlinam..Un cik iespaidīgi to uguni pacēla!! Tas tik varens burvis!!!  :love:

0

112

Bet vispār tas, ka viņš pārvērtās par to večuku - hi hi, Merlins tieši visiem asociējas ar tādu večuku :) No vienas puses šī sērija bija jauks ieskats nākotnē. Gan sākums, kur Gvenu kā karalieni kronē, gan Merlins kā večuks :)
A tur, kur viņu veda uz sārtu, tai brīdī es mentāli kliedzu - "tak izsauc pūķi!" :D

Nu, kad jūs ar esat redzējušas, vairs nelikšu spoileru breketos :)

0

113

cravey написал(а):

tur, kur viņu veda uz sārtu, tai brīdī es mentāli kliedzu - "tak izsauc pūķi!"

Jopcik, es kā iedomājos šo skatu!! Ar vēl kaut kādu mākoņu savilkšanos,satumšanu pērkonu, Merlina balsi izsaucot pūķi un spārnus vicinot, ierodis pats pūķis... Ahhh  :love:

0

114

aNgeL написал(а):

Jopcik, es kā iedomājos šo skatu!! Ar vēl kaut kādu mākoņu savilkšanos,satumšanu pērkonu, Merlina balsi izsaucot pūķi un spārnus vicinot, ierodis pats pūķis... Ahhh  :love:

Ahh kas tas būtu par skatu  :love:

0

115

cravey написал(а):

A tur, kur viņu veda uz sārtu, tai brīdī es mentāli kliedzu - "tak izsauc pūķi!" :D

Es biju pilnīgi pārliecināta, ka viņš sauks pūķi. Nedaudz vīlos.

0

116

Свернутый текст

Merlins bija dikti labs!
Un šoreiz bija pūķis! Cerams, ka būs arī nākamajās sērijās!

Un tas, kā Artūrs ļāva savam tēvam uzvarēt turnīrā. Tagad Artūrs ir karaļa kroņa cienīgs. Tā bija dikti mīlīga aina.
Un Morganai tikai jāsmaida, bet iekšā viss vārās, kad Uters uzvar kārtējo pretinieku.

Tas jaunais puisītis bija tīri foršs, bet es joprojām dodu priekšroku Merlinam. Un tā Kolina sejas izteiksme, kad tas puisītis zaudēja Uteram - Kolins ar savām skaistajā acīm liek kust ekrāna priekšā.

Nežēlīgi daudzi fandomā minēja, ka šī epizode viņiem patika ļooooti, ko tajā nebija Gvenas.

Nākamā sērija būs episka!

Šajā man ārkārtīgi patika beigas, kur Gaias noliek priekšā Merlinam šķīvi ar vistu, tomātiem un sieru, ņemot vērā, ka Kolins ir veģetārietis, viņam ir laktozes nepanesamība un alerģija uz tomātiem.

Отредактировано etansy (21.11.2010 01:31)

0

117

Свернутый текст

Sērija bija tiešām laba.

etansy написал(а):

Un šoreiz bija pūķis! Cerams, ka būs arī nākamajās sērijās!

Akk jā  :love: Mans mīļais pūķis.. :love:

etansy написал(а):

Un tas, kā Artūrs ļāva savam tēvam uzvarēt turnīrā. Tagad Artūrs ir karaļa kroņa cienīgs. Tā bija dikti mīlīga aina.

Tas tiešām viņš pilnībā parādīja, ka ir troņa cienīgs.Viņš jau tāds bija visu laiku, bet Uters arī beidzot saprata, kāds karalis varētu sanākt no Artūra.

etansy написал(а):

Un Morganai tikai jāsmaida, bet iekšā viss vārās, kad Uters uzvar kārtējo pretinieku.

Man šķiet, ka Morgana atkal piedod to asumiņu sērija, jo tā viena  sērija, kurā nebija Morganas bija diez gan garlaicīga.Bet nu tas jā, man patīk, ka viņai nekas vairs neizdodas, un , ka viņai pilnīgi pretīgi to prieku tēlot.

etansy написал(а):

Kolins ar savām skaistajā acīm liek kust ekrāna priekšā.

Ahh jā  :love:  Tās viņa acis, skatiens pilnīgi liekas, ka Kolins ir tiešām kaut kāda maģiska būtne  :love:  Maģija pilnīgi strāvo no viņa laukā.

etansy написал(а):

Nežēlīgi daudzi fandomā minēja, ka šī epizode viņiem patika ļooooti, ko tajā nebija Gvenas.

Piekritīšu man arī tādēļ. Man nekas nav pret viņu kā aktrisi viņa tiešām ir interesanta aktrise, bet viņai nav tās ķīmijas ar Bredliju. Man nekas nav pretī Gvena - Gveins vai Gvena - Lancelots ar tiem viņai lielāka ķīmija, un kopā viņi tik labi izskatās. Tas pats kā tās visas emocionālās un Artūra/Gvenas ainas ir tiešām skaistas, bet tikai no Artūra puses, jo Bredlijs ir tik labs aktieris, viņš spēj likt just viņa emocijām līdzi, bet diemžēl Angela nespēj tās emocijas pasniegt tā, lai viņai justu līdzi. To jau es pamanīju 1.sezonā.

0

118

11.

Свернутый текст

Ahhh..nu vienkārši super sērija!! Bruņinieku turnīrs  :love:  Tas Gillijs - Viņs patiesi līdzīgs Merlinam, un Merlinam laikam bija jāsatiek kāds sev tik līdzīgs cilvēks, lai saprastu daudz jauna un vienlaicīgi zinātu, ka nav tāds viens (lai gan, protams, Merlina magija daudz stiprāka un pats Merlins foršāks :D ) Bet kā izmainījies šis aktieris, kas atveido Gilliju - vispār interesanti viņu pavērot tādā..... labākā lomā, jo Gillijs jau nav ļaunais :)
un kad tur sērijas sākumā tas viens ieradās un lika Merlinam apavus tīrīt un vispār savu varu izrādīt man iekšā viss bļāva, lai Merlins ar savu magiju viņu pārmāca, bet nu..logiski,ka tā nevarēja.
Un bija skaidrs, ka Arturs padosies Utheram. Īstenībā savādāk rīkoties te nemaz nevarēja.
aaah..bet aaaah...mīļais Great Dragon!! MAn iekšā viss apgriezās, kad Merlins sāka saukt viņu!!  :love: Bet tikai pēc pūķa vārdiem iedomājos par to, ka tik tiešām, ja Gillijs nogalinātu Utheru ar magiju, tad Artūrs nekad nespēs pieņemt burvestības. Tā patika tā Gillija un Uthera cīņa, kad Merlins tajā iejaucās  :love:
Un sērijas beigas tik smieklīgas :D - kā Gajus paņirgājās par Merlinu :D
Un vēl dikti patika tas brīdis, kad Arturs Merlinam teica, ka grūti dzīvot ar kādu, kurš sevi uzskata par vislabāko, un Merlins piekrita  :crazyfun: Arturs tā paskatījās :D :D

Es varētu skatīties un skatīties!!! Gribēju maratonu ar neredzētām sērijām, bet... nereāli!

0

119

Свернутый текст

Nu es ar beidzot noskatījos :) Un man ir sakām tikai viens - PŪŪŪŪĶĶĶĪĪĪĪĪĪSSSSS, AAAAAAAAAAAAA :love: !!! I JUST LOVE AND ADORE HIM!!!!!!!

Nu ko, iesoļojam finālā pamazām? :crazy:  Dang un tad počtji gads jāgaida līdz 4. sezonai  :sceptic:

P.S - Es ceru, ka pūķis vēl parādīsies vai nu 12. vai 13. sērijā :shine:

0

120

Hahahaha, un jā, vēl gribēju pieminēt, ka man dikti patika Morganas aplauziens :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona