TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Simpsons


The Simpsons

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Sveiki dārgie foruma apmeklētāji!

Gribēju uzzināt, kāda ir jūsu attieksme pret šo nemirstošo un tradīcijām bagātu seriālu? Es uzskatu, ka salīdzinājumā ar ziepju operām, The Simpsons ir īsts zelts. Gaidīšu komentarus! ;)

http://geeksyndicate.files.wordpress.com/2010/10/simpsons_banner.jpg

Отредактировано Demon (19.02.2013 23:04)

0

2

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/lv/thumb/4/42/Simpsons_cast.jpg/600px-Simpsons_cast.jpg

Garākais multiplikācijas seriāls ASV televīzijas vēsturē — 509 sērijas 24 sezonās. Pirmizrāde notika 1989. gada 17. septembrī telekanālā Fox.

Šovs ar satīru (tajā skaitā sociālo) izsmej daudzas klišejas un stereotipus, galvenokārt amerikāņu dzīves stilu un atspoguļojo to ģimenes dzīvi, pasaules kultūru īpatnības, slavenības, televīziju un kanālu Fox; nebaidās skart arī politiku un reliģiju: ir apspriestas tādas tēmas kā viendzimuma attiecības, darvinistu un kreacionistu cīņas, karš Irākā. Seriāls kļuva populārs tā interpretācijas humora dēļ, kuru var redzēt uz ielas un sev apkārt. Tas ir paredzēts pusaudžu un pieaugušo auditorijai.

Seriāla darbība notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, iedomātā pilsētā Springfīldā (burtiski tulkojot: "pavasara lauks" jeb "lauks ar avotu"). Patiesībā ASV ir ļoti daudz pilsētu ar šādu nosaukumu, tieši tādēļ šis nosaukums tika izvēlēts.

Šova ievads ir sava veida "rozīnīte". Parasti (ir arī izņēmumi) tajā tiek parādīts katra ģimenes locekļa ceļš mājup, kas noslēdzas viesistabas dīvāna televizora priekšā. Ir trīs ievada paveidi pēc tā ilguma: pirmajās sezonās tā ir pati garākā un tajā ir iekļauta Bārta autobusu pieturas zīmes zādzība un Līzas brauciens ar velosipēdu; visbiežāk sastopama ir vidēja ilguma ievads, bet pēdējās sezonās arvien biežāk tiek rādīta saīsinātais ievads, kur netiek rādīts visu Simpsonu ceļš caur pilsētu, bet tikai viņu ieiešana mājā.

0

3

Nu ko, neviens neko normālu vispār vairs neskatās?

0

4

Demon написал(а):

Nu ko, neviens neko normālu vispār vairs neskatās?

Katram sava gaume - vienam patīk viens un liekas normāls, citam kas cits. Šis foruma nav tā vieta, kur tu drīksti kādam brukt virsū, jo tev nepatīk viņa gaume.

Runājot par pašu seriālu - skatos neregulāri, bet esmu daudzas sērijas redzējusi. Sērijām nav vieni un tie paši veidotāji un to var ļoti labi just - ir ģeniālas sērijas un ir ļoti vājas sērijas. Bārts ir mans mīļākais varonis un tad viņam vienmēr dikti jūtu līdz. Jā, piekrītu, ka šī ir viena no visu laiku labākajām multenēm. Tomēr šķiet, ka Dienvidparks man patīk biki, biki labāk. :D

0

5

Es Simpsonus kkā neesmu iesākusi tā pa riktīgam skatīties. Bet kā jau mums te bieži mēdz notikt, uznāk vēlme un tad nomaratonē visu pēc kārtas. Bet es ar esmu Dienvidparka meitene :D Kārtmenu nepārsitīs neviens :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The Simpsons