TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Roommate (2011)


The Roommate (2011)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

The Roommate
http://www.bildites.lv/images/6h8r6oo3pn81ezskkchd.jpg

Fresh from Des Moines, Iowa, Sara has just landed in Los Angeles as a college freshman studying fashion design. She meets handsome Stephen, party-lover Tracy, and roommate Rebecca. Rebecca is nice, sweet and ready to share everything with Sara. It could be the beginning of a beautiful friendship. But Tracy is convinced that there's something seriously wrong with Rebecca and bad things start happening to everyone close to Sara. If Sara is to have a normal college experience, she's going to have to get to the bottom of what's up with Rebecca and quickly get out of her clutches.

Cast:Leighton Meester ( Blair from Gossip Girl), Minka Kelly,Cam Gigandet, Alyson Michalka,Danneel Ackles,Nina Dobrev,Billy Zane...

0

2

Noskatījos šo filmu. :)  Man likas ļoti intresanta filma, lai gan nebija tādu negaidītu pavērsienu.
Lai gan šīs ir trilleris, man nelikas nemaz tik baiss, lai gan jā...tā galvenas varones istabas biedrene Rebeka bija pabaisa ( wow, pati sevi speciāli savainot un visas tās dīvainības...tas bija tā..dīvaini. :confused: ) Bet, kopumā laikam gaidīju vairāk no šis filmas, bet iesaku noskatīties vienalga.  :)  :flirt:

0

3

Izskatās interesanti, un neizskatās pēc komēdijas :D :D Tā kā man ārkārtīgi patīk filmas par studentiem, tad laikam šī jāieliek filmu sarakstā, bet neesmu droša, ka noskatīšos. Ļoti patīk šausmu, trilleri vai šāda tipa filmas, bet neaizraujos ar to skatīšanos :D

0

4

aNgeL написал(а):

Izskatās interesanti, un neizskatās pēc komēdijas

:D  :D  Jā, tā noteikti nav komēdija!

aNgeL написал(а):

Ļoti patīk šausmu, trilleri vai šāda tipa filmas, bet neaizraujos ar to skatīšanos

:D  Kā tā var? Man gan patīk skatīties ļoti šādas filmas. Laikam man vienmēr vajag noskatīties kādu romantisku drāmu un tad trilleri!    Lai būtu līdzsvars!:D :)

0

5

Ar maniem vājajiem nerviem... šādas filmas varu skatīties tikai ar kādu kopā :D Un arī tas no pēcākām sekām nepasargā (piemēram, paniskas izvairīšanās no spoguļiem :D )
Bet izskatās jau interesanti... :)

0

6

Paloma написал(а):

Un arī tas no pēcākām sekām nepasargā (piemēram, paniskas izvairīšanās no spoguļiem  )

:D  :D  Var, jau skatīties pa dienu, lai nav tik baisi! :D  :)

0

7

Mariposa написал(а):

Var, jau skatīties pa dienu, lai nav tik baisi!

Var jau, bet es tak neaizmirsīšu tik ātri - līdz vakaram... :D
Ja runā par spoguļiem, tad es vairākas dienas tualetē saliekusies staigāju, lai mans atspulgs netiktu spogulī :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Roommate (2011)