TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hart of Dixie


Hart of Dixie

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

http://cdn.dstv.com/mms.dstv.com/content/images/dstv/program/hart%20of%20dixie.jpg

The series, created by Leila Gerstein, stars Rachel Bilson as Dr. Zoe Hart, who after her dreams of becoming a heart surgeon fall apart, accepts an offer to work in a small medical practice in Bluebell, Alabama.

Main Cast:
Rachel Bilson as Dr. Zoe Hart
Jaime King as Lemon Breeland
Cress Williams as Lavon Hayes
Wilson Bethel as Wade Kinsella
Tim Matheson as Dr. Brick Breeland
Scott Porter as George Tucker

Trailer:

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1832979/
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Hart_of_Dixie
Official page: http://www.cwtv.com/shows/hart-of-dixie

0

2

Njā.. man šis seriāls pašai ļoti patīk.. skatos to uzreiz kā iznāk sērija.. :)
Un tagad šodien noskatoties šīs nedēļas sēriju sapratu, ka man atkal ir seriāls, kurā visi varoņi ir mīļi un man svarīgi (gluži kā Smallvillā)... sērija bija sāpīga visiem galvenajiem varoņiem... trīs no viņiem tika pie salauztām sirdīm.. bet visviarāk sāp par Veidu... viņa sirds tika atkal netīšām samīdīta.. lai gan.. ceru, ka nākošās divas sezonas sērijas to atkal iegrozīs atpakaļ.. jo Zoijai beidzot ir skaidra Džordža atbilde un izvēle... :)
Es katrā ziņā turu īkšus par Zoiju un Veidu... :) Viņi būtu super kopā.. :)

0

3

Hmmm.. Veids tomēr ir gudrs... saprot kā ar Zoiju manipulēt. Tagad, kad Džordžs atcēlis kāzas Zoijas dēļ, it kā ceļš brīvs, bet Veids panāca šajā sērijā, ka Zoija tomēr īsti negribot, grib tieši viņu, jo Veidu nav tik viegli iegūt, kā šķiet... :D :D
Bet puisis dabūja, ko grib... :) Malacis.. :D

0

4

ES SKATOS! And I've gotta tell ya, people, this is probably THE MOST FUNNIEST TV show I've ever watched!! LOVE IT, LOVE IT, LOVE IT :D
Vakar un šodien ar Aiju nomaratonējām visu 1. sezonu un taga turpinu skatīties otro. Pašlaik skatos 2x04  :crazy:

0

5

hahaha, es kaut kur 1.sezonas vidū apstājos. Man kaut kā piebesīja, ka viņai visu laiku nevedās pilsētnieku siržu iekarošanā. Gan jau pēc tam labāk, lai gan tas, kurā viņa ieķērusies, mani tracināja un viņa blondīne vēl vairāk.

0

6

albalonga написал(а):

Gan jau pēc tam labāk, lai gan tas, kurā viņa ieķērusies, mani tracināja un viņa blondīne vēl vairāk.

HJhahahaha, nooo, tur viss nokārtojas kā vajag :D Zoja ir ar to, ar kuru viņai jābūt  :crazy:  Un blondīne paliek normālāka, well as normal as she could be :D

0

7

Saw gifs of yesterday's epi  :'(  :'(  :'( ZAAAADE  :'(  :'(  :'(

0

8

Cik sapratu, viņi sajāja Zade, jo vienkārši savādāk sižetu ta veidot nevar... Njā. Jebkurā gadījumā ceru, ka Zade tomēr ir endgame. Ja vien, protams, līdzīgi kā Gossip Girl Čaku, viņi nesačakarēs Wade varoni tik ļoti, ka es vairs nespēšu viņam piedot...

0

9

Jums par godu sāku skatīties no pašas pirmās sērijas...

0

10

albalonga написал(а):

Jums par godu sāku skatīties no pašas pirmās sērijas...

:D :D :D

0

11

Jā, Zade ir jauks, cik nu līdz šim ir bijis - esmu 1.sezonas 1.pusē - bet visvairāk es fanoju par Zoiju un Levonu - BFF! ;)

0

12

Hārlijs ir totāli pelītē iemiesojies, LOL

0

13

ak, dievs, tiešām paliek arvien smieklīgāk - kā Wades domāja, ka Zoijai ir uzradies vīrietis un abi ar Levonu mēģināja uzzināt, a Zoijai ir draudzenen uzradusies. Es te tik skaļi smējos. Vispār es to trijotni dievinu - Wadu, Zoiju un Levonu.

0

14

albalonga написал(а):

Vispār es to trijotni dievinu - Wadu, Zoiju un Levonu.

LOL :D

Es te pašlaik iepauzēju ar visu grāmatu lasīšanu. Pēdējo noskatījos 2x06. Bet domāju, ka pabeigšu šonedēļ ;)

0

15

es pamanīju kaut ko varavīksnīgu pat šajā konservatīvo dienvidnieku vidē - Rose sweetie pie sērijā ap kakļu ir ķēdīte ar piekariņu - sirsniņu varavīksnes krāsās. awwwww....

0

16

Otra trijotne, kurai ir totāli komiska ķīmija ir Lemona, Wades un Džordžs - kā viņi trīs kopā, tā ir tāds humors, hihihihihi.

0

17

Tāks, 16 sērijas vienā dienā. Nav jau jūsu rekords, bet tomēr. Tagad došos čučēt tāda noraudājusies, jo tā beigu aina slimnīcā mani piebeidza...

0

18

albalonga написал(а):

Tāks, 16 sērijas vienā dienā. Nav jau jūsu rekords, bet tomēr. Tagad došos čučēt tāda noraudājusies, jo tā beigu aina slimnīcā mani piebeidza...

Tad jau var oficiāli teikt, ka ar esi saslimusi ar šo seriālu.. :)

Mums ar Kristu laikam sanāca 36 h laikā visu pirmo sezonu noskatīties, pa vidu vēl izgulējāmies.. :)

0

19

jā, ir ineresanti.

0

20

Свернутый текст

LOL, man patīk - Zoī saka, ka mīl Džordžu, bet guļa arWade. Džordžs saka, ka mīl Zoī, bet pats turpina draudzēties ar Wade. Tā trijot ne - I can`t even. Un nu labi redzams, kā viņi veido seriālu no paša sākuma, iepinot visu laiku iekša, ka tiesām tā dzirkstele ir starp Zoī un Veidu, nevis Džordžu un Zoī. Un tomēr Lemonai un Džordžam ar japaliek kopā man šķiet.

Kā domājat - atcels?

Kultam ir sūdīgi reitingi un to noteikti atcels, 90210 jau atcēla, Nikitu sindikāciju dēļ neatcels. Atliek Beauty and the Beast. un Carrie Diaries. Plus mīnus Beaty and the Beast biki labāki reitingi. Bet nez. Šogad ceru, ka Hart of Dixie neatcels.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hart of Dixie