TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona


ЗШ: 3. sezona

Сообщений 41 страница 60 из 78

41

Mariposa написал(а):

Loģiski izdomāja, ka Inga tā varētu būt Ingrīda. ( un tapēc nosauca tā to kompāniju) :) Forša intriga, kapēc viņai auksti un ko viņa grib pateikt!  :)
Wow, kad Daša dzirdēja Morozova un Roma sarunu biija skaidrs, ka kaut kas nebūs labi...un kad Daša gandrīz tika pieķerta tai istabā.  o.O Bet..ak...kapēc viņi tagad liek man ienīst Romu???!! :'(  Kapēc viņam vajadzēja izgrūzt Dašu? Tieši viņam?!! :'(  Tik skumji, ka draudzība tomēr nebija viņam tik svarīga kā sava dzīvība, ok, tas, protams, saproti, bet tomēr...Morozova dēl kļuvis par slepkavu??  :'(  Man tak tā Romčiks patika, tik foršs viņš vienmēr bija līdz kļuva par noladētu nodevēju! Hrr....īstenibā riktīgi nepatika šis pavērsiens ar nodevēju!!! Viņi tak tāda superkomanda! :D

Jāa.. cik daudz fantāzijas veidotājiem.. Tik ilgi bija tā Ingrid (patiesībā ik pa brīdim man bija intriga par to, kāpec tāds nosaukums ), un tagad reāli izrādās, ka bija tāda meitenīte Inga.. Un kaut kā līdz ar to sākt rasties iespējamā beidzot atbilde uz to, kāpēc projektu sauc Gemini.. kaut kāda saistība tam, ka visas šīs 3 varones ir vienādas pēc izskata..man tā liekas.

Lielais sērijas šoks - Andreja tēvs nodevējs?? :O Tas gan nežēlīgi..hah, forši - vienīgais, kurš zina, kas ir Prometejs un neatceras.. ak..tagad vēl viena intriga ar to, kas ir Prometejs..
Wiii...es zināju, ka wnk nereāli, ka Maša nodod Iļju.. Patiesībā kopējs plāns :) Cik fantastisks pagrieziens.

Nju nez..es Romā nodevēju tādu īsti neredzu..Pilnīgi normāla cilvēka reakcija - pašizdzīvošanas instinkts..nu nevar viņam pārmest to, ka viņš nevar upurēties citu labā. Tāpat arī šajā brīdī ar Dašu..viņu vadīja impulss, bailes..afekta stāvoklī viņš izgrūda viņu..bet tak redzams, ka viņš tagad par to pārdzīvo. Manuprāt, tas ir galvenais - ka nav aukstasinīgs nodevējs, kuram viss un visi vienaldzīgi.

Un tajā leģendā par Ingu baisākā daļa, protams, ir tā, ka tas, kurš ierauga meitenes spoku ir nolemts nāvei.. bet nu nevar tak būt, ka Ļiza mirs... anyway - gaidu kad pārējie..īpaši Makss uzzinās šo leģendu.
Kaut kā man liekas, ka šī Inga ir kaut kur sasaldēta... nu aptuveni kā "Aurorā" bija :D

Jāāāā.....pārāk ilgi jāgaida :S līdz pirmdienai :(

0

42

aNgeL написал(а):

Jāa.. cik daudz fantāzijas veidotājiem..

Vot, vot!!! :O  :)  Fooršsiiiii tādā ziņā!!!!  :)

aNgeL написал(а):

Lielais sērijas šoks - Andreja tēvs nodevējs??  Tas gan nežēlīgi..hah, forši - vienīgais, kurš zina, kas ir Prometejs un neatceras.. ak..tagad vēl viena intriga ar to, kas ir Prometejs..

Njā, kārtējā intriga!!!!  Kas Promotejs un kas tie iemesli atkal un tml!!!  :)

aNgeL написал(а):

Manuprāt, tas ir galvenais - ka nav aukstasinīgs nodevējs, kuram viss un visi vienaldzīgi.

Nu it kā no vienas puses jā, bet nu tomēr...es nezinu, man liekas, ka piemēram, parējiem to būs ļoti grūtti saprast! It īpaši, ja Daša nomirtu! Un, ak izjauca tak tomēr manu sapņu komandu!! :disappointed:  :P

aNgeL написал(а):

Un tajā leģendā par Ingu baisākā daļa, protams, ir tā, ka tas, kurš ierauga meitenes spoku ir nolemts nāvei.. bet nu nevar tak būt, ka Ļiza mirs... anyway - gaidu kad pārējie..īpaši Makss uzzinās šo leģendu.

Njā, es tomēr domāju, ka Ļiza nemirs. Tā noteikti nenotiks!!! Bet, jā, gan jau ka tas stāsts ar Ingu ļoti traģisks!!!

aNgeL написал(а):

Kaut kā man liekas, ka šī Inga ir kaut kur sasaldēta... nu aptuveni kā "Aurorā" bija

:D  Ewww...es par šitto neiedomājos!!!!??  :O  Bet, mmm...bet laba versija!!

0

43

Mariposa написал(а):

Njā, es tomēr domāju, ka Ļiza nemirs. Tā noteikti nenotiks!!! Bet, jā, gan jau ka tas stāsts ar Ingu ļoti traģisks!!!

Es ar domāju, ka nē.... Makss izglābs viņu :D :D

Mariposa написал(а):

Ewww...es par šitto neiedomājos!!!!??  :O  Bet, mmm...bet laba versija!!

:D :D Nu man kaut kā uzreiz asociācijas..atceros kā Aurora stāstīja savas sajūtas par atrašanos tādā aukstumā.. Turklāt tur arī bija par asiņu izliešanu un tāa.. Jāgaida un redzēs.. bet būtu diezgan loģiski, ka ja Vulfs tā mīlēja Ingu, ka visu šo projektu veiktu arī tādēļ, lai atrastu līdzekli, kā viņu izārstēt..tāpēc īpaši viņu interesēja Nataša(Irina), Nadzja, Igorjoks..Redzēs, redzēs...

Mariposa написал(а):

parējiem to būs ļoti grūtti saprast! It īpaši, ja Daša nomirtu!

Nu šajā gadījumā, protams, ka jā.. nepiedos viņam to..
bet jāa..man pati par sevi joprojām ļoti nepatīk šī ideja ar nodevēju.. :(

āa.. un vēl.. patīk, ka Iļja zina, ka sporta skolotājs ir iesaistīts visā.. nepatīk, ka ļaunā puse zina par Iļju :S

0

44

aNgeL написал(а):

Es ar domāju, ka nē.... Makss izglābs viņu

Xi..xi...tas būtu tikai loģiski! :D :D

aNgeL написал(а):

bet jāa..man pati par sevi joprojām ļoti nepatīk šī ideja ar nodevēju..

Jāaa....kaut kā sabojāja visu šī ideja, bet nu ko darīt!!! Jo īsteniba visi viņi tik forši, ok, vēl varēja Viku :D , nu, labi, labi, nevienu negribētu par nodevēju! :D :)

0

45

93.

Mana teorija par sasalušo meiteni (kā Aurora) izrādījās pareiza :D Interesanti, kas tālāk notiks ar Ingu - vai viņu atdzīvinās utt..
Nabaga Vera - noteikti vienmēr ļoti smagi skatīties katra cilvēka pagātnes tumšos plankumus..Un tam sporta skolotājam tādu ir tik daudz, ka varētu visu dienu skatīties.. Interesanti, ka parādījās tieši šīs meitenes nogalināšana, nevis brāļa - tomēr tas smagāks noziegums.
Man jau likās, ka sērijas beigās piepeši ienāks Daša.. :D Bet nē.. actions :S nez ar ko beigsies?

0

46

aNgeL написал(а):

Mana teorija par sasalušo meiteni (kā Aurora) izrādījās pareiza  Interesanti, kas tālāk notiks ar Ingu - vai viņu atdzīvinās utt..

Mmmm...man gan šķiet, ka taas būtu bezgala dīvaini, ja atdzīvinātu!  :D  Bet tu mums gudriniece! Uzminēji!  :P  :)

aNgeL написал(а):

Man jau likās, ka sērijas beigās piepeši ienāks Daša..

hA.HA.. :d Žēl, ka nepaspēja atbildēt un acīmredzot vispār nevarēja telefonu izvilkt, citadi būtu piezvanījusi kādam. Turklāt, Morozovam jau savā ziņā nekas, ka viņš paziņo par Dašas nāvi, jo viņām jau neviens neko nevar izdarīt. Bet, yuuu..action! :playful:  Un Vikai ieroci ( tomēr Dašas labāka draudzene), bet jā, neticu, ka viņai pietiks dūšas izšaut vai kaut ko izdarīt...bet tad jau redzēs, jo tomēr visi aizvien ir Morozova milzīgā varā zāļu dēļ!!

0

47

94.

Awww..cik īstenibā emocionāla sērija. Ak, tik žēl Vikas ( awww..kad viņa tur bija ieslēgusies un raudāja) un Andreja.  :'(  :(  Un, wow, tai brīdī, kad Daša piezvanija un kam? Hrrr…Romkam, (  :disappointed: ) bet nu labi, ka pārzvanīja Andrejam!  Nabaga Daša… tur gulēt, nejūst savu ķermeni. :(
Un, vispār man vienalga, kapēc Roma tā darīja , sargājot savu dzivību vai ko tur, jo es nespēju piedot to, ka viņš gribēja nogalināt Dašu…tik brutāli turklāt. :no:  Iespējams viņš domāja, ka Daša zina, kas tas ir viņš? Vai arī kapēc? Bet vismaz Andreja viņas telefons un viņš gan jau agri vai vēlu atklās, ka viņa zvanījusi Romkam un gan jau arī viņa vainu!
Okeyy..labā ziņā laikam ir tā, ka Daša nenomira! ( Vismaz orģināla viņa tai vietā nomira, kad vēlējas izstāstit par nodevēju! ) Yea..vismaz kaut kas labs, bet hhmmm, ja viņa būs Morozova rokās? Dzīva tad jau nepaliks! Turklāt viņai nav arī tās zāles prêt vīrusu… :dontknow:  Vismaz man beidzot arī intriga! :D :D
Akk..bet Jeļena gandrīz atklāja Pašu, tik žēl, ka viņai nevar pateikt patiesību! Awww….bet tik jauki, kad viņa atpazina viņa rokrakstu! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

0

48

94.

Nu nez... es neesmu 100% pārliecināta, ka Daša vēl dzīva :D Tur tā pagrūti saprast..turklāt viņu vēl ilgu laiku nesa caur visu mežu....bet cik gan nežēlīga situācija Andrejam - starp māsu un mīļoto :S Tas Morozovs ir tik bezjūtīgs.. Visu laiku pret jauniešiem..Jāa..sērija ļoti emocionāla.

Un vēl tā Vera...ceru, ka Vadims nenotvers viņu un nesapratīs, ka tā viņa :S Un vēl par Iļju bail.

Pašam skaists rokraksts :D

0

49

aNgeL написал(а):

Nu nez... es neesmu 100% pārliecināta, ka Daša vēl dzīva  Tur tā pagrūti saprast..turklāt viņu vēl ilgu laiku nesa caur visu mežu....

Ha..ha..:D :D Nē, nu es neticu, ka viņai varētu būt tik "vienkārša nāve", ka pa ceļam vnk nomirtu vai kaut kas tml. Tur noteikti kaut kam vairāk būtu jābūt!

aNgeL написал(а):

bet cik gan nežēlīga situācija Andrejam - starp māsu un mīļoto

Ahhh...jā, vispār...akk.. :disappointed:  Visu laiku Morozovs vienu soli viņiem priekšā!

aNgeL написал(а):

Pašam skaists rokraksts

:D  Ko tik tu neievēro!

0

50

Mariposa написал(а):

Ahhh...jā, vispār...akk.. :disappointed:  Visu laiku Morozovs vienu soli viņiem priekšā!

Tas gan..man uzreiz bija radies jautājums, kur ir likušies pārējie 3.. un ātrā palīdzība..
Un vispār kā Andrejs tik ātri atrada Dašu, ja Roma pasūtīja viņu uz pretējo pusi.
A vispar man loti patika, ka Makss arī uzreiz gribēja doties ar Andreju uz to būdu..uzreiz redzams, cik viņi abi tuvi draugi ir palikuši :)

Mariposa написал(а):

Ha..ha..:D :D Nē, nu es neticu, ka viņai varētu būt tik "vienkārša nāve", ka pa ceļam vnk nomirtu vai kaut kas tml. Tur noteikti kaut kam vairāk būtu jābūt!

Tas gan..tas gan :D

0

51

aNgeL написал(а):

Tas gan..man uzreiz bija radies jautājums, kur ir likušies pārējie 3.. un ātrā palīdzība..

:D :D Tiešām! Jā, turklāt viņus nekur neparadīja, laikam vien būs jāgaida nākošā sērija!

aNgeL написал(а):

A vispar man loti patika, ka Makss arī uzreiz gribēja doties ar Andreju uz to būdu..uzreiz redzams, cik viņi abi tuvi draugi ir palikuši

Aww, jā! :) Un kad vēl mierināja Andreju par Dašas "nāvi". Ha..ha...ar pirmajam sērija i nesalīdzināt!  :D  :flirt:

0

52

Mariposa написал(а):

Ha..ha...ar pirmajam sērija i nesalīdzināt!  :D

Visu laiku man galvā šī paralēle :D :D atceros kā bija tad un kā tagad.. jāā viņus abus viss notikušais kopā saveda... citus atkal attālināja..piem. Roma.

0

53

95.

Yea..ātrie paspēja! :)  Tik forši, ha..ha..beidzot Morozovam arī kaut kas nogāja greizi, bet ilgs mans prieks nebija, viņš devās līdzi Dašai.  :disappointed:
Wow un Morozovam ir dēls?!  :O Jā, uzreiz redzams, kā viņš attiecas prêt savu īsto dēlu un kā prêt Maksimu!
Andreja atmiņas, tik romantiskas ar Dašu! Rozītes, svecītes..it kā vienmēr, bet allaž iedarbojas un skaisti! :love:  Bet… Daša vairs nebūs? Nav saprotams, Morozovs kaut ko izdarīja ? Ne jau viņa pa īstam aizbrauca, gan jau ieslodzīta vai kaut kas tml…

0

54

Mariposa написал(а):

Yea..ātrie paspēja! :)  Tik forši, ha..ha..beidzot Morozovam arī kaut kas nogāja greizi, bet ilgs mans prieks nebija, viņš devās līdzi Dašai.

Mjāa... bet nu vismaz ātrie paspēja :) Bij loģiski, ka Andrejam neizdosies braukt līdzi... Nez vispār Morozovs viņiem iedos zāles par šitiem nakts izgājieniem? :S

Mariposa написал(а):

Wow un Morozovam ir dēls?!

Bet tas jau bija iepriekš zināms :D :D

Mariposa написал(а):

Bet… Daša vairs nebūs? Nav saprotams, Morozovs kaut ko izdarīja ? Ne jau viņa pa īstam aizbrauca, gan jau ieslodzīta vai kaut kas tml…

Mjāa.. intriga, intriga.... Viskaut kas var būt!

Kaut kā tagad, kad skaidri zināms, ka Roma ir nodevējs ir tik viegli redzēs visas pazīmes, kas tieši to arī parāda - kā viņš nervozē, viņa viedoklis izteiktais utt... Tagad nevaru saprast - iepriekš tā aŗī bija vai arī nē :D

Vrr.. un kas notiks ar.. khem..švaki man ar vārdiem..ar Mitjas tēvu :S Atvadījās no Veras.. un tikšanās vietā Vadims uzradās :S Ko Vadims zina par Prometeju? :S

0

55

aNgeL написал(а):

Bet tas jau bija iepriekš zināms

Eemmmmm   :blush:  Laikam beidzot būs jāparstāj pārtīt Tamāru!  :D  :blush:

aNgeL написал(а):

Kaut kā tagad, kad skaidri zināms, ka Roma ir nodevējs ir tik viegli redzēs visas pazīmes, kas tieši to arī parāda - kā viņš nervozē, viņa viedoklis izteiktais utt... Tagad nevaru saprast - iepriekš tā aŗī bija vai arī nē

Nezinu, man izskatās, ka tikai tagad tās tā izteikti parādās! Tomēr mēs jau tagad zinam, kas ir nodevējs un tad jau var paradīt arī tam atbilstošo uzvedību! :D  :)

0

56

97.

Cik forši, ka atkal var skatīties SS!!
Un pilna sērija visādu wow momentu.. visus nemaz neuzskaitīsi..
Beidzot Nadja pastāstīja Andrejam par Ingas leģendu :) Tik forši, ka viņi tagad meklē kaut kādu iemūrēto slepeno istabu!
Kā man patīk Volodjas reakcijas uz Mašas randiņu ar Vadimu. Tā cenšas pasargāt viņu  :love: un beidzot viņš ar Veru arī iepazina šo mūsdienīgo stāvu..atrada galveno datoru!! kruti.
Ha ha ..šajā sērijā bērni sasmīdināja ar šo internetā iepazīšanās sludinājumu :D šitādu sarakstīja par Gaļinu :D un tad tas telefona zvans :D :D
Es jau galīgi sajuku varoņos.. kurš labs, kurš slikts.. Tagad Vadims izrādās ir Prometejs?? tātad nav ļaunais?? neko nesaprotu :D

0

57

aNgeL написал(а):

Cik forši, ka atkal var skatīties SS!!
Un pilna sērija visādu wow momentu.. visus nemaz neuzskaitīsi..

Wiiii...beidzot!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/bdc4d51c76a257ecc39f93ed7dbcfc14.gif Un wow momenti laikam tapēc, ka tik ilgi bija jāgaida! :D

aNgeL написал(а):

Tik forši, ka viņi tagad meklē kaut kādu iemūrēto slepeno istabu!

OOo, jā! Man ar gribas!  :D  Un kad Inga vēl parādījās logā...wooo  :|  :playful:

aNgeL написал(а):

Ha ha ..šajā sērijā bērni sasmīdināja ar šo internetā iepazīšanās sludinājumu  šitādu sarakstīja par Gaļinu

:rofl:  Aha, tas bija labi!

aNgeL написал(а):

Tagad Vadims izrādās ir Prometejs?? tātad nav ļaunais?? neko nesaprotu

Vo, vo..bet nu viņš tomēr nogalināja, kā tad- labo vārdā? Vai arī kā to saprast? Bet nu pēc visa jau sanāk, ka viņš ir tas Promejs.  Bet es tak esmu teikusi, ka Vadims man patīk!  :D  :blush:  :flirt:

Owww...tik ļoti žēl Dašas, tagad palikusi piekalta gultai. Aij, tā gribas, lai Roma tomēr to uzzina! :) ( Gan jau uzzinās, bet nu jā..).
Un wow..kādas beigas!!! :)  Šī tiešām ļoti interesanta sērija, tik daudz notikumu!!!!

0

58

Mariposa написал(а):

Owww...tik ļoti žēl Dašas, tagad palikusi piekalta gultai. Aij, tā gribas, lai Roma tomēr to uzzina!

ahaa.. Nez vispār mēs vēl Dašu redzēsim?
Ak jāa.. man ir tik milzīgs prieks, ka Andrejs nav Annas bērna tēvs!! Lai gan Annas žēl - nežēlīgi pret viņu.. nu tāpat kā pret gandrīz visiem pārējiem varoņiem - sievietēm, bērniem utt..

Mariposa написал(а):

Un kad Inga vēl parādījās logā...wooo

Jāa..tas bij lielisks brīdis!!  :love:
Interesanti, cik patiesības leģendā tajā, ka kurš ieraudzīs Ingas rēgu - mirs.. Tagad Makss arī to zina..es gan gaidīju kaut kādu šokējošāku reakciju, bet no otras puses - leģenda nenozīmē, ka uzreiz tai jātic, lai gan pēc visa kas jau piedzīvots..

0

59

aNgeL написал(а):

Interesanti, cik patiesības leģendā tajā, ka kurš ieraudzīs Ingas rēgu - mirs.. Tagad Makss arī to zina..es gan gaidīju kaut kādu šokējošāku reakciju, bet no otras puses - leģenda nenozīmē, ka uzreiz tai jātic, lai gan pēc visa kas jau piedzīvots..

Njā, es ar iedomājos, ka vairāk ir tā, ka Makss tam netic, jo nu nez, tā tomēr tikai leģenda. Nav jau pierādījumu, ka tā ir patiesa. Bet šajā gadījumā varētu īstenoties, bet viņa, protams, izglābtos vai kaut kā tml!  :D

aNgeL написал(а):

ahaa.. Nez vispār mēs vēl Dašu redzēsim?

Mmmm...man šķiet, ka nē! :D Nu nezinu, bet mošk uz kaut kādam pēdējam sērijam varētu parādīties, ja..tad jau redzēs kā būs! :)

0

60

98.

Ak, tas Haritonovs tik kaitinošs…tā sienas klāt Ļizai! :sceptic:  Superīga Maksa greisirdība! ( Izbaudiju katru tās ainu :D  :) )
Bet nu jā, Makss vismaz dzirdēja iemeslus, bet Ļiza, protams, to uzskata par viņa greisirdību.  Bet forši, ka Ļiza neko neatklāja Haritonovam par to, ka redz spokus. :)
Yeaaa…Viktors parādījās! Un protams, ka atkal ziedojis savas māsas bērnu labā.
Ha..ha….Gaļinas sarunu ( uhhh…kā lamājās  :rofl: ) un Jeļena vēl dzirdēja! Īstenibā tik foršas tagad viņu attiecības!  Un vēl, kad Gaļina atklāja tos bērnus ..xi… :D  :D
Super, Makss & Andrejs iekļuva Ingas istabā.
Cik es sapratu, tad Vadims tomēr nav Prometejs?!! o.O  :|  :suspicious:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona