TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jauns foruma izskats...


Jauns foruma izskats...

Сообщений 61 страница 80 из 91

61

Nu tagad uzliku to pēdējo Julias variantu ar dzeltenajiem burtiem...

0

62

nea.... slikti, pēdējais variens.... nea.... zaplivšaja...

viss.. man vairs nav spēku... es nezinu..

0

63

labi, pēdējo reizi lieku šito variantu, kas principā ir tas pats kas bija pirms šī - tikai Maitei boška apgriezta (saucās - naidi otličija)

un tas ir viss ko varu piedāvāt...

[реклама вместо картинки]

ja kas.. tad, es piedodu, ja izvēlēsieties citu cilvēku logo... :rofl: man jau acis sāp...

Отредактировано Julia (22.04.2007 17:42)

0

64

hihihi.... Nu labi - kā jums tagad tas , kā uzliku - gan skins, gan bilde???

0

65

labi, tagad čista pēdējo reizi piedāvāju un viss, es tinos...
Mybb Acid Tech blood
kopā ar šito nedaudz sarkanīgo...
[реклама вместо картинки]

un no manis - basta.... ja umivaju ruki...

0

66

albalonga написал(а):

hihihi.... Nu labi - kā jums tagad tas , kā uzliku - gan skins, gan bilde???

jā... man patīk!!!! labak ja bilde būtu pa visu ekrānu, nu ne priekš šī logo - tad izskatās drausmīgi...
ja izvēlaties šo, tad tā... ja ne manu logo, tad pa visu ekrānu

:kiss:

Отредактировано Julia (22.04.2007 17:58)

0

67

Julia написал(а):

jā... man patīk!!!! labak ja bilde būtu pa visu ekrānu, nu ne priekš šī logo - tad izskatās drausmīgi...
ja izvēlaties šo, tad tā... ja ne manu logo, tad pa visu ekrānu

Sarunāts, bet tagad atstāšu tā kā ir. Un davai tāda noruna - katru mēnesi jauna bilde un es uztaisīšu atsevišķu sadaļu, kur varēs visas iepriekšējās bildes redzēt un teiksim gada beigās varēs balsošanu uztaisīt, kura bilde vislabāk patika!!!! :rofl:

0

68

albalonga написал(а):

uztaisīšu atsevišķu sadaļu, kur varēs visas iepriekšējās bildes redzēt un teiksim gada beigās varēs balsošanu uztaisīt, kura bilde vislabāk patika!!!!

fanatka jomajo.... :swoon: taisi... tikai es gan tagad reti piedalīšos... nu, jebkurā gadījā gada beigu balsošanā man jau ir 2 logo bildes, kuras piedalīsies... :ok: ja žulik... monopolija!!!!!!!! :D visas dāvanas man....
davai uz gada beigām būs apmēram 10 bildes un visas manas un vinnētājam balva - toestj, 100% esmu uzvarētāja.... :haha:

oi... pārāk daudz runāju...

0

69

Julia написал(а):

oi... pārāk daudz runāju...

:rofl:

0

70

nesmejies, albalondčiks...
a vispār... šis ir baigi toksiskais skins... es domāju daudzi mani bars... es tev otvečaju!!!!!!

ai... a negribi to sarkanīgo pārbaudīt...?  :blush2:

0

71

Nu tā bilde-logo man personīgi dikti patīk un ar skinu lieliski iet kopā, bet... Šausmīgi acis nogurdina. Es tak te tik neilgu laiku esmu, bet jau acis sāk sāpēt...  :meklet: Nezinu abūt citiem tā nav...

0

72

Julia написал(а):

ai... a negribi to sarkanīgo pārbaudīt...?

Šitā bilde atkal tāda izplūdusi un forums šaurais...

danna написал(а):

Es tak te tik neilgu laiku esmu, bet jau acis sāk sāpēt...   Nezinu abūt citiem tā nav...

Nu man it kā ir ok un acīm netraucē. bet es jau vispār pie datora pavadu lielāko daļu laika gan darbā, gan mājās un darbā sēdēju visu laiku veroties elos sitēmā, kurai tumšs pamats un balti burti, tāpēc man tie tumšie pamati vienmēr patīk...

0

73

j... sarkanajam atkal izpluudis....

viss... es jau padevos - atpakal visu atgriez..

(man datoraa pazuda LV valoda... oooppsss... vajadzees atpakal to mekleet) :swoon:

0

74

Nu, kuru tad skini galu galā - Achid Tiger vai citu? Atkal uzlikt, lai varat paši pamainīt un apskatīt???

0

75

albalonga написал(а):

Atkal uzlikt, lai varat paši pamainīt un apskatīt???

Ahha. Pie tā prieka gan netiku.  :meklet:

0

76

Labi, uzlieku!!!

0

77

Nu es pārskatīju skinus un nonāacu pie secinājuiem:
*chocolate - diezgan labi pieskan logo, nengurdina acis(man). Bet citiem var likties pārāk bērnišķīgi, jo tur vietām ir redzami taurenīši. tas arī pinocchio patika vislabāk.
*family - iedeāli peskan logo, bet ir šaurāks, daudzas bildes neredz...
*vaka - pieskan logo un man ļoti patīk, manām acīm arī.  :haha:
*radium - šķiet jau no rīta bija
* vēl labs mecury
*un tīri pieņemams tas acid teehtiger.
Nu tas mans subjektīvais viedoklis.  :blush2:

0

78

Nu tad paliek acid tech tiger... :P

0

79

ak mans dievs :help: cik reies jau ;sodin mainija profila bildes(otobrazenijas) :lol: šitais labais un logo ari tikai...kape veetras bildites nav??? :beee:  :D

0

80

HuLiA написал(а):

kape veetras bildites nav???

chesnoje slovo... es gribeeju ielikt... jau samekleeju, bet nevareeju tas pieskaneet parejaam... sorry Hulia.. :sorry:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Jauns foruma izskats...