TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm


Grimm

Сообщений 81 страница 95 из 95

81

Свернутый текст
cravey написал(а):

Bet to jau es iepriekš lasīju, ka seriāls nav TIKAI par Grimmu pasaku tēliem, ir iejaukti arī tādi tēli, kas pasakās vispār neparādās. Šis seriāls, tāpat kā TVD, ir tikai balstīts un vienu universu, bet seriāla autori patur tiesības mainīt, pielikt un atņemt daudz ko  Man ļoooti patika šī sērija, nez.

Ja? Nebiju iedziļinājusies. Jo pagidām visi seriāla stāsti bija saistīti ar wesen un visi wesen bija kaut kādu dzīvnieku paveidi un tas viss kopā man kaut kā sasaistījās ar Grimmu pasakam. Tad šī sērija likās izrauta no konteksta biki. Un vispār līdz sim visi wesen zina, kas ir Grimm, Niks kā Grimms redz visus wesen utt. Spokam ar Grimmu un Grimma spējām nebija nekāda sakara. Tur bija sižeta caurums. Scenāristi ar to protams tika galā, ieliekot La lloranu Mērijas grāmatās, ka pagātnes Grimmiem ar viņu bijušas darīšanas. Bet kopumā priekš manis seriāla doma ir tāda, ka tikai pateicoties tam, ka Niks ir Grimms, pateicoties savām spējām redzēt wesen, viņš atrisina lietas.Tad te bija tā, ka lietas atrisinājumam nebija nekāda sakara ar to, ka viņs Grimms. Tikai ar to, ka viņš, būdams Grimms, tagad ir pielaidīgāks jebkāda veida supernaturālo parādību iespējamībai. Un Mērija grāmatas protams pilnībā apstiprināja, ka sieviete baltā nav dabiska parādība, respektīvi vienkārša sieviete. Valentīna, pati būdamam wesen, bija pārliecināta, ka sieviete baltajā kleitā ir reāls cilveks. Es nez, kapēc man šis sižets nepatika. Prieks, ka citiem patika. Man tas likās ārpuse konteksta un kopējās idejas. Vienkārsi laikam vajadzēja, lai Džuljeta satiek spāņu "raganiņu" un sāk bišķi domāt... Gan par to, ka viņai jaizdara izvele, gan par to, ka supernaurālais eksistē.

0

82

wow, skūpsts. Un supernegaidīts sērijas iznākums. Šito toč negaidīju, LOL. Domāju tiesam lielais ļaunais Grimms, a neka.

0

83

Finally a kiss :D Bet vai es vienīgā, kam tas likās awkward. Es nez, Renarda un Džuljetas šips ir foršs, bet šķiet tāds awkward. Es nez, moš tikai es tāda vienīgā.

0

84

cravey написал(а):

Es nez, Renarda un Džuljetas šips ir foršs, bet šķiet tāds awkward. Es nez, moš tikai es tāda vienīgā.

jā, bet man tā liekas, ka tam tā jābūt, jo tur tajā pievilkšanās spēkā ir magic. Manuprāt, nu Džuljetas pagaidām tikas maģijas iespaidā un no Renarda daļēji. Man liekas viņš pats cenšas sevi pārliecināt, ka arī no viņ puses tikai magic, bet... Karoč, protams awkward. Man patīk. Tas tā mīlīgi.

0

85

supergarlaicīga pēdēja vendigo sērija. Nez. Man jau Helovīna sērija ne īpaši, bet šitā bija garlaicīga. Uzreiz skaidrs, ka protams tas notiesātais nemirs no nāves soda un viņu pēdējā brīdī mūsu varoņi izglābs. Visa tā "izmelēšana" bija supergarlaicīga. Neviena interaction Nikam un Monroe un arī iepriekšējā izmeklēšanā ar raganu Monro nepiedalījās. This sucks. Vienīgie sērijas pozitīvie mirkļi - Rozālija solīja Monro, ka drīz atgriezīsies. Un Renards/Džuljeta. Un tas, ka Niks, protams, noraustījās un neko Džuljetai nepateica un viņi sastrīdējās. Bet bigās Renard/Džuljetas skūpsts bija hot un cute un vispār super ķīmija un biki humors, kad Monro viņus pārtrauca. Yay - beidzot šī sižeta līnija sāks attīstīties, a to velk un velk garumā. Un gribu Eiropas royalties un Adalindu redzēt - pietrūkst man arī no tās puses kaut kāds action. Come on Grimm - saņemies - a to šito sēriju skatījos mazā lodziņa paralēli spēlejot spēlītes.

0

86

yay, beidzot laba sērija pēc divām garlaicīgām. Super. Adelinda ir atpakaļ Un viltīgi - zināmā mērā humors. Izskatījās, ka Niks pie Monro aizgaja, bet nē - tā bija Džuljeta. Tad izskatījās, ka pie Henka, bet nē - Adelinda.

0

87

Wow, kas par mid-season finale  o.O Es pat teiktu, ka lielāks cliffhangers kā 1. sezonas finālam. Wow, iespaidīgi. Niks beidzot būs uz pēdam kapteinim, tad jau drīz moš arī uzzinās, ka viņš ir Royal. Džuljetas attieksme pret Niku man reāli piebesīja, nu riktīga cimperlīgā bāba  :angry: Nick's sooooo better off without her!!!Un yay, Niks un Monro tagad ir roomies http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif
Hhahah, vēl ier;ēcu par ko, kā 2x12 titros pašās beigās parādījās "To be continued" un tad apakšā "Sorry" LOL es te aprēcos :D Tas "sorry" tāds mīlīgs :D

0

88

jā, hihihi, bet man kaut kā nav tā, ka es kaut kā nepacietīģi gaidu un kaut kā nejūtu, ka baigais cliff hanger - tā sacīt - nekutina man nervus, tāpēc man var neatvainoties. Bet - yay for the new roomies.

0

89

albalonga написал(а):

jā, hihihi, bet man kaut kā nav tā, ka es kaut kā nepacietīģi gaidu un kaut kā nejūtu, ka baigais cliff hanger - tā sacīt - nekutina man nervus, tāpēc man var neatvainoties.

Man ar ne, neesmu TIK ĻOTI invested in this show. Vnk, kad iznāk jaunās sērijas, skatos un baudu, bet īpaši neskumstu tad kad ir hiatuss :)

0

90

Seriāls atgriežas 8. martā ;)
Avots: http://tvline.com/2012/11/30/nbc-do-no- … turn-date/

0

91

Vakardien noskatījos pēdējās jaunākās sērijas. Kūuuul, me likey. Nez tas atslēgas storyline beigsies šajā sezonā? hmmm

0

92

GRIMM tagad no 30. aprīļa pārceļas no piektdienas uz otrdienas vakariem :)

0

93

Man Džuljeta sāk reāli patikt :)

0

94

cravey, tu vāl skaties.

Man ik pa laikam vajag fonu izšūšanai - seriālus, kurus varu likt maratonā un ar vienu aci ieskatīties, nepievēršos 100% uzmanību. Tāds seriāls man ir Elementary, Castle, Boston Legal jau vairakas reizes atkārtoti skatoties, arī sitkomi visādi, Top Gear. Un tagad sapratu, ka Grimm ar šai lomai ideāli piemērots. Sāku tur, kur biju apstājusies - no otrās sezonas vidus. Es tik skatos un joprojām neciešu Dzuljetu. :)

0

95

Esmu tik 2. sez 1. sēriju redzējusi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Grimm