TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 1. - 4.


Amor Comprado - 1. - 4.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

1.
Villija dzīve arvien ir bezrūpīgas uzdzīves, trokšņainu ballīšu un neskaitāmu daiļavu pārpilna, taču patiesībā puisis tā pūlas aizmirsties no sāpīgajām domām par to, ka neviena sieviete viņu nekad neiemīlēs, ka visām vajadzīga tikai viņa nauda. Ko tādu Villijam iegalvojusi vecmāmiņa Hertrudisa, kas audzinājusi mazdēlu kopš bērnības, kad avārijā gāja bojā abi viņa vecāki. Tagad Hertrudisai ir plāns, kā vēl vairāk kontrolēt un pazemot savu mazdēlu – piespiest viņu apprecēties ar Margotu, kas pakļāvīgi vienmēr dara to, ko Hertrudisa liek. Jo strauji tuvojas Villija trīsdesmit gadu dzimšanas diena, bet viņa māte testamentā norādījusi, ka mantojumu Villijs var saņemt tikai tad, ja līdz šai dienai būs apprecējies.
Pavisam citādi dzīvo Mariana – meitenei gan ir mīlošs tēvs Ernesto, taču abu dzīvi saindē pamāte – ļauna, arvien neapmierināta sieviete, kas pret Marianu izturas kā pret kalponi. Patiesībā Ernesto nekad nav spējis aizmirst Marianas māti Leonoru, kas vīru un meitu pameta pirms daudziem gadiem, lai apprecētos ar miljonāru. Kādudien universitātē Marianas neaizsargātību mēģina izmantot Matiass – viņš meitenei uzbrūk, bet Ernesto meitu aizstāv un Matiasu pagrūž. Kritiens izrādās liktenīgs – Matiass ir miris, Ernesto tiek apsūdzēts par slepkavību! Viņš tiek apcietināts. Bez laba advokāta neiztikt, bet kur lai ņem naudu tāda noalgošanai? Mariana ir izmisumā!
Villijam atlikušas tikai pāris dienas, lai atrastu līgavu. Hertrudisa cer, ka Villijs dosies pie Margotas, taču tā vietā puisis izdara ko negaidītu – ievieto avīzē sludinājumu, kurā miljonārs aicina atsaukties meitenes, kas par atlīdzību vēlētos kļūt par viņa sievu!
Ieraudzījusi avīzē neparasto sludinājumu, Mariana ķeras pie šī pēdējā salmiņa nepieciešamās naudas iegūšanai – viņa piesakās anonīmā miljonāra līgavu konkursā. Taču pretendentes Villijs nemaz neredz – meitenes izvērtē nevis viņš pats, bet viņa draugs Santjago, tieši viņš nolemj, ka arī Marianai būtu jāsatiek Villijs.

2.
Restorānā Villijs gaida savas nākamās sievas. Mariana ierodas steigā, lai satiktos, ar, kā viņa pati iedomājusies, vecu, ekscentrisku miljonāru, ar kuru nolēmusi apprecēties, lai tikai izglābtu savu tēvu no cietuma. Mariana un Villijs ar pirmo skatienu iepatīkas viens otram, tikai nespēj atzīt, ka ir saistīti ar iepazīšanās sludinājumu... Mariana iedomājas, ka satiktais simpātiskais puisis noteikti ir tikpat nabadzīgs kā viņa pati, bet viņai tagad jākoncentrējas uz savu galveno mērķi – tēva atbrīvošanu, tāpēc jādomā tikai par miljonāru. Villijam tomēr izdodas meiteni pārliecināt satikties nākamajā dienā. Puisis ir laimīgs – pirmo reizi dzīvē viņš ir iemīlējies un, lai iekarotu svešinieces Marianas mīlestību, pat gatavs atteikties no mantojuma! Bet tikmēr pašā Marianā mīlestība pret Villiju cīnās ar pienākumu pret tēvu. Visbeidzot Mariana atzīstas Villijam, ka ir saderināta ar citu vīrieti.
Natālija un Rosa izdomājušas šantažēt Valentīnu, kura dēls patiesībā ir Rikardo.

3.
Margota baiļojas, ka varētu zaudēt Villiju. Lusiano pārmet savai māsai Hertrudisai, ka tā nekad nav mīlējusi savu mazdēlu. Pēc daudziem gadiem Terēza visbeidzot nolēmusi atklāt Hulianai patiesību. Mēģinot paskaidrot Villijam situāciju, Mariana piemin savu tēvu Ernesto. Valentīns draud ierobežot Terēzas izdevumus, ja viņa nemainīs savu nicinošo attieksmi pret meitu Hulianu, šo sarunu neviļus noklausās pati Huliana un uzzina par mātes noraidošo attieksmi pret sevi. Villijs pārprot Marianu – viņš domā, ka meitenes tēvs uzspiedis viņai laulības pret pašas gribu. Terēza un Morgana kļūst par sāncensēm – katra grib būt noteicēja Lafuente ģimenes namā. Santjago un Pančita ir norūpējušies par Villiju, kurš ir iemīlējies, viņuprāt, mantkārīgā aprēķinātājā. Mariana lūdz Villiju viņu aizmirst, jo nolēmusi ziedoties pienākumam izglābt savu tēvu no cietuma.
Valentīns piedāvā Rikardo nolīgt advokātu Ernesto aizstāvībai. Marianu ziņas par to dara ļoti priecīgu – varbūt tad viņai būtu iespējams vēl cīnīties par Villija mīlestību? Margota izseko Villiju, lai uzzinātu, kam pieder viņa sirds. Valentīns nepievērš nekādu uzmanību Natālijas mēģinājumiem viņu šantažēt.

4.
Margotai izdodas uzzināt, kas ir viņas sāncense. Valentīnam neatliek nekas cits kā piekrist Natālijas nosacījumiem, kad viņa draud izstāstīt Hulianai to, ka viņai ir pusbrālis. Uzzinot patiesību par Villija dzīvi no Margotas, Mariana prasa puisim paskaidrojumus. Villijs un Mariana atzīstas viens otram savās jūtās, neskatoties uz šķēršļiem viņu mīlestības ceļā. Valentīns iekļūst liktenīgā autoavārijā, kamēr Mariana un Ernesto cer uz sava aizgādņa palīdzību. Pārmetot Margotai tās izturēšanos pret Marianu, Villijs draud pārtraukt viņu draudzību. Lusiano uzzina, ka viņa dēls Valentīns cietis avārijā. Natālija un Rosa dabū cerēto naudu. Pirms nāves Valentīns vēl paspēj lūgt Lusiano parūpēties par viņa dēlu Rikardo. Nespējot vairs rast citu iespēju dabūt naudu, lai atbrīvotu tēvu no cietuma, Mariana izmisumā nolemj uzmeklēt savu māti. Bet tur viņai paziņo, ka Leonela nevēlas neko zināt par savu agrāko ģimeni.

(no wwwlnt.lv)

0

2

Kopumā man patika pirmā sērija - viss šis sižets, kā tiek savesti Villijs un Marianna.. bet vispār tajā pat laikā ,manuprāt, ir padaudz arī trūkumu.. Pirmkārt, man nepatīk, ka tik ātri uzreiz atklāj visus tos noslēpumus - kam kurš ir dēls un tml.. un man liekas, ka vēl aktieri neiejutās savās lomās - diezgan loģiski tādā ziņā, ka tikai 1. sērija.. un kaut kā viss naivi uztaisīts. bet tomēr interesanti.. :)

Un man dikti patika, ka Mariana palīdzēja tai sievietei, kura viņu vēlāk izvēlējās. TIk smieklīgi bija, ka visas konkurentes tā no augšas skatījās uz Mariannu un izgāzās :D :D

0

3

Jam. man ar patika 1. sērija.  :cool:  ahh. palasīju arī pārējās sērijas. hih. šodien būs inčīgi paskatīties.  :rolleyes:
Mh. nezinu bet baigi ātri šie samīlējušies viens otrā.  :D  biju jau pieradusi, ka ne tik ātri viss notiek.  ^^  bet lab ir ir ok. HAH. drīz jau vien būs jāčāpo uz TV pusi.  :rofl:

0

4

PAULINA написал(а):

nezinu bet baigi ātri šie samīlējušies viens otrā.

jā, tas gan.. samērā nereāli man tas liekas.

0

5

aNgeL написал(а):

jā, tas gan.. samērā nereāli man tas liekas.

Ahā.  :no:  a ko tur padarīt. seriāls paliek seriāls.  :glasses:  :D

0

6

PAULINA написал(а):

ko tur padarīt. seriāls paliek seriāls.

tas gan :D

0

7

Nu tā šodienas sērija. priekš manis pārāk banāla.  :rofl: tikko iepazinās un Villijs jau sapņo par kāzām.  :rofl: 

aNgeL написал(а):

Mariana ierodas steigā, lai satiktos, ar, kā viņa pati iedomājusies, vecu, ekscentrisku miljonāru

O šis bij labs. kā viņa pati iedomājās par to vecu, bezzobainu večuku,.  :D  gāja vēl klāt un meklēja to savu miljonāru.  :rofl:

0

8

Noskatījos 2.sēriju mājās esot. Nu ko - ta laikam būs kritika Pirmkārt milzu kritika grimētājiem un galvenais gaismotājiem - pilnīgi izceļas visas nepilnības - krunciņas, pumpiļas, pat zilumi, kad kāds sauļojas. Nu atvainojiet - man tas nepatīk. Ir jauki, kad to visu notušē un bildīte ir skaista. Tāpēc jau tās ir telenoveles - mēs skatāmies uz skaistiem, gandrīz ideāliem cilvēkiem, kuri izdzīvo savas pasakas. Un teikšu tā - ir arī nesmuki aktieri. Kas - viņiem smukie aptrūkās vai? Huliana un Rikijs man liekas nesmuki - respektīvi protagonistas juvenil nesmuki - značit gandrīz puse no telenoveles nesmuka. Vēl kritika banālajiem dialogiem - nav nekādas odziņas. Villijs prasa, kādas vel vājības bez putukrējuma ir Mariani un viņa savās domās pasaka "tu". Nu atvainojiet - šādus tekstus iemīlejusās meitenes raksta savās 5,klases matemātikas kladēs uz malām. Banālak vienkārsi vairs nevar būt. Pat margota, kurai jābūt izlutinātai un ne tik labiņai šajā sērijā tāda bāli romantiksi garlaicīga bij, par Marianu un Villiju nerunājot. Un ja reiz nokritizēju gaismotājus un grimētajus - jākritizē arī ģērbējus - nu kas tas par murgaino kreklu Villija. Ja ir balts, tad balts, nevis kaut kādi briesmīgi tumši piedurkļu gali. Galīgi garām.
Par sižetu - paredzu pāri Huliana un Rikijs. Sižets - krietnu laiku mocīsies domājot, ka ir pusbralis ar pusmāsu, bet Juliana saprotams nav Valentīna meita.
Un vēl - palo te kritizēja laikam pie skaitļiem un teica, ka Venecuēlas noveles attaisno savu stereotipus. Es gribu apgāzt šo teoriju - Venecuēlas noveles, kuras filmē Venecuēlā un kuras pirmkārt paredzētas Venecuēlas publikai ir tikpat līdzīgas Venevision Internation filmējumiem priekUnivision kā Skārleta Johansone un gorilla. Nu nopietni - nevar tā Venecuēlas noveles kritizēt. Tās ir pavisam savādākas. Bet Venevision International filmē priekš Univision speciāli - respektīvi priekš Amerikas publikas un viņi filmē tā sauktās telenoveles rosas. Ļoti tradicionālas noveles, kurās ļaunie ir reāli  ļauni un labā varone ir nevainīga un kristāltīra raudule. Vienā brīdī pēkšņi kļūst izglītota, superskaista, superpašpārliecināta un nereti atreibjas par kaut ko, bet raudāt turpina. Vēl noteikti ir komiskie tēli. protagonistas juvenil, mežonīgi daudz varoņu, pamatīga iedziļināšanās kalpu dzīvē. Teksti ir vienveidīgi, valoda ir primitīvā, vienveidīgā, tradicionālā spāņu, lai amīšiem vieglāk saprast. Skati skaisti, daudz ūdeņu un tradicionālas romantiskas ainu. Jā, un tradicionāli - viens vai abi galvenie varoņi iemīlās no pirmā cus uzmetiena. Neskar nekādas sociālas, nozīmīgas tēmas. Vienkārši bagāti cilvēki, kuri vārās savā sulā un sadara daudz muļķību. Nu ta kaut kā. Līdzības noveles Gata Salvaje, Angel Rebelde, Rebecca... Jā, un neapšaubāmi galvenajā varonē samīlas visi, kam nav grūti...

0

9

Es jau pati sataisījos kritiku no savas puses, bet Alby jau visu tāpat sarakstīja :D Man gan pret grimmu nekādu pretenziju nav, jo man kāreiz labāk patīk redzēt arī kaut ko dabisku, nevis notušētu..
bet nu jāā.. šī sērija bija smieklīgi banāla ,  runājot par Villiju un Mariannu - nez, bet nu es galīgi nespēju noticēt tādai mīlestībai no pirmā acu skatienu utt..visi tie viņu teksti..utt.. gari neiedziļināšos.. bet nu tajā pat laikā esmu spējīga šo telenoveli skatīties, nav tā, ka rodas vēlme pārslēgt uz citu kanālu. ļoti ceru, ka tomēr vēlāk būs kaut kā dabiskāk viss.
bet man patīk kā izskatās Marianna :)
un sižetiski forši, ka Marianna ir kāreiz saderināta ar to , kuru mīl :)

0

10

Jā, nu sižeta idejai kā tādai nav liela vaina, bet tas, kā viņa tiek izspēlēta - gan. Nu es labākus dialogus rakstu - atvainojiet par iedomību.

0

11

Raksti jau arī labākus.. Nav jau te nekāda sakara ar iedomību, novērtēt sevi arī jāmāk atklāti :)
Toties dziesmas jaukas seriālam :D

0

12

aNgeL написал(а):

Toties dziesmas jaukas seriālam

hahaha, a es esmu uz Jencarlosu uzsēdusies...

0

13

albalonga написал(а):

hahaha, a es esmu uz Jencarlosu uzsēdusies

es jau arī :D es pat klausos un iedomājos, ka Angels dzied Manuelai.. :D

0

14

albalonga написал(а):

hahaha, a es esmu uz Jencarlosu uzsēdusies...

Es ar te viņa dziesmas un riņķi klausos.. :D Skaista balss.. :love:

Galīgi ne pa tēmu.. :blush:

Seriāls man patīk, aktieri arī, lai gan Elizabeti pirmoreiz redzu kādā seriālā.. :) Man patīk filmēšanas vieta.. ^^

0

15

aNgeL написал(а):

es jau arī  es pat klausos un iedomājos, ka Angels dzied Manuelai..

sit saujā. :D

GaBy написал(а):

Seriāls man patīk, aktieri arī, lai gan Elizabeti pirmoreiz redzu kādā seriālā..  Man patīk filmēšanas vieta..

Nu man ar Elizabeti tādas dīvainas attiecības - es biki skatos El Rostro de Analia un man viņa brīžiem ļoti patīk, bet brīžiem galīgi nepatīk... :rofl:

0

16

albalonga написал(а):

sit saujā.

situ :D

albalonga написал(а):

Nu man ar Elizabeti tādas dīvainas attiecības - es biki skatos El Rostro de Analia un man viņa brīžiem ļoti patīk, bet brīžiem galīgi nepatīk...

ar mani līdzīgi pēc 2 Nozagtās mīlas sērijām.. mani brīžiem viņa neapmierina..citreiz patīk.. Laikam viņai vēl ir ko mācīties un kur augt..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 1. - 4.