TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona


ЗШ: 3. sezona

Сообщений 61 страница 78 из 78

61

Mariposa написал(а):

Superīga Maksa greisirdība! ( Izbaudiju katru tās ainu :D  :) )

O jāāa... Es arī!! Vispār tik baudāms varonis :D Kā viņš vienmēr kaut ko "atcērt"..nu piem kad Roma teica, ka jāizsit siena un Makss - jā, ar tavu galvu :D Tiešām interesantākais varonis seriālā, lai gan sākumā viņš man vispār nepatika.

Mariposa написал(а):

Bet forši, ka Ļiza neko neatklāja Haritonovam par to, ka redz spokus. :)

Jāā :) Man gan likās, ka viņa Maksam visu to teica, ka netic viņam, lai pakaitinātu viņu, ka viņš domā, ka viņa tik naiva un muļķe un tulīt paņems visu izstāstīs Haritonovam. Varbūt viņa tiešām nenoticēja, ka Haritonovs nodevējs, bet tomēr pietiekami gudra, lai nestāstītu visu.

Mariposa написал(а):

Yeaaa…Viktors parādījās! Un protams, ka atkal ziedojis savas māsas bērnu labā.

Nu jāa.. jau kad iepriekš viņu parādīja, radās domas, ka gan jau māsas bērnu dēļ...un šodienas sērija to apliecināja.

Mariposa написал(а):

Ha..ha….Gaļinas sarunu ( uhhh…kā lamājās  :rofl: ) un Jeļena vēl dzirdēja!

Tik smieklīgi vispār šo visu izdomājusi :D žēl, ka mums neļāva paklausīties, ko tie vīrieši pa telefonu teica  :rofl:

Mariposa написал(а):

Super, Makss & Andrejs iekļuva Ingas istabā

Superīgi..patiešām.. sena, sena istaba, tumsa, zirnekļu tīkli, vecas mantas, Ingrid spogulī un piepeši grāmata, kura izskatās, kā tikko tur nolikta!
Hmm...bet tā leģenda man laikam skaidrāka palika. Tā arī ir, ka klīst pa skolu, lai dabūtu siltas asinis, tikai to dara ne Ingrīda, bet Riters Vulfs..

Mariposa написал(а):

Cik es sapratu, tad Vadims tomēr nav Prometejs?!!

Man bija tāda doma,ka viņa dvīņu brālis, bet īstenībā es viņu atmetu, jo likās, ka nebūs tak atkal viltus nāve :D Bet izrādās, ka nē.. Nu varbūt tā ir loģiskāk..bet man jau bija iepatikusies ideja, ka Vadims kaut ko labu slēpj :D
Bet Sašam gan tagad situācija - Vadims jautā, kas ir Prometejs, bet Saša tagad noteikti domā, ka Prometejs ir Vadims (nu tā kā mēs :D )

Akkk..un Irina uzzināja, ka visa viņas laulība balstīta uz meliem un nodevības... Nabadzīte..

0

62

aNgeL написал(а):

Tiešām interesantākais varonis seriālā, lai gan sākumā viņš man vispār nepatika.

:O  Wow, šitais man gan pārsteigums! :D Kā gan viņš var nepatikt?! :blush:  :)

aNgeL написал(а):

žēl, ka mums neļāva paklausīties, ko tie vīrieši pa telefonu teica

:rofl: 

aNgeL написал(а):

Bet Sašam gan tagad situācija - Vadims jautā, kas ir Prometejs, bet Saša tagad noteikti domā, ka Prometejs ir Vadims (nu tā kā mēs  )

Akk...tur tak vispār grūti dažreiz kaut ko saprast :D :D

aNgeL написал(а):

Akkk..un Irina uzzināja, ka visa viņas laulība balstīta uz meliem un nodevības... Nabadzīte..

Oooo...jā, tas bija tik šausmīgi. :(

0

63

Mariposa написал(а):

Wow, šitais man gan pārsteigums!

Vai tad? :D Ok..neatceros, vai sākumā biju rakstījusi, ka man viņš nepatīik..moš jā, moš nē :D

Mariposa написал(а):

Akk...tur tak vispār grūti dažreiz kaut ko saprast :D :D

O jāa.. es dažkārt skatos un man liekas, ka galva sajuks no visiem šiem mezgliem - viss tā sapiņķerēts.. kur var būt tik sarežģīta fantāzija scenāristiem :D nez viņi paši vēl saprot to, kas notiek un kas ir kas? :D

0

64

99.

Kad Iļja ienāca istabā, es iedomājos par mūžīgo jautājumu- Vai viņi nekad neslēdz istabas durvis? :D Tas, protams, neliegtu Iļjam dabūt reserves atslēgas, bet nu nezinu kaut kā novērots tas! :D
Jāaa…Andrejs arī uzzināja patiesību par Aņas bērnu. Īstenībā viņa ļoti laba varone, neizliekas un tml. Palīdz ar to atrasto grāmatu.  :)
Xii…xi..atkal Maksims izcēlas ar savām asprātībām!  :D  Uuuu un kautiņš.. :D
Awww…Vadims tik jauks ar to lacīti :D Nē, nu ārēji viņš vispār nelīdzinas tādam, kas spētu nogalināt vai tml. ( Bet tas beigas ar Mašu…pierādā pretējo  :disappointed: )  Jā, vērojot Antonu ir tādā sajūta, ka divi atšķirīgi cilvēki un tas forši, pluss aktierim.:)
Awww un Mašas & Iļjas momentiņš! :love:  Kad apsolīja, ka viis trīs aizbrauks no turienes, kad viss beigsies. ( Jā, laikam jau sen viņi man mīļi palikuši, un Viktors pagātnē. Tagad esmu pilnīga Mašas & Iļjas fane! :love: )
Wowww…kad Ļizai palika auksti, tik baisi..un Ingrida...

0

65

Mariposa написал(а):

Xii…xi..atkal Maksims izcēlas ar savām asprātībām!  :D  Uuuu un kautiņš.. :D

Ha ha.. jāa :D Cik impulsīvi varoņi ir forši :D bet nu ar tāds - kā tā neizlaida somu no savas muguras, bet nu Romka izdomāja, kā panākt vēlamo..

Mariposa написал(а):

Awww…Vadims tik jauks ar to lacīti :D Nē, nu ārēji viņš vispār nelīdzinas tādam, kas spētu nogalināt vai tml

Jāaa.. Tas izskatījās jauki :) Vispār ļaunie diezgan pacietīgi pret šiem bērniem :D pat es viņus neizturētu :D

Mariposa написал(а):

Jā, vērojot Antonu ir tādā sajūta, ka divi atšķirīgi cilvēki un tas forši, pluss aktierim.:)

Ahaaa :) Aktieris labs!! Tajā "Šeit kāds ir" pavisam cits varonis..forši, kad aktieriem tas padodas :)
Vispār tagad bail par Antonu..tie tak gudri, kaut kurā brīdī sapratīs, ka viņš dzīvs.

Mariposa написал(а):

Bet tas beigas ar Mašu…pierādā pretējo

OO jāa... kas nu būs :S gribēju to pieminēt vakar, bet aizmirsu - šausmīgi nepatika, ka Vadims un Morozovs noklausījās Mašas un Iļjas sarunu virtuvē :S

Mariposa написал(а):

Awww un Mašas & Iļjas momentiņš! :love:  Kad apsolīja, ka viis trīs aizbrauks no turienes, kad viss beigsies.

Jāāa...  :love:  bet skatoties šo ainu man radās sajūta, ka nebūs visiem trim laimīgu beigu :S :S

UUf...un Ļena uzzināja, kas ir viņas tēva slepkava :S cerams, ka viņa sapratīs kaut kā šo situāciju.. nu tak reāli nebija izvēles Ķirilam.. Vislaik atceros, kā pārliecināja Mitju toreiz, ka viņa sapnis nevar piepildīties, jo viņš nav spējīgs nogalināt..

Kaut kā šeit arī skaidri parādās tā viena ļoti seriāliem raksturīgā iezīme - ļaunie visi atrod viens otru un darbojas kopā, bet tie labie parasti sadalījušies savos sīkajos bariņos un nemaz nezina to, kurš vēl labs... Gan jau ja visi šie labie apvienotos (Iļjas komanda, Mitjas komandas, Andreja utt.. ), tad cīņa būtu vieglāka.

0

66

aNgeL написал(а):

Vispār ļaunie diezgan pacietīgi pret šiem bērniem  pat es viņus neizturētu

:D  :D  Es arī. Noteikti nē!

aNgeL написал(а):

Tajā "Šeit kāds ir" pavisam cits varonis..forši, kad aktieriem tas padodas

Awwww...nuuu , ak, intriģētāja! :P  Man arī gribas, bet nevaru saņemties! :D

aNgeL написал(а):

bet skatoties šo ainu man radās sajūta, ka nebūs visiem trim laimīgu beigu :S :S

Mmmm...es jau reiz minēju, ka Mašai & Iļjam būs kaut kas  "atbalsīgs" , bet nu skatoties, ka Dašas likteni izmainija, varbūt šiem arī viss mainīsies! :)

aNgeL написал(а):

Gan jau ja visi šie labie apvienotos (Iļjas komanda, Mitjas komandas, Andreja utt.. ), tad cīņa būtu vieglāka.

Vismaz līdzsvarota jau noteikti, jo tomēr ļaunie tagad soli priekšā!!

0

67

Mariposa написал(а):

es jau reiz minēju, ka Mašai & Iļjam būs kaut kas  "atbalsīgs"

Es, protams, ka jau aizmirsu par to :D Saintriģēji (atkal gan jau :D )

Mariposa написал(а):

Awwww...nuuu , ak, intriģētāja! :P  Man arī gribas, bet nevaru saņemties!

:D :D Tev tāpat pietiek ko skatīties :D Slēgtā skola interesantāka, bet "Šeit kads ir" ir baisāka, man liekas (hi..vispār var novilkt paralēli nelielu ar Alguien te mira :D )

0

68

aNgeL написал(а):

Tev tāpat pietiek ko skatīties

Kurš nu to teiktu!  :P  :D :D Salīdzinājumā ar tevi es zaudēju! :D

aNgeL написал(а):

"Šeit kads ir" ir baisāka

MMmm...viss, kad beigsies SS, tad būs šis jāielūr, lai gan, cik sapratu, "Šeit kāds ir" ir pirmais! :D :)

0

69

100.

OOo…atkal Maša kaut kādas izvēles priekšā! Nu patiesībā, ja jau Iļja grasās iegūt pretindi, tad jau viņai nav jāpieņem Vadima noteikumi! ??  o.O
Forši, ka jaunieši tuvāk patiesībai par Ingrīdu. Ka viņa iesaldēta, lai gan tas jau iepriekš bija ta kā zināms, bet tagad, ka plāns atmodināt viņu.
Owww…Vadims atklāja Antonu un atklāja, ka viņš Prometejs…cik ātri. Kas tagad notiks?! Kaut kāda sajūta, ka vienam no viņiem jāmirst...
Woww…cik fantastika aina, bērni ierauga, ka Antons ieiet istabā un uzreiz nāk Vadims. ( Jā, Vadims ir burvis! :D :D  Pat Juris Verovkins ir iespaidots! :D :D )
Kā tie varoņi vienmēr atklāj paroles, iedomājos paskatīties īstajās vietās un atrod.:D
OOo..piezvanīja Andreja tēvs un tagad viņam jāpaslēpj Nadju…tik baiisi.. :|
Ahh..atkal jāgaida pirmdiena! Tik kaitinoši, it īpaši, ja tāda intriga.. :x

0

70

Akk..cik ātri Antonu atklāja :( Noteikti viens no viņiem mirs.
Forši, ka kopš Saša zaudēja atmiņu, tā ir mainījies.. Atrada veidu, ka Irinai zīmīti iedot :)
Nadja briesmās.. jāā..šausmīgi interesanti, kas notiks. Vai Ingrīda atmodīsies? bet spriežot pēc Ļizas teiktā, tad jau ir mirusi un viss..
es ar kārtējo reizi jūsminājos par to, cik viegli vienmēr paroles atrod :D
Jāāāāāā....līdz pirmdienai tagad.. pat neiedomājos par to, kad noskatījos sēriju :D likās, ka rīt :D

0

71

Pēdējo sēriju avance  ( slikta kvalitāte, bet izskatās tik intresanti un reizē žēl, ka viss beigsies!  :'( )

0

72

101- 102.

Wow, tas, kas ar Ļizu notiek ir tik baiisii....!!!  :O  Tāds aukstums, tas ir baiisi, ko var nodarīt vienkaršs rēgs. ( Tai Ingridai gan ir spēks). Bet cikk dramatiskas ainas! :O  :love:
Es jau uzreiz nojautu, ka tas Vadims nevis Antons ( ooo..bet vai Antons būtu miris?!!!  :O )
Vismaz prieks, ka Roma nenodeva Nadju. Savadāk tiešām viņš galīgi būtu nogājis no pareizā ceļa. :) Bet ahh...kad Andrejs iesita viņam. Ka tik Roma nepaliek dusmīgs un tas neizmaina viņu... 
Ak, īstenībā tik lieliski, ka Andrejam ir Anna, uz kuru var paļauties. Bet bācc...mašīnā iekāpa Morozovs, ahhh... :angry:  Atkal soli priekšā visu laiku. Un kas notiks, ja Anna zaudēs bērnu? Nebūs taču vairs Morozovam vajadzīga!  :|
Ooo..un tagad Nadja pie Volfa!!!  :O  :O  :|

0

73

Jāa.. jau tāpat vienmēr sērijas bij nervus sasprindzinošas, bet tagad vispār.. :O :O
Galīgi negribētos būt Ļizas vietā.. ļoti, ļoti baisi!!
Mjāa..gribējās, lai tas ir Antons, bet loģiski, ka nēe.. un vēl tā deju skolotāja kaut kur pazudusi..hmm. intriga.
Cik, cik fantastiska bija tā aina, kad Maša sāka raudāt un pateica Volodjam, ka nespēj viņu nodot!! Tāda dramatiska romantika  :love:  :love: Tik skaisti! Viena no labākajām viņu ainām..lai gan tādu daudz viņiem!
Jāa.. un kā vienmēr - kad liekas, ka viss būs labi, uzrodas Vulfs un Nadja priekā dodas viņam līdzi.. Nabaga Andrejs :S
Un Ļena tagad arī sāk uzzināt to, kas notiek..grūti viņai tagad apzināties, ka visu dzīvi dzīvoja melos.
Cerams, ka Daņils tiks izārstēts.
Un tā mašīnīte salūza (Virjovkins ir tik kaitinošs.) un tur tā ampula..kas tagad būs??

0

74

Wow, kas par sezonas finālu!  :O  :O  :O  ( Tas tak ir sezonas fināls vai ne? :D Kad būs tālāk?) Bet wow, es šokā, kad viss beigās uzsprāga tur ( labaratorija, Ingrīda...gan jau Nadja un māte izglābās, kaut kā neticas, ka viņas varētu aiziet bojā! ). Wow un Romas uzvedība ( kā saplēsa to datoru ) un ieraudzīja Dašu..( Mmm...viņa taču nevarētu zināt, ka Roma vainīgs vai tomēr?  o.O )
Tik nervu kutinoša sērija, kad tā ampula nokrita un visi tur skrēja..ooo... o.O
Awww...Paša satikās ar Jeļenu!  :love:  :love:  :love:  Tiiik satriecoši!
Protams, mana mīļākā aina, kad Makss sadragāja Ingrīdas zārku ( nu nez kā to nosaukt)  :love:  Tāda dramatika un wow, es vnk laimīga, redzēt, ka Morozovam nodrebēja roka pret savu audžudēlu un viņš nenogalināja viņu! :love:  Cik foršs moments, lai gan Morozovs nepatīk!:D
( xii...un Makss ierauga Viktoru un viņš tik pārsteigs. Viktors -  "Es arī priecājos tevi redzēt, Morozov! "  :D :D )
Un beigas..ooo...viss, ja būs ilgi kā jāgaida...aahh...tas viskaitinošākais!  :D  It īpaši, ja tādas beigas...nu tik lieliskas beigas vēl neesmu nevienam seriālam redzējusi, jo tagad tā gaidīšana būs drausmīga! :D Kas notiks tālāk? Kā viņi dabūs pretindi? Kas ar to vīrusu būs?!! Ahh...tik daudz jautājumu!!!!

0

75

Es pat nezinu ko piebilst..daudz ko tev skype sarakstīju skatīšanās gaitā :D Piekrītu visam ko sarakstīji savā komentārā..
man jau likās - kā iespējams apstādināt visus ļaunos, bet nezinu kādēļ pat neiedomājos, ka reāli tak visu var uzspridzināt..
Hmm... a kas ar Vadimu notika? es viņu kaut kā palaidu garām laikam un tad sērijas otrajā pusē vairs neredzēju.
Jā, šajā seriālā ir visas, visas iespējamās emocijas skatītājam savāktas!  Viss tik spēcīgi.. saspringums visu sēriju garumā.
Reāli ļoti interesanti, kā tiks ar visu galā tālāk.. ja jau sāka skart pasauli, ne tikai skolu....
Un Daša tak skolā ar palika? Kas vispār izdzīvoja un kas nēe,...

Un tik daudzas aizkustinoši spēcīgās ainas šajā sērijā - Igora un Andreja tikšanās, Ļenas un Pašas, Nadjas un Iras, liftā utt... uttt...
Var komentēt un komentēt patiesībā... ļoti daudz jautājumu, notikumu..

0

76

aNgeL написал(а):

Hmm... a kas ar Vadimu notika? es viņu kaut kā palaidu garām laikam un tad sērijas otrajā pusē vairs neredzēju.

Jāaa..viņu pēc tam neparadīja jau arī! Ahh...jā, tiešām jautājumi- kas izdzīvoja, kurš gāja bojā un tml....

aNgeL написал(а):

Un tik daudzas aizkustinoši spēcīgās ainas šajā sērijā - Igora un Andreja tikšanās, Ļenas un Pašas, Nadjas un Iras, liftā utt... uttt...

Tikk dramatiska un emocionāla sērija! :love:  Es pat dažas ainas vairākas reizes noskatījos!  :D

0

77

Mariposa написал(а):

Es pat dažas ainas vairākas reizes noskatījos!

kāpēc mani tas nemaz nepārsteidz??? :D :D

0

78

Finālsērijas spēcīgākās ainas

video




video





0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 3. sezona