TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Big Bang Theory » The Big Bang Theory


The Big Bang Theory

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

http://www.allostreaming.cc/images-series/the-big-bang-theory-2.jpg
Set in Pasadena, California, the show is centered on five characters: two roommate Caltech geniuses, experimental physicist Leonard Hofstadter and theoretical physicist Sheldon Cooper; their neighbor across the hall Penny, an attractive blonde waitress and aspiring actress; and Leonard's and Sheldon's equally geeky and socially awkward co-workers and friends Howard Wolowitz, an Aerospace engineer and a non-PhD from JPL, and Rajesh Koothrappali, a particle astrophysicist postdoc also working at Caltech. The geekiness and intellect of the four guys are contrasted for comic effect with Penny's social skills and common sense.

The cast:
Johnny Galecki ... Leonard Hofstadter (86 episodes, 2007-2011)
Jim Parsons ... Sheldon Cooper (86 episodes, 2007-2011)
Kaley Cuoco ... Penny (86 episodes, 2007-2011)
Simon Helberg ... Howard Wolowitz (86 episodes, 2007-2011)
Kunal Nayyar ... Raj Koothrappali (86 episodes, 2007-2011)

Season 1 trailer:
http://www.dailymotion.com/video/x2n3q1_the-big-bang-theory-cbs-trailer_shortfilms

0

2

Esmu jau 2. sezonas vidū :D Dievinu šo seriālu, tik labs komēdij seriāls kopš "Džima dēļ" laikiem nav redzēts :D Vakar kā atnācu no skolas pirms 18iem, tā tik pēc 23iem beidzu skatīties, nomaratonēju praktiski visu pirmo sezonu  :rofl:

Šeit var redzēt onlainā:http://www.moviewatch.in/tv-9594-The-Big-Bang-Theory Es izmantoju karambavidz.com vai loombo.com linkus :)

0

3

Un atkal jau jāsaka - kārtējais seriāls (vai filma, vai grāmata, vai realitātes šovs), kuru man ir sabojājis J2 fanfiction. Ja izlasi labi uzrakstītu fanfiction, kas balstās uz kaut ko, tad oriģināls vairs nav skatāms (lasāms). Starp citu - viesmīļa-iesācēja aktiera lomā bija Jareds un pilnīgi totāli awkward ģēnijs bija Jensens. HIHIHI...

0

4

Nu jā, šitādā veidā daudz var zaudēt :) Jo seriāls tiešām superb :crazy:

0

5

Seriāls ir dievīgs. Joprojām atceros šaušalīgo vasaru, kad vajadzēja gaidīt līdz nākamajai sezonai :D
Šeldons ir dievīgs, man arī ļoti patīk Penija, īpaši Šeldona un Penijas ainas, kuras ir vienkārši traģiski komiskas, jo viņi ir tik atšķirīgi.
Rāžs vispār ir bumbulītis.
No viņiem visiem tomēr vislabākais boyfriend material būtu Lenards.

0

6

Awww, yay, vismaz vēl kāds kurš skatās :D Man Šeldons vismīļākais varonis, dikti patīk :D Tūliņ jau būšu 2. sezonu noskatījusies :D

0

7

Mani brālis visu laiku spiež skatīties un arī sāku!
varu pateikt vienu! Toč labs seriāliņš!
Tālu vēl neesmu tikusi bet riktīgi patīk! :D

0

8

Šodienas sērija bija apburoša! Tik daudz jaukumiņu vienuviet.

0

9

Es vienreiz skatījos. Pirmajai sezonai līdz pusei tiku un tā arī neesmu skatījusies. Bet kopumā tāds interesants seriāls.

0

10

Es tikko noskatījos 2x21, kur šie Vegasā un Šeldons pie Penijas paliek :D Beigas vnk ideālas "I now have a much better understanding of "friends with benefits" " :rofl: Un vēl, tā Šeldona šūpuļdziesmiņa - man šķiet to es ar drīz no galvas zināšu :D Skatos nākamo :D

0

11

Dievīgi. Noskatījos pirmās divas sērijas, trešo skatīšos. Es dievinu Šeldonu. No pirmā mirkļa, kad viņš parādījās. Viņš nezina, kas ir sarkasms, bet viņš pats tik bieži ir ironisks. Viņš ir vienkārši ideāls. Bet es viņu redzu kā geju. Sorrē. Un viņš man izskatās kā ideāls Emeta un Tedija sajaukums. Ja Tedijam un Emetam būtu bērns, tas būtu Šeldons. Mīlu viņu. Turpinu skatīties. Varbūt ja tik daudzi skatās, mums vajag forumu? Seriāls tak vēl nav beidzies un jaunas sērijas būs.

0

12

Es varētu piekrist par forumu..Es gan jau, kad noskatīšos visas iekavētās GLee sērijas, tad atsākšu skatīties arī šito.

0

13

awwww

0

14

jap jaunas sērijas vēl iznāk 4 sezonai! Burtiški šonedēļ izgāja laikam vakar sērija!

0

15

O, Alby, tu tomēr skaties :D :D Man pagaidām Āzijas posms atkal, bet šito seriālu jebkurā brīdī var skatīties :D Un kā jau iepriekš rakstīju, tad Šeldons ir arī mans mīļākais varonis :D

0

16

es dievinu Šeldona pelēko krekliņu ar varavīksnes zibenīšiem. Un viņam bija viens tāds lillā t-krekliņš pāri zaļam džemperītim ar zilu apkaklīti. Dievīgi. Viņš ir tāds jaukums. Un grumpy. Un nekad nesmaida. Un es viņu mīlu.

0

17

albalonga написал(а):

Un es viņu mīlu.

:rofl:

0

18

:blush:

0

19

reko izlasīju. super.

On 14 January 2011, CBS gave the series a rare vote of confidence when it issued a three-year renewal through the 2013-14 season.

0

20

Mans vismīļākais Šeldona ieradums:
"Tuk tuk tuk, Penny, tuk tuk tuk, Penny, tuk tuk tuk, Penny!"
:rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Big Bang Theory » The Big Bang Theory