TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 17. - 21.


Amor Comprado 17. - 21.

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

17. sērija

Mariana ir norūpējusies, jo nevēlas, lai Lusiano uzzinātu, ka viņa ir Villija sieva. Villijs negrib palikt Lusiano rančo, lai nebūtu jādzīvo zem viena jumta ar Hertrudisu. Lusiano izstāsta Hertrudisai par savu veselības stāvokli, nenojaušot, ka šo sarunu noklausās viņa sieva Morgana. Huliana savukārt par to pastāsta Rikardo. Hertrudisa piedāvā Lusiano palīdzēt atrast viņa mazdēlu, taču tas šo priekšlikumu noraida, sarūgtināti atgādinot, cik slikti viņa izturējusies pati pret savu mazdēlu Villiju. Villijs atrod citu veidu, kā šantažēt savu sievu – viņš draud izstāstīt Lusiano, vienīgajam, kas solījis palīdzēt tās tēvam, par Marianas aprēķina laulībām. Margotai rodas jauns plāns, kā izšķirt Villiju un Marianu. Morgana ļauni priecājas par vīra tuvo nāvi. Estebans liek Margotai iekļūt Villija dzīvoklī un nozagt Marianas veļu, lai liktu visiem noticēt, ka Mariana ir bijusi neuzticīga savam vīram. Villijs mēģina paņemt no Hertrudisas istabas savas mātes gredzenu.

18. sērija

Sapratusi, ka Villijs un Mariana tiešām mīl viens otru, Hertrudisa piedāvā Marianai savas dārglietas, lai tikai tā pamestu savu vīru. Mariana izmanto situāciju, solot pamest Villiju, ja vien Hertrudisa atdos tai Villija mātes gredzenu. Mariana atklāj Hulianā uzticamu draudzeni. Satiekot Martinu, Lusiano pārņem sajūta, ka viņi jau ir bijuši pazīstami. Tomass uzmeklē Leonoru, lai nodotu viņai Ernesto vēstuli. Margota ir ļoti dusmīga, kad Villijs viņu atraida. Leonora ir satriekta, kad uzzina, ka Ernesto un Mariana ir dzīvi! Margota pūlas Villijam iegalvot, ka sieva viņam ir neuzticīga. Santjago nespēj aizmirst klosterī sastapto Veroniku. Villijs un Mariana vienojas mēģināt pārvarēt savstarpējās nesaskaņas.

19. sērija

Mariana un Villijs cenšas aizmirst savas domstarpības un pavada kopā romantisku vakaru. Teresa paziņo Lusiano par savu grūtniecību. Domājot par Lusiano drīzo nāvi, Morgana ir norūpējusies par savām finansiālajām interesēm. Lai kā Leonora izliktos vīra priekšā, ka nekas nav noticis, Arturo prasa izskaidrojumu viņas dīvainajai un nervozajai uzvedībai. Leonora cenšas noklusināt Arturo aizdomas, bet pati plāno jau nākamajā dienā apciemot Ernesto cietumā. Margota iztraucē Villija un Marianas romantisko vakaru.

20. sērija

Margota piespiež Villiju un Marianu pieņemt viņu savā dzīvoklī kā viesi. Margotai jau atkal izdodas izraisīt nesaskaņas starp Villiju un Marianu. Leonora beidzot sastop Ernesto un aptver Arturo viltību. Ar Ilario starpniecību Natālija uzzina par Lusiano centieniem atrast Valentīna dēlu. Kopā ar Rosu viņa izdomā plānu, kā izkrāpt no Lusiano naudu. Leonora apsūdz Arturo.

21. sērija

Leonora paziņo Arturo, ka zina patiesību par Ernesto un Marianu. Morgana domā, ka Teresas gaidāmā bērna dēļ tiks izslēgta no Lusiano mantinieku saraksta. Par Leonoru un Arturo klosterī ātri izplatās baumas. Priore apšauba Leonoras teikto un pat uzskata, ka viņa ir jukusi. Villijs lūdz Marianu uzticēties viņam. Villijs ir uztraucies pirms tuvības ar Marianu, tā nekad nav bijis ar citām sievietēm. Mariana atsakās no Hertrudisas piedāvātā Selēnas gredzena. Baidoties no soda par savām krāpšanām Arturo un Saladino vienojas pārliecināt visus, ka Leonora ir zaudējusi prātu. Arturo neļauj Leonorai doties projām. Mariana atklāj Hertrudisas noslēpumu, ka viņas ar Pančitu ir māsas! Margo un Estebans plāno, kā likt Villijam noticēt, ka Mariana bijusi viņam neuzticīga.

0

2

Paldies Marlen, ka ieliki sērijas aprakstus.  :flirt:

mh. man tā iepatikās Santjāgo un Veronika tajā klosterī..  ^^  .. ahh kaut ātrāk viņiem viss tur bīdītos.  :rofl:

0

3

PAULINA написал(а):

man tā iepatikās Santjāgo un Veronika tajā klosterī

laikam palaidu garām.. Atkal biju pārāk iegrimusi grāmatā, kuru nespēju nolikt malā, tāpēc daļu sērijas neredzēju :D :D
Man žēl, ka Hertrūdise pieķēra Villiju istabā, un ka viņš neatrada gredzenu..
Bet visa tā padarīšana ar Mariannas māti un to, ka viņa domā, ka viņas gimene ir mirusi, ir tik savāda.. Bez maz vai visi viņus visus 3 pazīst, un neviens nekā nezina - ne kas bija Mariannas māte, ne kura ir Leonoras meita..

0

4

aNgeL написал(а):

Man žēl, ka Hertrūdise pieķēra Villiju istabā, un ka viņš neatrada gredzenu..

Jam. man ar žēl.. es jau biju pārliecināta ka beidzot Villijs iegūs to gredzenu. bet re kā.

aH par to Marianas mammu. aj. nezinu bet man viņas asaras kautkā nepārliecina ka viņa tiešām nožēlo ka pameta reiz savu ģimeni..

0

5

mani vispār neviena asaras nepārliecina :D nu vismaz pārsvarā :D
āa.. atcerējos vēl vienu lietu, kas man nepatīk - tas kā sērijas sākumā Margota noskūpstīja Villiju sievas priekšā un uzvedas tā it kā viņai uz viņu būtu tādas pat tiesības kā Mariannai.. a kāpēc Marianna stāvēja un noskatījās, es vispār nesapratu..

0

6

uj. es tieši neredzēju sērijas sākumu. nokavēju bik.

ah Marianas vietā es būtu iepļaukājusi aiz matiem parautu to Margotu..  :D 
bet Mariana vsp tāda  klusiņa. visu pacieš.

0

7

PAULINA написал(а):

ah Marianas vietā es būtu iepļaukājusi aiz matiem parautu to Margotu..   
bet Mariana vsp tāda  klusiņa. visu pacieš.

aha.. Man patiesībā vienmēr ir patikušas varones , kuras varēja iekraut citai :D

0

8

Jūū.  man arīi.. kaut vai tā pati Mežonīgā kaķe.  :D

0

9

PAULINA написал(а):

Jūū.  man arīi.. kaut vai tā pati Mežonīgā kaķe

jāa.. šī bij mežone... vēl Marimara man liekas ar no šīs klases bija :D

0

10

aNgeL написал(а):

jāa.. šī bij mežone.

Jēē. bet man  viņa patika.. viņas raksturs.  ^^

aNgeL написал(а):

vēl Marimara man liekas ar no šīs klases bija :D

Uj. Marimaru knapi atceros. tpc tā īsti nezinu.. bet ja tu tā saki.. tad pievienojam viņu arī pie šīs klases..  :D  :D

0

11

nu, man gan nepatīk tās vīriešiem līdzīgās kausles. var jau bišku pakauties, bet ne jau nu kā veči.

0

12

angelina написал(а):

nu, man gan nepatīk tās vīriešiem līdzīgās kausles. var jau bišku pakauties, bet ne jau nu kā veči.

man patīk tajā tas, ka viņas aizstāv sevi, nevis, ka wnk noklausās, vai vēl sliktāk - sāk bez maz vai raudāt, vai kkā nepietiekoši ar vārdiem atbild..

0

13

PAULINA написал(а):

Paldies Marlen, ka ieliki sērijas aprakstus.

nav par ko  :yep:  :glasses:

aNgeL написал(а):

man patīk tajā tas, ka viņas aizstāv sevi, nevis, ka wnk noklausās, vai vēl sliktāk - sāk bez maz vai raudāt, vai kkā nepietiekoši ar vārdiem atbild..

es pievienojos tev un Paulinai  ^^
man arī patīk tās mežonīgās  :yep:
Ne velti Mežonīgā kaķe un MariMar ir vienas no manām mīļākajām telenovelēm..  :love:  :love:

Vakardienas sēriju es arī palaidu garām..apmēram kkur pusi :(
šodien vispār nesanāks noskatīties  :disappointed:

Отредактировано Marlena Favela (14.07.2009 14:13)

0

14

Marlena Favela написал(а):

es pievienojos tev un Paulinai   
man arī patīk tās mežonīgās

nu ir jau vēl arī tādas, kurām tiešām nevajag būt mežonīgām, un pietiek tikai ar vienu skatienu, lai noliktu kādu pie vietas, piem. dārgā Izabella Arojo  :love:  :love:  :love:

0

15

aNgeL написал(а):

pietiek tikai ar vienu skatienu, lai noliktu kādu pie vietas, piem. dārgā Izabella Arojo

jā viņas skatiens vnk nogalina..nevaru nepiekrist  :love:  :yep:

0

16

Agresivitāte un pārspīlēta emocionalitāte acīmredzot latīņamerikānietēm ir asinīs,reti kurā seriālā nav tādas sievietes,kas neaizsviltos par katru sīkumu.Protams,ne jau vienmēr ir iespējams savaldīties,sevišķi ja sieviete tiek pazemota un noniecināta,tomēr bieži viņas nespēj vai negrib konfliktsituācijas risināt bez roku palaišanas tiešā un pārnestā nozīmē.Tas,ka Marianna fiziski neiespaidoja Margotu,vēl nenozīmē,ka viņai šī konkrētā situācija bija vienaldzīga,iespējams Marianna labi saprata,ka ar vardarbību neko nepanāks.

0

17

Terēze написал(а):

Tas,ka Marianna fiziski neiespaidoja Margotu,vēl nenozīmē,ka viņai šī konkrētā situācija bija vienaldzīga,iespējams Marianna labi saprata,ka ar vardarbību neko nepanāks.

Es viņas vietā pilnīgi noteikti nebūtu vienkārši stāvējusi un skatījusies kā kaut kāda skūpsta manu vīru. Nesaku, ka uzreiz uzsāktu kautiņu, bet tā vienkārši arī to neatstātu. Un ņemot vērā, ka mani vispār nepārliecina šī seriāla tēlojumi, tad nenoticēju arī šajā ainā.

0

18

nu es piem, ja kāda skūpstītu manu vīru nestāvētu un neskatītos, bet kko jau nu darītu lietas labā..sadotu tai kazai :D :D :D
Bet katrs jau rīkotos savādāk :D  8-) Katrs cilvēks taču ir savādāks  :whistle:

0

19

Marlena Favela написал(а):

Bet katrs jau rīkotos savādāk    Katrs cilvēks taču ir savādāks

nu jāaā.. tas gan!

0

20

aNgeL написал(а):

nu ir jau vēl arī tādas, kurām tiešām nevajag būt mežonīgām, un pietiek tikai ar vienu skatienu, lai noliktu kādu pie vietas, piem. dārgā Izabella Arojo

:love:  :love:  :love:

aNgeL написал(а):

Es viņas vietā pilnīgi noteikti nebūtu vienkārši stāvējusi un skatījusies kā kaut kāda skūpsta manu vīru. Nesaku, ka uzreiz uzsāktu kautiņu, bet tā vienkārši arī to neatstātu.

es vīram vispirms krautu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 17. - 21.