TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona


ЗШ: 3. sezona

Сообщений 21 страница 40 из 78

21

84.

Ahhhh...cik Volodja ir gudrs!!! (vispār visa šī situācija velk riktīgu paralēli ar Atbalsi :D ) Tāpēc jau es vispār sajūsmā par to, kā viss notika...kā viņš pieķēra to ārstu un atbrīvoja Mašu  :love:  :love:  :love: Mīlu šo pāri.

Kaut kā pa visām šīm sērijām mani tie bērni jau tā sāka kaitināt, ka pamazāk sāku tīt viņus..

Jāa..noslēpumi nebeidzas...izrādās, ka zem pagraba ir vēl zemāks pagrabs.. wow.

Makss un Ļiza arī kā vienmēr forši  :love:

Un Andreja vecāki beidzot satikās :) Vismaz uz brītiņu.
Tik intriģējošs ir jautājums - kā beigsies šis seriāls..kad ir tik daudz viskaut kā, tik daudz ļauno un viss tik sarežģīti..

Mariposa написал(а):

Kāds pārsteigums vai arī kaut ko palaidu garām? Paša ir dzīvs!

Man liekas, ka viņš jau kādu brīdi jau zināms kā dzīvs :D Cik sen bij viņa stāsts ar Ļenu...bet būtu jauki, ka viņi beigās paliktu kopā :)

0

22

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka viņš jau kādu brīdi jau zināms kā dzīvs

Jā? :D Tad es tiešām esmu slikti skatījusies! Shame on me :D  :blush:  Bet, lai nu kā- es laimīga, ka Paša dzīvs! Mana intuīcija mani nepievīla! :) 

aNgeL написал(а):

Ahhhh...cik Volodja ir gudrs!!! (vispār visa šī situācija velk riktīgu paralēli ar Atbalsi  ) Tāpēc jau es vispār sajūsmā par to, kā viss notika...kā viņš pieķēra to ārstu un atbrīvoja Mašu       Mīlu šo pāri.

Awwww...jā, Mašai & Volodjam tāds stāsts! :love:  :love:  :love:  Un, zinot, kas tālāk ( protams, atkal jāņem vērā, vai būs kā orģinālā) tiešām būs atbalsīgi viņiem sižets! :)

aNgeL написал(а):

Kaut kā pa visām šīm sērijām mani tie bērni jau tā sāka kaitināt, ka pamazāk sāku tīt viņus..

Es jau sen viņus tinu :D :D Pa TV bija vieglāk, neaizbēgt no viņiem. :D Bet, kas tas par monstru, ko Deniss redzēja? o.O

0

23

Mariposa написал(а):

Awwww...jā, Mašai & Volodjam tāds stāsts! :love:  :love:  :love:  Un, zinot, kas tālāk ( protams, atkal jāņem vērā, vai būs kā orģinālā) tiešām būs atbalsīgi viņiem sižets! :)

Ak Tu!!! Intriģē te tagad mani vēl vairāk :O Gribu, gribu!!!!  :love:  Tad jācer, ka būs kā oriģinālā.. :D

Mariposa написал(а):

Bet, kas tas par monstru, ko Deniss redzēja? o.O

Mjāa.. laikam kaut kāds radiācijas hibrīds.. mošk tas pats kas saplosīja to tur darbinieku pazemē.. Xe, atcerējos, kā iefanoju par Maksima joku "Un ko jūs gribat, lai aizeju un pasaku savam tēvam, lai viņš kaut ko dara lietas labā, jo pa pazemi vairs nav droši klaiņot?"  :D :D :D

Mariposa написал(а):

Es jau sen viņus tinu :D :D

:D Nju tēlo jau bērni labi un visas tās lietas, kas notiek arī laikam atbilstoši bērniem, bet nu tiešām vairs neciešams tas viņu naivums, mūžīgā deguna bāšana visur uttt..

0

24

85.

Sākumā nesapratu, kas  tur ar to šķidrumu - ka viens saldāks.. Domāju, ka tie patiesībā gribēja kādu no 6 novākt un tagad viņi nezinās kuru :D :D A izrādās, ka patiesībā viens nemaz nav slims :O Wow.. mani tas pārsteidza (lai gan patiesībā bija jāiedomājas pašai, ka ja viens ir ļauno pusē, tad viņam nekas nekaiš.. Kur mana attapība klaiņo?)

Un atkal....cik gan fantastiskas Maksima un Ļizas ainas!! Kā viņa uztraucās par viņu, viņš tam pretojās....tāāāda ķīmija, raksturu cīņa  :love:  :love: Es sajūsmā!

Lai gan Daša izklausās ļoti pārliecinoša, ka nav vainīga, vienalga turu aizdomās visus... Hahh.. forša bij aina, kad viņa saprata, ka bērniem īsta nauda :D Bet nepatīk man, ka tie bērni zina, ka viņa paņēma kartiņu..vai ta var ticēt viņu solījumiem? :S

0

25

aNgeL написал(а):

Un atkal....cik gan fantastiskas Maksima un Ļizas ainas!! Kā viņa uztraucās par viņu, viņš tam pretojās....tāāāda ķīmija, raksturu cīņa     Es sajūsmā!

Me too! :love:  :love:  :love:  Tik fantastiski ķīmisks pāris! Es jau tā domāju, ka beigās viņš nepaprasīs tās zāles Morozovam. Ahh..bet domāju gan, ka ka grūti iet pie cilvēka, kas izrādijies īsts nelietis, un tagad lai prasītu palīdzību?!!!! Jā nav viegli.
Awww...bet Maša atgriezusies! :love:  :)

aNgeL написал(а):

Lai gan Daša izklausās ļoti pārliecinoša, ka nav vainīga, vienalga turu aizdomās visus...

Tur jau tiešām katram savs iemesls, lai nebūtu vainīgs! Tā kā loģiski, ka grūti saprast, kurš nodevējs un kurš nē.. ;)

0

26

Jā, šis sērijas tik intresantas un saspringtas! Atklājās beidzot arī nodevējs, bet njā, uzreiz visu uzticamo draudzību sabojā tas, ka Romka vainīgs. Jā, it kā viņam iemels-  viņš sargāja savu dzīvību, bet tomēr kur garantija, ka Morozovd viņu tik un tā nenogalinātu, kad viņam viņš vairs nebūtu vajadzīgs? Nepatīk man šis atklājums tik un tā. Vismaz tas, ka viņš uzztraucas par Maksu nozīmē, ka viņš tomēr nav galīgi otrā pusē. Man šķiet, ka ci ti varoņi tomēr nespētu būt nodevēji tādā ziņā, ka Romka visbailīgākais no viņiem.
Maksam ar katru dienu arvien sliktāk paliek, neizskatās, ka viņš bez tās apmulas ilgi vēl izvilks. Awww..bet sameloja Ļizai, lai viņa neuztrauktos! :love:  :)
Jā...wow beigas un nākošās sērijas avance , jāgaida nākošā sērija, lai uzzinātu, kas tālāk notiks! :O  :)

0

27

86.

Īstenībā tieši Roma man arī likās visatbilstošākais šai nodevēja lomai.. Par visiem pārējiem mazāka ticamība bija, bet tomēr paturēju aizdomās visus (izņemot Ļizu..un principā izņemot Andreju un Maksu), :D
Nez...Vika jau arī tāda, kura vienmēr visvairāk žēlojās, ka grib dzīvot.. Varbūt viņa tomēr arī padotos tādas situācijas priekšā.. Bet tomēr nopietni iemesli pagrūda Romu. Tāpēc par tādu gluži 100% nodevēju arī viņu nenosauksi.. Galu galā uztraucas arī par pārējiem. lai gan varēja visu draugiem izstāstīt un kopā kaut ko sadomātu..

Daša mani jau arī kaitina.. Vienīgā sakarīgā palikusi Ļiza :) Viņa tā uztraucas par Maksu..un šis cenšas nesatraukt viņu.. aii..burvīgie  :love:

0

28

aNgeL написал(а):

Nez...Vika jau arī tāda, kura vienmēr visvairāk žēlojās, ka grib dzīvot..

Njā, bet tad jau Oļegu nenogalinātu...lai gan kas to zina!

aNgeL написал(а):

Tāpēc par tādu gluži 100% nodevēju arī viņu nenosauksi.. Galu galā uztraucas arī par pārējiem. lai gan varēja visu draugiem izstāstīt un kopā kaut ko sadomātu..

HHmmm...man jau atkal jāpaklusē, lai kaut ko lieku nepateiktu! :D Lai gan līdz šim brīdim ( kad vēl nav aizgājis tas pārāk tālu) vēl iespējams Romkam visu glābt, bet nu...jāmm...:(

0

29

Mariposa написал(а):

Njā, bet tad jau Oļegu nenogalinātu...lai gan kas to zina!

Tieši tādēļ, ka Oļegs viņai pateica, ka starp viņiem ir nodevējs, viņa man izsvītrojās no nodevēju saraksta :D

0

30

88.

Wow, Liza kaut kādā veidā tomēr atrada Mašu un tas izglāba Maksima dzīvību un arī Morozova. Hhmm, bet tagad, Morozovs liegs visiem zāles Maksima izgājiena dēļ...jā..traki būus!  o.O  Un, kas tā par meitenīti, kas tik līdzīga Nadjai, ko ieraudzīja Ļiza? jā..intresanti, noteikti daudz kas vēl atklāsies!!!

0

31

Mariposa написал(а):

Wow, Liza kaut kādā veidā tomēr atrada Mašu un tas izglāba Maksima dzīvību un arī Morozova

Man liekas, ka varbūt ar telefona palīdzību..viņa toreiz iegāja, kad Makss runāja ar Mašu.. tad jau redzēs - gan uzzināsim.

Mariposa написал(а):

Hhmm, bet tagad, Morozovs liegs visiem zāles Maksima izgājiena dēļ..

Kāpēc tu tā domā? vai arī es kko palaidu garām.

Mariposa написал(а):

Un, kas tā par meitenīti, kas tik līdzīga Nadjai, ko ieraudzīja Ļiza?

Jāa...tā ir intriga.. Nadjas māte tak dzīve..bet no kurienes vēl kāda ar tādu pašu seju? Kaut kāda mirusī dvīne? :D

Yey, prieks, ka Deniss un tā meitene izbēga..žēl tikai, ka šķirti un tagad domā, ka otram draud briesmas.

Skaisti - balle...tie tērpi :) tikai tik īss tas pasākums.. Visiem visādus tērpus sameklēja, bet tā īsti nekas arī nenotika.

0

32

aNgeL написал(а):

Kāpēc tu tā domā? vai arī es kko palaidu garām.

Tā bija rakstīts nākošāas sērijas anotācijā! :)

aNgeL написал(а):

Yey, prieks, ka Deniss un tā meitene izbēga..žēl tikai, ka šķirti un tagad domā, ka otram draud briesmas.

Jāaa...bet tomēr abi drošībā, un turklāt Deniss pie Pašas, kas man tomēr uzticamāks liekas par to Tamāru.. :D :)

aNgeL написал(а):

Skaisti - balle...tie tērpi  tikai tik īss tas pasākums.. Visiem visādus tērpus sameklēja, bet tā īsti nekas arī nenotika.

:d Viņiem tak ar iepriekš bija pirmajā sezonā kaut kāda balle un arī nekas īsti nenotika, jocīgas viņiem tās balles :D Bet, nju vēl jau balles vakars nav beidzies. :)

0

33

Mariposa написал(а):

kas man tomēr uzticamāks liekas par to Tamāru..

bet man liekas, ka tas slepenais cilvēks mājās ir Viktors (ok..nevis liekas, bet esmu diezgan droša..), tāpēc kamēr arī meitene tajā majā, man liekas, ka viņa drošībā.. Hmm..bet interesanti, ko papīros tādu bija izlasījusi Tamāra par šo meiteni..

Mariposa написал(а):

Viņiem tak ar iepriekš bija pirmajā sezonā kaut kāda balle un arī nekas īsti nenotika, jocīgas viņiem tās balles :D Bet, nju vēl jau balles vakars nav beidzies

Vispār saka viņi, ka gads pagājis kopš Tjomas nāves, bet pēc visām ballēm, brīvlaikiem un tml, man liekas, ka vairāk laika pagājis :D

0

34

aNgeL написал(а):

bet man liekas, ka tas slepenais cilvēks mājās ir Viktors (ok..nevis liekas, bet esmu diezgan droša..),

Wow, kapēc es par to neiedomājos???!!! :O  Bet, nu jā, tas būtu tikai loģiski! :)
Par to Tamāru runājot, es jau nesaku, ka viņa nav drošībā ar viņu, bet man viņa vienkarši nepatīk  :D Kaut vai tapēc, ka atstāja Denisu aizmugurē un vēl šādas lietas! :D

aNgeL написал(а):

Vispār saka viņi, ka gads pagājis kopš Tjomas nāves, bet pēc visām ballēm, brīvlaikiem un tml, man liekas, ka vairāk laika pagājis

It kā sajūta tāda ir, bet nu šī sezona arī iesākas ar ziemu, tā kā es vados pēc tā!  :D  Bet, reāli tiešām sajūta, ka uzreiz kādi divi gadi pagājusi :D :)

0

35

89.

Jāaa, varēja jau gaidīt, ka Maksims dusmosies uz Ļizu par to, ka viņa atveda Mašu. Bet, viņu strīdi tak arī īstenibā ķīmiski fantastiski! :love:  :)  Jāaa...jauka aina viņam ar Dašu arī bija! Laikam, ja nemaldos pirmā pēc viņu šķiršanas?!!!  :)   A, ko tā meitene ( kuras vārdu neatceros) visu laiku sienas klāt Andrejam? Būs kāda trešā viņam vai kā? :D :D
Ahhh..Vika atkal sakaitināja ar savu stresošanu, ka Maksimam par visiem vienalga utt, mēs mirsim un tas pateicoties tev un bla bla bla.. :sceptic:  Nez, ko tad viņa pati darītu, ja nāktos izvēlēties starp sevi un savu māti??!!
KO tā Nadja aizvilkās uz mežu? Kārtējo reizi viņa pati skrien nepatikšanās pretī! :D :D

0

36

Mariposa написал(а):

Bet, viņu strīdi tak arī īstenibā ķīmiski fantastiski!

Ah jaa..vien tādēļ man patīk, ka viņi sastrīdējušies!! un ceru uz kaut kādu dramatisku salabšanu :D

Mariposa написал(а):

A, ko tā meitene ( kuras vārdu neatceros) visu laiku sienas klāt Andrejam? Būs kāda trešā viņam vai kā? :D :D

Jāa.. viņa ir acīmredzami uzlikusi aci uz Andreju.. redzēs, redzēs, kas tur par daudzstūri izveidosies..

Mariposa написал(а):

Ahhh..Vika atkal sakaitināja ar savu stresošanu, ka Maksimam par visiem vienalga utt, mēs mirsim un tas pateicoties tev un bla bla bla.

MJāa... tas gan.. Ļiza saprātīga pateica, ka Morozovs tad būtu atradis citu iemeslu, lai nedotu zāles.. No otras puses - ņemot vērā viņu dzīves režīmu nav brīnums, ka viņiem smadzenes saiet grīstē un nespēj adekvāti domāt.
Kā man patīk Ļizas ainas ar spoku!! Intriga!

Mariposa написал(а):

KO tā Nadja aizvilkās uz mežu? Kārtējo reizi viņa pati skrien nepatikšanās pretī! :D :D

Atkal jau... tā kaitināja, ka visu pirmo sezonu skraidīja, tagad atkal..

Wii..Maša un Iļja atkal kopā!! :)

Gaidu, kad viņš iekļūs tajā Tamāras mājā :)

Man jau bija kādu laiku bail par Džeku, bet nomierināju sevi, ka tak nevar veidotāji kaut ko izdarīt šādam jaukumam..  :'(

0

37

90.

Ak, nabags ieradās ar puķi, kuru pats aizmeta :D   :love:  Jā, Ļiza tik viegli nepadodas Maksimam! :)
Vadimam ar kaut kādas spējas, intresanti, man viņš kā tēls īstenibā patīk! :) Lai gan viņš ļaunoo pusē!
Jeļena tik jauka, gan tai ainā ar Mašu, gan ar Nadju!  :love:  :)  Jaaa..bet tagad izdibināja to visu saistību ar viņu un Iru.

aNgeL написал(а):

Kā man patīk Ļizas ainas ar spoku!! Intriga!

Jā, wow, super! :love:  :)  Turklāt tagad vismaz atklājas kas vairāk. He..he..kā man patika, ka tā meitenīte sadusmojās uz Maksimu un iemeta ar tiem kauliņiem  :D  :D  Wow, un Viku vispār aizlidināja!  o.O  Vai tad spoki šitā var izdarīt? Bet, jā, intriga vēl uz nākošo sēriju palikusi..
Un nākošās sērijas avance...  :O  Vai tiešām Daša atklās nodevēju? Un kas notiks? Jo kā zināms, ( to jau esmu izpļāpājusi vienreiz) orģināla Daša nomira. Okii, ņemot vērā, ka Margošu, piemēram, izmainija, tad ceru, ka te arī. Jo man šķiet, ka tomēr Dašas loma šai seriāla ir ļoti nozīmīga.

0

38

Mariposa написал(а):

He..he..kā man patika, ka tā meitenīte sadusmojās uz Maksimu un iemeta ar tiem kauliņiem

ahāa.. man arī! pat divas reizes šo ainu noskatījos! Lieliska :)

Mariposa написал(а):

Wow, un Viku vispār aizlidināja!  o.O  Vai tad spoki šitā var izdarīt?

Šitais mani ļoti pārsteidza.. jau pārāk pārdabiskas lietas sāk notikt :O

Mariposa написал(а):

Vai tiešām Daša atklās nodevēju? Un kas notiks? Jo kā zināms, ( to jau esmu izpļāpājusi vienreiz) orģināla Daša nomira.

laikam biji, bet es jau biju pilnībā aizmirsusi :D Interesanti.....Ja agrāk pirmajā sezonā mana uzmanība bija vairāk pievērsta Andrejam..Andrejam un Dašai, tad tagad galvenais, lai dzīvs paliek Makss un Ļiza. Bet nu arī Andrejs.

Hmm..laikam tomēr tajā mājā nav Viktors :( žēēll... kur tad? :S

0

39

aNgeL написал(а):

laikam biji, bet es jau biju pilnībā aizmirsusi  Interesanti.....Ja agrāk pirmajā sezonā mana uzmanība bija vairāk pievērsta Andrejam..Andrejam un Dašai, tad tagad galvenais, lai dzīvs paliek Makss un Ļiza.

Njā, noskatoties šodienas sēriju un to avanci beigās, ir skaidrs, ka kaut kas notiks ar Dašu, bet vai viņa nomirs? Hmmm, īstenibā ļoti iespējams, bet neesmu pārliecināta. Protams, aprāva tai brīdī, lai īsti nesaprastu, kas sekos pēc viņas kritiena! :dontknow:

Īstenibā nekas daudz nav ko teikt par šodienas sēriju, jamm..tikai žēl , ka Maša strādā pret Iļju, bet viņai nav izvēles!  :disappointed:  Bet, lai nu kā - baudu abu ainas! :love:  :) 

aNgeL написал(а):

Hmm..laikam tomēr tajā mājā nav Viktors  žēēll... kur tad?

Njā, man pietrūkst Viktora, bet dzīvs jau viņš noteikti gan jau ka ir! :) Un, tāi meitenitei radnieciba ar Andreju, tas jau īstenibā uzreiz skaidrs bija, galu galā līdzīga Nadjai.

0

40

93.

Loģiski izdomāja, ka Inga tā varētu būt Ingrīda. ( un tapēc nosauca tā to kompāniju) :) Forša intriga, kapēc viņai auksti un ko viņa grib pateikt!  :)
Wow, kad Daša dzirdēja Morozova un Roma sarunu biija skaidrs, ka kaut kas nebūs labi...un kad Daša gandrīz tika pieķerta tai istabā.  o.O Bet..ak...kapēc viņi tagad liek man ienīst Romu???!! :'(  Kapēc viņam vajadzēja izgrūzt Dašu? Tieši viņam?!! :'(  Tik skumji, ka draudzība tomēr nebija viņam tik svarīga kā sava dzīvība, ok, tas, protams, saproti, bet tomēr...Morozova dēl kļuvis par slepkavu??  :'(  Man tak tā Romčiks patika, tik foršs viņš vienmēr bija līdz kļuva par noladētu nodevēju! Hrr....īstenibā riktīgi nepatika šis pavērsiens ar nodevēju!!! Viņi tak tāda superkomanda! :D
Bet, wow, vismaz viņa pagaidam dzīva..okey, atkal jādoma, cik ilgi...MM, bet būtu forši, ka tomēr būtu izmainits oriģināls un Daša izdzīvotu. :)
Un, wow..pirmdienas avance  :O  ...Kapēc tik ilgi jāgaida!? :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona