TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 4. sezona


4. sezona

Сообщений 81 страница 89 из 89

81

aNgeL написал(а):

Un, Cravey, no Tavam ieliktajām animācijām acis nevar novērst!!!

LOL, un tik forši, ka šogad Merlina fināls iekrīt tieši Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, taisni kā dāvana faniem - ar tādiem mirkļiem kā manis ieliktajās animācijās  :love:

0

82

cravey написал(а):

LOL, un tik forši, ka šogad Merlina fināls iekrīt tieši Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, taisni kā dāvana faniem - ar tādiem mirkļiem kā manis ieliktajās animācijās

Jā, es tieši par to arī iedomājos!!! Tas ir vienkārši fantastiski!!!! Vismaz es esmu pilnīgā sajūsmā par tādu Ziemassvētku dāvanu  :love:  :love:  :love:

0

83

Tā sērija  :love:  :love:  :love:
Nevaru sagaidīt jauno sēriju, tā būs EPISKA  :love:

0

84

Merlin 4x13 (season finale) - http://www.oneddl.com/tv-shows/merlin-4 … _x264-fov/
Wow, I sooo shipp Arthur+Excalibur  :love: Lielisks fināls, vnk super! Varēja gan iztikt bez tās kāzu ainas, bet tas tā :D Vienīgais šoks par to

Свернутый текст

mazo pūķīti  %-) Porke viņš atdzīvināja Morganu??!!!  :confused:

0

85

WOW WOW WOW WOW WOW WOW  :love: Arthur & Excalibur  :love:  EPISKI  :love:  :love:
Jā, no vienas puses labi, ka

Свернутый текст

viņš atdzīvināja Morganu, jo pēc tās kāzu ainas man bija tāds WTH?

0

86

Gribēju skatīties vakarā, bet nespēju nociesties un no rīta skatījos :D Fantastiska sērija!!!! Tik daudz episku un spēcīgu mirkļu!!!!

Свернутый текст

Sākumā jau ārkārtīgi dievinu brīdi, kurā Merlins izsauc pūķi, kurš pārlaiž uguni pār visiem  :love: Tad brīdis, kurā Agravains uzzina, kas ir Merlins.. Artūrs un excaliburs  :love:  :love: Ļoti patika mirklis, kurā Morgana saprata, ka Emrys atsūtīja pūķi, tad vēl Artūra un Morganas tikšanās.
Un jāa...intriga par Aithusu un Morganu :O Šajā sērijā dažos šajos mirkļos tā gribējās cerēt, ka Morgana laba atkal paliks.. Man viņa tā patika pirmajā sezonā. Arī kā ļaunā forša - viņas izskats un tml, bet jāa...
Un vēl tā kronēšana. Vispār man diezgan interesanti paskatīties, kā tagad Genoveva kā karaliene ietekmēs visu.

Cik svētlaimīgi, ka būs arī 5. sezona  :love:  :love:  :love:

0

87


Colins ir fantastisks!

0

88

Supeeer!!!! Paldies, ka ieliki!! Pati pēdējā aina vislabākā :D :D :D

0

89

Es tagad bloopers dēļ uz Agravain nespe'ju skatīties. Rēka nāk! :D



vienkārši fantastiski. Es apbrīnoju, viņu spēju šādi nofilmēt un sataisīt visu kopā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 4. sezona