TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm


Grimm

Сообщений 41 страница 60 из 95

41

Bet riktīgi sucks, ka Brī Tērnerei būs uz laiku jāpamet seriāls :( Es tikko izlasīju, ka viņa aizgāja dekrētā. Lai gan protams, prieks par viņu  :flirt:

0

42

awww, so sweet.

0

43

LOL no vasaras komikona :D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9rgmwQSuY1qct9clo1_1280.png

0

44

:rofl:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbmoftODcI1riuwa3o1_500.jpg

0

45

awww, LOL, jauki - tā cast bilde un humors. Prieks, ka viņiem tur jautri iet.

Kāpēc viņi tik jocīgi rāda - 1.sezonu sāka velu rādīt,m tik 31.oktobrī, 2.sezonu sāka jau augusta sākumā. Viņi dalīdz 2.sezonu uz pusēm vai kā?

0

46

albalonga написал(а):

Kāpēc viņi tik jocīgi rāda - 1.sezonu sāka velu rādīt,m tik 31.oktobrī, 2.sezonu sāka jau augusta sākumā. Viņi dalīdz 2.sezonu uz pusēm vai kā?

Vot par šo gan neko nezinu, nevaru arī pagaidām atrast infu nekādu  :disappointed:

0

47

nu vot kāpēc bigfoot nevarēja Džuljetu piebiegt, a? Niks pārdzīvotu, bet viņu Monro, Rozālija un Henks mierinātu. Niks tiktu tam pāri un es būtu laimīga. Tā stulbene galu galā attiecās precēties ar Niku. Lai tak viņa iet bekot. Un gudra sieviete jau sen būtu sapratusi, ka ir supernaturālā pasaule. Nu goda vārds - stulbāku varoni grūti radīt. Teen Wolf Stails pats pirmais saprata, ka Scots ir kļuvis par vilkati. Alisone - Scota mīļotā - ir mednieku meita, kura ideāli spēj bultas šaut. Es to stāstu, jo redz tur parastie cilvēki - varoņi ar ir interesanti un kaut ko spēj - ir kaut kāds labums no viņiem. A visu pirmo sezonu no Duljetas nekāda labuma - pat ne reizi netika izmantots tas, ka viņa ir vetārste un varētu palīdzēt tā. Labi, es mēģinu nomierināties un skatos tālāk.

0

48

LOL Alby :D Nesatraucies, manuprāt, ar 2. sezonas pēdējiem notikumiem Džuljetas un Nika pairingam nav ilgas nākotnes. Džuljetu pamazām novirza citā virzienā  :rolleyes: Jo arī wraiteri zin, ka tas nav ne tuvu mīļākais GRIMMeru pairings. Mīļākā romantiskā pairinga tituls ir Monrosalee :)

0

49

cravey написал(а):

Mīļākā romantiskā pairinga tituls ir Monrosalee

tajas aprindās, kur es grozos, mīļākais pairings ir Nick/Monroe. Bet lielākā daļa slešeru mīl Rozāliju, jo viņa canon it kā brīžiem mazliet pati šipo Nick/Monroe, LOL. Nu man ir tā, ka fanfikos es pat varētu šipot threesome, bet tādu ir ļoti maz. Bet canon es ļoti gribu jauku monrosalee un Nikam jātiek pie labakas un interesantākas varones. Nu galīgi starp tiem aktieriem nav ķīmijas - pilnīgi.

0

50

albalonga написал(а):

Bet canon es ļoti gribu jauku monrosalee un Nikam jātiek pie labakas un interesantākas varones

Daži vēlas, lai Nikam un tai bijušajai raganai kaut kas izveidojas :D Tas varētu pat būt interesanti :D

0

51

cravey написал(а):

Daži vēlas, lai Nikam un tai bijušajai raganai kaut kas izveidojas  Tas varētu pat būt interesanti

jā, tas gan. Un skūpsts bija - lai kādu arī iemelsu dēļ, bet bija. Un viņa nabags samīlējusies inspektorā un viņu pat māte nodeva. Man viņu palika žēl. Un tas būtu ideāli - paralēles. Monro savulaik arī ir darījis ļaunas lietas, bet es pārvarējis, kļuvis labs un turpina arvien atmaksāt par pagātni ar labiem darbiem - palīdzot Nikam. Es domāju, ka tā ragana ar varētu - viņai spēju nav, bet zināšanas ta ir.

0

52

albalonga написал(а):

Es domāju, ka tā ragana ar varētu - viņai spēju nav, bet zināšanas ta ir.

Agreed :) Līdz kurai sērijai tiki?

0

53

Vakar pabeidzu 1.21. Bet vakar maz skatījos, jo taisīju suši, rosolu un saldo desu, lai darba kolēģus šodien cienātu. Šovakar droši vien pabeigšu pirmo sezonu un sākšu otro. Ir tiešām interesantāk un stulbā Džuljeta tikai tagad sāk apjaust, ka moš tomēr viss nav tik vienkārši šajā pasaulē. LOL, tā aprēcos. Monro bija spēcīga sērija - jo par dziņām. Visi tie puszvēri/puscilvēki visu dzīvi cīnās ar dziņām un instinktiem, cīnās, lai spētu kontrolēt savu zvēru. ne visi to spēj. Tas bija tā spēcīgi. Arī sērija pirms tam, kur žurkas beidzot izrādīja drosmi, lai mainītu pastāvošo kārtību - man ar ļoti patika.

0

54

Team cat! :)

0

55

LOL, hihihi. Interesanti beidzās 1.sezona, bet daža vū. Hawaii Five-O visu otro sezonu galvenais varonis meklēja, kas ir Šelburn - vieta, lieta, persona??? Izrādījās, ka tā ir viņa mamma, kura it kā bija mirusi pirms daudziem gadiem, bet nē, LOL

Džuljeta šitajā sērijā bija pilnīga idiote un jau vien tas, ka viņa neticēja Nikam un domaja ka viņš traks pierāda, ka viņiem nav nākotnes. Tantei Mērijai - kā parasti - bija taisnība. Monrosalī atkal darbojas kopā - tik jauki.

0

56

Džuljeta un kapteinis? Viņš tiešām šķiet pārāk stipri ieinteresēts viņas veselībā un labklājībā. Tas skaidrojums, ka viņa piesien Niku Portlandei ir neloģisks.

0

57

ok, man šķiet, ka es sākšu paciest Džuljetu jopā ar Renardu. Wow. Viņa komā, bet tas skūpsts bija - wow. Vairāk ķīmijas, kā viņai ar Niku ir bijis jebkad.

Viss, eju čucēt, a to Vincis man visu laiku neliek mieru.

0

58

albalonga написал(а):

ok, man šķiet, ka es sākšu paciest Džuljetu jopā ar Renardu. Wow. Viņa komā, bet tas skūpsts bija - wow. Vairāk ķīmijas, kā viņai ar Niku ir bijis jebkad.

šīs nedēļas sērijā būs viņu pirmais interaction pēc tā sleeping beauty skūpsta  :D

0

59

Bet vispār iedeāli - laba doma

Свернутый текст

Renārds ir karalisko ģimeņu pārstāvis - princis, kurš pamodināja dusošo "skaistuli". Un viņiem izskatās, varētu būt ķīmija. Džuljeta varētu pāriet ļaunuma pusē - es viņu ienīstu vēl vairāk, bet viņa būtu daudz interesantāka varone. Un šodien skatoties sapratu, ka no visiem vīŗiešiem seriālā vizuāli man Renārds patīk vislabāk. Sexy. Un kādas sāpes viņš pārcieta, lai Džuljetu pamodinātu.

0

60

albalonga написал(а):

Un šodien skatoties sapratu, ka no visiem vīŗiešiem seriālā vizuāli man Renārds patīk vislabāk. Sexy.

Plus he speaks fluent French http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm