TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 4. sezona


ЗШ: 4. sezona

Сообщений 41 страница 56 из 56

41

Jā, Tu biji minējusi, ka Daša mirs (vismaz oriģinālā), bet laikam biju piemirsusi (kas nav brīnums, jo šajā seriālā tik daudz kas notiek, ka nevar atcerēties :D), tāpēc man lielais pārsteigums bija. Domāju, ka paliks dzīva, galu galā bieži sērijas beigās parāda kaut kādu nāvi, kas vēlāk izrādās nav bijusi. Bet žēl tagad Romu tik tiešām - viņš zina, kurš ir slepkava, bet neviens netic. Un viņš tak tā skrēja glābt Dašu.. Vispār žēl Andreju - šobrīd noteikti jūtas zaudējis visus svarīgākos viņam cilvēkus - tikai šie daži draugi palikuši un Viktors.

0

42

aNgeL написал(а):

Jā, Tu biji minējusi, ka Daša mirs (vismaz oriģinālā), bet laikam biju piemirsusi (kas nav brīnums, jo šajā seriālā tik daudz kas notiek, ka nevar atcerēties ), tāpēc man lielais pārsteigums bija.

Nu oriģinālā viņa nomira pēc tā kritiena no loga, tapēc Dašas nāve arī man bija pārsteigums! :) Tomēr tik cerīgi viss likas, ar Andreju viss pamazām nokārtojās, cerības bija atsākt staigāt un tlm...ak, skumji, ka tā. Bet acīmredzot Dašas likteni izlēma tieši tas, ka aktrise stāvoklī. :)

0

43

Awww, bet Maša un Volodja apprecējās! :love:  ( Tik ilgi gaidiju šo mirkli)

0

44

Nez..man neliekas, ka tādēļ, ka Agata stāvoklī. Man liekas, ka pēc scenārija gribēja, lai Daša mirst un varbūt, lai arī kā spoks turpina rādīties. Vispār varēja nojaust par viņas nāvi, jo zīme bija tā aina ar Andreju iepriekšējā vakarā, kad viņa teica, ka ir pilnīgi laimīga. Šīs frāzes vienmēr ir nāves priekšneses. Tik kruti, ka Ļiza mirušos redz. Gaidu, kad pateiks pārējiem, ka Dašu redzēja.
Aww..cik forši, ka Volodja un Maša apprecējās. Bet tās sīkās atkal tā nokaitināja, kad gredzenu savāca. Nezinu, kā visas sezonas es viņas izturēju :D
Ahh..es arī tāpat kā Lilija fanoju par grāfa mūža mīlestību :D Tik interesanti, ka ar sievas nāvi apstādināja visus pulksteņus un tā vēl izrādījās durvju kombinācija :) Nez kas ir sarkofāgā? Sievas atliekas? Un kas pieķēra viņus abus? Piem. vecmāmiņa vai kāds ļaunais?
Tagad vismaz skaidrs, ka Larisa ir labā un strādāja Ingrid nezinot, ko īsti šie dara. Smuks viņi pāris ar Viktoru. Cerams, ka arī paliks kopā, savādāk viņam galīgi neveicas mīlestībā.
Patika ļoti, kā Ļena iedeva Mitjam zāles, pati izdzerot sulu. Bet jocīgi, ka viņš dienu bez zālēm staigāja un jutās labāk nekā Ļena.
Nez kas būs, kad Morozovs uzzinās, ka Volodja un Maša apprecējās? + vēl miljons jautājumu no kuriem pusi neatceros šobrīd vairs :D

0

45

0

46

Nākošnedēļ beidzas Slēgtā skola un pēc tam ( tas sanāk ceturtdien? ) radīs filmu par Slēgtas skolas filmēšanu.

0

47

Pēdējās sērijas :(

0

48

Jāa...neticās man, ka tas vispār var beigties :D :(

0

49

aNgeL написал(а):

Jāa...neticās man, ka tas vispār var beigties

:D :D Vai ne? Reāli tik pierasts! Ahhh... skumji! :(

P.S. Vispār laikam jānokomentē sērijas būs! :D Viss kaut kas noticis...

0

50

Jāa..  :blush: Man arī komentēšanas slinkums uznācis. Pārāk daudz tur notiek :D

0

51

134

Wow..cik neticami, ka beidzās...
Bet man ļoti patika fināls..tieši tas ko gaidīju. Tikai man likās, ka mirs vēl vairāki varoņi, bet patiesībā nāvju gandrīz nebija :) Nervi gan mocījās no domām, ka vēl kāds neizdzīvos.
Bet forši viss.. kā visi izārstējās un ka tas puisis atzinās, ka pastāstīja Morozovam par bēgšanas plānu un tādēļ visi izmanto jaunāko atklāto slepeno eju :) Bet taisnība bija Gaļinas mazdēlam, kad apvainojās, ka neviens paldies nepateica.
Iespaidīgi bija, kad tā sieviete pavēlēja šaut..bet neviens nevarēja tā uzreiz paņemt un sākt šaut bērnos, par laimi! Un beidzot izdevās Andrejam tikt pie tādiem likuma sargiem, kuri nav Ingrid pusē. Bet vispār jocīgi, ka skolā neviens neievēroja, ka Andrejs pazudis (vai arī es to palaidu garām).
Ak...un cik skaisti..cik aizkustinoši, kad pēc visām šīm sērijām beidzot apvienojās atkal Andreja ģimene.. beidzot māte un dēls satikās..māsa un brālis. Tik spēcīgas ainas!
Vispār pēc visa, kas tur notika tik grūti noticēt, ka tiešām visi veseli un izkļuvuši brīvībā. Cik pirmajās viss sērijās likās, ka kaut kāds vienkāršs atrisinājums, un cik globāli tas bija izvērties līdz šīm beigām..wow.  Pat gribas atkal skatīties no sākumā. Tomēr šausmīgi daudz kas noticis bija, cik daudzi zaudēja dzīvības..
Reāli iespaidīgs seriāls manā skatījumā un ļoti sarežģīts.. Un protams lielisks ar visām tām slepenajām istabām, spokiem un pārējo mistiku. Ai, daudz var teikt vēl..daudz ļoti emociju :) Gan jau Taurenīt paturpināsi :D

0

52

aNgeL написал(а):

Gan jau Taurenīt paturpināsi

Mēģināšu, bet nesolu, ka šis komentārs būs sakarīgs, jo ir tik daudz ko teikt :D
Pirmkārt, piekrītu katram tavam vārdam! :flirt:  It īpaši par to cik tas viss vienkārši sākās un kāds beigu iznākums!
Ak, vispār tāda tukšuma sajūta, ka vairs nav slēgtās skolas un iemīļotie varoņi.:( Pēdējā sērija vispār vairāk skumju uzdzina nekā priekā par laimīgām beigām!:D
Tik daudz kas likas nedaudz neatrisināts ( ak…gribējas, lai Romam tiktu piedots, bet nu Makss vienā sērija jau laikam izteica to liktenīgo teikumu- “Mēs vairs nekad nebūsim draugi! “ , un kas ar Mitju? Pēc Ļenas nāves kura aizbildniecībā viņš tagad? )
Pa lielam šis fināls bija līdzīgs Lagūnas finālam, bet patika izmainītas lietas – ka Roma palika dzīvs un atmaksāja notikušo ar Dašu, izglābjot Ļizu. Un aawwww…viņi atstāja Volodju dzīvu ( visu laiku biedēja, ka varētu viņu nogalināt kā Lagūnā…bet Maša sagaidīja viņu atpakaļ! :love:  ) Tas priecē, bet tas kas pietrūka – gnomiks neparadijas kā pūce beigās. :(
Un tagad par pēdējam sērija vēl ( citādi ne tur sāku iebraukt :D) - Akk..es jau kaut kur minēju, ka reāli iefanoju par Ļizas vēstuli  un to ainu, kad viņa teica Maksam, lai viņš neatgrūž viņu. :love:  Un wow, es gribēju, lai Vika laimīga, it īpaši kad beidzot pacēlās manās acīs, atsakoties no Maksa un parādot Ļizai to video. Bet vot, Ļoša izrādijas tāds nelietis…vienmēr bija licies aizdomīgs! :D

aNgeL написал(а):

Bet vispār jocīgi, ka skolā neviens neievēroja, ka Andrejs pazudis (vai arī es to palaidu garām).

Jāaa…Andreja pazušana jocīga. Viktoram vienalga :D
Un tik ātri viss beigās…Žeņa mirusi, Roma nav vainīgs un Andrejs vnk nekādas emotion :D Labi, tur jau aiz stūra parādijas Nadja un mamma, un tad jau var saprast!
Akkk..manu ‘’jauko” Morozovu nogalina! Mmmm…nabadziņš! :D Labāk trako namā!
Bet foršs seriāls, pat gribas 5 sezonu, jo atstāta tāda jokaina nepabeigtības sajūta, lai gan viss, šķiet, beidzies laimīgi. Pluss, mani jau vēl gaida tĀ sērija par seriāla tapšanu :)

aNgeL написал(а):

Iespaidīgi bija, kad tā sieviete pavēlēja šaut..bet neviens nevarēja tā uzreiz paņemt un sākt šaut bērnos, par laimi!

Jāaa, viena no fināla foršākajām ainām! :love:  Ak, mīļā dramatika & action! :D

0

53

Ah..forša šī filma par filmas tapšanu..varētu arī kādas vairākas sērijas būt :D Tomēr tik daudz aktieru un pietrūka daudzu - gribējās pa kādam teikumam arī no citiem dzirdēt. Vai vēl vairāk faktu par aktieriem uzzināt. Interesants stāsts Agatai un Pāvelam. Un Aleksejs, kas Andreju tēloja vispār izskatās pēc nopietna un nedaudz kautrīga cilvēka, bet visi aizkadros teica, ka lielākais jokdaris tur - interesanti. Vispār ļoti daudz interesantu lietu pastāstīja.

0

54

Mariposa написал(а):

un kas ar Mitju? Pēc Ļenas nāves kura aizbildniecībā viņš tagad?

Ooo...šitais ir ļoti labs jautājums. Žēl tikai, ka nav veida, kā dabūt atbildi.

Mariposa написал(а):

ak…gribējas, lai Romam tiktu piedots, bet nu Makss vienā sērija jau laikam izteica to liktenīgo teikumu- “Mēs vairs nekad nebūsim draugi! “ ,

Jā..man arī.. bet nu vismaz viņi pārstāja arī ienīst Romu pēc labajiem darbiem, kurus viņš pēc tam paveica.

Mariposa написал(а):

viņi atstāja Volodju dzīvu ( visu laiku biedēja, ka varētu viņu nogalināt kā Lagūnā…bet Maša sagaidīja viņu atpakaļ! :love:

Man arī visu laiku bail bija par to. Bet tik pārliecinoši apsolīja Mašai, ka atgriezīsies, ka bija skaidrs, ka nevar nomirt. Tāpēc man sāka likties, ka varbūt Paša neizdzīvos.. bet par laimi abi palika dzīvi :)

Mariposa написал(а):

Un wow, es gribēju, lai Vika laimīga, it īpaši kad beidzot pacēlās manās acīs, atsakoties no Maksa un parādot Ļizai to video. Bet vot, Ļoša izrādijas tāds nelietis…vienmēr bija licies aizdomīgs!

Neatceros..man liekas, ka sākumā varbūt turēju Ļošu aizdomās, bet pēc tam viņš izskatījās tik ļoti labo pusē + ar savu interesi par Viku, ka reāli man bija pārsteigums, kad viņš izrādījās nodevējs. Atceros vēl lasīju anotāciju, ka sērijā atklāsies kāds sen skolā esošs nodevējs, bet es domāju, domāju un vispār neiedomājos, ka Ļoša. Es jau gribēju, lai Vika ar viņu laimīga ir.. Bet gan jau ārpus skolas robežām viņa sastapa savu laimi.

Hmm.. slikta man atmiņa - Andrejs bija uzzinājis, ka viņa tēvs sākumā arī bija "Ingrid" pusē?

0

55

aNgeL написал(а):

Ah..forša šī filma par filmas tapšanu..varētu arī kādas vairākas sērijas būt  Tomēr tik daudz aktieru un pietrūka daudzu - gribējās pa kādam teikumam arī no citiem dzirdēt. Vai vēl vairāk faktu par aktieriem uzzināt. Interesants stāsts Agatai un Pāvelam.

Jāaa...tik forša filma! :love:  Un Agates un Pašas stāsts tik mīlīgs! :D 
Wow, tik smieklīgi bija redzēt Andreju Maksā lomā! :D Laikam nekad nespētu viņu tā iedomāties, jo Paša uzreiz citu iespaidu radīja. :) Žēl, ka daudzus aktierus neparadīja...tas gan. :(

0

56

Mariposa написал(а):

Wow, tik smieklīgi bija redzēt Andreju Maksā lomā! :D Laikam nekad nespētu viņu tā iedomāties, jo Paša uzreiz citu iespaidu radīja.

āā..jāa!! Man to bija ļoti jocīgi skatīties, jo patiešām Pašas Makss ir pavisam savādāks. Tomēr sakarīgi cilvēki tur strādā, ka beigās salika aktierus tā kā salika :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ: 4. sezona