TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hart of Dixie


Hart of Dixie

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

albalonga написал(а):

Kā domājat - atcels?

Es nezinu.. tā kā šim ir augoši reitingi, bet Nikitai krītoši un gandrīz uz pusi mazāki, tad būtu stulbi paturēt Nikitu un atcelt šo.. :)

Bet par to slēpto tekstu:

Свернутый текст

Vienā pirmās sezonas sērijā Veids Zoi pārmet to, ka viņa izvēlas nevis vīrieti, ko grib, bet to, kas atbilst viņas fantāzijām un kad viņa sāks dzīvot realitātē un tiešām darīt, ko grib, tad būs labi.. :)
Tā kā Džords vienkārši atbilst Zoi ideālam un iedomām, bet Veids ir tas, ko viņa tiešām grib.. :)

0

22

Siikaa написал(а):

Es nezinu.. tā kā šim ir augoši reitingi, bet Nikitai krītoši un gandrīz uz pusi mazāki, tad būtu stulbi paturēt Nikitu un atcelt šo..

Bet par to slēpto tekstu:

Nikita ir tuvāk 88 sērijām un sindicēšanai. Un Nikita ir piektdienas vakaros - piektdienas reitingus vērtē savādāk.

Es paredzu, ka atcels Kultu yb Kerijas dienasgrāmatas. Kultu iespējams pat jau tagad drīz no ētera noraus, lai gan žel, jo man patīk.

0

23

Ak, man patīk, cik tālu Brika un Zoijas attiecības ir attīstījušās, tik mīļi. eh. Nu tā Rūbija man riebjas un ceru, ka drīz viņa no seriāla pazudīs.

0

24

albalonga написал(а):

Nu tā Rūbija man riebjas un ceru, ka drīz viņa no seriāla pazudīs.

Man ar viņa tracina. Smtg about her just rubs me the wrong way  :confused:

0

25

Viņa laimīgi aizvācās. Eh.

Man riebjas, ka tā īsti kopā viņiem deva piecas sērijas. Tiešām, it kā nevar normāli sižetu veidot arī kādu laiku bez visa sajāšanas. Ir tik interesanti, kā viņie iepazīst viens otru, mācās veidot attiecības, mācās pimēroties, strīdās un izlīgst. Es nez, sūdīgi. Bet nu viņiem ir jābūt endgame. Es zinu, ka ir arī Lemonade (Lemon+Wade) fani, bet es ceru, ka lai arī kādus visus iespējamos pairingus viņi mēģinās - ceru, ka Lemonade un Zoe+Lavon viņi nemeiģinās nekad. Man personīgi Zade šajā seriālā ir tikpat nozīmīgs kā Levon/Zoe BFF, kā arī Levon/Wade BBF (Best buddies forever). Vēl neesmu noskatījusies šķiršanās sēriju, bet man jau ir žēl visu - īpašu Levona, jo viņš tiem abiem pa vidu.

0

26

albalonga написал(а):

Vēl neesmu noskatījusies šķiršanās sēriju, bet man jau ir žēl visu - īpašu Levona, jo viņš tiem abiem pa vidu.

Man tieši tā šķiršanās sērija lika saprast, ka viņiem ir jābūt endgame un citādi nav iespējams...

Свернутый текст

Man šķiet Wade ir vēl jāsasniedz viss, par ko viņš sapņo, lai viņš justos Zoe cienīgs... kamēr viņš tāds nejutīsies attiecības nevarēs izveidoties stabilas.. :)

0

27

Свернутый текст

vispār es gribētu, lai Levons ar Anabetu paliktu.

0

28

Свернутый текст
albalonga написал(а):

vispār es gribētu, lai Levons ar Anabetu paliktu.

Man šķiet, ka tā arī varētu būt.. viņi būtu foršs pāris.. :)

0

29

Свернутый текст

Līdz šim vislabākais seriāla moments, kur Džordža māte nolaupīja Zoī un Džordžu uz laivas un lika paskaidrot, kāpēc viņi nav kopā. Zoī skaidroja visu stāstu un uz mammas what the fuck izteiksmi par visu stāstu Džordžu atbildēja - made sense at the time.... Es tā smējos. Tas saucas, seriāla veidotāji prot pasmieties par sevi un saviem sižetiem - super.

0

30

haha, beidzās ar dziesmu un deju. Tagad jātaisa maratons.

0

31

es palēnām maratonēju. Ideāli. Tik daudz smejos - vairāk kā sitkomos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Hart of Dixie