TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona


3. sezona

Сообщений 121 страница 139 из 139

121

cravey написал(а):

Nu ko, iesoļojam finālā pamazām?   Dang un tad počtji gads jāgaida līdz 4. sezonai

Tas skan nežēlīgi!! Tik iiiilgii. Eh. Bet labāk tā nekā ja vispar nebūtu 4. sezonas  ^^

cravey написал(а):

P.S - Es ceru, ka pūķis vēl parādīsies vai nu 12. vai 13. sērijā

Ah...nu nedrīkst nebūt, jābūt!!!

0

122

IDEĀLA SĒRIJA :

Свернутый текст

1. Gveins izskaka visu :love:  :love: Man tāds prieks, ka Gveins parādās..
2. Man īstenībā palika dikti zēl Utera, viņa sejas izsteiksme , ka viņš uzzināja, ka Morgana ir ļaunā..Tiešā'm dikti žēl viņa palika, nemaz nerunājot jau par Artūru.
3. Nākamās sērijas prewiev bija tik ideāls : pūķis + eskalibūrs + apaļā galda briņinieki = :love:  :love:  Kādēļ gan nedēļa jāgaida.

0

123

Tas bija vēl EPISKĀK kā Harija Nāves Dāvestu pirmā daļa!

0

124

āāāāā..skrienu skatīties  :love:  :love:  :love:

0

125

Ak.. Pat komentēt nav ko, jo man tāda sajūsma.. Viss ir tieši tā, kā vajag - tik ideāli, tik aizraujoši, intrigējoši, magiski un spēcīgi!!!

Свернутый текст
Inetux написал(а):

3. Nākamās sērijas prewiev bija tik ideāls : pūķis + eskalibūrs + apaļā galda briņinieki =

Prewiev - bez vārdiem!!! Man vispār vārdu nav vienas emocijas!!! Kā pārdzīvot nedēļu, jo sērija būs riktīgs wooow!!
Kāāāā es dievinu šo seriālu!!!  :love:

p.S jāa. Man arī Uthera ļoti žēl..Tā uzticējās Morganai..un Artūra sejas izteiksme ar ne mazāk pārsteigta! Es nespēju noticēt, ka beidzot Morgana parādīja savu īsto seju! Žēl, ka Merlins nevar iebļauties tip "es taču jums teicu", jo viņš nemaz nedrīkstēja visas sezonas laikā pabrīdināt nevienu.
p.p.s Man patika, ka Morgana piedāvāja Gwenai izvēlēties..tomēr kaut kas..maza drusciņa no kaut kādām jūtām viņā palika
p.p.p.s :D Tik smuks tas druīdu puisītis!
Un uzreiz bija skaidrs, ka tik vienkāŗši atdeva kausu, jo Merlins bija blakus..Tikai..njaa..viegli palaida visu vējā viņš. Utjers kā parasti kā ieņem kaut ko galvā, tā i noved līdz iznīcībai. Paliktu kauss pie druīdiem un miers būtu.

0

126

aNgeL написал(а):

Ak.. Pat komentēt nav ko, jo man tāda sajūsma.. Viss ir tieši tā, kā vajag - tik ideāli, tik aizraujoši, intrigējoši, magiski un spēcīgi!!!

Vai ne vienkāŗši IDEĀLI :love: 
Kur var tik ideāli pasniegt jau tā notrallināto Merlina/Artūra tēmu. Manuprāt, labākais, kas vien bijis par šo tēmu. VISS IDEĀLI  :love:

0

127

Inetux написал(а):

Kur var tik ideāli pasniegt jau tā notrallināto Merlina/Artūra tēmu. Manuprāt, labākais, kas vien bijis par šo tēmu. VISS IDEĀLI

Mani vienmēr ļoti pievilka šī tēma, lai gan tā īpaši neesmu speciāli pētījusi un tāa.. Tāpēc salīdzināt nemāku, bet... bet jā - esmu pārliecināta, ka šis seriāls par šo tēmu ir labākais, ko manas acis redzējušas un redzēs!! Ļoti ideāli! un arī pasniegts dažādu vecuma auditorijai ar to oriģinalitātes elementu - ka parādīts viss varoņu jaunībā  :love: 
Patiešām tagad gribas filmas skatīties, bet tajā pat laikā ar citiem aktieriem un vēlākā laika posmā būtu grūti :D

0

128

Vakar vārdu nebija noskatoties, bet jo vairāk domāju, jo vairāk nianšu nāk prātā :D

Свернутый текст

Nezinu pat kā uzreiz aizmirsu pieminēt, bet lieliska bija aina, kurā vergu pārdevējs lika Merlinam cīnīties. Merlina sejas izteiksme  :rofl:  Artūra sejas izteiksme  :rofl:  Tad Artūrs piesakās cīnīties, un beigās Gweins pārņem stafeti un seko tas par, ko saka "piespēlējies" - abiem jācīnās vienam pret otru! Īstenībā to tik feini izdomāja! Uzreiz sēdi un domā, kas nu būs! Jo skaidrs, ka cīnoties pret kādu citu gan jau ar Merlina palīdzību vai bez, bet uzvarētu, bet kad šitādi vienam pret otru - papildus intrigas un nervu kustības :D
Foršākais, ka tas kurš turēja Merlinu, nedzirdēja, kā viņš teica buramvārdus :D
Un vēlāk forši Gweins un Artūrs kašķējās, bet Merlins abus nolika pie vietas! :D
P.S Starp citu!!! Man slikta atmiņa.. Artūrs jau zināja, ka Morgana viņa māsa?

0

129

OMG, es ar tikko noskatījos - IDEĀLI!!! Un nākamā sērija - pūķis- AAAAHHH, un aina ar Excalibur, aaaaaa, es paģību, tik EPIC tas viss izskatījās :love:

Gveins - mon, Dieu, tāds heartbreaker  :love:

0

130

cravey написал(а):

un aina ar Excalibur, aaaaaa, es paģību, tik EPIC tas viss izskatījās

Jāaa.. Es šo ainu tagad vislaik acu priekšā redzu!!!  :love:

0

131

WOOOOOWWW, es šīs sērijas laikā visu laiku kliedzu SOOO EPIIIICCC!!!! Ahhh, ahhh, es bez vārdiem :love: Vnk, pašlaik tiešām tādā eiforijā esmu, ka neko sakarīgu nevaru uzrakstīt :D Pašas sērijas beigas vispār  :insane:

0

132

3x13 sērijas torrenta links - ātri novilksies ;)

Свернутый текст

http://www.megaupload.com/?d=TFES4PKI

0

133

Wiiiii...Super, Cravey!!! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif
Uu..un velkas ātri sērija.. pusminūte :D
Ak..bet bet.... jau 13. sērija  :'(

0

134

aNgeL написал(а):

Ak..bet bet.... jau 13. sērija

Nja, šis gan ir iemesls raudāt tagad :( 9 mēneši līdz 4. sezonai jāgaida - šausmas %-)

0

135

Waaaaaahhhhh...Man ne tikai vārdu, bet arī emociju nav, lai izteiktu visu sajūsmu!!!  :love:  :love:
Tik...tik....tik..tiešām Epic!!!!! Brīžiem tāāds smaids līdz ausīm bija! un kaut kādi lidoņi vēderā  :rofl: Tas tik kaut kas!!!

Свернутый текст

Laikam mana mīļākā šīs sērija frāze ir Great dragon: "I'm not a horse"  :rofl:  :rofl: Mīļumiņš!!
Un Excalibur... te nemaz nekādus vārdus nevajag! Un beigās Merlins viņu tā ietrieca akmenī, ka noteikti vēl tiks izmantots! tāāā ir jābūt!
Nez Morgausa tiešām beigta? žēl, ka nobeidzās neuzzinot par to, kas īsti ir Merlins! Un Gajus! Sadeva žaru Morgausai. wow
Un nez ko Morgana tālāk darīs? kas vispār būs..un tik daudz jautājumu!
Un Freja arī beidzot parādījās.. kā jau Lade of the lake  :love:
un un un.... var analizēt katru sērijas sekundi :D katra teikuma beigās pieliekot visādas love un citas sajūsmas sejiņas  :love:

9 mēneši..eh jāa.. ilgi.. Bet labāk ir tāa.. gaidīt, nevis uzreiz visu saņemt un viss..
Ah, man svētlaime... nu i kā gulēt aiziet?

0

136

ĀAAAAAAAAA IDEĀĀALI..Man pat trūkst vārdu, lai aprakstītu cik IDEĀLI.

0

137

TV3 no 24.12.2012. - 04.01.2013. rādīs visu Merlina 3. sezonu.

Tik burvīga Ziemassvētku -Jaunā Gada dāvana  :love:  :love:  :love:

0

138

Gadu pēc pazušanas uzrodas Morgana. Tikai Merlins par to nav priecīgs, jo augstdzimusī skaistule pa šo laiku ir nostājusies tumšo spēku pusē. Merlinu gaida daudzas smagas cīņas, tikšanās ar goblinu, pārdrošas spēkošanās un risks. Pats galvenais: būt uzmanīgam, jo ļaunumam ir tūkstoš sejas!

Anotācijas latviski

1. sērija Kopš Morganas pazušanas ir aizritējis gads. Pēc ilgiem meklējumiem viņu atrod klīstam pa mežu. Vairāk par visiem tas ielīksmo karali. Morgana cenšas uzgriezt muguru pagātnei un atkal iedraudzēties ar Merlinu, taču Merlins neuzķeras uz viņas āķa, jo zina, ka tā vairs nav agrākā Morgana. Drīz viņš atklāj, ka Morgana ir iesaistīta sazvērestībā ar mērķi laupīt Uteram prātu un tronī celt sāncensi.

2. sērija Merlinu izglābj pūķis, un Morgana un Morgoza cenšas īstenot nodomu par Kamelotas pārņemšanu savās rokās. Uters joprojām atrodas spēcīgas burvestības varā, tāpēc Kamelotas aizstāvība paliek Artūra rokās, taču Senreda vīri nav vienīgie, kas apdraud valsti. Morgana un Morgoza ir augšāmcēlušas mirušos. Merlins zina, ka vienīgā cerība ir Morganas sakaušana, bet kā to lai izdara?

3. sērija Merlins pils bibliotēkā uziet slepenu telpu un nejauši izlaiž brīvībā negantu goblinu. Goblins Kamelotā sēj postu un jucekli. Karalis vienā naktī kļūst plikpaurains, un Artūrs ar Gvenu sevi apkauno viens otra priekšā. Drīz goblins savā varā pārņem Gajusu, kurā mostas kāre pēc zelta un miestiņa. Artūrs tiek pārvērsts par ēzeli. Vai Merlinam izdosies sagūstīt goblinu, iekams nav nodarīts vēl lielāks posts?

4. sērija Jauns, noslēpumains vīrietis, vārdā Gveins, izglābj Artūru un Merlinu bāra kautiņā. Visiem trim izdodas izbēgt, bet Gveins gūst nopietnus ievainojumus, un princis viņu ved uz Kamelotu, lai nodotu Gajusa aprūpē. Kad Gveins atlabst, viņš sāk nodoties izpriecām, žūpošanai, izlaidībai un iedzīvojas parādos, radot nepatikšanas Merlinam. Pilī ierodas divi sazvērnieki.

5. sērija Merlins satiek senu burvi, vārdā Taliesins, kurš aizved Merlinu uz maģijas dzimšanas vietu – kristāla alu. Tur Merlins gūst ieskatu nākotnē. Jaunais burvis ierauga, ka Morgana grasās nogalināt Uteru. Viņam jāizjauc Morganas nodomi, taču likteņa grozīšana ir riskanta. Atklājas, ka vīzijas ne vienmēr ir uztveramas burtiski. Vai Kamelotai nāksies ciest Merlina maldu dēļ?

6. sērija Kamelotā pie Utera ierodas princese Eleina. Uters cenšas viņu saprecināt ar Artūru, lai stiprinātu Utera un Godvina karaļvalstu savstarpējās attiecības. Pret Eleinu un viņas tēvu Artūram nav iebildumu, bet pret laulībām gan. Jaunās princeses auklīte Grunhilde ir iejaukta nekrietnā plānā. Vai Merlinam izdosies izjaukt ļaunos nodomus un atturēt Artūru no mūža lielākās kļūdas?

7. sērija Morganas kalpone Gvena neierodas darbā. Viņu nolaupījuši Senreda vīri un aizveduši uz viņa pili. Tur viņa satiek savu brāli Elianu, kuru sen nav redzējusi. Senreds Gvenai liek atgriezties Kamelotā un atvest pie viņa Artūru, citādi Elianu gaida nāve. Vai Merlinam un Artūram izdosies izglābt Elianu? Vai tiešām Gvenai atkal būs jāzaudē mīļotais brālis, turklāt šoreiz – uz visiem laikiem?

8. sērija Artūrs dodas ceļā uz Zvejnieku karaļa valstību, lai atgūtu zelta trijzari, par kuru vēsta kritušo karaļu leģendas. Lai pierādītu, ka viņš ir kroņa cienīgs, tas jāpaveic vienam, bez citu palīdzības. Artūram nezinot, Morgana un Morgoza kaldina viltīgus plānus, lai viņš nekad neatgrieztos Kamelotā. Merlinam jau atkal jāizjauc ļaunprātīgo māsu nodomi. Šoreiz viņam talkā nāk Gveins.

9. sērija Kamelotā pēc divdesmit gadu prombūtnes ierodas dziedniece Alise – Gajusa bijusī mīlestība. Kā zināms, veca mīlestība nerūs, un Gajuss atkal ļaujas viņas valdzinājumam. Viņai līdzi ir mantikors – radījums ar lauvas ķermeni un skorpiona asti. Ar to Alise grasās nogalināt karali Uteru. Merlins cenšas to ieskaidrot Gajusam, bet mīlas jūtu apsēstais Gajuss neko negrib ne dzirdēt.

10. sērija Morganu sāk vajāt nākotnes vīzijas, kurās Gvena redzama kā Kamelotas valdniece. Viņa izmisīgi cenšas novērst šādas iespējas īstenošanos. Ievilinājusi Gvenu un Artūru slazdā, viņa iestāsta Uteram, ka Gvena ir ragana, kas pelnījusi sadedzināšanu sārtā. Merlinam steigšus jāizdomā, kā izglābt Gvenu, taču visi centieni noved pie tā, ka viņš pats iekuļas nelaimē.

11. sērija Kamelotā izziņots kārtējais bruņinieku turnīrs, un uz to ierodas jauneklis, vārdā Gilli. Viņš ir apņēmies izcīnīt uzvaru un simt zelta monētas. Lai uzlabotu izredzes uzvarēt, viņš liek lietā burvestības, tādējādi atskārzdams savu dotību patieso spēku. Varbūt ir vērts tiekties pēc kā vairāk nekā pēc nieka zelta monētām? Merlinam ir jāizlemj – vai palīdzēt Gilli, vai glābt Kamelotu.

12. sērija Artūrs un Merlins uzzina par burvju kausu, no kura druīdi devuši dzert Leonam, kad dzīvība karājusies mata galā. Viņi apņemas iegūt Dzīvības kausu, kas atrodas Senreda zemē pie druīdiem, taču ceļā viņus sagūsta vergu tirgotājs Jarls. Gveins viņus izglābj, diemžēl Dzīvības kauss nonāk Morgozas un Morganas rokās. Morgana to liek lietā, lai radītu nemirstīgu armiju.

13. sērija Morgana tiek kronēta par Kamelotas valdnieci, Uters sakauts sēž pils pagraba cietumā, un Artūrs, Merlins, Gveins, Elians un Gajuss jau nedēļu slēpjas mežā. Lai paglābtu tautu no Morganas nežēlības, jaunā valdniece ir jāgāž no troņa, bet kādas gan ir nelielas cīnītāju saujiņas izredzes kaujā ar nemirstīgo armiju?

wwwtv3.lv

0

139

Aaawww, man, kā es šo nepamanīju :( Šorīt tieši bija smieklīgā goblina sērija :( Bet baigi agri LOLz, katru rītu pl. 08:00 taga jāceļas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 3. sezona