TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm


Grimm

Сообщений 61 страница 80 из 95

61

Sasha Roiz ir viens no maniem imaginary husbands. Un kādas pāris reizes - dream boyfriend ^^

0

62

Noskatījos 2x07. Nabaga Niks. He's in for a serious heartbreak in the future :(
Bet wow, 2x08 solās būt riktīgi interesanta. Es jau ilgu laiku gaidu, kad kāds spoku stāsts būs  :crazyfun:

0

63

etansy написал(а):

Sasha Roiz ir viens no maniem imaginary husbands. Un kādas pāris reizes - dream boyfriend

LOL, let`s make a fanclub.

cravey написал(а):

Noskatījos 2x07. Nabaga Niks. He's in for a serious heartbreak in the future

Viņš tiks tam pāri - viņam ir Monro.

Es domāju, ka rītdien tikšu arī līdz 2.07. Tagadd man 2.05 šķiet jāskatās. Vienkārši visādi tekošie seriāli, tāpēc netieku līdz vēl. Vakar vakarā skatījos Nashville 1.sēriju - startēja viņš ar baigajiem labajiem cipariem. Bet totāls Amērikas ziepju gabals par novecojošu kantrī zviagzni un jaunu kantrī zvaigzni, sāncensību un visādām intrigām hillbilly zemē. T ālāk neskatīšos - tomēr kantrī mūziku tik ļoti nemīlu. Jauno kantrī zvaigzni tur Heidena Panatjēra atveido.

0

64

2.06. visi vakariņo. Man iepatikās Andželīna - viņa ir badass. Maita, bet badass. Monroe/Hank - I ship it... hihihi

0

65

wow, ko nozīmē ķīmija starp aktieriem

Свернутый текст

es varbūt sākšu šipot Juliette/Renard. Viņai pat francūziska vārds. Ak, dies. Tas acu skatiens. Un viņš nevar beigt domāt par viņu. Fuck. Un es čist gribu redzēt, lai Adelinda atgriežas un lai viņai ir kaut kas ar Niku.

0

66

YAY, Alby! You're now back on the line, too  :crazyfun: Es nevaru sagaidīt šīs nedēļas sēriju  :crazyfun:

0

67

Deleted scene no 2x06  :crazy:

0

68

http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

0

69

LOL, man patīk Nika/Henka aktieru apskāviens, LOL. Smieklīgi, ka es pat neesmu iedziļinājusies, kā viņus sauc. Devids - bet to otru???? Bet skaisti, ka gandrīz klēpī ielīdis.

0

70

Niks - Deivids
Henks - Rassels

:)

0

71

OMG, OMG, OMG!!!
Minūti ilgs ieskats nākamajā sērijā.

Reinards iegriežas zāļu veikaliņā pie Monro http://www.nbc.com/grimm/video/renards- … n/1421034/

0

72

I was LOLing so hard.

0

73

http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

0

74

okei, es šipoju Juliette/Renard...

0

75

OMG, 2X09 bija SUPER SĒRIJA  :love: I want more ghosties on GRIMM. Wow, īsta Helovīna sērija  :love: Muahahahhaha Monro ir Helovīn frīks :D Monro un sīču aina beigās bija ideāla http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif
Un man ļoti patika Valentīna. Šī sērija man lika saprast, ka es neiebilstu, ja Henkam un Nikam policijas darbā ar pievienotos kāda Vessen dāmīte ar iekšām un raksturiņu http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif
Pietrūka Rosalee šajā sērijā :(

0

76

Muahha, tikko sapratu, ka Valentīnu tēloja Kate Del Castillo :D

0

77

jā, jau kaut kad pavasarī lasīju, ka viņa piedalīsies Grimm.

0

78

vai grimmu pasakās bija spoki? Es nez, bet man liekas, ka nebija. Ja reiz serials ir par reāli eksistējošiem Grimmu pasaku varoņiem mūsdienīga stilā, tad kāda vella pēc jaukt iekšā spāņu (latīņamerikāņu?) leģendu par lloranu??? Es nez. Man tas likās lieki. Šīs nedēļas vessen respektīvi bija Valentīna. Es nez, it ka jau bija interesanti skatīties, bet man nepatīk, ka vienai labai idejai bāž klāt jau tik daudz iztirzātas lietas. Sieviete baltā bija jau SPN - daudzu tautu kultūrās ir līdzīga leģenda - par māti, kuras vīrs viņai salauž sirdi, un viņam, mirkļa vājprātā, noslīcina savus bērnus, pēc tam pati noslīcinās. Šeit man šāds sižets likās pilnīgi un galīgi lieks. Kas nākamais - Portlendas mežos dzīvos vilkači, pēkšņi sāks parādīties līķīši ar diviem caurumiņiem uz kakla un nez pilītes asiņu ķermenī un cilvekos sāks iemiesoties dēmoni. Nu priekš kam - ja šīs seriāla supernaturālās pasaules pamatā ir vessen, kas ir gana oriģināla ideja, priekš kam bāzt iekšā kaut ko citu supernaturālu. Sorrī, man tas nepatīk. Piemēram, teen wolf idejas autors teic, ka serialā nebāzīs iekšā vampīrus - tajā juniversā vampīri neeksistē un es sajūsmā, jo ja vilkači, ta vilkači.

0

79

jā, tikko lasīju, ka La Llorana ir balstīta uz Latīnamerikas folkloras stāstiem...Un citāts, kas sērijas sākumā

on many a dark night people would see her walking along the riverbank and crying for her children

ir ņemts no šīs La Lllorana Latīņamerikas pasakas/leģendas. nekāda sakara ar Grimmiem.

0

80

Bet to jau es iepriekš lasīju, ka seriāls nav TIKAI par Grimmu pasaku tēliem, ir iejaukti arī tādi tēli, kas pasakās vispār neparādās. Šis seriāls, tāpat kā TVD, ir tikai balstīts un vienu universu, bet seriāla autori patur tiesības mainīt, pielikt un atņemt daudz ko ;) Man ļoooti patika šī sērija, nez.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm