TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Dzimsanas dienas


Dzimsanas dienas

Сообщений 21 страница 40 из 54

21

albalonga написал(а):

A profilā rakstīts, ka 25??????????????

Ieviesusies neliela kļūda - 26. augustā. Tūlīt izlabošu... :neka:

0

22

danna написал(а):

Ieviesusies neliela kļūda - 26. augustā. Tūlīt izlabošu...

hihih... okidoki... :rofl:

0

23

:D laba kluda

0

24

HuLiA написал(а):

laba kluda

Bet gadās klūdīties. Visiem gadās..  :/

0

25

danna uz kludam macas! :D normita :rofl:

0

26

HuLiA написал(а):

danna uz kludam macas!  normita

Mācos, jau mācos...
Pats tu ar labais Fernandito!!!!  :clapping:

0

27

nu un veel es neuzskatu to par kludu ^_^  nuu unnn????=D ak ja mana dzimenite ir 1 novembrika :lol:

0

28

mana dzimshanas diena ir 8. novembrī
drīks sūti't dāvanas
gaidīšu
un ja nebūs tad skatieties
es jau viņu gaidu vēl tikai neliels laika sprīdis

0

29

HuLiA Zini mani jau kādu laiku māc jautājums -   :meklet: cik tev īsti ir gadu??? Profilā rakstīts, ka 5, bet man kaut kā galīgi negribas tam ticēt...  :haha:

0

30

labi labiii samelojuuuu gandriiz 15 :D

0

31

HuLiA написал(а):

nu labi labi teikshu nosleepumu gandriiz(gandriiz) 20

Nu tas gan jau izklausās ticami. Citādi brīnijos - māki rakstīt, uzvedies kā pieaugusi - bet tev 5 gadi...
Bet ja jau pieci - tad pieci... :haha:  :haha:  :haha:

0

32

nu ne nu ne man nau nekadi gandriiz 20 es esmu mele mele kartupele :lol: man ir gandriiz 15 :beee:

0

33

danna написал(а):

Nu tas gan jau izklausās ticami. Citādi brīnijos - māki rakstīt, uzvedies kā pieaugusi - bet tev 5 gadi...

nu tam ,protams, es neticēju.... ahaaa 5 gadi, nu man tad 4 :rofl: bet vispār man ari bija interesanti cik tad Maruse gadu. nu tā arī domāju apmēram... ;)

tikai vienīgais, Hulia, tu jautā visiem dzimšnas datumus utt, bet pašai nezin kas tur sarakstīts... ko tu nevari uzrakstīt savu dzimšanas gadu? ai jai jaaai.... ko tur slēpt? kad būsi TETJA ili BABUSHKA... (kak ja) vot tad slēpsi, bet tagad nav ko slēpt...

0

34

jul4onoks nu nee es neslepju :sorry: tikai man nepatik jau iirashi runat par vecumu :beee: un vispar kada starpiiba? ;) es jau teicu man ir ar 15 gadiem un es jautaju visiem tikas dzimshanad dienu nevis gadu utt :agree:

0

35

Par vecumu nekad nevajag kaunēties. Mani pirmoreiz bildināja 14 gadu vecumā, jo domāja, ka man jau 18... Tā ar to slēpšanu mēdz sanākt... :rofl:

Es biju ļauna un ar savām globālajām tiesībām visur iejaukties - pamainīju HuLIAs profila info...

Ai, saldie 14... Pirmā iemīlēšanās... Es apskaužu tavu vecumu, HuLIA....

0

36

albalonga написал(а):

Mani pirmoreiz bildināja 14 gadu vecumā, jo domāja, ka man jau 18... Tā ar to slēpšanu mēdz sanākt...

Aii, aii, aii, kas gan te atklājas!!!   :wacko: Bildināja - wau..

0

37

:lol:  nu un man zens pirmo reizi noskupstija 5 gados :lol: bernudarza un es tad vinam iesitu ar gramatu pa goloveeee :lol: oi smejusjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....... :rofl:

0

38

albalonga написал(а):

Par vecumu nekad nevajag kaunēties. Mani pirmoreiz bildināja 14 gadu vecumā, jo domāja, ka man jau 18... Tā ar to slēpšanu mēdz sanākt...

super... :swoon: es gan šajā vecumā biju tik nevainīgs bērns.... kā arī tagad... :haha:

albalonga написал(а):

Ai, saldie 14... Pirmā iemīlēšanās... Es apskaužu tavu vecumu, HuLIA....

nea... a mani 14 gadi... neeee... labak manie 18, vot no tiem kaut ka negribās šķirties...

0

39

HuLiA написал(а):

noskupstija 5 gados

eše odna razvratnica....
kuda ja popala i gde moji veši... :swoon:

:D

0

40

nu neeet ja jemu sama skazala 4to tipo on krasivij i pocelovala a potom sama jemu po baske knigoj zajehala :D bet man patika! :D man vissvairak mani 11 patikaaa :wacko: oii kas tur bijaaa vesels romans(tineidzeru ka meedz teikt) :crazy:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Dzimsanas dienas