TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL Episode 1.08


PLL Episode 1.08

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Promo

0

2

Please do talk about when i'm gone Sneak Peak "Cutting Back"

Please do not talk about me when Im gone "Meet Jason DiLaurentis"

Please do not talk about me when Im gone Sneak Peak

0

3

Njā, man tas Alison brālis nepatīk.. :no: Aizdomīgs liekas..
Nezinu gan kā Emily viss beigsies ar Mayu.. :no:
Jeez, kurš bija tas, kurš sadauzīja to memoriālu (stulbs jautājums, I know..)..? o.o
Jenna paliek arvien intriģējošāka.. :)
Aw, Noels tik jauks pret Ariu.. ^^

0

4

GaBy написал(а):

Njā, man tas Alison brālis nepatīk.. :no: Aizdomīgs liekas..

nu man alisonas brālis liekas , traki līdzīgs alisonai , vismaz tik tālu kā preteiz alisona ir parādīta, man viņš patīk tikpat daudz un tikpat maz kā alisona, vairāk man tracina tas stulbums ko alisona ir pateikusi , ka spencera ir vainīga, nu tas jau laikam tāpēc ka man spencera ir vistīkamākā no meitenēm, lai gan traki patika kā hanna sadabūja to naudu , lai gan sākumā viņa uzvedās diezgan izlutināt, ar māti vispār runāja tā kā īsta it girl.

GaBy написал(а):

Jenna paliek arvien intriģējošāka.. :)

un man viņa palika ne tikai intreģējošakā bet arī savā ziņā patīkami nepatīkama , lai gan ir nedaudz dīvaini tas ka pirms negadījuma viņa arī velkāja saulas briles, kuro reizi iedomājos , ja nu viņa tomēr nav akla, bet nu nespēju iedomāties ka viņa varētu būt a persona.

GaBy написал(а):

Jeez, kurš bija tas, kurš sadauzīja to memoriālu (stulbs jautājums, I know..)..? o.o

man vispār liekas tāda daļēji muļķīga tā mermoria taisīšana , ņemot vērā ka slepkava vēl nebija atrasts.
u , beidzot policija turpina darboties , lai gan kādu laiku bija pieklusuši , tā pat kā šinī sērijā neparādījās spenceres draugs.
:flirt:

0

5

pinocchio написал(а):

bet nu nespēju iedomāties ka viņa varētu būt a persona.

Njā, man ar neliekas, ka viņa būs mistiskā A.. Lai gan viņai smukas acis.. :) :D

pinocchio написал(а):

man vispār liekas tāda daļēji muļķīga tā mermoria taisīšana , ņemot vērā ka slepkava vēl nebija atrasts.

Nez vai stulba, bet tas tomēr pierāda to, ka Alison bija draugi, kas uztaisīja viņai memoriālu.. :)

pinocchio написал(а):

beidzot policija turpina darboties , lai gan kādu laiku bija pieklusuši

Man tas izmeklētājs tracina.. :D

0

6

GaBy написал(а):

Nez vai stulba, bet tas tomēr pierāda to, ka Alison bija draugi, kas uztaisīja viņai memoriālu..

draugi bija un slepkava arī viņai bija.

GaBy написал(а):

Man tas izmeklētājs tracina.. :D

man viņš liekas, pietiekoši labs gaisa tracinātājs, man nepatīk , ka viņš sēž visu laiku piesienas hannai , bet tā man liekas , ka viņš tur iederas.

GaBy написал(а):

Lai gan viņai smukas acis..

viņai tiktiešam ir skaistas acis + man tracina tās stulbās saules brilles

0

7

pinocchio написал(а):

draugi bija un slepkava arī viņai bija.

Jā, bet draugi nebija slepkavas. [cerams]

pinocchio написал(а):

ka viņš sēž visu laiku piesienas hannai ,

Tas man arī kaitina viņā, ka bāžas virsū.. :D

0

8

GaBy написал(а):

bāžas virsū..

tā jau arī vajag, savad''ak nemaz nav vajadzīgs.

cerams,  :D .

0

9

GaBy написал(а):

Njā, man tas Alison brālis nepatīk..  Aizdomīgs liekas..

Mani arī kaut kas viņā atbaida...

GaBy написал(а):

Nezinu gan kā Emily viss beigsies ar Mayu..

Aha..Interesanti.. Viņas piestāv viena otrai, lai gan man patika daudz labāk Emily ar Tobiju!

pinocchio написал(а):

lai gan ir nedaudz dīvaini tas ka pirms negadījuma viņa arī velkāja saulas briles, kuro reizi iedomājos , ja nu viņa tomēr nav akla, bet nu nespēju iedomāties ka viņa varētu būt a persona.

Manā galvā arī izskrējušas iespējas, ka viņa nav akla..Brīžiem patiešām tā liekas! Bet tad jau uzzināsim agrāk vai vēlāk!

Man Alisones īstenībā neliekas tāds cilvēks, kurs būtu pelnījis memoriālu! Bet tajā pat laikā - patiešām viņai bija draugi, kuriem viņa bija tuva..

Man patīk Hannas un Lukasa attiecības. Abi tik dažādi! Bet kaut kas viņiem arī top.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL Episode 1.08