TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Game of Thrones


Game of Thrones

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

http://i51.tinypic.com/2gwal2c.gif

Game of Thrones is an American medieval fantasy television series created for HBO by David Benioff and D. B. Weiss, featuring a predominantly British cast. The series is based on author George R. R. Martin's best-selling A Song of Ice and Fire series of seven planned fantasy novels; HBO's overall series' title is derived from the first novel. The series debuted in the U. S. on Sunday evening, April 17, 2011 and was picked up for a second season on April 19

Plot
The cable television series closely follows the multiple story lines of the A Song of Ice and Fire series,[7] and author Martin has stated that the show's pilot script was very faithful to his work.[8] Set in the Seven Kingdoms of Westeros, where "summers span decades and winters can last a lifetime," Game of Thrones chronicles the violent dynastic struggles among the kingdom's seven noble families for control of the Iron Throne; as the series opens, additional threats from the snow and ice covered region north of Westeros and from the eastern continent across a narrow sea are simultaneously beginning to rise.

Cast and characters

    Sean Bean as Eddard "Ned" Stark
    Peter Dinklage as Tyrion Lannister
    Mark Addy as King Robert Baratheon
    Nikolaj Coster-Waldau as Ser Jaime Lannister
    Michelle Fairley as Catelyn Stark
    Lena Headey as Cersei Lannister
    Emilia Clarke as Daenerys Targaryen
    Iain Glen as Ser Jorah Mormont
    Aidan Gillen as Petyr "Littlefinger" Baelish
    Harry Lloyd as Viserys Targaryen
    Kit Harington as Jon Snow
    Jason Momoa as Khal Drogo
    Sophie Turner as Sansa Stark
    Maisie Williams as Arya Stark
    Richard Madden as Robb Stark
    Alfie Allen as Theon Greyjoy
    Isaac Hempstead-Wright as Bran Stark
    Jack Gleeson as Joffrey Baratheon
    Rory McCann as Sandor "The Hound" Clegane

wikipedia.org

Jauns episks fantasy seriāls no HBO. Tur ir gan vara, gan kaujas, gan mīlestība, gan intrigas. Uzņemts pēc grāmatu sērijas.

Отредактировано indy (24.10.2011 19:41)

0

2

Es sāku skatīties. Diezgan interesants. Kaut kas līdzīgs Kamelotai. Pagaidām patīk!

0

3

Hm, es kāreiz šodien redzēju pāris kadrus no pirmās sērijas - un man ar šo ieskatu, kā arī apstāstu, pilnībā pietika, lai saprastu, ka tas nav man. :D
Nežēlība, vardarbība un plikas bābas, izvirtība.

0

4

i'm in love with this show
Jon Snow un Daenerys Targaryen
http://i53.tinypic.com/swbwjr.gif
George R. R. Martin 12. jūlijā izdos nu jau 5. grāmatu A Song of Ice and Fire sērijā

Отредактировано indy (02.07.2011 19:11)

0

5

Ak, indy - tu Fringe skaties? Tik jauks paraksts...

0

6

indy написал(а):

Sean Bean

:love:  Es sākšu skatīties.

0

7

albalonga написал(а):

Ak, indy - tu Fringe skaties? Tik jauks paraksts...

Jā, tagad sāku skatīties 3. sezonu :)

0

8

šajā video ir SPOILERI
nepārspējamais Johnny Cash un Game of Thrones

0

9

"Troņu spēle" jau no 5. decembra latviešu valodā. jauna izdevniecība, izskatās, ka tiks izdota tiešām kvalitatīva literatūra.
http://www.whitebook.lv/

0

10

indy написал(а):

"Troņu spēle" jau no 5. decembra latviešu valodā. jauna izdevniecība, izskatās, ka tiks izdota tiešām kvalitatīva literatūra.
http://www.whitebook.lv/

Es labāk paklusēšu. Ne šai izdevniecībai (lai kas tā arī tāda nebūtu) šo grāmatu vajadzēja izdot.
Žēl, ka ir tā, kā ir.
Palasīju viņu mājaslapā pieejamo fragmentu, par tulkojumu neizteikšos. Sākot jau ar to, ka nav normāli veidot tādas teikuma konstrukcijas, kuras man jāpārlasa 3 reizes, lai iebrauktu, kas ar to domāts.
Neesmu lasījusi un nezinu vai kādreiz izlasīšu, tomēr dzirdēts ir pietiekoši, lai es teiktu, ka labu literatūru ir jāizdod labi. Šis diemžēl neizskatās tas gadījums...

0

11

Nelasīju fragmentu, bet, ja tā, tad tiešām žēl.

0

12

Can't wait!

0

13

:crazyfun:

0

14

Tātad beidzot arī es noskatījos pirmo sezonu.  Es jau biju iesākusi skatīties pirms eksāmeniem, bet tad pārtraucu, un vakar pabeidzu pēdējās 2 pirmās sezonas sērijas skatīties. Man dikti patīk, daudz plikumu un vardarbības, bet tas ir tas, kas piedod to episkuma sajūtu šim seriālam.

0

15

Prieks, ka devi iespēju šim seriālam. :)

0

16

Es arī pirms dažām dienām sāku skatīties. Sen par kādu seriālu neesmu dzirdējusi no dažādiem un tik daudziem cilvēkiem tik daudz sajūsmas - gan no jauniešiem, gan no pieaugušajiem, ka, protams, man arī bija jāiemet acs, lai saprastu ap ko grozās lieta. Jau tuvojos pirmās sezonas beigām. Arī ļoti iepatikās...bet vienlaicīgi tik daudz šokējošu ainu - un daļu no šī šokējuma rada filmēšanas metodes. Bet tajā pašā rodas arī realitātei tuvāka sajūta - it kā tiešām iekļūtu tajā gadsimtā. Bet aktieri ir labi un uzreiz rodas vairāki varoņi, kas iepatīkas.

0

17

aNgeL написал(а):

Arī ļoti iepatikās...bet vienlaicīgi tik daudz šokējošu ainu - un daļu no šī šokējuma rada filmēšanas metodes. Bet tajā pašā rodas arī realitātei tuvāka sajūta - it kā tiešām iekļūtu tajā gadsimtā. Bet aktieri ir labi un uzreiz rodas vairāki varoņi, kas iepatīkas.

Seriāls ne uz pusi nav tik šokējošs, kā grāmata.. tā aizrauj un ieviļ.. tur vēl ir daudz, kas tāds, kas seriālā neparādās un ataino varoņus pavisam citā gaismā.. :)

Bet seriāls ir labs! Man ar ļoti patīk...

0

18

Siikaa написал(а):

Seriāls ne uz pusi nav tik šokējošs, kā grāmata..

Es šo vārdu attiecinu uz to, kā tiek viss filmēts - cik atklāti tiek parādītas visas ainas, lai cik briesmīgas tās nebūtu. Ja es lasītu grāmatu, tad savā prātā noteikti neļautu sev tādas ainas ieraudzīt. Bet skatoties seriālu tas dažkārt notiek tik negaidīti, ka nevari paspēt pat aizvērt acis. Īpaši smagi skatīties to, kas skar dzīvniekus un bērnus. Man liekas, ka tā ir liela uzdrīkstēšanās filmēt tādas lietas. Bet tajā pašā laikā, man liekas, ka tas padara šo seriālu spēcīgāku un reālāku, jo nekas netiek slēpts skatītājam. Bieži mēģinu domāt, kā no tehniskās puses to izdara. Tā ir viena no lietām, kādēļ man seriālus patīk skatīties vairāk nekā lasīt grāmatu - papētīt, kā nofilmē, kā veido mizantscēnas, kāds ir audio-pavadījums utt... Bet grāmata, protams, ir labāka, jo ļauj labāk iepazīt varoņus, plašāk, skaidrāk izstāsta notikumus. Tas ko redz raktsnieks un režisors, protams, atšķiras. Tādēļ ideālā gadījumā ir abi..Bet šobrīd lasīšanai diemžēl laika un iespēju nav. Cerams, ka vēlāk sanāks paskatīties uz šo stāstu no citas - autora puses.

0

19

aNgeL написал(а):

Cerams, ka vēlāk sanāks paskatīties uz šo stāstu no citas - autora puses.

Grāmatu autors ir ļoti saistīts ar seriālu... viņš ir arī scenārists.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Game of Thrones