TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Janvaris


Janvaris

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

un ta ja jums ir dzimashanas diena janvari tad jus parakstieties sheit! savu niku un dzimashanas datumu!

                                           Piemers...
      masha 2
      vasja 34

0

2

Varbūt labak izveidot vienu temu, kurā visi uzrakstīs, kurš vēlas? Jo katram menesim rakstit atšķeviskajā temā... IMHO, žirno budet. :D

0

3

Piekrītu Deyalit!!! :D

0

4

a ko tur atsevišķi ko rakstīt... tie kuri grib, lai zin to dzimšanas dienas jau uzrakstīja anketēs, tie kuri neuzrakstīja, tie arī tagad te diezinvai uzrakstīs....

0

5

Julia написал(а):

a ko tur atsevišķi ko rakstīt... tie kuri grib, lai zin to dzimšanas dienas jau uzrakstīja anketēs, tie kuri neuzrakstīja, tie arī tagad te diezinvai uzrakstīs....

Nu arī jāpiekrīt. Iespējams tikai ne visi saprot tur anketā ielikt... Nu nezinu. Man jau tas viss liekas vienalga...

0

6

Deyalit написал(а):

Varbūt labak izveidot vienu temu, kurā visi uzrakstīs, kurš vēlas? Jo katram menesim rakstit atšķeviskajā temā... IMHO, žirno budet.

ahaa.. bet ja tomēr tu, Hulia vai marusja,  tu gribi tās dzimšanas dienas, tad tik tiešām labāk zem uzraksta "dzimšanas dienas, katrs uzraksta savu dzimšanas dienu...

0

7

albalonga написал(а):

Nu nezinu. Man jau tas viss liekas vienalga...

ahaa... man jau arī...  :rolleyes:

0

8

Nu ziniet mums vajag atbalstiit Hulias ideju lainu kaa ja visi meenessi nebuus vienaa tad es gaidu maiju!!!! ;)  :dance:

0

9

Bet jau var atvērt temu "Dzimšanas dienas" un tur katrs uzrakstis, kad viņam ir dzimene, a pec tam vat atvērt vēl vienu temu ar dzimšanas dienu sarakstu, kur būs uzrakstiti mūsu dzimšanas dienas un pēc tam katram atvērt atšķevisko tēmu))) Ši tā.

1. Tēma (slēgta un iet pirma). Mūsu dzimšanas dienas.

Janvāris

xxxxx
xxxxx

Februāris

Marts

08. Paloma
28. ANINA

Aprilīs

........

kad pienak kādam dzimšanas diena - Daudz laimes dzimšanas dienā, ANINA (Julia) un tt

Lai gan man arī ir vienalga, taču būs 12 lieku tēmu un viņiem virsā vēl apsveikumu tēmas, ka es saprotu. Taču lemt jums))) es atbalstišu jeb ko.

0

10

nu jau ir teema dzimshanas dienas un jus tur sovsem ne zagljanuli!!!!=( es nezinaju jusejo viedokli tatad luudzu tur uzrakstiet savu menesu datumus (TUR)  un es izveidosu dzimsanas dienas kalendari!! :D

0

11

A nu tad skaidrs. Atvajnojos, mana kļūda. :)
Mana dzimšanas diena (īsta) ir profilā)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Janvaris