TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm


Grimm

Сообщений 1 страница 20 из 95

1

Once upon a crime.
Remember the fairy tales your parents used to tell you before bedtime? Well, those weren't stories, they were warnings.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mck0mc33Fi1r2iv0wo1_1280.jpg

Detective Nick Burkhardt thought he was ready for the grim reality of working homicide in Portland, Oregon. That is, until he started to see things... things he couldn't quite explain. Like a gorgeous woman suddenly transforming into a hideous hag, or an average Joe turning into a vicious troll. Then, after a panicked visit from his only living relative, Nick discovers the truth about his visions: he's not like everyone else, he's a descendant of an elite group of hunters known as "Grimms" who are charged with stopping the proliferation of supernatural creatures in the world. And so begins his new life journey - albeit a reluctant one at first - as he solves crimes with his partner who knows something about Nick has radically changed but can't quite put his finger on it. Along the way, Nick finds himself unexpectedly getting help on some of the more difficult cases from Monroe, a guy who seems normal at first but is soon revealed to be what you might call a "big bad wolf." Literally!

While the Brothers Grimm wrote fairy tales that children have adored for generations, imagine if the villains were real, and Nick was the only one who could stop them.

From executive producers David Greenwalt (Angel, Buffy the Vampire Slayer) and Jim Kouf (Angel, National Treasure) comes a new world of police work where all cases have a storybook connection... but not always happily ever after.

The cast:
David Giuntoli as Det. Nick Burkhardt
Russell Hornsby as Lt. Hank Griffin
Bitsie Tulloch as Juliette Silverton
Silas Weir Mitchell as Eddy Munroe
Sasha Roiz as Captain Renard
Reggie Lee as Sgt. Wu

GRIMM promo:

Seriāls sāksies 2011. gada rudenī. ASV to demonstrēs piektdienu vakaros pl. 21:00 (04:00 pēc LV laika)!
Oficiālā mājaslapa: http://www.nbc.com/grimm/

0

2

Johaidī, mans rudenī skatāmo seriālu saraksts manāmi aug :D
TVD
SPN
Merlins
Doctor Who
The Secret Circle
Ringer
GRIMM

Wow, nja :D Bet forši, man jau patīk :D Šitas izklausās līdzīgs SPN, bet tai pašā laikā kkas pilnīgi savādāks :)

0

3

Vēl trīs promo klipiņi:
http://www.seat42f.com/grimm-first-look-video-clip.html

0

4

Interesanti. Paskatīōs vismaz sākumā. Pēc tam jau daudzi strauji atkrīt. Katru rudeni mežonīgi daudzus pilotus skatos un pat bieži otro un trešo sērijas un tad pārtraucu.

0

5

1. sērija būs redzama vien 21. oktobrī :( Vēl ilgi nāksies gaidīt. Ehhh  :disappointed:

0

6

Oficiālais pirmizrādes datums atlikts vēl pa vienu nedēļu - uz 28. oktobri, bet, ja līdz 5dienai seko twitterī šim akkountam http://twitter.com/#!/NBCGrimm, tad pirmo sēriju varēs skatīties jau šo piektdien linkā, ko katram followeram spešal atsūtīs  :crazyfun:
Es, protams, sāku sekot. Šo seriālu gaidu jau kopš brīža, kad uzzināju, ka tāds būs maija beigās  :crazy:

0

7

Vēl viens trailer:

0

8

WWWWWOWOOOOOOOOWOWOWOWOWOOWO, ŠIS SERIĀLS BŪS RIKTĪGI SUPER!!!!  :crazyfun:

Vienīgais mīnuss - viņu rādīs 5dienās, vienā laikā ar SPN  :disappointed: , kas nozīmē, ka SPN reitingi cietī vēl vairāk, vismaz pirmajās GRIMM nedēļās %-)

0

9

Man šodien atsūtija to kodiņu.
Nu jā par tām piektdienām ir stūlbi, bet es nezinu man šķiet, ka Fringe reitingi varētu krist arī vēl vairāk, cerams, ka SPN turēsies  :(

0

10

A tev strādā tas ods? Man ne :( Man šķiet, ka tas tikai amīšiem strādā :( Jāpamekē netā moš jau var novilkt pilotu. Es šausmīg gribu redzēt  :crazyfun:

0

11

Neesmu mēģinājusi, vēlāk pamēģināšu, bet varētu būt, ka viņš nestrādā :(

0

12

Yupii, labi cilvēki netā ielikuši linkus uz pilotu  :crazyfun:
http://www.oneddl.com/tv-shows/grimm-s0 … -xvid-kpm/

0

13

Beidzot noskatījos  :crazyfun: Superīgs seriāls. Un tā čella mūzika fonā - riktīgi spocīgā noskaņa  :crazy: Un storyline ar labs. Super, vēl viens seriāls ko iknedēļas skatīties  :crazyfun:

0

14

Šis izskatās dikti interesants seriāls.. :)
Es vēl joprojām esmu seriālu meklējumos, kas man līdz februārim aizstās The Lying Game.. :D

0

15

Njā, es kā parasti skatos seriālu jocīgi...

Es apmēram pirms gada noskatījos Castle pirmo sezonu un patika, bet es nez, kāpēc tālāk neskatījos... Tagad skatos Castle otro sezonu maratonā, pēc tam ir visa trešā sezona, jo šobrīd jau ceturto rāda.

Tālāk ir The Mentalist. Pirmo sezonu kaut kas sen noskatījos - skatījos kā tikko sērijas iznāca, otro maratonēju vasarā kaut kad un pēdējo otrās sezonas sēriju noskatījos pirms pāris nedēļām un tagad skatos, kā tikko sērija iznāk, lai gan iet jau ceturtā sezona un trešo neesmu redzējusi (bet plānoju kaut kad maratonēt...)

Vēl ik pa laikam skatos Numb3rs. Pikto sezonu esu līdz pusei noskatījusies un sesto neesmu redzējusi, lai gan pirmo esmu noskatījusies jau trīs reizes... LOL. Piktās pusē apstājos, jo viens no varoņiem pievērsās reliģijai un vispār kaut kā vairs nebija tik interesanti... Bet plānoju ar pabeigt skatīties.

Par SPN pat neizteikšos, bet klikšķis vēl nav bijis, lai gan pirmās trīs seriāla sērijas esmu redzējusi kādas reizes 20...

No aktuālajiem tagad skatos kā sērija iznāk The Secret Circle, Hart of Dixie, Person of interest, terra Nova, Homeland, Ringer - reizēm divas sērijas iekrāju kādam, bet tomēr gana centīgi sekoju līdz. Nu GRIMM arī plānoju skatīties.

Vēl gribu atgriezties pie Fringe skatīšanās, jo pārstāju ar otrās sezonas beigām, bet nu jau visa treša sezona un ceturtā iet. Fuck.

Vēl arī katru jauno sēriju skatos The Big Bang Theory.

0

16

O, Alby, tu ar Terra Novu skaties  8-) Nu es Terra novu lielākoties dēļ dainīšiem skatos - mīlu viņus :D

GRIMM ir labs seriāls, man tiešām patika pilots. Vēl jānoskatās pilotsērija "Once Upon a Time", tas ar sāk startēt nākamnedēļ laikam :) Ja vēl kādam interesē, tad ielādes linki atrodami šeit:
http://www.oneddl.com/tv-shows/once-upo … -xvid-w4f/

0

17

pārsteidzošā kārtā nepatika. Kārtējais izmeklēšanas seriāls, turklāt vēl ar neinteresantiem noziegumiem - vismaz pilotā noteikti, jo pasaku ļaundarus visi pazīst. Nez. Man nepatika galvenais varonis, nepatika  dinamika ar pārinieku - tāda sausa. Viņa līgava kaitināja. Vilks bija interesants - patiesībā abi - gan ļaunais, gan labais. Ierullēja tikai tante.

0

18

Oh wow, 2. sērija jau daudz interesantāka par pirmo. Vēlreiz pārliecinos, ka lai spriestu par jaunu seriālu vajag noskatīties ne tikai pilotu, bet arī nākošo sēriju :) MAN PATĪK EDIJS!!!! :rofl:

0

19

hmmm noskatījos abas sērijas..mhhh es nezinu mani pagaidām vēl neaizrāva. :(

0

20

Tam Grimmam ar vilciņu tik superīga ķīmija! Kāpēc viņi nav pārinieki policijā?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm