TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » Ragana


Ragana

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://i035.radikal.ru/0809/2c/398e6b84755a.jpg

Seriālā viņas vārds nebija minēts, vai arī es tam nepievērsu uzmanību. Bez tā varēs iztikt.

Viņa ir zemniece, bet mīlēja grāfu, kurš aizgāja karot. Nenocietās un ar savu spēju palīdzību uzzināja, ka nu viņa sirds jau ir aizņemta, grāfs ir apprecējis sev līdzīgo.
Viņa aizbēga no dzimtā ciema Krievijā, lai vairs nekad neredzētu savu mīļoto, nemocītu sevi.

Viņā ir gadsimtiem krātā tautas gudrība. Viņa prot aizmālēt acis – izdarīt tā, lai cilvēks redz un dzird to, ko viņa vēlas, lasīt cilvēku domas, jūtas, pārvietot priekšmetus ar domu spēku, pieburt... Nu un vēl visvisādus rituālus. :D

Viņa neceļoja ar kuģi un jau atrodas salā.
Ar cilvēkiem nekādus kontaktus nevēlas.

0

2

Interesanti!!Man patīk šis tēls!!!!
Uzreiz atmiņas par Ciema raganu!!

0

3

Opā! Tu arī skatījies??? Kāds prieks! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif
Bet, spēlē ragana būs savādāka. Tādu, kā seriālā pat nemēģināšu viņu izveidot, jo tā ir svēta lieta. :love:

+1

4

Ragana написал(а):

Opā! Tu arī skatījies??? Kāds prieks!

Jā es arī skatījos!!!Man tīri labi patika, sižets kuru uz priekšu nevar paredzēt, tāds atšķirīgs no citiem seriāliem!!!!Bet bija ļoti īss seriāls un beigās, manuprāt, kaut kā daudz kas palika neatrisināts, bet pats fināls ar uguņošanu tāds romantisks!!!

0

5

mmaarriiaa написал(а):

sižets kuru uz priekšu nevar paredzēt, tāds atšķirīgs no citiem seriāliem!!!!

Aha... :love: :love: :love:

mmaarriiaa написал(а):

Bet bija ļoti īss seriāls

Toties kvalitatīvs. :) Santa Barbara gara jo gara, a tolka nekāda. Un es vēl ceru uz turpinājuma filmēšanu. :)

mmaarriiaa написал(а):

un beigās, manuprāt, kaut kā daudz kas palika neatrisināts

Nu jā. Bet varbūt tā pat ir labāk, jo brīva vaļa fantāzijai. Lai gan, es pārdzīvoju par Mišu un Svetu. :( Un negribās, lai Lāci ietupina neparko. :(

mmaarriiaa написал(а):

bet pats fināls ar uguņošanu tāds romantisks!!!

:D Pēdējo sēriju skatījos 3 reizes, bet tieši pēdējos kadrus... Daudzas vēl reizes! :D Dievinu!!! :love:
Hm, varbūt gribi apspriest seriālu tam paredzētajā tēmā ?  :rolleyes:

0

6

Ragana написал(а):

Pēdējo sēriju skatījos 3 reizes, bet tieši pēdējos kadrus... Daudzas vēl reizes! :D Dievinu!!! :love:
Hm, varbūt gribi apspriest seriālu tam paredzētajā tēmā ?  :rolleyes:

Ok. Tad rīt paspriedīšu, jo šodien nesanāk!

Ragana написал(а):

Un es vēl ceru uz turpinājuma filmēšanu. :)

Man tā liekas ka varētu būt!!

Ragana написал(а):

. Lai gan, es pārdzīvoju par Mišu un Svetu. :( Un negribās, lai Lāci ietupina neparko. :(

Vot tas jā

Ragana написал(а):

Pēdējo sēriju skatījos 3 reizes, bet tieši pēdējos kadrus... Daudzas vēl reizes! :D Dievinu!!! :love:
Hm, varbūt gribi apspriest seriālu tam paredzētajā tēmā ?  :rolleyes:

Fināls no coment!!!!!
Lieliski

Отредактировано mmaarriiaa (22.09.2008 21:28)

0

7

ak, suuuper  :love:

starp citu, kā īsti beidzās? es neredzēju :( pastāstiet!

0

8

Vaiiii, kāds tēls :D būs mana favorīte :D vai vismaz 1 no :D

0

9

āa.. un jāa. pats nobeigums - bij dievīgs!!! dikti skaists!  :love:  :love:

0

10

angelina написал(а):

ak, suuuper

Tas droši vien par... Hm, par ko? Es īsti nesapratu. Domāju, ka par finālu, bet tu neesi redzējusi...

angelina написал(а):

starp citu, kā īsti beidzās? es neredzēju  pastāstiet!

Davaj es tev privātajos visu uzrakstīšu. :)

aNgeL написал(а):

Vaiiii, kāds tēls  būs mana favorīte  vai vismaz 1 no

:blush:  Tad jau redzēs, kā būs, cik man sanāks viņu spēlēt un kā. Bet nu es cerēju, ka tev patiks. :)

0

11

Ragana написал(а):

Tas droši vien par... Hm, par ko? Es īsti nesapratu. Domāju, ka par finālu, bet tu neesi redzējusi...

par tēlu :P

0

12

angelina написал(а):

par tēlu

o.O Wow, nu tas ir patīkams pārsteigums. :) Jau otrais (pirmais bija mmaarriiaa). :) Prieks, ka patīk un vispār, ka tāda reakcija. :) :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte II » Ragana