TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 4. sezona


ЗШ: 4. sezona

Сообщений 21 страница 40 из 56

21

1 (105)

Cik forši atkal skatīties!!! Uzreiz šī globālā, briesmu pilnā aura. Vismaz Makss uztur jautrību :D Tik forši, ka Viktors ir atgriezies..viņš ir ideāls skolas direktors. Ļena smuki izskatās :)
Vispār man tagad ļoti patīk, ka labie ir apvienojušies, zina viens par otru un cīnās kopā. Un, protams, Vadims izdzīvojis :D Labajiem gan grūti apzināties to un nespēt neko izdarīt :D
Nabaga tas puisītis..un aizveda, atstāja viņu izolatorā..eh. Bet tā Nadjas draudzene gan traka - arī grib inficēties un tikt izolatorā (no vienas puses jau dikti mīļi.. )
Nesaprotu es kā tā armija ir uztaisījusi ierobežojumu..ja infekcija izplatās piem. pa gaisu, tad kā viņi to var apturēt ar saviem ieročiem? :D
Andrejs kā jau vienmēr nevienu neklausa un impulsīvi rīkojas..Nabaga Makss.
Daša kaitina mani tagad. Viņas izturēšanās gan jau ir ļoti loģiska, bet nepatīk man viņa.
Ceru Vera ir dzīva..

0

22

3 (107)

Tik laba saruna Andrejam ar Viktoru. Viktors prata atrast īsto pieeju, pasaucot viņu doties līdzi uz pazemi :)
Tik žēl Vikas bija, kad Daša tik noraidoši izturējās.. Atceros kaut kurā iepriekšējā sezonā Vika kaitināja, bet tagad otrādi.
Un cik skaists pikniks..Makss izrādās ir ļoti romantisks :) Īstenībā īpaši nepārsteidz - tie noslēgtākie parasti ir jūtīgākie :) 
Bet kas par traku vīrieti..vispār neklausās tajā, ka ir inficēts..Nez tā meitene pie kuras bija ielauzies istabā arī tagad inficēsies?
Un cik atkal impulsīvs Makss kļuva brīdī, kad Ļizai pie kakla tika pielikts nazis.
Man interesanti..tik daudz skolēnu skolā. Kāpēc vecāki nekādu paniku neceļ? tas ir vispār nekas par viņiem nav dzirdams. Galu galā ja nevar sazvanīt bērnus, komunicēties internetā un uzzinot, ka karantīns, kaut kādai reakcijai jābūt. Nē, nu var jau būt, ka arī ir, tikai mums to nerāda, jo norisinās lauka otrajā pusē.

0

23

4 (108)

Kā nodomāju, ka man patīk tas armijas vadītājs, tā uzreiz paziņoja, ka viņam arī jāpaliek karantīnas zonā. No vienas puses žēl - viņš labi visu vadīja..bet no otras - interesanti, kā ietekmēs skolas dzīvi.

Ehh..Volodja pārcēlās uz slimnieku zonu..skumji. Bet smuka bij aina ar Mašu - kā jau parasti. Bet šausmīgi, ka to jukušo tur vienā telpā ar bērniem. tomēr nevar Volodja 100% 24/7 sargāt bērnus un sevi no viņa.

Patika notikums ar ampulu. Kā visi uzbruka Vadimam, bet beigās izrādījās, ka Maša bija paņēmusi jaku mazgāt :D Sākumā arī domāju, ka Vadims vainīgs, bet kad Maksam ienāca prātā, ka viņš vainīgs, tad pārstāja tā likties.
Un ja sāk Vadimu pieminēt - patīkami pārsteidza, kā viņš uzreiz devās glābt Ļenu no akmeņu kritiena. Piesedza ar sevi.. Tomēr slēpjas kaut kas aiz visa šī ļaunuma! Viņš ir foršs :D

Ahh..un viena no labākajām daļām - jauna slepenā istaba!!!! Tagad intriģē kas tieši tajā ir norisinājies utt.. turklāt redzams, ka laikam visu šo laiku tā bijusi izmantota.

0

24

Beidzot tiku pie SS!  :love: Tik forši, un šķiet tik atšķirīga sezona no iepriekšējām, jo visi labi apvienojušies un galvenais tagad ir cīnīties ar vīrusu. :)

[spoiler 1.-4.]Sākums vispār tik foršs, visi satikās un skolu aizslēdza, bet parāk strauji viss notika. :disappointed:  Par daudzam lietām nebija padomāts. Un kur vispār uzradās Anna? Viņai bija jābūt pazemē, un kapēc Andrejs neko nepajautāja par bērnu?! Varēja arī paradīt kā Volodja vispār satika Kņazu un tāaaa, un citādi visādi sīkumi, bet pa lielam jau uz to visu var pievērt acis.

aNgeL написал(а):

Tik forši, ka Viktors ir atgriezies..viņš ir ideāls skolas direktors.

Jāaa, jūsmoju! :love:  Gribējas atkal vairāk reakcijas uz viņa atgriezšanos, ka viņš dzīvs un tāaa...it īpaši jau no Galiņas, jo tomēr viņa bija viena no tām, kas visvairāk pārdzīvoja viņa nāvi. Bet ok...atkal atliek vien priecāties par to pašu! :D (Bet toties Paša un Vitjas hugs bija forss! :D )  Un tik forši, ka Ļena izlēma, ka Viktoram atkal jākļūst par skolas direktoru, ka viņš šo situāciju vislabāk kontrolēt un uzņemties līdera lomu.

aNgeL написал(а):

Vismaz Makss uztur jautrību

Xii...xi..viņš tāds vēsais! :D
Bet wow, nez vai vēl Mozorovu paradīs?! :O Es gribu riktīgi vēl viņu redzēt, intresanti, ka viņš trakonamā ( pa kuru laiku ? :D ), un kāda liktenīga sagadīšanas, ka viņam tas pats trakais dakteris, kas reiz spīdzināja Mašu. Dabūja atpakaļ visu pats uz savu ādu.

aNgeL написал(а):

Nabaga tas puisītis..un aizveda, atstāja viņu izolatorā..eh.

Jāaaa....skumji, ka ieved istabā un ieslēdz  :(  Bet viņš tāds foršiņš, izskatās tik piemīlīgs! :D

aNgeL написал(а):

Daša kaitina mani tagad. Viņas izturēšanās gan jau ir ļoti loģiska, bet nepatīk man viņa.

Man arī! :D Ne nu, jā, no vienas puses loģiski, ka viņai bail uzticēties saviem draugiem, jo viens no viņiem taču izgrūda viņu pa logu. Un vispār no dažiem jau reāli varēja aizdomas noņemt, no Andreja, kurš taču nekad nekļūtu par nodevēju daudzu apstākļu dēļ, un Makss ( viņa taču redzēja, ka viņš ir saslimis, toreiz, kad Morozovs nedeva apmulu viņam, jo nodevējs taču bija vesels tajā brīdī...), un ko viņa tai klade dara? Tas, kurš saņems visvairāk jautājumu zīmes būs nodevējs? :D :D

aNgeL написал(а):

Un cik skaists pikniks..Makss izrādās ir ļoti romantisks  Īstenībā īpaši nepārsteidz - tie noslēgtākie parasti ir jūtīgākie

Jāaa...tik skaista aina! :love:  :love:  :love:  Un vēstule arī savā veidā bija romantiska, baisa, bet visos pamatos romantiska :D :D
Un Ļiza tik smuki izskatījās tajā sērija! :love:  :)

aNgeL написал(а):

Un cik atkal impulsīvs Makss kļuva brīdī, kad Ļizai pie kakla tika pielikts nazis.

Oooo...jā, tās bija super! :love:  Un ak es reāli iefanoju par Volodjas un Maksima attiecībam, jo tomēr Volodja Mašas mīļotais, un tapēc man interesanti abus vērot! :)  Un kā Volodja vienmēr padomā daudzas situācijas par Maksu, neļauj viņam visu sasteigt un tāaa. :)

aNgeL написал(а):

Kā nodomāju, ka man patīk tas armijas vadītājs, tā uzreiz paziņoja, ka viņam arī jāpaliek karantīnas zonā. No vienas puses žēl - viņš labi visu vadīja..bet no otras - interesanti, kā ietekmēs skolas dzīvi.

:D Tas bija forši!

aNgeL написал(а):

Bet smuka bij aina ar Mašu - kā jau parasti.

:love:  Jā, tik smuki caur to lodziņu.

aNgeL написал(а):

Kā visi uzbruka Vadimam, bet beigās izrādījās, ka Maša bija paņēmusi jaku mazgāt

:D Bet īstenibā tā jocīgi, vai tam ir kāda nozīme, ka Maksims aizmirsa par to otru jaku? Jo es tam notikumam īpaši jēgu neredzu, mošk vienkarši Pašas greisirdības pastiprināšanu un Ļenas nostāšanos vairāk Vadima pusē.
[spoiler + ] ( Akk...un oriģinālā atceros gan, ka tur kaut kas saisits ar atmiņas pasliktināšanos, ja nemaldos ...bet droša neesmu)[/spoiler]

aNgeL написал(а):

Un ja sāk Vadimu pieminēt - patīkami pārsteidza, kā viņš uzreiz devās glābt Ļenu no akmeņu kritiena. Piesedza ar sevi.. Tomēr slēpjas kaut kas aiz visa šī ļaunuma! Viņš ir foršs

Awwww...šādi vārdi! :love:  Mīlu tevi par tiem! :D [/spoiler]

0

25

Oho kāds romāngarš komentārs :D :D Es pat tā tagad uzreiz nevaru uz to visu atbildēt :D jāpadomā :D
Nu labi..mēģināšu :D

Mariposa написал(а):

Bet īstenibā tā jocīgi, vai tam ir kāda nozīme, ka Maksims aizmirsa par to otru jaku? Jo es tam notikumam īpaši jēgu neredzu, mošk vienkarši Pašas greisirdības pastiprināšanu un Ļenas nostāšanos vairāk Vadima pusē.

Man jau liekas, ka šis notikums parāda to, ka Vadimam reāli nav vajadzīgas šo jauniešu zāles, ka viņam nav nekāda labuma šobrīd viņiem kaut ko ļaunu darīt.

Mariposa написал(а):

Un ak es reāli iefanoju par Volodjas un Maksima attiecībam, jo tomēr Volodja Mašas mīļotais, un tapēc man interesanti abus vērot! :)

Hmm.. es kaut kā maz par viņiem esmu domājusi..tieši tādā ziņā, jo patiešām - ja iedomājas happy end, tad Volodja būs Maksa patēvs. reāli tak interesanti vērot viņu attiecības. Paldies par ideju :D

Mariposa написал(а):

un ko viņa tai klade dara? Tas, kurš saņems visvairāk jautājumu zīmes būs nodevējs? :D :D

Par šo arī ierēcu skatoties.. :D nafig tas vajadzīgs? turklāt vēl vienmēr viņai uzreiz tas jāatzīmē (kā rezultātā piem. Vadims to ievēroja). It kā viņas galvā nepaliek tas, ka visus viņus tur aizdomās.. un skaitīt jautājuma zīmes.. Daša toč pa galvu ir labi dabūjusi :D

Mariposa написал(а):

Bet wow, nez vai vēl Mozorovu paradīs?! :O Es gribu riktīgi vēl viņu redzēt, intresanti, ka viņš trakonamā ( pa kuru laiku ? :D )

Ha ha jāa.. es arī pabrīnījos, ka bāc un pēkšņi jau viņš sasiets un tā.. un vispār - no loģikas puses, kā viņš varēja šitik viegli tik cauri sveikā un vesels pēc tāda sprādziena?

Mariposa написал(а):

(Bet toties Paša un Vitjas hugs bija forss! :D )

Jāāā.. tā bij foorša aina!!! Tāpat arī kad Paša (neesmu droša, bet šķiet, ka viņš tas bija..) uzzināja, ka Volodja dzīvs!

0

26

aNgeL написал(а):

Hmm.. es kaut kā maz par viņiem esmu domājusi..tieši tādā ziņā, jo patiešām - ja iedomājas happy end, tad Volodja būs Maksa patēvs. reāli tak interesanti vērot viņu attiecības. Paldies par ideju

Es tak riktīgi gudra! :D :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/4c7899acd8519c363837bbfc129f9d4c.gif

aNgeL написал(а):

Daša toč pa galvu ir labi dabūjusi

:rofl: 

aNgeL написал(а):

no loģikas puses, kā viņš varēja šitik viegli tik cauri sveikā un vesels pēc tāda sprādziena?

Viņš jau it kā bija prom no pazemes, sprādziens notika viņam aiz muguras...bet nu jāa...vēl viens tāds nepārdomāts gājiens.

0

27

109

Man ir tāda neattapība skatoties SS, ka bail paliek :D Pirmkārt, kad bija Volodjas sapnis, ka Vadims visas zāles izlēja - ticēju tak, ka reāli notiek, pavisam aizmirsusi, ka viņš iesprostots pazemē :D
Un, otrkārt, vislaik domāju - domāju, kuram tiek signalizēts..un vispār nebija variantu :D Galīgi neiedomājos, ka Roma, lai gan tas ir loģiski.. :D
Es tā arī nesapratu, kā tik ātri Andrejs un Makss iztulkoja kodu un pierakstīja.. bet nu labi.. pati par sevi ideja forša!!! un Romas kladē tie visi burti :D xi xi :D
Cik smuki visu Ļiza šoreiz izdomāja.. mjaa.. tikai izskatās, ka Makss neieradīsies.. atkal būs viņiem problēmas. Bet reāli - kā var aizmirst tikšanos ar mīļoto cilvēku? nu pat ja reāli galva pilna arī ar citām lietām, vienalga sajūtas paliek.
Nepatīk man, ka kaut kas veidojas Ļenai un Vadimam. Man jau patīk, kad ļaunie iemīlas..bet ne Ļenā. Pat nezinu ar ko gribētu redzēt Vadimu no visām šīm varonēm..neviena kaut kā neder viņam :D Un Ļenai jau vispār seriāla gaitā bijušas daudzas attiecības.. pietiek jau. Ļoti labs pāris ar Pāvelu.
Kā man patīk šī jaunatrastā telpa - ar visām šīm zīmēm.. gaidu kad iztulkos!
Nadjas nav, bet tās sīkās vienalga uzvedas tāpat - bēg nez kaut kur utt.. kaitina :D kāpēc nevar mierīgi sēdēt kaut kur skolā :D hmm..bet interesanti, kam pieder tā roka no akas?
Un gaidu dzīvības pazīmes no Veras :S
Mitjas arī žēl..tā grib tēva uzmanību, bet galīgi nesaprot, kas notiek visapkārt un ka pieaugušajiem ir globālas problēmas.

0

28

Šoreiz gribēju sēriju noskatīties pa TV, bet kaut kā nerādīja vai arī es nesaprotu, cikos viņu rāda! :D Ta kā nekas nesanāca, nācas vien internetā skatīties!

Ahhh....nabaga Andrejs, Daša tik kaitinoši uzvedās ( bet dramatiskā ainiņa man patika! :D  :love: ), kā var neuzticēties cilvēkam, kuru tu mīli? Un loģiski, ka arī Žeņa pieliek savu pirkstu ar stulbām runām...

aNgeL написал(а):

Nepatīk man, ka kaut kas veidojas Ļenai un Vadimam. Man jau patīk, kad ļaunie iemīlas

Man šķiet, ka Vadims tikai izmanto Ļenu, viņam reāli vajag kādu savā pusē... vai tur ir kas īsts?! Grūti pašlaik pateikt. Bet nu Paša reāli traki greisirdīgs! :D :D

aNgeL написал(а):

Pat nezinu ar ko gribētu redzēt Vadimu no visām šīm varonēm..neviena kaut kā neder viņam.

Jā, es Vadimu ne par ko neatdošu! :D http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/37868265.gif

aNgeL написал(а):

Un, otrkārt, vislaik domāju - domāju, kuram tiek signalizēts..un vispār nebija variantu  Galīgi neiedomājos, ka Roma, lai gan tas ir loģiski..

Nē, nu man kaut kā tas pat ienāca prātā, jo Roma atrada to telefonu Slavas somā, kapēc lai neiegāztu viņu? Un vispār...ahh...kas tagad, kad uzzinās, ka Roma vainīgs?! :S

aNgeL написал(а):

Cik smuki visu Ļiza šoreiz izdomāja.. mjaa.. tikai izskatās, ka Makss neieradīsies.. atkal būs viņiem problēmas. Bet reāli - kā var aizmirst tikšanos ar mīļoto cilvēku? nu pat ja reāli galva pilna arī ar citām lietām, vienalga sajūtas paliek.

Mošk tiešām nav sagadīšanas, ka viņš aizmirsa?!! Bet nu pa lielam, jā, ceru, ka tomēr nesastrīdēsies viņi atkal! :) Ha..ha...man vispār nebija ne jausmas, kas varētu ienākt pa tām durvīm un bāc Gaļina! :D :D

Tik intrigējošās sērijas beigas!! :crazyfun:

0

29

Mariposa написал(а):

Šoreiz gribēju sēriju noskatīties pa TV, bet kaut kā nerādīja vai arī es nesaprotu, cikos viņu rāda!

Man vispār šī foršā kanāla nav. Nepiedāvā mums tādu.. es jau cik gadus par to skumstu, jo kādreiz pa to arī Amuletu rādīja :D

Mariposa написал(а):

Ahhh....nabaga Andrejs, Daša tik kaitinoši uzvedās ( bet dramatiskā ainiņa man patika! :D  :love: ), kā var neuzticēties cilvēkam, kuru tu mīli?

Skatītājam viegli spriest :P mēs jau zinām, ka Andrejs ir labais. Bet reāli cik daudz tādu stāstu, kad mīl, bet tas otrs izrādās ļaunais nu vai vismaz ne tāds, kā likās.. ;)

Mariposa написал(а):

Jā, es Vadimu ne par ko neatdošu! :D

Baigā.. :D Ko tad te sēdi, nevis dodies glābt viņu no akmeņiem? paskat, kā Paša cenšas Ļenu izglābt :P

Mariposa написал(а):

Man šķiet, ka Vadims tikai izmanto Ļenu, viņam reāli vajag kādu savā pusē... vai tur ir kas īsts?!

Man liekas, ka kaut kas īsts ir. Kad krita akmeņi, viņš uzreiz ar savu augumu piesedza Ļenu, un to var izdarīt tikai impulsa vadītam. Smadzenes nepaspētu to izplānot kā ļaunu plānu :D

Mariposa написал(а):

Nē, nu man kaut kā tas pat ienāca prātā, jo Roma atrada to telefonu Slavas somā, kapēc lai neiegāztu viņu?

Tu jau esi attapīga, tāpēc mani nepārsteidz.. :D Bet jā..viss šoreiz ļoti loģiski - Roma redzēja, kā Slava izgāja no viņu istabas, Romas kladē bija par šo kodu utt.. 

Mariposa написал(а):

Ha..ha...man vispār nebija ne jausmas, kas varētu ienākt pa tām durvīm un bāc Gaļina! :D :D

aha.. :D Biju droša, ka nekāds ļaunais un tml tas nav..bet, ka Gaļina - negaidīju.. ha ha.. nabaga Ļiza.. :D

0

30

aNgeL написал(а):

Man vispār šī foršā kanāla nav.

Es nebrīnoties, ja man ar drīz vairs nebūtu! :D Man ir mainošais kanāls- vispirms viņš bija TV5, tad pārtapa par Zone romantica un tagad par CTC :D :D

aNgeL написал(а):

Ko tad te sēdi, nevis dodies glābt viņu no akmeņiem? paskat, kā Paša cenšas Ļenu izglābt

Da, es tur esmu, tikai aizkadrā! :P :D

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka kaut kas īsts ir. Kad krita akmeņi, viņš uzreiz ar savu augumu piesedza Ļenu, un to var izdarīt tikai impulsa vadītam.

Es nespēju iedomāties abus kopā :D Man kaut kā Ļena tikai ar Pašu iet kopā, tapēc es nespēju noticētam tam visam, kas notiek ( vai arī negribu :D :D)

P.S. Aizmirsu pateikt, ka par Veras atgriežsanos vispār nav nekādas saprašanas, jo aktrise, kas atveido Veru ir stāvoklī un nav zināms, vai viņa atgriezīsies serialā.

0

31

Mariposa написал(а):

P.S. Aizmirsu pateikt, ka par Veras atgriežsanos vispār nav nekādas saprašanas, jo aktrise, kas atveido Veru ir stāvoklī un nav zināms, vai viņa atgriezīsies serialā.

Un šādu ziņu tu pie p.s. raksti??
Aww..cik forši :) Bet vienalga cerams, ka Vera ir dzīva :)

0

32

[spoiler 110.]Ha..ha…da, cik loģisks izskaidrojums, ka Roma tur bija- vnk skrēja pakaļ Maksam un Andrejam. :D :D  Bet wow, pats sev iebelzt ar akmeni! :S  Tagad dabūjis ieroci ( jā, pēc trailera var noprast kapēc viņam tas vajadzīgs,  :|  ( kas to lai zina, vai tas jau no sākuma bija plāns vai vēlāk, bet nu fakts paliek fakts)  labi, ka patronas nedabūja, bet gan jau meklēs tagad...)
A kā Daša to nodevēju izīlēt domāja?  :D Pēc reakcijas? Es vispār neko nefilmēju, ne ar to grāmatiņu, ne ar tām zālēm! :D :D
Jāaa..un kas nez saista Žeņu un to ieslodzīto? Mošk viņi radinieki? :D Nez, nevaru pagaidam pat neko citu iedomāties. Vai arī kāda sekta, vienādi tetovējumi! :D
Jāaa, Makss un Ļiza stridējās, bet par laimi nebija parāk nopietns tas strīds, bet vēlāk kad atrada to zīmīti...ak, švaki viņam paliek ar to atmiņu  :(  No sīkumiem līdz kaut kam nopietnam... [/spoiler]

0

33

[spoiler 111.-112.]Visas tās ainas pazemes tik interesanti, un tagad vēl sērijas beigās izlauzas cauri tiem akmeņiem.  :O  :)  Ak, kapēc tagad jāgaida līdz pirmdienai, lai uzzinātu kas aiz tiem slēpjas?!  :disappointed:  Un vēl arī to, kas notiks ar Larisu.
Ak, nabaga Makss. Šausmas, ka viņam nav izvēles, jo nedzer zāles nozīmē mirt, un dzert zāles arī.. :( .un izrādās, ka tieši tas antidots ietekmē viņa atmiņu. Ak, bet viņam ar Ļizu tik skaistas ainas, nākotnes plāni un vēl to sirds kuloniņu uzdāvināja ( ahhh...Roma muļķis pārdeva  :O  :disappointed:  ). Jā, laikam jau tas, ka Makss izšķiras no Ļizas pierādā to cik viņam viņa ir dārga, kā vienmēr nākas upurēties mīlestības vārdā.
Ak, kāds Andrejs romantiķis! :love:  Tik smuki izdomāts ar tiem ziediem, un vēlāk visi draugi atnāca ciemos! :) Daša pat nekaitināja šajās divās sērijas! :D Tas liek domat, ka viss uz labo pusi iet! :D
Bet ko tas Vadims tur atkAL plāno?! Tad ielīda pazeme un vēl kaut kāds mistisks telefona zvans. :|
Wow, cik Morozovs gudrs!  o.O  Izliekas, ka dzer zāles, bet visas tik smuki čupiņā saliktas! :D Nez vai plāno bēgšanu?! Tas būtu forši, ja izbēgtu :D :D
Gan jau kaut ko esmu aizmirsusi pateikt! :dontknow:  :|

[/spoiler]

0

34

0

35

113

Jāā.. kā vienmēr viņiem drāmas netrūkst - dakterei tikai 2 iespējas mirt vai tikt inficētai..
Eh..un tēvs Mitju ar tagad no visiem slēpj. Nezinu..būtu tak tomēr labāk izolātorā, kur viņš tiktu pieskatīts.
Ai, nu kā vienmēr.. Pāvels nenoticēja, ka mazie Vojteviču redzēja..nu pēc tam vēl paspēs paņemt savus vārdus atpakaļ.
Makss un Ļiza..te jau arī sava drāma kā parasti..Nabadzīte.. un viņš arī.
Jauki, ka Daša Andreju apciemoja.
Kruts bij brīdis, kurā Roma sapnī redzēja, ka atzīstas visā Andrejam.
un wow...klauvējieni sienā reāli nāk no Nadjas un mātes. Kā viņas vispār izdzīvo? ko ēd?

0

36

[spoiler 113.- 116.]
Ahh...visa sērijas noskatījos pirmdien, tapēc tagad tik grūti atcerēties kas tur bija, laikam būs nākošreiz pēc katras sērijas jāpieraksta! :D :D

aNgeL написал(а):

Kruts bij brīdis, kurā Roma sapnī redzēja, ka atzīstas visā Andrejam.

:D Jā, es domāju, ka pa īstam, bet pēc tam nereālais moments, ka Andrejs ķipa zaudē samaņu un pēc tam uzreiz atmostas un uzbrūk Romam. :D  Bet , wow, nākošnedēļ jau viss atklāsies! :S :S Nabaga Roma, man īstenibā paliek žēl viņa.

aNgeL написал(а):

un wow...klauvējieni sienā reāli nāk no Nadjas un mātes. Kā viņas vispār izdzīvo? ko ēd?

Jāaaaa... :O Wow, bet arī tik tuvu bija, lai atklātu patiesību, ja vien Andrejs zinātu... Cik vispār ilgi viņas tur?

Owwww..Vera mirusi! :( Skumji, žēl Kirila. Kapēc nebija Valodjas reakcijas?! :( Tagad vēl Vadims tik gudri visus nostādījis pret Kirilu, okey, vienīgais Paša tam netic. Bet, kas ar Vadimu notiek?! :S  o.O  Mans mazais, jaukais nabadziņš  :blush:  :blush:
Wow, viņš Annu nogalināja! :O
Izrādās, ka Žeņa draudzējusies ar to vīrieti, bet wow, man viņi vispār kopā neiet! :D :D
Akkk..yea!!!! Morozovs izbēga!!!!!!! :music:  :crazy:  Gribu redzēt tālāk.
Wow, 116. sērijas beigas, tagad Daša domās, ka Andrejs nodevējs? :O Un kā vispār viņam neuzrādija vīrusu? Mošk kaut kā to asins nodošanas dēļ vai arī nē...es neko nesaprotu! :O [/spoiler]

0

37

120

Come on!!! Kas tā par sēriju?? un vēl ceturtdien! Atkal tāda, kas rada sajūtu, ka sezona beigsies tulīt..
Man jau prieks, protams, ka Jeļena dabūja par savu naivumu, bet.. Kirils!! Tik šokējoša aina - tik ātri un negaidīti viss. Pierasts, ka viņi ar Vadimu plēšas, sakaujas, bet nelikās, ka tas tas beigsies ar Kirila nāvi..
Un tad vēl Vadima nāve.. Man jau patīk tā doma, ka viņš nevar eksistēt bez sava brāļa. Kruts bij šis atklājuma brīdis. bet tajā pašā laikā viņš jau kļuvis par iemīļotu ļaundari.
Un lielākā sērijas trauma... Volodja?? Nu tā tak nevar būt! Viņš nēē.. Divi varoņi, kuru nāvi nevarētu pieņemt - Volodja un Viktors. ļoti, ļoti ceru, ka tomēr viņš izķepurosies :S Tāda blāva cerība...
Vispār traki ar to, kā slimnieki visi izrāvās.. nu cik stulbi cilvēki = nesaprot, ka neko šitā neatrisinās? ka visi pārējie cenšas viņu labā..
Man jau likās, ka Žeņa bija nomainījusi Dašas zāles. nez kādā veidā tas vēlāk atklāsies?
Un man prieks, ka Andrejs dusmojas uz Dašu. Tomēr šitāda nodevība ir sāpīga.
Un otrais lielais šoks - mans iemīļotais armijas virsnieks arī ir ļaunais.. visa tā armija sanāk ir ļaunie..
Bet kruti ar to grāmatu - ka šāda slimība jau eksistēja pirms simtiem gadu. Un tas mistiskais grāfs, kas vāc slimības un vīrusus.. wow.. vispār šīs pazemes istabas, atslēgas uz istabām tik mistiski interesantas!!! sajūsma ikreiz!
Hmm... un kādā veidā šajā visā ir iesaistīta Gaļina? Kur viņa vispār pazemē pazuda? ko tur satika??
Kas vispār tagad būs, kad slimie ar veselajiem..vai tomēr izdosies dabūt tās antivielas? un ko jauni izdomās jaunie ļaundari?
vēl interesants tas vīrietis pazemē, kuru jaunieši atrada. Kaut ko jau slēpj, bet tā īsti grūti saprast, cik lielā līmenī viņš ļauns vai labs.

0

38

Come on!!!! Izrādās, ka sērija nākamā vēl jāgaida līdz oktobra beigām.. Jau likās aizdomīgi, ka 120 tik kulminējoša.

0

39

aNgeL написал(а):

Come on!!!! Izrādās, ka sērija nākamā vēl jāgaida līdz oktobra beigām.. Jau likās aizdomīgi, ka 120 tik kulminējoša.

Es to zināju, tapēc lēni skatījos sērijas!:D :D

aNgeL написал(а):

Man jau prieks, protams, ka Jeļena dabūja par savu naivumu, bet.. Kirils!! Tik šokējoša aina - tik ātri un negaidīti viss. Pierasts, ka viņi ar Vadimu plēšas, sakaujas, bet nelikās, ka tas tas beigsies ar Kirila nāvi..

Jāaaa...tāds šokējoš pavērsiens! :O  Un jā tā šaušanas aina arī...tik sašauj un viss, nekādas emocionālas mūzikas un tml :D Bet awwww...nabaga Mitja! :( :( :(

aNgeL написал(а):

Un tad vēl Vadima nāve.. Man jau patīk tā doma, ka viņš nevar eksistēt bez sava brāļa. Kruts bij šis atklājuma brīdis. bet tajā pašā laikā viņš jau kļuvis par iemīļotu ļaundari.

:'(  Owwww....tas nebija godīgi! Varēja tak labāk nogalināt viņu pēdējā sērija vai labāk- ļaut viņam aizbēgt! :D
Bet nu jāa...bet tas interesanti, es jau brīnijos, kapēc viņam paliek sirmi mati! Bet tas Voitevičš neteica, ka viņam nedēļa laika? Un acīmredzot viņam iešāva galvā, ne jau pats?! ( Nu labi, te īsti nesapratu, no kā Vadims nomira.)

aNgeL написал(а):

Un lielākā sērijas trauma... Volodja??

Es ticu, ka Volodja dzīvs! Viņš tak elpoja vēl, ta kā viss iespējams :) Gan jau atsākoties galīgisezonai atkal būs pagājis kāds laiks un tad būs jamin, kurš dzīvs, kurš nē..:D Lai gan jā, ja jau nav zāles tad visi beigti...

Ak, man patika Romas ainas!  :love:  Lieliski aktieris tika galā ar epizodēm! Un jā, es jau domāju, ka viņš tomēr ir par vāju, lai izdarītu pašnāvību. Gribas zināt, vai vēl kaut ko par viņu uzzināsim?
Kapēc Vika tās zāles nozaga? Vēl joprojam iemīlējusies Maksā?  o.O  Bet jāa...Loša tik forši pateica, ka cīnīsies par viņu un tas Vikas smaidiņš! :D

aNgeL написал(а):

Kas vispār tagad būs, kad slimie ar veselajiem..vai tomēr izdosies dabūt tās antivielas? un ko jauni izdomās jaunie ļaundari?

Jāaa...wow, kas tagad notiks? Tie nu gan galīgi nedomā ar galvu, un neviens nepalīdzēja Volodjam :( Bet ir taču vēl tā viena ampula, kas izārstē..varbūt to dabūs Volodja?!

0

40

Awww, cik žēl, ka Daša nomira. :( Tik skumja sērija, un vēl Romičs! Atkal vaino viņu! :S

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 4. sezona